Skocz do zawartości

Pazdziernik 2013 | Forum o ciąży


SyLa1205

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Fela aż mi się płakać zachcialoMala nim się obejrzysz będzie zdrowa ale wiadomo ciężko zostawić.To bez serca stawiac matkę w takiej sytuacji.Co do zloltaczki to u Agatki najważniejsze stężenie miała w 7dobie życia,u Ingi dzisiaj zdecydowanie mniejsza aktywnośc i. wieksza senność, informacja o szpitalu tylko mnie dodatkowo zaniepokoiła. Trzymajcie. się dziewczyny! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Za mną najgorsza noc od bardzo dawna, jak wróciłam do domu i widziałam puste lozeczko , w którym jeszcze niedawno spala sobie moja Polcia to serce mi pękało, dobrze że Maksio był przy mnie, nie chciałam spać sama i wzięłam go do siebie. Teraz jestem już w szpitalu i czekam na wynik, jeśli crp wzrośnie to dostanie antybiotyk , jeśli nie to czekamy na wynik posiewu , który pewnie będzie dopiero we wtorek . W nocy odpadl Poli pepuszek.
Dg nie martw się , jeśli Inga je to żółtaczka sama jej zejdzie, obserwuj czy robi siusiu i jeśli nie albo mało to przepajaj ja glukoza. Trzymam kciuki.
Jest szansa że w poniedziałek zwolni się łóżko dla mnie , ale mam nadzieję że nas tu już nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,
fela wspólczuje i trzymam kciuki żeby było dobrze i by Polcia szybko do domku wróciła!

I po weselu. Wróciliśmy z mężem o 12:30 😁 jakoś dałam radę 😉 nawet potańczyłam trochę :P mam nadzieję że to przyspieszy akcję 😉 rodzice z mężem pojechali na grzyby, ja zostałam z córcią 🙂 Dzisiaj jedziemy w końcu zobaczyć dwutygodniowego braciszka mojego chrześniaka 🙂 mam okazję przetestować jak Jula zareaguje 😉

Trzymajcie się dzielnie, miłego dnia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Fela serce sie kroi, uważam że powinno byc dla ciebie łóżko ale teraz już nic to nie zmieni, miejmy nadzieje ze mala szybciutko będzie w domku cała i zdrowa, buziaki dla Polci.
Kato współczuje tych hemoroidow, nie wiem jak to boli ale podejzewam ze mocno i mam nadzieje ze mnie omina.
Małgosiu taniec w takim zaawansowaniu ciazy pewnie wygladał imponujaco 😆 Dobrze ze sie cos pobawiłas.
U mnie nic ciekawego. DG ja tam sie nie obrazam ale jak to mowia ciaza to nie choroba a znowu tak bardzo sie nie forsuje jakby sie moglo zdawac.
Pozdrawiam was a szczególnie Fele 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje dziewczyny za słowa wsparcia. Po obchodzie dobre wieści, crp spadło, bilirubina też także idzie ku dobremu, do północy ma być naswietlana i rano pobiora jeszcze krew i jak będzie ok to jest szansa na wypis 🙂 nawet nie wiecie jaką czuję ulgę. Jeszcze raz dziękuję Wam za każde mile słowo , bardzo to doceniam. Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje dziewczyny za słowa wsparcia. Po obchodzie dobre wieści, crp spadło, bilirubina też także idzie ku dobremu, do północy ma być naswietlana i rano pobiora jeszcze krew i jak będzie ok to jest szansa na wypis 🙂 nawet nie wiecie jaką czuję ulgę. Jeszcze raz dziękuję Wam za każde mile słowo , bardzo to doceniam. Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fela dobre wiadomości ! 🙂 będzie dobrze 🙂

Ola, pewnie śmiesznie wyglądałam ale powiem że nie byłam sama w zaawandowanej ciąży 😁 była jeszcze jedna kobitka z dość sporym brzuszkiem, a raczej piłką, bo ona strasznie szczupła 🥴 i tylko taką piłkę z przodu miała. Jak ja zazdroszczę takiej figury :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamuski 🙂 chyba juz wiem co znaczy miec zjechana nocke...juz chyba 3 z rzedu ... nie wiem czy to wina skurczy taka zmeczona sie budze.. jak sie obudze to mam skurczy kilka zanim zasne. Jeszcze tolaeta mam bardzo pojemny pecherz 😁 i za kazdym razem sie zastanawiam czy to nie wody plodowe ekstra hehe
Wczoraj mialam nawet co 5minut ale tylko 30minut i tak wysraczajaco zeby mnie nastraszyc. Naszczescie tesciowa dzis wraca takze niech sie dzieje co ma sie dziac 🙂

Fella ciesze sie ze z mala duzo lepiej 🙂

Dg a jak Twoja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fela to dobre wiadomości! 🙂 a w ogóle to współczuje całej tej sytuacji bidulko.. i 3mam kciuki aby mała wróciła jak najszybciej do domciu.

Syla ja też się cały czas schizuje tym częstym sikaniem i za kazdym razem myśle czy to nie wody 😜 więc widze że nie jestem sama

Gosia fajnie że się wybawiłaś 😉 też bym się chętnie wybrała na jakies wesele ale z takim brzuchem jak mam teraz to sobie tego nie wyobrażam 😜 i podziwiam Cie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fela - super że jest lepiej 🙂 zawsze człowiek widzi czarny scenariusz a na końcu okazuje się że nie jest tak źle 🙂 i całe szczęście 🙂 szybkiego powrotu do zdrowia i do swojego łóżeczka 🙂

Gosia - fajnie że się pobawiłaś i że miałaś siłe na to 🙂

Syla - może wyznaczą Ci termin na 7-go 🙂 będziemy razem na porodówce 😉

mąż zrobił pyszne grzybki ale tak się zastanawiam czy w wogóle w ciąży można jeść grzybki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fela super wieści naswietlania są najskuteczniejsze. Przejdzie jej ta żółtaczka to szybko wróci do siebie. Duża z niej dziewczynka takie fajne pulajdy ma 🙂
Mi ciężko ocenić jak u nas żółtaczka postępuje przy piersi zasypia dosyc szybko ale siusia i kupkuje dosyć dużo. Dzisiaj już 3razy ją musiałam przebierać, a w nocy to z dupki normalnie strzeliła we mnie aż na metr odskoczyłam. 🙂
Fela a bilirubinę na oddziale kontrolowali takim termometrem czy z krwi, bo jak jacteraz byłam to nam kontrolowali z takiego pistoletu jak termometr. Jutro przychodzi położna i ona ma ocenić czy się pogorszyła czy nie, no i wrazie potrzeby skieruje na krew, trochę mi szkoda ją kuc szkoda że u nas w przychodni nie ma takiego sprzętu. Jutro zadzwonię do szpitala spytać się czy u nich jest taka możliwość.No i jutro też pojadę ją zważyć.
Zaczynam odczuwać nocki, wieczorem padam, a dzisiaj od rana słabo mi było. Powinnam brać żelazo, ale odpuszczam dopóki hemoroidy nie odpuszczą, zwłaszcza że teraz dużo rzeczy nie mogę jeść. Bezkarnie objadam się słodyczami oprócz czekolady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny !!!Bardzo wszystkim dziękuję za gratulację 😜 😜 😜
Nareszcie z Maksem w domku 😁
Fela współczuję zmartwień z Polusią ale widzę,ze wszystko idzie ku dobremu ,trzymam kciuki i śle całuski dla małej 😘
A z tym porodem to było tak : nad ranem obudziło mnie takie dziwne uczucie i kiedy poszłam siku to poleciało ale nie takim strumieniem tylko tak inaczej,cięzko to opisać ale takie chlust.Obudziłąm męża i koło 5 tej byłam na porodówce.Gdzieś koło 9 tej podłączyli mnie do kroplówki ale takie słabe te skurcze nadal były i za słabe.potem dali mi czopki a o 12 tej zastrzyk i zaraz jak mi go wpuściła to się zaczęło.I tak jak do tego zastrzyku było 3 cm to potem była wanna z wodą ,gaz rozluzniający(nic mi nie dawał tylko takie mrowienie wszędzie) i jak po pól godzinie wyszłam i położna sprawdziłą to już było 6cm a po masowaniu szyjki zaraz było 10 i zaczęło się.Niestety tak mnie parte bolały ze panikowałam i trochę sie przedłużyło ale o 13;40 Maks juz był z nami.Moja położna powiedziała ,ze takiego porodu to tylko pozazdrościć ,tak szybko 🤪
Aha i okazało sie ze to ta sama Kasia połozna która 20 lat temu odbierała mojego Dawida na swojej ostatniej praktyce.Miałam do niej nr przez znajomą ale myślałam ze jeszcze amm czas i nie dzwoniłam a ona i tak była 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Maks to cuudowny skrzacik,ciągle cyca sie domaga,robi smieszne minki i jest najcudowniejszym maluszkiem ☺️Mogła bym godzinami na niego patrzeć i przytulać .Tylko te hemoroidy ,chyba oszaleję,biore czopki,maśc jakąs mąz mi kupił taką po porodzie i mam czopki z gliceryny brać zeby tego nie zaogniać.Ale i tak bolą jak siedzę.
Ja nie umię za cholere wsadzić zdjęc więc zapraszam na FB-Katarzyna Penkała Ruda Śląska 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fela super wiadomości ! oby tak dalej 🙂

Maugodziaata to wesele udane jak sie pobawiłaś 🙂 a z wagą to co sie boisz wszystkie schudniemy po rozpakowaniu 🙂

Syla , Asiu ja ostatnio też coś za dużo oddaje tego moczu a dzisiaj w nocy to chyba rekordy biłam i to kurde skąd tyle sie tego nabierało jak nie piłam w nocy a tyle razy wstawałam i wydawalo mi sie że litry z siebie wylewam...

Paella grzybki raczej mozna jesc oby te jadalne tylko :P tyle że grzyby sa ciezkostrawne. a co do tego terminu to ja się urodziłam 7.10 :P 😁

Dg '' pozazdrościć'' strzału kupką 😁 hehe takich rzeczy sie nie zapomina 😁

ja dzisiaj byłam na zajeciach w szkole ... 10h aż masakra wysiedziec ale chodze puki jestem w dwupaku... później jak się rozpakuje bd chodzić jakoś tak na zaliczenia w miare możliwosci... dzisiaj taki ponury dzien az nic sie nie chce... najchetniej bym sie zdrzemnela ale sama zostalam z córcia teraz bo moj tato gdzies wyszedl ... uciekam milego wieczorku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia super że już jesteście w domku.
Ja jestem zdziwiona bo już hemoroidy mi się wchłonęły został jeden, ciągnie mnie tylko szew, bo powinnam mieć go ściągniętego wczoraj.
Gosia fajnie że poszalałas na weselu, ach tęsknię za jakąś rozrywką, teraz z dwójką dzieci to babcie już tak chętnie nie zostaną... ale za rok w sierpniu mam wesele siostry i szczerze mówiąc też przyczynilo się do tego by dłużej nie zwlekać z ciążą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kati super ze w domku juz ;-) fajnie z tymi wodami tez bym tak chciała 😉

Ula to kredyt juz pewny ? Czy jakie plany?

Dg małej zejdzie szybciutko moja Nelka tez miała żółtaczke hmm powiedzcie mi od czego to sie robi ?

Paella nie wierze w taki szybki termin chyba ze złapie mnie wcześniej naprawdę co w sumie możliwe jest. Jak byłam na styczniowkach to miałam koleżankę ktora rodziła ze mną 14 stycznia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kati super ze w domku juz ;-) fajnie z tymi wodami tez bym tak chciała 😉

Ula to kredyt juz pewny ? Czy jakie plany?

Dg małej zejdzie szybciutko moja Nelka tez miała żółtaczke hmm powiedzcie mi od czego to sie robi ?

Paella nie wierze w taki szybki termin chyba ze złapie mnie wcześniej naprawdę co w sumie możliwe jest. Jak byłam na styczniowkach to miałam koleżankę ktora rodziła ze mną 14 stycznia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kati super że jesteście już w domu i pomału zaczynam "zazdraszczać" Wam że macie już maleństwa przy sobie i dochodzicie do siebie, bo ja się tego boję, czy szybko dojde do siebie czy wszystko będzie ok ehh 🙂

Syla - no nigdy nic nie wiadomo 😉 może na październik będzie też jakaś forumka razem z Tobą 😉

a wiecie co mi się marzy? żeby pójść do fryzjera zafarbować i siciąć włosy 😁 pójśc do kosmetyczki, zrobić i pomalować porządnie pazurki i kupić jakieś fajne fatałaszki w rozmiarze M 🤪 ale to chyba jeszcze trochę 😉 aaa teraz tego nie robię bo wszystko mnie drażni i boli... nawet depilacja czy regulacja brwi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DZIEWCZYNY !!!
Dorota mnie lekarz poszył jakoś tak,ze nie mam supełków i nic mnie nie ciągnie i nie boli,nie czuję w ogóle ze jestem poszyta 🙂tylko mam tych szwów dość sporo bo położna mocno mnie nacięła dlatego,ze poprzednie szycia były fatalne i nie chciały się przy parciu rozlużnic 😞ale nic nie czułam.

Gosiu fajnie,ze poszalałaś na weselu,jak byłam w ciąży z córką to tez poszalałam na dzień przed porodem,wszyscy goście pytali na kiedy termin i mcno byli zdziwieni jak mówiłam ze na jutro ha ha ha.
Ula trzymam kciuki,żeby maluszek poczekał i Ty zebys się nie stresowała a rodzice w razie czego pomogą 🙂
Ela jak byś widziała jak ja teraz wyglądam 🤪 koszmarek ha ha ha.Położna wsadziła mnie do wanny i wilgoć mi zrobiła taką fryzurę ,ze nie mam ochoty sie oglądac w lustrze ☺️A jak narazie biore prysznic ale myć głowy mi się nie chce ☺️
Miałam dzis ciężką noc bo Maks pił co pół godzinki ,cycki mam jak balony bo tak mi rozkręcił laktację a teraz śpi jak zaczarowany 😜
Ale mimo tego wystarczy tylko,ze się uśmiechnie i już zapominam,ze nie spałam ha ha ha
Pozdrawiam Was i zyczę miłego dnia i moze jakieś rozwiązanie ??? ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny

Paella mi tez się marzy fryzjer i kosmetyczka 😁 taki totalny relaks... zeby poczuc sie ze sobą lepiej ale to jeszcze troche

Kati pozazdrościć że masz już wszystko za sobą i jesteście już razem w domku i ze te szwy nie ciągną też bym tak chciała to poprzednio strasznie mnie zszyli i strasznie mnie ciągneło aż nie mogłam normalnie siedziec tylko tak na boku...;/

dziwczyny w ogóle to wiecie co mi sie przytrafiło kilka min temu... zwymiotowałam tak z niczego ... i to tak mnie rzucało że aż popusciłam siku... aż się boje bo zrobiło mi się bardzo gorąco i teraz chce mi się kupe.... mam nadzieje że to nie śa oznaki że zaczyna się coś dziać... jeszcze troszke za wcześnie u mnie... boje się tym bardziej że jestem sama z córcią dzisiaj ... bd Wam pisać jakby się coś wiecej działo .... lece do WC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Giga - trzymaj się i w żadnym razie się nie wypakuj 😲 może tylko się oczyszczasz, ja w sumie też rano mam zawsze oczyszczanie ale to poprostu mam taki metabolizm w ciąży... pomyśl w razie jakby co tfu tfu oczywiście ale komu mogłabyś córcię na ten czas oddać, och współczuję naprawdę i trzymam kciuki żebyś zaraz doszła do siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kati zazdroszczę pełnych piersi ja to zawsze mam stracha że mleka za mało, zwłaszcza teraz jak tak mi szybko zasypia przy karmieniu to później jest coraz gorzej z ilością. Co do nocy to ja nakarmiłam przed pójściem spać o 23:30 i spała do 3:30, a potem koło 7:00, dzisiaj lub jutro pojadę ją zważyć jeśli nie przybrała wystarczająco to będę ją budzić choć naprawdę nameczę się by ją rozbudzić.
Co do szwów to ja mam jednego ale one z dnia na dzień robią się. coraz twardsze i dlatego mnie ciągnie.Czekam na położną, jak. ściągnie powinno być ok.
Paella jutro już październik ciążę masz pięknie donoszoną możesz iść pod nóż. 🙂
Giga a ty jeszcze trochę poczekaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...