Skocz do zawartości

Pazdziernik 2013 | Forum o ciąży


SyLa1205

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Najlepiej farby bez amoniaku wiadomo.Ale tez przeciez nie rozjasniasz wlosow co 2miesiace?:P takze mysle ze spookojnie moglabys tylko staraj sie nie wdychac oparow z rozjasniacza. A na wszedli wypadek poczekaj jeszcze te 2tyg zeby 1wszy trymestr sie skonczyl z drugiej strony lepiej chuchac na zime niz plakac w poduszke. Ja farbowalam wlosy w 6m ciazy dopiero i robilam balejaz i wszystko jest okk chyba ze wziasc pod uwage ze Nela jest alergikiem ale to jest teraz choroba spoleczenstwa. Co 2osoba ma jakas alergie. Twoja decyzja.



wlasnie chce jeszcze przeczekac te pare tygodni może nawet dłużej, ale juz sie nad tym zastanawiam.. no i wiadomo nie chce zszkodzić dziecku ale też nie chce sie zle czuć bo to tez zle wpływa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!!
Ja w ciązy z Maksem też farbowałam włosy, ale też od drugiego trymestru i rozjaśniaczem też robiłam , teraz dylematu nie mam , bo juz od dłuższego czasu kupuje farby bez amoniaku i robie własy sama. Choć przyznam, że z chęcią wybrałabym się do fryzjera, bo czuje się taka nijaka, do kosmetyczki to już koniecznie muszę iść, na samym początku ciązy mnie wysypało na twarzy i teraz też mam pełno zaskórników i w ogóle taka jakas szara się zrobiłam. trzeba się porządnie wziąć za siebie bo kochane nadchodzi WIOSNA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiu,ja obie ciaze rozjasnialam wlosy bo nawet nie wiedzialam ze nie wolno i to dosc czesto bo bardzo szybko rosna mi wlosy i robilam odrost co 1,5mies. Jakos na szczescie n ic sie nie stalo 🙂
Bylam wczoraj u lekarza. 🙂 Widzialam mojego malego pletwonurka 🙂 Plci jeszcze nie znam,ale nawet jakby bylo cos widac to lekarz niebylby mi w stanie powiedziec tak sie czorciatko male wierzgalo raczkami i nozkami. Powiedzial,ze powinnam zaraz czuc ruchy bo przy takim natezeniu kopniakow i trzeciej ciazy jest juz na to czas 🙂 Nie moge sie doczekac tego pukania do mnie 🙂
Za 2 tyg. kazal mi jeszcze przyjsc na badanie prenatalne, byc moze wtedy uda nam sie zobaczyc plec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
wczoraj nie zagladnelam bo jak poszlam do szpitala na 8 rano tak wyszlam o 20 30 bylo kilka ciezkich przyapdkow i zostawalam co chwile odstawiana wiec czekalam i czekam i sie w koncu doczekalam usnelam mili lekarze bylo ok wiec tyle:] pozdrawiam i powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie znowu plamienie, a nawet więcej narazie jednorazowo przy załatwianiu :/
A za dwa dni mialam odstawić duphaston, nawet mialam pokusę by zrobić to wcześniej bo sądziłam że już na pewno jest dobrze.
Wizytę mam 28.03mam nadzieję że nie będzie już takich niespodzianek. i nie będę musiała iść wcześniej. To będzie juz 12tc i od początku czekam z niecierpliwością na tą wizytę. Ryzyko poronień bardzo wtedy już spada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć ,
dg- mam nadzieje, ze u Ciebie już wszystko dobrze i nie plamisz, a może skontaktuj się ze swoim Gin i może coś doradzi??
U mnie dół ciąg dalszy , choć weekend był cudowny , urodzinki Maksa udane, najpierw byliśmy w aqua parku a później imprezka w domu z rodzinka, dzień tak szybko minął i od dziś znów jesteśmy sami 😞
Wiem , że Wam tu marudzę , ale ja już chyba na serio muszę się wybrać do jakiegoś chyba psychologa, psychiatry. Jutro mam wizytę u gina to zapytam, co mam z tym zrobić ...
Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok. sytuacja się już nie powtórzyła, nid tykam się już niczego i odpoczywam często ale do pracy chodzę .
Fela całkowite cię rozumiem ja nie poradziłabym sobie sama też mialam bym doła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paella napisał(a):
hej, chciałabym do Was dołączyć ale nie wiem czy można? 🙂
(mam również termin na październik)
pozdrawiam
Ela

Witaj Ela, oczywiscie zpraszamy, bedzie nam bardzo milo 🙂)
Napisz nam cos o sobie 🙂 ktora to ciaza, na kiedy dokladnie masz termin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi również bardzo miło że mogę dołączyć 🙂 szczerze to szukałam takiego forum już od dłuższego czasu i udało się 🙂
mam już synka troszkę ponad 3 lata, więc będzie to moje drugie dziecko, termin mam na 20 października 🙂

ps.- właśnie czytam poprzednie wpisy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiaub napisał(a):
BARDZO FAJNIE,ZE JESTESMY TAKIE DOSWIADCZONE 🙂 W CHCWILACH SLABOSCI MOZEMY SIE WSPIERAC I SOBIE DORADZAC-A KTO LEPIEJ ZROZUMIE ZMIENNE NASTROJE I DOLY JEDNEJ CIEZAROWKI JAK DRUGA CIEZAROWKA???? 😉 😜

ja tez sie ciesze ale smiesznie sie sklada. kiedy bylam na grudniwkach dla wiekoszsci byla to pierwsza ciaza,byla jedna mama dwojki i jedna mama z synkiem na jakies 30 osob!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak bylam na pazdiernikowych 4 lata temu to tez same swiezaki i na sierpniowych 3 lata temu to byly tylko 3 mamy. ale mialy z nami urwanie glowy bo my zielone mialysmy 1000 pytan do 🙂 a tutaj-same ekspertki 🙂 w temacie powinno byc: ekspert pazdziernik 2013 🙂 masz pytanie-odpowiemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny. Termin mam na 7 - 10 października. Rozbieżność stąd, że moje cykle nigdy nie były regularne - choruję na PCO-s i hirsutyzm, to że zaszłam w ciążę to cud.. I boję się o ten cud, ponieważ od około tygodnia nie mam żadnych objawów, minęły... Dziś odebrałam betę - wynik > 10 000 mlU/ml. Dziś 11tc2dc, a od owulacji 9tc2dc, więc poziom jest zbyt mały. Mam cukrzycę ciążową i niedoczynność tarczycy. Niepokoi mnie ta beta i to bardzo plus zatrzymanie mdłości, zgagi, sikania i bólu piersi. Jutro mam lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm.. też mnie zastanawiało to, że nie jest dokładniej, ale myślałam, że tak ma być.. To moja pierwsza ciąża. Nie miałam robionej bety, dopiero pierwsze badanie na jej poziom. Sama poszłam wczoraj do ośrodka i zrobiłam badanie bo mnie męczy brak objawów. Nawet w sobotę robiłam test. Były dwie kreski. Nie wiem jak inaczej sprawdzić czy Muminek jest zdrowy, stąd te "badania" na własną rękę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Figaa3 napisał(a):
hm.. też mnie zastanawiało to, że nie jest dokładniej, ale myślałam, że tak ma być.. To moja pierwsza ciąża. Nie miałam robionej bety, dopiero pierwsze badanie na jej poziom. Sama poszłam wczoraj do ośrodka i zrobiłam badanie bo mnie męczy brak objawów. Nawet w sobotę robiłam test. Były dwie kreski. Nie wiem jak inaczej sprawdzić czy Muminek jest zdrowy, stąd te "badania" na własną rękę.

bardzo dobrze zrobilas robiac to badanie, i mysle ze wynik powyzej 10000 tak jak oni pisza rownie dobrze moze byc norma, no bo 200000 tez jest wieksze od 10000...
ale najpewniejsze jest usg i sprawdzenie tetna dzidziusia. Takze jutro Twoj lekarz rozwieje Twoje watpliwosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowe ciężaróweczki 😉

kasiaub no.. prawie same ekspertki :P ale bardzo ciesze sie że mam tu same doświadczone mamuśki :P zawsze można popytać i sie ciekawych rzeczy dowiedzieć 🙂

A tak w ogóle to jak wasze samopoczucie i zdrówko? Ja już samopoczucie troche lepsze ale mdłości niestety dalej mam.. chociaz juz nie takie silne i już zaczynam powoli normalnie jeść i cieszy mnie to, bo jak na razie to schudłam 3kg, troche mnie to martwiło ale ponoć tak czasem bywa przy mdłościach, czytałam na jakiejs stronie ze 3kg to jest w normie i ze jakbym schudła 5kg to wtedy powinnam sie martwić.. tak więc wole sie nie zadreczac. Ale zapytac moge :P jak u was z wagą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...