Skocz do zawartości

Pazdziernik 2013 | Forum o ciąży


SyLa1205

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry!!
Witaj asiu88, ja niestety tez nie pomoge, bo i w pierwszej ciąży jak i teraz nie wymiotowałam , ale za to dziś cały dzień mi niedobrze, nawet nie mogłam mówić , bo juz czułam ze mi sie coś zbiera, ale obyło się bez wymiotów.

Wyniki badań odebrane , wszystko w normie , kiły nie mam 😁 😁
Jutro przyjeżdza mąż , juz na samą myśl gęba mi sie smieje 🙂 tak sie juz stęskniłam że masakra 🙂

Dziewczyny czytałyście " Pięćdziesiąt twarzy Greya" ?? ja właśnie wczoraj skoczyłam czytać i dzis zakupiłam drugi tom " Ciemniejsza strona Greya" , gorąco polecam , tak mnie wciągnęło, ze czytam non stop z wypiekami na twarzy ☺️

A teraz idę już do wyrka z książką i zyczę wszystkim dobrej nocki , papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jak miło że ktoś z okolicy 😉 SyLa1205 Długo jestes w Irlandii? To Twoja druga ciąża..Pierwsze dzieciątko też rodziłaś w Irlandii? Ja w Irlandii jestem jakieś 3lata , jest to moja pierwsza ciąża i strasznie jestem ciekawa tego wszystkiego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry !

Oj tak SyLa bedzie się działo 😁 😁 niech on tu tylko wejdzie hihi 🙂
Ale najpierw zazyczył sobie na obiad placki ziemniaczane, więc się dziś nastoje przy patelni, oby obyło się bez mdłości, jak na razie od rana czuję się ok.
Idę chyba na drzemkę, póki mogę 🙂 miłego dnia dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
no maly ma drzemke a ja zaraz nastawiam obiadek dzis wczorajsza pomidorowka a na drugie ten filet nieszczesny z kurczaka bo maz dowiozl potrzebne prodykty:]

jejku jak ja bym poszla spac....ale w domu nic sie samo nie zrobi...a najlepeij mi robic teraz kiedy maly spi potem jak wstanie to juz bedzie trzeba na niego patrzec:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mnie odwiedzial kuzynka w 24tyg i nie moglam sie nadziwic jaki ma maly brzuszek ja w tym tygdoniu z maksem ledwo sie ruszlama:] a teraz jej zazdroszcze bo mnie czeka cale lato w ciazy zzreszta nas tu wszystkie maly tez wlasnie sie obudzil wiec musze cos mu dac do zjedzenia i zaczynamczuc sie napuchnieta od srodka...ojjj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w 24 tyg mialam maly brzuszek, urosl mi na jesien dopiero, ale wtedy to juz ledwo sie ruszalam 😉 milalam nawet problem z zalozeniem skarpetek. A teraz rzeczywiscie wszytko 2 miesiace wczensiej bedzie, zreszta w kolejnej ciazy bruszek zawsze szybciej rosnie, wiec bedziemy sie kulac w lecie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka u mnie drzemka to bylo dzisiejsze niespelnione marzenie w pracy. Wczoraj wieczorem szefowa dzwonila ze potrzebuje mnie dzisiaj do pracy. No i tak o to ledwo zyje dzisiaj, jeszcze sie jej nie przyznalam ze jestem w ciazy bo dzisiaj byla stypa tesciowa od ojca mojego szefa zmarla, pogrzeb stypa i pelny hotel rodziny. Oni wszyscy tutaj zyja ponad 100lat hehe conajmniej 🙂

anusia jak czesto spi ci maluszek jeszcze w dzien?;] a powiem ci ze z czasem bedzie lepiej moja juz 3lata takze ja spokojnie moge jej wlaczyc bajke i drzemke zaliczyc bo wiem ze bedzie ogladac. A odnosnie lata z brzuszkiem to my nie mamy lata niestety ale w sumie nie powinnam sie tak meczyc. Tez nie bedziecie mialy tak zle bo juz sie robi chlodniej w te najgorsze meisiace 8i9

Asiu widze ze chyba nawet rocznik moj hehe 🙂 jesli w nicku masz swoj rok urodzenia. jakiego masz lekarza prowadzacego? ja w tej ciazy poszlam do irlandki bo polka ktora chcialam jest juz full. W irlandi jestem juz 4lata , 5 w grudniu bedzie. Ten czas tutaj tak zasuwa ze szkoda gadac. I tutaj juz rodzilam w CUH takze jak cos to pytaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki co taam 🙂 ja ogarnelam domek , pranie sie robi. I zajadam sie wlasnie sledziami panierowanymi w occciew ja pier******** ale to jest niesamowicie dobre 😁 w ogole nie ciagnie mnie do slodkiego owoce jakies kielbasy szynki takie rzeczy jadlabym na okraglo. I w ogole jak jem to nie umiem zjesc duzo ale normalnie co 2/3h musze zjesc maly posilek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej maly uisypia wiec w koncu sobie usiade na chwilke:]

syla0----ja tez mam ochote co chwile jesc ale ograniczam bo w poprzedniej ciazy przyutylam masakrycznie duzo a teraz chce tego uniknac wiec 5 posilkow dziennie zupelnosci wystarczy ostatecznie miedzy cxasei jakis jogurt owoc...


bylam na pogadychcch u kolezanki teraz ide zjesc obiad...mlody zjadl butle mleko i odlecial:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez duzo przytylam w poprzedniej ciazy bo ponad 20kg ale wtedy jadlam non stop slodkie takie mialam zachcianki. A teraz nie mam takze jestem dobrej mysli 🙂 no wtedy tez nie pracowalam to sie zajadalam a teraz mam nadzieje ze przez prace bedzie lepiej 🙂 i dlugo wytrzymam to i szybciej zleci czas oczekiwania;]
no i niestety po tych kg zostaly mi niechciane pamiatki. Bo ja bylam zawsze strasznie chuda;/ i teraz sa tego skutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
syla--to tak ja u mnie tle ze ja przed pierwsza ciaza wazylam 49kg w dniu porodu 84kg wiec 35kg naparwde bardzo duzo:] teraz waze 55 kg wiec waga nie wrocila super do siebie no i mam oponke na brzuchu i roztepsy...ktore nie zeszly i sie nie dziwie ja tez bylam chudziutka;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny! Dolaczam do was 😉

7tc tydzień temu mialam krwawienie a od początku plamienia, jestem na Duphastonie na maksymalnej dawce. W zeszłym tyg. na usg już było bijące. serce, niestety biło za wolno.(ale tak bywa na początku )W czwartek idę do lekarza i jestem dobrej myśli. Z dolegliwości ciągle mnie mdli na szczęście bez wymiotów, i jestem ciągle głodna dzisiaj w nocy myślałam że zwariuje i wstanę coś zjeść! Mam ochotę na wszystko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry
w niedzielne przedpoludnie ...malego klade na drzemke :] a sama biore sie za obiad;]
dg3003-----witamy :]

a tu pewnie standardowo beda niedzielne pustli pamietam jak w ciazy z maksem przychodzily niedziele to zadko kto napisal;] hehe;] aghhhh te leniwe rodzinne niedziele...a mojego mezusia nie ma bo w pracy;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dg3003 napisał(a):
Witam dziewczyny! Dolaczam do was 😉

7tc tydzień temu mialam krwawienie a od początku plamienia, jestem na Duphastonie na maksymalnej dawce. W zeszłym tyg. na usg już było bijące. serce, niestety biło za wolno.(ale tak bywa na początku )W czwartek idę do lekarza i jestem dobrej myśli. Z dolegliwości ciągle mnie mdli na szczęście bez wymiotów, i jestem ciągle głodna dzisiaj w nocy myślałam że zwariuje i wstanę coś zjeść! Mam ochotę na wszystko!



Witamy Nowa Mamusie 🙂 trzymamy kciuki!!!!!!!!!!! bedzie wszystko dobrze 🙂 koniecznie napisz jak po wizycie. Ja tez chodze non stop glodna 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...