Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kamisia nie denerwuj sie 😘 moze jak ogarniesz troche dom to i Ciebie zaraz ruszy 🙂 i zaczna sie skurcze 😁 albo wody Ci odejda 🙂 my tez po 15 bedziemy miec gosci ale ja sie nie ruszam, mąż ogarnął dom a teraz poszedl z malym na spacerek 🙂 chwile spokoju mam, zreszta wczoraj chyba troche za bardzo zaszalelismy z moim M. ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ i teraz mam co jakis czas te okresowe skurcze i do tego mnóstwo tej bialej wydzieliny, naszczescie to nie jest czop ale juz wiecej nie ryzykuje dla chwili przyjemnosci heh 😉 bo jeszcze wczesniej zaczne rodzic i tato moj nie zdązy przyjechac na czas 😉
Zeberka jeszcze sie odwodnisz przez ta biegunke 🤨 dobry znak te skurcze 🙂 widze ze jak zaczniecie rodzic to jedna po drugiej 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie!

Współczuję Wam Kochane tego leżenia w szpitalu... :*
Ja przed porodem z Hanią dostałam taką biegunkę, że myślałam, że zemdleję i pojechałam do szpitala...tam się okazało, że skurczów brak i zostawili mnie na noc (oczywiście skrzypiące łóżka, dochodzące ciężarne do pokojów nie dały mi zmrużyć oka...), ok 4.30 dostałam skurcze.... regularne 10min, później 7min... o 8.00 zrobili mi ktg i skurczów widać nie było... lekarz powiedział "nic z tego dzisiaj nie będzie". Ok 10.00 zrobili mi badania, a o 11.00 pielęgniarka mnie wzięła na fotel i powiedziała "no pięknie to pani zrobiła - 6cm rozwarcia - rodzimy!" 🤪 🤪 🤪
Myślałam, że żartuje 😁 ale poszliśmy na porodówkę i już o 13:50 Hanulka była z nami :-)
Także mi biegunka od razu kojarzy się z porodem 🤪

My dzisiaj byliśmy na obiadku u rodziców, pogościliśmy się trochę i już jesteśmy w domu. Kładziemy córcię spać i mam nadzieję na relaks wieczorny...
Brzuch straaaasznie mi dzisiaj twardnieje. Aż boli :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malwa1333 napisał(a):
u mnie cisza 😁 i dobrze do wtorku muszę wytrzymać 🤨 😉
Malinka co tam u Ciebie jak tam akcja porodowa? 😉
Niunieczka jak się czujesz ? 😘


dlaczego do wtorku? ;-)
Mi mąż każe się wstrzymać do samego terminu (4.12!!!) bo weźmie 3tyg urlopu i chce, żeby o Święta już zahaczyło 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie nic sie nie dzieje:-\ i jeszcze mnie wszystko denerwuje. Byla u mnie mama to nawet sobie niepogadalysmy bo przyszla babcia meza i zaczela narzekac ze malo jem, ze lozeczko nie w tym miejscu co trzeba. Myslalam ze mnie szlak trafi. Jak mozna sie tak we wszystko wtracac!!! Maz sie chociaz teraz probuje podlizac-ale tak szybko sie nie dam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
malwa1333 napisał(a):
u mnie cisza 😁 i dobrze do wtorku muszę wytrzymać 🤨 😉
Malinka co tam u Ciebie jak tam akcja porodowa? 😉
Niunieczka jak się czujesz ? 😘


dlaczego do wtorku? ;-)
Mi mąż każe się wstrzymać do samego terminu (4.12!!!) bo weźmie 3tyg urlopu i chce, żeby o Święta już zahaczyło 😉 :P


muszę wytrzymać do wtorku ,bo wtedy mam się wstawić do szpitala , 🙂 i być może już zostanę na cc 🙃 tak mi powiedziała doktor 🙂 (chciała bym już zostać na cc)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja patrzyłam dziś jak mi robili ktg czy przy odczuwaniu bóli brzucha robi się na wydruku górka taka i robiła się... więc zdiagnozowałam że to skurcz a nie żołądkowy ból po tej biegunce. Mnie tak w dole brzucha ciśnie...
ciekawe kiedy z jednego palca zrobi się dalsze rozwarcie..
mnie skurcze budziły dziś więc były dośc mocne ale jak wstałam (bo wydawało mi się ze muszę do wc) znikały albo jak zmieniłam bok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
Ja patrzyłam dziś jak mi robili ktg czy przy odczuwaniu bóli brzucha robi się na wydruku górka taka i robiła się... więc zdiagnozowałam że to skurcz a nie żołądkowy ból po tej biegunce. Mnie tak w dole brzucha ciśnie...
ciekawe kiedy z jednego palca zrobi się dalsze rozwarcie..
mnie skurcze budziły dziś więc były dośc mocne ale jak wstałam (bo wydawało mi się ze muszę do wc) znikały albo jak zmieniłam bok


ja mialam jeden palec czyli 1cm przez cala akcje porodową przez 12h 😮 😮 😮 wiec roznie z tym bywa i nie zycze Ci zebys miala to samo 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dokładnie 2 lata temu też byłam tu na forum... I byłam po terminie, siedziałam jak na szpilkach czy to już czy jeszcze nie... Czy będę wiedziała że to już czy zdąże do szpitala itp... Jak sobie pomyślę aż mi się łza w oku kręci... Moja córcia urodziła się w niedziele rano 13 listopada dała mi w kość bólami krzyżowymi ale sam poród - bajka 🙂 Co z tego że boli jak nagroda jest piękna 🙂 W tym roku w sierpniu urodziłam synka 22 sierpnia... A jak by mi ktoś powiedział jeszcze 3 lata temu że w tak niedługim czasie będę miałą 2 dzieci - nie uwierzyła bym... Ale życzę wam wszystkim takiego porodu jak mój 2 poród.... Cała akcja porodowa to 2 godz a nawet mniej... 9.30 podłączyli mi oxytocyne bo już miałam 4 cm rozwarcia (z takim przyjechałam już na ktg 4 dni przed terminem a skórcze mało odczuwalne) a o 11.06 mój synek już był ze mną... Poród 5 min 🙂 Synek - 60 cm 4310g Moje małe wielkie szczęście...
A teraz?? Moja 2 letnia córcia słodko sobie śpi... Synek już ma 2,5 miesiąca... Cieszcie się każdą chwilą bo strasznie szybko uciekają.... I te maleństwa bardzo szybko urosną... A te kochane ruchy w brzuchach które nie raz są nawet dokuczliwe zaraz po porodzie wam ich będzie brakowało... I wgl... Powodzenia kochane... Lekkich i szybkich porodów no i ZDROWYCH I SILNYCH DZIECIACZKÓW... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...