Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Ano niefajny dzień, też dziś zmarzlam. Jade teraz i marze by być w domu zagrzać się i napić herbaty. Jestem 3 tyg po wizycie i mam jeszcze tydzień do kolejnej i już zaczynam rozmyślać" czy aby wszystko dobrze", " czy aby na pewno wszystko dobrze" eh 😞 Prócz ciężkich troche obolalych piersi coraz wiekszego brzucha i mega apetytu nie mam żadnych dolegliwości więc zachodze w głowę. Wiem że to nic nie da ale żebym tak potrafiła inaczej. Dlatego dla mnie ciąża to stres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja na TLC oglądam o in vitro, bo ten temat jest mi jakoś wyjątkowo bliski, bo byłam pewna ze bede musiała w przyszłości z tego skorzystać,a dzis dziękuje ze los sprawił,ze naturalnie zaszłam w ciaze...dlatego tak panikuje i przeżywam każdy skurcz w brzuchu-tak bardzo się boję o to dziecko i już chciałabym by był maj i by było kilka dni do porodu!

Doti mój M tez ostatnio krzyczał ,ze poszłam do przychodni po skierowanie na badania i ze tam robiłam badania,bo lekarz powinien byc jeden, potem poszłam do mojego gin i tez powiedział mi,ze skoro zdecydowałam sie na Niego, to On bardzo by prosił,zeby był On jeden,bo każdy lekarz ma inne przyzwyczajenia, moze nas czymś zarazić itd. Nie wiem co On tam gadał,ale pamietam ze głupio mi sie zrobiło wiec teraz jak mnie cos niepokoi no to pisze maile do Niego,bo jakoś głupio mi dzwonić,aczkolwiek powinnam ,bo w końcu to mój lekarz i na wizyty wydaję jednak sporo pieniędzy.
A tak szczerze, to ja na Twoim miejscu poszłabym już prywatnie na bad.genetyczne,bo zanim oni się w tych przychodniach ogarną co gdzie i jak to moze byc już za późno,a to jednak jest jedno z najważniejszych badan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do rogala,to wypatrzyłam fajny za 85zl,ale kupie go jak już bedzie potrzebny,bo póki co śpi mi się całkiem dobrze, gdyby nie głupie sny byłoby już wogole rewelacyjnie.
Ania u mnie tez wizyta za 2,5tyg. Czyli tez czekam miesiąc i tez mam nerwa,dlatego napisałam do mojego gina czy nie moznaby było ja trochę przyspieszyć,ale znając zycie cieżko bedzie mu mnie gdzieś wcisnąć,bo mimo iż prywatnie to terminy ma już na miesiąc przed 😉 Ty się martwisz,ze nie masz żadnych dolegliwości, a ja nerwa dostałam po wczorajszych dziwnych skurczach i biegunkach, a rano zjadłam tylko śniadanie;/ do tego dzis te bole w pachwinach...jestem psychiczna ale chciałabym to sprawdzić i miec święty spokój:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martag tyle że ja całą ciążę chodzę do jednego ginekologa. Mojemu M chodziło o zmiany lekarzy w kolejnych ciążach 😉
No ale co ja poradzę... jak tym razem test wyszedł pozytywny to u ginekologa z poprzedniej ciąży terminy były na początek listopada... to ja do tej pory nie miałabym potwierdzone czy jestem w ciąży i czy wszystko jest w porządku...jest tu sens czekać?


Od 4 godzin usiłuję naprawić komputer szwagierki... stary trup nie chce współpracować..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie jadłam jeszcze torcików wedlowskich. Smaczne to?

Umówiłam sie na USG na piątek rano.
Przeszedł mi niesmak w ustach. Czasem trochę mnie wzdyma ale nic poza tym. Tylko ta gula w gardle mnie wkurza... Przed USG pójdę sobie zrobić badania krwi (TSH, FT4, OWA i HBs) i może się uda żeby M był ze mną na badaniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martag napisał(a):
Co do rogala,to wypatrzyłam fajny za 85zl,ale kupie go jak już bedzie potrzebny,bo póki co śpi mi się całkiem dobrze, gdyby nie głupie sny byłoby już wogole rewelacyjnie.

Mozesz podaj link jesli znalazlas w internecie lub nazwe lub cokolwiek? 🙂 jestem na etapie poszukiwania czegos, co wybawi mnie od codziennego bolu plecow 🙂
W ogole to czesc dziewczyny 😁 dawno cos nie pisalam, le wracam codziennie po pracy tak wypluta, ze stracza mi tylko sil na przeczytanie co tam u Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda to jest cos takiego http://allegro.pl/poduszka-do-spania-i-karmienia-190cm-rogal-i3638798300.html , ja akurat znalazłam w hurtowni w mieście i jak masz możliwość to lepiej tak poszukać,bo wtedy zobaczysz jaki jest materiał itd.
Dobrego samopoczucia Ci życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda19883004 napisał(a):
ja tez niewyraźnie sie czuje już od tygodnia. mam 37.5 i bol bleców i brzucha i dobrze moze to byc jakas grypka i mogą bolec mnie mięśnie. normalnie nie naleze do panikar ale mam wrażenie ze jestem juz tak daleko ze jakby teraz cos sie stało cięzko by mi było sie z tym pogodzić. brzuszek sie pojawił jest to juz takie bardzo realne.


Magda jak się czujesz? Byłaś u lekarza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ;-) a u mnie dziś piękna pogoda ;-) zaczęły mi się udzielać różne dziwne sny w ciąży..dzisiaj mi się śniło ze miałam cesarkę i urodziłam córeczkę ;-) a potem zapomnieli mnie zaszyć i chodziłam i się upominalam ze mam przecież dziurę w brzuchu :-D hehe a jutro wizyta na 12 JUŻ JUTRO!!!! Tak się nie mogę doczekać ;-) normalnie najlepiej by było sobie kupić takie usg do domu i codziennie sobie robić i oglądać maleństwo tyle ile się chce :-P a nie wyczekiwać tyle czasu na parę minut ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak miło ze sie o mnie martwicie. dzisiaj czuje sie dobrze, o dziwo nic mnie nie boli!!;p mi sie dzisiaj śniło ze gryzą mnie szczury takze tez sie strasznie w nocy umęczyłam. byłam wczoraj na zakupach aby kupić sobie jakąś szmatkę na poprawę humoru ale było wręcz przeciwnie... we wszystkim czułam sie jak tłusta krowa 🙂 kupiłam sobie bardzo fajną sukienke welniana na zime w happy mum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis tez lepiej,ale wizyta już umówiona, wiec ide dla zdrowia psychicznego. Mam nadzieje,ze tez wszystko bedzie ok. Ja jeszcze narazie ubranka oglądam, nie moge sie jakoś przełamać zeby cos kupić, chyba ciagle nie wierze w to,ze jestem w ciazy: ☺️ spodnie ciazowe kupiłam miesiąc temu i jeszcze leżą w szafie z metkami,bo póki co wchodzę we wszystkie stare. No zobaczymy, moze jak dzis zobaczę już większego maluszka to trochę bardziej uwierzę...w nocy bardzo zle spałam,kręciłam sie i głupie sny znowu miałam,ale to pewnie stres zw. z dzisiejsza wizyta...napisze jak wrócę ,ale pewnie bedzie to ok.23:/ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia Marta na dzisiejszej wizycie. Daj znac jak juz bedzie po wszystkim.
Ja mam wizyte w srode i tez juz nie moge sobie znalezc miejsca. Jeszcza 2 tyg jestem w stanie jakos wytrzymac ale w 3cim juz wariuje z niepokoju.
Dzis w noc jakos tak slabo spalam, meczyl mnie katar i bol glowy a do tego jeszcze zgaga. Od rana mialam pare rzeczy do zalatwienia ale teraz pozwole sobie ma mala przedobiednia drzemke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzuszki 🙂
Jak się czujecie?
Jedziemy na ten weekend do moich rodziców, mama już dzwoniła " co ci dziecko ugotować?" kapuśniak a jak 😉 Te smaki to już mnie samą zaskakują 😉 gdzie ja i kapuśiak.. jakoś nie przypadałam a teraz na opak..
Marta fajnie że już dziś zobaczysz maleńtwo, na pewno Cie to uspokoi a z każdym kolejnym dniem rosnący brzuszek będzie Cie utwierdzał że to wszystko dzieje się naprawdę 🙂 też miałam tak jak Ty w ciąży z Kubą, w zasadzie dopiero w połowie ciąży to wszystko do mnie dotarlo 😉
Ja teraz to już świruje, od paru dni pytam męża wystraszona jak zbity pies " myślisz że jest ok?" i on codziennie powtarza jak zdarta płyta " nie martw się, jest ok" dobrze że ten mój mężoliński jest w wielu kwestiach moim zupełnym przeciwieństwem. Ja pesymistka, on zawsze dobrej myśli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja mam tak samo...ja pesymistka, On wieczny optymista i te same pytania : "jak myślisz, wszystko jest dobrze?",a On już z politowaniem ,ze na pewno 🤢 No ale co mam zrobic, no martwię się. Mój biedny doktorek przeze mnie wyjdzie z gabinetu po 22, ale często gęsto podobno przyjmował do 23!!! No ale przynajmniej ,wie za co pracuje.
Dzis zapisałam nas na sylwestra na bal 🙂 byc moze to ostatni mój bal na kilka przyszłych lat,wiec muszę korzystać. Mam nadzieje ,ze bede wyglądać jeszcze w miarę korzystnie pod koniec grudnia i w jakaś sukienkę się wcisnę, a ile sie najem !! 🤪 🤪 jedziemy do ośrodka nad morze, tam pracuje moja mama i tez jest rehabilitantką, wiec mamy sporo taniej i zostajemy na 3 dni, mamy pokoje i od nas jedzie 15 osób ,w tym moja siostra i moi rodzice ( sie śmieje ,bo moi rodzice to więksi imprezowicze od nas, mama z imprezy wcześniej jak 8 rano nie schodzi ) ,wiec już sie nie moge doczekać. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...