Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też słyszłam wiele historii o zauroczeniu dziecka lub zwierzęcia od babci M. Zwykła je opowiadać jak wracałam z rozdrażnionym dzieckiem po szczepieniu. Twierdziła wtedy że NA PEWNO ktoś je zauroczył w tym ośrodku... Dla mnie to bajki wyssane z palca, choć np. w kontakt z duchami wierzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co tu tak cicho?
My dzis trochę pozwiedzalismy sklepów z wózkami i mamy 2 do wyboru takie ,które najbardziej przypadły nam do gustu. Narazie czytam opinie, porównuje i szukam jakis dobrych ofert-moze coś się trafi, albo te modele ,które są teraz nowością , w przyszłym roku zostaną przecenione, bo wyjdą ich nowsze modele 🥴 szukamy wózka, ktory jest w miarę jak najlżejszy i da sobie radę przede wszystkim w zimę.
Teraz sobie odpoczywam,a mąż robi żeberka na słodko 🙃 mniam mniam mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry mamusie 🙂 Dzis ja sie pierwsza melduje. Jak Wasze nastroje? U mnie calkiem calkiem.

Magda- u mnie tez wyszly bakterie w moczu. W badaniu ogolnym stwierdzono liczne bakterie i dodatkowo mialam podwyzszone pH, wiec lekarka zlecila wykonanie posiewu moczu i tam juz wyszla mi jaka to jest konktretnie bakteria. Mam przepisany antybiotyk doustnie 2x dziennie przez 7 dni plus co drugi dzien globulke dopochwowo. Jak odebralam wyniki to sie troche wystraszylam (i nawet tez pisalam czy ktoras to juz przechodzila) ale lekarka uspokoila mnie ze w ciazy takie infekcje zdarzaja sie czesto i ze jesli bakteria jest leczona to nie jest niebezpieczne dla dziecka. Dodatkowo zalecila duzo zurawiny pod rozna postacia wiec wsuwam teraz suszone owoce, popijam sokiem a na kolecje kanapeczki z dzemem zurawinowym 🤪
Uwielbiam zurawine wiec teraz nie ma problemu ale cos mi mowi ze jesli tak sie naladuje tym smakiem to moze mi sie pozniej na dluuuuugi czas odwidziec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamusie!
Ja dalej w Niemczech. Wpadlam zobaczyć co u Was?
Marta zakupów jeszcze nie zrobiłam bo dopiero jutro pojedziemy do marketu, na pewno skorzystam z Twoich wskazówek także dziękuję raz jeszcze 🙂
Malutka cudowna, ciocia się zakochała po uszy 🙂 Mój Kubuś wczoraj jak był zmęczony a ja miałam akurat malutką na rękach to się bardzo zdenerwował, dziś już spoko.
Trzymajcie się ciepło Brzuszki 🙂
Co do zabobonów hmm raczej nie wierzę ale nie lubię jak mi czarny kot przechodzi drogę :p Mój Michał jest strasznym sceptykiem i twierdzi że wszelakie zabobony to ciemnogród więc jak coś to mnie stawia do pionu 😉 Wierzę za to że ludzie mogą \" źle życzyć\" wierzę że są źli ludzie którzy są jak wampiry energetyczne, zabierają dobrą energię i wierzę że zmarli czasem po śmierci o sobie przypominają. Może to głupie, ale dla mnie życie to nie tylko czysta logika 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry ;-) no ja się ogólnie czuje już dobrze, ostatnio przeszły mdłości i straszny ból piersi, jeszcze czasami mnie szarpnie jak powącham coś na co nie mam ochoty albo jak myje zęby. Ale zostały wzdęcia...w sumie uwydatniają brzuszek także czasami cieszą ;-) też jestem po badaniach prenatalnych i wszystko z maleństwem dobrze, jeszcze tylko jutro odbiorę wynik tego pappa ;-) i w o piątek kolejna wizyta :-D a.ja żyje od wizyty do wizyty a latam co 2 tygodnie a czasami częściej bo jestem po 2 promieniach w 7 i 9 tygodniu także się trochę trzese... Ale okres największego zagrożenia za nami także jesteśmy z mężem już trochę spokojni ;-) zmieniam też lekarza i póki co rewelacja ;-) tyle o mnie a pogoda u mnie taka sama jak u Ciebie Doti...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
U nas dzis pięknie, właśnie wybieramy się na spacer...Wczoraj 4h spacerowalismy,ale wczoraj to już zmarzłam strasznie. W przyszłym tyg.zrobie wyniki, czuje ,ze mogą nie byc najlepsze...Wszyscy mówią ,ze jestem strasznie blada, jak okaże się to anemią to nie bedzie dobrze, tym bardziej ,ze w ostatnich wynikach wyszło ze właśnie jest go za mało...
Miłego dnia i znów byle do weekendu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja siostra na zgagę Piła litry mleka,ale ulgę przynosiło to tylko na chwilę.
Małgorzata ja borykałam się ze wzdęciami, czasem miałam takie bole ze musiałam wziąć nospe i gdyby nie ona to...także w razie silnych boli polecam nospe, a esspumisan mi akurat pomagał. Nie mam już wzdęć i myśle ze dlatego ,ze codziennie wypijam activie-nie wiem czy to od niej,ale odkąd zaczęłam ją pic nie pamietam kiedy ostatni raz bolał mnie brzuch,wiec moze sprobuj- zaszkodzić Ci na pewno nie zaszkodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martag napisał(a):
Słyszałam o tej aferze z actimelem 😞 No trudno, jakoś ta activia najbardziej mi podpasowala...
Znowu jem za dwóch, ledwo zjadłam kolacje i znów jestem głodna...



spróbuj odstawić witaminy dla kobiet w ciązy bo one tak mogą działać... przez żelazo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Mamusie,
jak nastroje dzis? U mnie od rana super pogoda, az sie niechce wierzyc to to polowa listopada. Zaraz wybieram sie na spacer bo az mi szkoda siedziec tak w domu w taka pogode.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!
Magda nie wiem czy to od witamin,bo zanim je brałam tez miałam taki apetyt:/ wczoraj po 23 strugalam marchewkę zeby tylko cos przekąsić 🙂
Ja dzis znowu dziwne sny. Tym razem śnił mi sie zmarły wujek i Jego zmarły syn...zastanawiam się czemu mi się śnili. Wujka znałam- był fajny, syna nie znałam,zmarł jak miał 7 lat ,a mnie jeszcze na świecie nie było. Śniło mi się ,ze wujek czytał mu bajki... Sny w ciazy mam tak intensywne,takie realne...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem zła.... nic się nie dowiedziałam. Lekarz nie zrobił USG tylko wystawił skierowanie na badanie. Nie mam pojęcia czemu skoro ma sprzęt w gabinecie. Do tego nie wiem nawet gdzie mam iść na to badanie bo jeszcze chyba nie jest umowa z NFZ podpisana. Okropność!!!! Nie zbadał mnie nawet ginekologicznie, ale to mi akurat nie przeszkadzało. Najgorsza jest ta niepewność czy wszystko jest w porządku 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...