Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mój M na szczęście rozumie i wszystko puszcza mimo uszu.
Cudownie jest iść na zakupy, spotkać koleżanki, które mówią ,ze w ciazy wyglądam o niebo lepiej niż przed ciaza 😆 i mega dobrze się czuje,wiec tym bardziej sie cieszę. Z tego wszystkiego az kupiłam sobie pizzę w pizzy hut i wycinam az mi sie uszy trzęsą 🙂 patrzyłam trochę na kurtki na zimę i są dwie, które mi sie spodobały,ale moze za miesiąc kupię, bo nie wiem jak bede wygladała.
Pogoda do bani,ale ja mam dzis wyjątkowo dobry humor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja się ostatnio czuje nieładna pryszczata i ociężała jak słonica. Jak dzwoni do mnie przyjaciółka a ja próbuję biegać za Małym i rozmawiać to się tak zmacham i sapie jej do sluchawaki, że pyta czy przeszkadza a ja się po prostu tak męcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez się szybko męczę. Wczoraj przeszliśmy się trochę po cmentarzu i myślałam ,ze się zasapie, a dzis mam zakwasy na łydkach haaa 😁 Dziś pochodzilam trochę po sklepach, przyszłam do domu i musiałam z godzinę poleżeć.
Widziałam dziś u jednej babki fajny wózek , mojemu M bardzo się on podoba,ale w Szczecinie niestety w sklepach go nie ma tylko na internecie, wiec chciałam podejść i Zapytac,bo to jakaś młoda dziewczyna, a zanim kupie chciałabym go chociaż zobaczyć na żywo,ale rozmawiała przez telefon,wiec nie podeszłam. Trochę mi nie pasuje cena tego wózka ,bo jest kosmiczne drogi. Co prawda dziadki sponsorują wozek i nawet moglibyśmy do niego dołożyć ,ale nie wiem czy opłaca się wydawać tyle kasy na wozek. Lubie dobre rzeczy, nie oszczędzam jesli cos jest dobre, ale tutaj mam wątpliwości ...
No ale jeszcze czas...poszukamy jeszcze , w końcu wybór wózków jest ogromny,ale wybrać dobry tez chyba graniczy z cudem,bo zawsze cos bedzie nie tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam x landera i taką badziewną spacerówkę co jedzi caly czas poskladana w samochodzie. X lader to jedyny wózek o którym mogę coś powiedzieć bo służy nam 2 lata. Moim zdaniem ma prawie tyle samo wad co zalet ale co do szczegolow to napisze dopiero jakbyscie byly zainteresowane. Kupowałam na bobowozki.pl Nie wiem jak tam teraz się mają z cenami, ale wtedy co ja kupowałam miewali fajne promocje i ja się właśnie na taką załapałam. Wózek koniecznie trzeba wypróbować gdzieś w sklepie bo czasem fajnie coś wygląda a potem się okazuje że lipa totalna. Ja też tak podpytywalam sprawdzałam opinie itd bo przecież kompletnie się na tym nie znałam, nie mam porównania ale nie jestem nim jakoś specjalnie zachwycona. Chciałabym by dał rade jeszcze bo to jest wydatek i to spory, chociaż teraz kupiłabym pewnie coś tańszego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem permanentnie zmęczona... a zadyszka mnie łapie po wyjściu na piętro 🤢 Kiepsko trochę bo codziennie ganiam po schodach góra-dół i sapię jak lokomotywa. Dziś mam wyjątkowo zły dzień. Jest mi tak niedobrze, że prawie wymiotowałam. Do tego mam mega wzdęcie aż mnie żołądek boli i mięśnie dookoła od nadmiaru powietrza...

Wózki wypatrzyłam na razie dwa:
http://allegro.pl/coneco-mustang-zestaw-z-fotelikiem-10-elementow-i3682184287.html
http://allegro.pl/wozek-baby-ace-042-i3657345652.html
Nie wiem o nich jeszcze nic, będę chciała jechać zobaczyć i zdecyduję. Swój wózek po dwójce dzieci sprzedałam za 350zł więc całkiem niezła cena.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie nie zawsze niestety to co drogie musi byc dobre, dlatego juz powoli patrzę,czytam opinie, pytam...znalazłam jednak ten wozek w hurtowni w Szczecinie i jutro będę w pobliżu wiec chyba zajade go zobaczyć...Chodzi mi dokładnie o wozek firmy stokke ,ale wydaje mi sie ,ze spacerówka jest jakaś mała i dziecko za długo w niej nie pojeździ. Zastanawiam się tez nad wózkiem Mutsy,bo ma nawet dobre opinie,ale mam nadzieje,ze jutro coś niecos ktoś mi o tych wózkach w tym sklepie poopowiada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie nie zawsze niestety to co drogie musi byc dobre, dlatego juz powoli patrzę,czytam opinie, pytam...znalazłam jednak ten wozek w hurtowni w Szczecinie i jutro będę w pobliżu wiec chyba zajade go zobaczyć...Chodzi mi dokładnie o wozek firmy stokke ,ale wydaje mi sie ,ze spacerówka jest jakaś mała i dziecko za długo w niej nie pojeździ. Zastanawiam się tez nad wózkiem Mutsy,bo ma nawet dobre opinie,ale mam nadzieje,ze jutro coś niecos ktoś mi o tych wózkach w tym sklepie poopowiada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta popytaj pojezdzij nim po sklepie, posprawdzaj i jak trafisz na fajną okazję to tak jak Ci kiedyś dziewczyny pisały, bierz i nie czekaj za długo. My daliśmy 1300. Babcia sponsorowala, identyczny w smyku kosztowal 1800 więc różnica bardzo duża. To była gondola i spacerówka bez fotelika.
Doti a wypuść to powietrze i nie męcz się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja dziś byłam na badaniu prenatalnym i narazie jest ok, zobaczymy jeszcze testy z krwi.
Płci nie chciał nam jeszcze określić bo mówi, że nie chcę nas wprowadzić w błąd.
Maleństwo machało rączką jak szalone, fajny widok 😉

Co do mojego męża i wspomagania mnie w ciąży... ja nie mam na nic ochoty on tego jeszcze nie do końca toleruje 🙂

Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania- ja rowniez mam X landera i mieszane uczucia. Gondola OK (z malymi uwagami ale mysle ze zaden wozek nie jest idealny) natomiast spacerowka bardzo kiepska i szybko kupilismy druga- Maclaren. I tu juz jestem zadowolona- ale cena tez konkretna.
Iwelina- super ze z maluszkiem wszystko dobrze. Na plec jeszcze przyjdzie czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny. Ja niestety nie mam doswiadczenia odnosnie wozkow i innych akcesoriow 😞 ale mam nadzieje, ze cos tam kiedys wybiore 😉 wiem tylko, ze chce spacerowke co mozna i tylem i przodem wozic 🙂 zawsze cos.
Kurcze najadlam sie na noc i teraz moj brzuch wyglada jak konkretny balooon 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Byłam dziś kupić witaminy w ziko aptece, dostalam w prezencie do wypróbowania novovit duo. Nie wiem czy następnym razem tego nie kupie. Tam sa i witaminy (28 tabletek) i kwasy dha (28 tabletek) i kosztuje to teraz 24,99 zł nie wiem czy to promocja czy stała cena ale bAaardzo tanio. Tak piszę może się którejś z Was przyda takie info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti jak Twoje samopoczucie?

Ania ,ja kupiłam w sobote witaminy - za 30 tabletek zaplacilam 53zl, tylko dlatego ,bo mój maż się uparł ,ze są dobrej firmy i maja dobry skład. Tez maja właśnie dha ,ale maja bardzo mało magnezu, ktory bede musiała dokupić, bo łydki tak mnie bolą, wiec myśle ,ze przyda się zwiększona jego dawka. Za 2 tyg. Jadę zrobic wyniki krwi i moczu- zobaczymy jak wyjdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martag moje samopoczucie średnio. Właściwie ciągle czuję sie tak samo... zmęczona, głodna, niedobrze mi, albo mam wzdęcia albo zaparcia albo jeszcze coś innego.

Kupiliśmy dziś wózek 🙂 Jestem bardzo zadowolona, bo spodobał mi sie bardzo a jeszcze okazuje się że jest bardzo funkcjonalny. Wszystko wyjdzie w czasie używania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti to pewnie juz dlugo nie potrwa, juz od drugiego trymestru na pewno bedziesz czula sie lepiej. Ja z kolei mam dzis strasznego lenia, ugotowalam tylko zupe (bo najszybciej i stac przy garkach nie trzeba) i poza tym leze i ogladam tv. Mialam isc do fryzjera ale jakos nie moglam sie zebrac a zaraz lece po mala do zlobka wiec skonczy sie moje dzisiejsze beztroskie leniuchowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamusie
Ja już po pracy, jade do domu. Normalnie głowa mi leci, mega zmęczenie. Pogoda dziś prze paskudna aż jakieś niezidentyfikowane smuty mnie dopadły 🤨
Mierzyłam dziś chyba z 5 sukienek bo mi się szykuje pare spotkań towarzyskich i rodzinnych i chciałabym ładnie wyglądać. W każdej czułam się źle, jeśli jest trochę prawdy w tym że dziewczynki odbierają urodę to będę miała córeczkę 😉 Coś będę musiała kupić ale nie przepadam za chodzeniem na takie zakupy.
Doti fajnie że masz już z głowy i jesteś zadowolona 🙂
Matko kiedy dojade do tego domu 😞 jeszcze muszę stać bo ludzi full..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Tez byłam dzis oglądać wozki,akurat odwiedził mnie mój tata,wiec pojechaliśmy razem...Dziadek sie za głowę złapał jak zobaczył wybór wózków , a jak Mu pokazałam jaki mi się marzy ,to i tak powiedział,ze to bez sensu ,bo ja i tak wiecej jeżdzę samochodem niż spaceruje 🙂 No ale z dzieckiem się to napewno zmieni 🙂 W każdym razie zakochalam się w wózku , o którym właśnie myślałam, ale Pan pokazał mi tez kilka innych wartych uwagi. Jutro wybieram się z moją koleżanka (tez brzuchatką z blizniakami, termin tez na maj 🙂 do innej hurtowni. Cudownie jest chodzić po tych sklepach, oglądać wozki, łóżeczka ,ubranka , a jeszcze cudowniej byłoby mieć kupę kasy ,zeby moc kupować i się nie zastanawiać 🙂
Od dwóch dni bardzo bolą mnie łydki, byc moze dlatego ,ze ostatnio chodzę wiecej niż zazwyczaj i cały czas na koturnach ,wiec chyba czas przenieść się na cos płaskiego. Do tego doszły mnie klucia brzucha , na dole , na środku,ale tylko w nocy w zależności w jakiej pozycji śpię,ale czuje ,ze to normalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki 🙂
Co tam, jak tam?
U mnie trochę gorszy czas.. Normalnie już wstaje zmęczona, wszystko mi leci z rąk, chce coś powiedzieć i zapominam o co mi chodziło, meksyk. Zawsze byłam zakręcona ale teraz to aż M mi się dziwnie przygląda 😉

Kangoor wszystko ok u Ciebie bo czytałam że jakieś straszne awarie w Twoim mieście.

Dobra kochane to do boju, nowy dzień. Obym tylko nic dziś nie nawywijała. Bo z moja głową ostatnio strach z domu wychodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja jestem po weekendzie u teściów więc trochę poleniuchowałam, chyba ciśnienie leci w dół bo od wczoraj ja też chodze jakaś zakręcona.
Dziewczyny chciałam zapytać o witaminy jakie bierzecie? Mój lekarz nic nie mówł że powinnam coś brać, więc sama nie wiem co robić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...