Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No ja własnie nie wiem czy czuje... Ja bede CZUĆ a nie poczuwać:p to dam znać :P no pewnie tak bedzie, ze teraz czekam zeby poczuc zeby sie nie stresowac a potem jak juz bede czuc i nie bedzie sie ruszał to bedzie stres ze sie nie rusza...ah my baby zawsze mamy jakies problemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agus ja też, ja też 🙂
Krótszą wersję tego filmiku widziałam na tvn24 i tam babka mówiła że ten malec przyszedł na swiat w 25 tyg ! Oby wszystkie takie historie się tak kończyły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ja Wam zazdroszczę śniegu.Pamietam,ze w kwietniu byłam wściekła na śnieg i tak czekałam na wiosnę ,a teraz mógłby juz byc i nawet jakbym mogła to juz dzis ubrałabym choinkę-tak chce świat!!
byłam dzis u rodziców, usmialysmy sie z mama strasznie, uwielbiam z Nią spędzać czas.Poszlysmy do Lidla i nakupowalam dla męża piżam, koszulek, majtek - tak tanio i tak dobre gatunkowo,ze niech ma juz prezent na mikołajki haha 🙂

Dzis tak jak Doti, okropnie spałam, wstałam o 6 i pojechałam badania zrobic,ale wyniki odbiore przed wizyta u gin. W czwartek bo mam po drodze,wiec nie bede 2razy jeździć. Trochę sie martwię o te wyniki,no ale zobaczymy,

Co do ruchów to nie straszcie mnie,bo ja nie czuje nic. Kilka razy wydawało mi sie ,ze cos bombelkuje,ale to chyba nie to://// wiem,ze dziewczyny,które sa w kolejnej ciazy mogą juz czuć ruchy na pewno,ale ja niestety nie czuje nic 😞 😞

Aga fajne łapki, ja dzis dokupilam skarpetki hello kity - nie lubie tych kociaków,ale byly grube i dobre gatunkowo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki!

Ja też pierwsze ruchy poczułam 🤪
Ale muszę leżeć na wznak i położyć ręce na brzuchu poniżej pępka - wtedy tak jakby małe łaskotanie czuć na dłoniach. Co do tych bąbelków to zdawało mi się, że w 13/14 TC je wyczułam - nie jestem jednak pewna.
Też tak robicie?
Tak Wam zazdroszczę tych pierwszych zakupów!!! Mój M mówi, że nie mamy co się śpieszyć i odwleka wszystko na ostatnią chwilę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szysza ato Twoja pierwsza czy kolejna ciąża? Bo nie pamietam? 🙂
A tam nie ma co sie spieszyć:P Wgl to facet Ci na zakupach nie potrzebny 🙂
Bierzesz portfel i idziesz chociaz po skarpetki 🙂 a potem siedzisz nad tymi skarpetkami i sie cieszysz sama do siebie az masz zakwasy od usmiechania 🙂 mówie Ci 🙂 nie ma na co czekać:0
Super że już czujesz 🙂 tez już bym chciała takie żeby pod ręką było czuć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja pierwsza 🙂 - pewnie dlatego nie jestem pewna co do tych bąbelków.
Co do ruchów to przetrzepałam neta i znalazłam kilka wpisów, że właśnie w takiej pozycji można je poczuć. Szczególnie w godzinach wieczornych.
Monikaaa: przeczytałam Twój wpis mojemu M. Jak zaczął się śmiać 😁 Wielkie dzięki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heheh spoko 😁 mam nadzieje ze pomogłam Ci go przekonać 😁
Mój mąż też na poczatku mowił: przestańń, za szybko, a po co, a czemu, a płci nie znamy, a nie wiadomo czy sie nie okaże ze jednak dziewczynka bla bla bla 😁
Ale ostatnio wyobraź sobie dzwoni do mni9e że ; kupil synkowi klocki lego helikopter i auto 😁
Przyjechał do domu rozpakował i złozył tłumacząc że maly przecież jak sie urodzi to nie bedzie umiał złożyć, a potem sobie schował no żeby mały nie połknął jak sie urodzi i tak sie podejrzewam sam po kryjomu bawi:d taki zakup zrobił 😁 i co wyczytałaś dokładnie o tym wyczuwaniu ruchów? To tez tak bede robić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzuszki
Doti jak nocka ?

Monia no ladny dorodny brzucholek 🙂

Hoondi Ty się kobietko odezwij do nas jak po wizycie, myślę tu o Tobie

Jadę do pracy, miłego dnia
P.s mój Księciunio zaczyna się znów zachowywać jak na księcia przystało 🙂 ... Dobrze.. Oby tak dalej ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania podziwiam Cię, ja po kłótni max 1h moge sie do M nie odzywać i zaraz sie śmieje i kombinuje,bo nie lubie ciszy w domu,ale faceta czasami dobrze jest tak przetrzymac, tylko,ze ja tego nie potrafię ehhh 😞
Doti jak sie spalo?mi dzis wyjątkowo cudownie.
M wstał dzis z Katarem i bólem gardła,nafaszerowalam Go lekami i mam nadzieje,ze pomoże, bo zaraz i ja bede chora, wiec dzis chyba przeniesie sie do salonu- nie chce chorować w ciazy!!
Od jakiegoś czasu boli mnie pępek tez tak macie? Czuje ze chyba mi go wywali ,mimi iż mam tak głęboki,ale zrobił sie taki inny i potrafi kuc kilka razy dziennie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hoondi to chche nas chyba do szału doprowadzic z tym nie odpisywaniem... 😞 mi sie az sniło ze sprawdzałam czy napisała.
No widzisz Ania jednak jak chce to potrafi 😁
Martag no wygon go wygon bo bardzo łatwo nam sie teraz zarazic ja ciagle z katarem chodze i codziennie profilaktycznie rutinoscorbin łykam...
Doti biedaczku.. no nie wiem co Ci poradzic... możesz je komus sprzedać na jedna noc, drugiej babci albo cioci...
A ja wyobraźcie sobie ze dopiero wstałam 😁 TO JEST ŻYCIE 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti, bidulko, a moze faktycznie udaloby Ci sie komus podrzucic maluch choc na chwile. Taki moment relaksu na pewno duzo by Ci dal?
Ania- ciesze sie ze wszystko wrocilo do normy i mezus przemyslal sobie sytuacje. A jak maly zareagowal na nowe lozko? Dobrze sypia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia brzucholek masz super, a z worka na ziemniaki to się uśmiałam! Myślę że w moim przypadku będzie nieunikniony 😁
Dziewczynki wszystkie brzuszki są piękne i te małe i te duże bo są NASZE! Nawet przed "wylotem" będziemy się różnić. Cieszmy oko tym ile ciąża ma oblicz 😉

Marta ja mam tak jak Ty lubię nieporozumienia rozwiązywać od razu.. Jednak otaczają mnie prze kochani ale bardzo silni i dominujący ludzie, m. in. taki jest mój mąż i czasami po prostu nie mogę inaczej 🤨 Prawie całe moje najbliższe otoczenie to same lwy i skorpiony, coś w tym jest

Kangoor Kuba w łóżeczku jeszcze nie spał. Pisało że materac ma " dojść" do siebie, a rama po wyciągnięciu z kartonów mi trochę śmierdziała, to bejcowana sosna, niech się przewietrzy. Narazie stacjonują w nim wszelakie pojazdy mojego syna i nie da ich tknąć.Mały drugą noc budzi mnie że chce sikać, wierci się strasznie, nie wiem zastanawiam się też czy mu piątki nie idą bo zaczął mi się slinić tak to wszystko na kupe, zobaczymy jak z tym wszystkim będzie spał na nowym łóżku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie jakaś taka straszna miłość przepełnia to chyba przez ten progesteron... a nie mam sie do kogo przytulać. mąz cały tydzień w Polsce a córcia w przedszkolu, a zresztą ona i tak nie chce sie do mnie przytulac. juz nie moge sie doczekac az przyjdzie na świat moja mała dziewczynka do której bede mogła sie całe dnie tulić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...