Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie brzuszki 🙂
Szkoda, że weekend już się skończył 😞 co do tych leków, to nie sposób zapamiętać kto o czym pisał. Dziękuję za informacje 🙂
Doti doskonale Cię rozumiem. Sama już nie mogę się doczekać maja. Tym bardziej, że za mną wlecze się zmora choroby 😞 znowu mam aurę. We czwartek idę do lekarza 😞 może mi dawkę zwiększy albo sama już nie wiem. Boję się jak cholera 🤢
A buu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martag napisał(a):
Juz bym chciała miec malutką przy sobie 🙂 i chciałabym by przyszła się wiosna 🙂

Też tak mam.. I pogoda 🤨 szaro buro.. Mama mówi że u nas na podwórku orzech laskowy puścil zielone pędy 😮
A o moim Maleństwie myślę dzień i noc.. I też się już go doczekać nie mogę ale niech się nie spieszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.
Jestem tylko przelotem bo od wczoraj mieliśmy troche zawirowań. Odwieźliśmy z M teścia do szpitala na SOR bo nie dało się z nim wytrzymać. Agresywny był strasznie, przeklinał, rękę na teściową podnosił i w ogóle dziwnie sie zachowywał. Na początku baliśmy się, że to może jakaś choroba psychiczna go dopadła tak gwałtownie, ale jak zaczął mieć problemy z mową to byłam pewna że to coś gorszego. I okazało się że ma krwiaki w mózgu. Został na oddziale neurologii przywiązany pasami do łóżka bo inaczej się nie dało.... i za chwilę jadę z teściową zawieźć mu potrzebne rzeczy. Wszyscy jesteśmy przybici i zdenerwowani, dzieci przeżywają (zwłaszcza Mati) i kilka najbliższych dni będzie ciężkie dopóki nie poukładamy sobie wszystkiego... Liczymy na to, że uda się go wyleczyć i wróci jeszcze do sprawności, choć ma już 72 lata....

Szysza mnie tam się do maja i nieprzespanych nocy nie spieszy hahaha poza tym im bliżej końca tym ciężej nam będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti trzymam kciuki za teścia żeby wszystko dobrze się skończyło. Tylko Ty się spróbuj nie denerwować.

Ja tam też się maja doczekać nie mogę, mały takie kopniaki daje że już chciałabym wiedzieć jak wygląda ten łobuz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti też trzymam kciuki i współczuję, to bardzo smutne...starość, choroby, też mam chorą Mamę co chwila i się boję o nią bo słabego zdrowia jest, ale nic nie da się zrobic , nie wrócę jej młodości.

Mój dzidziunio wczoraj kopał dośc mocno, dotlenił się chyba w górach poza Krakowem 🙂 Mam dziś wizyte u lekarza o 17 i niepokoję się jak zawsze. Pewnie da mi jakieś leki rozkurczowe czy coś... cały czas czuję, że brzuszek mam napięty dołem i taki twardy...eh..za dużo chyba się przećwiczyłam w zeszłym tygodniu i podłogi myłam głupia ja!

Buziaki dla Was na dobry dzień! Dużo energii i dobrego samopoczucia! Buziaki Brzuszaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki!
Doti- zdrowka dla tescia. Trzymam kciuki!
Ja tez juz nie moge sie doczekac maja. Wiem ze bedzie ciezko na poczatku, nieprzespane noce I praktycznie caly czas z dzidziem przy cycku- fajna sprawa ze mozna sie poprzytulac do malucha, ale ja sie troche obawiam reakcji mojej malej. Pewnie bedzie zazdrosna ze poswiecam jej mniej czasu niz wczesniej- uff az sie boje jak to bedzie. Z kolei ja sie tak kiepsko czuje w tej ciazy ze juz bym chciala zeby bylo po wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoondi daj znać jak tam u Ciebie po wizycie, mam nadzieje że okaże się że wszystko ok 🙂
Szysza trzymaj się wszystko będzie dobrze najważniejsze że jesteś pod stałą opieką
Aga czytałas może \" zawsze przy mnie stój\" ? Polecam.. Chociaż najlepiej w przyszłosci bo smutna książka
Znów mi niedobrze 🤨 jak nie miałam mdłości w pierwszyn trymestrze to teraz na okrągło..
Raz na tydzień czytam na necie co się dzieje w danym tygodniu i tak czytam sobie co się dzieje w moim i pisze że kończę pomału drugi trymest i cytuje \" ciesz się z błogosławionego stanu teraz będzie tylko gorzej\" zmęczenie niewyspanie brzuch niebotycznych rozmiarów 😉 ja to już czuję się wieelka
Kangoor też się tego boję.. nawet bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu teraz czytam to co mi poleciłaś Jo Nesbo, fajna książka, a tą o holokauści zostawię sobie po porodzie bo to chyba nie pora.
Ja nawet wczoraj do męża mówiłam że już się czuję coraz bardziej taką krową, a wszędzie piszą że teraz to dopiero się zacznie! w tym III trymestrze dzidziuś przybieże na wadze ok 2-3kg więc nawet nie chcę myśleć jak brzuch mi się powiększy.
Dziś zaczynam 26 tydzień więc coraz bliżej końca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!
Dopiero wstałam 🙂 wyspałam się dziś porządnie 🙂 przeczytałam wszystko co napisalyscie.
Doti mam nadzieję,że teść szybko wróci do zdrowia. Hoodni trzymam kciuki za wizytę.
Ja też mam obawy jak to bedzie,ale póki co boję się tego co czeka mnie najszybciej- porodu! Nie boję się aż tak bólu, mogę cierpieć ile się da byle z małą było ok, bo jak usłyszałam w tv o blizniakach,które zmarły przed samym porodem, to az mi ciarki przechodzą. Myślałam,ze kobieta będąc juz w szpitalu moze byc spokojniejsza,bo jestest w dobrych rękach,a tu okazuje się, że jednak nie do konca... 🙃
Byłam ostatnio u kumpeli od bliźniaków na chwile, bo zrobili juz dzieciakom pokój i chciałam zobaczyc 😆 Dwa łóżeczka juz rozstawione-fajnie, wszystko takie slodkie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
właśnie tak siedzę w internecie i przeglądam różne strony ale zdecydowanie tak jest najlepsza 🙂
Jak tam kompletujecie już powoli swoje wyprawki ? Ja właśnie zaczęłam i tak się zastanawiam czy dużo kupować ubranek w rozmiarze 56 . Jak to jest u Was ? Jeżeli macie chęć podzielcie się swoim zdaniem.
Pozdrawiam gorąco 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ulcia24 🙂
Do mnie dziś przyszły zamówione rozki także działam działam 😉 ale ja już mam dziecie w domu też chłopca to w tej ciąży mnóstwo rzeczy odpada..co do rozmiarów to miałam mało rzeczy w rozm 56 i u mnie to się sprawdziło bo Kuba miał 56 już jak się urodził ale mój M wysoki jak tyka to może dlatego.. Przeciętnie noworodki mają ok 50cm długosci. Parę rzeczy na pewno warto mieć ale to dosłownie parę 56.

Aga znasz może strone lubimyczytać.pl ? Jeśli nie to kuknij, moja ulubiona często się nią sugeruje. A wojnę klary i zawsze przy mnie stoj rzeczywiście lepiej pozniej 😉

Losie słodki jak mi niedobrze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No u nas to raczej nie ma po kim być bardzo duże a to nasze pierwsze wyczekiwane i wywalczone więc nie mamy porównania.Większość mam na 62 ale właśnie zdałam sobie sprawę ,że mało będzie tych na 56 i będę musiała dokupić 🙂 a macie jakieś sprawdzone strony żeby zamawiać rzeczy dla dzidziusia dobrej jakości ?
będę bardzo wdzięczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ula!
Ja tez uwazam ze nie ma co przesadzac z rozmiarem 56. Jesli sie okaze ze masz za malo to zawsze mozesz cos dokupic juz jak sie dzidzia urodzi i bedziesz wiedziala jakie jest duze.
Ania- Tobie niedobrze a u mnie zas zgaga na potege! Jezuuu juz nie daje rady. Z Hania na bank tak nie mialam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie racja , teraz to skupie się na butelkach, smoczkach itp
Ale najbardziej to chciałabym się wyspać no ale niestety jakoś mi nie wychodzi budzę się w nocy i później nie śpię a myślałam ,że najgorsze mam za sobą . 4 miesiące wymiotów non stop i mało się nie odwodniłam przez to a tutaj widzę po waszych postach ,że w III będzie jeszcze gorzej ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ula 🙂
mój mąż urodził się długi 61cm, wiec nie kupuje nic na 56, zawsze mozna podwinąć rękawki 🙂 mam kilka rzeczy 56 ale to tylko te co dostałam od kogoś.
Aniu to muszę zajżeć na tą stronę, bo jej nie znałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam trochę rzeczy 56, ale moja siostra mówiła,ze u Niej tez mała wielu nie założyła,więc chyba lepiej nie przesadzać z ich ilością. Ja kilka body takich małych to kupiłam w lumpeksie za 1zl,a nowki, prawie niezniszczone,wiec jak nie założy to nawet mi szkoda nie będzie. Ja juz wogole kupuje ubranka na 9-12, bo do roku mam juz sporo,a ze teraz wyprzedaże to jak mi się cos spodoba to kupuje. Wczoraj dokupilam czapeczki w auchanie tez za jakieś grosze. Na sklepach w marketach typu Carrefour, auchan, Tesco mozna naprawdę kupić wiele niedrogich rzeczy dobrych gatunkowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Trzymaj się Doti na pewno będzie dobrze z teściem. Ja dziewczyny się zbuntowałam i nic na razie nie kupuje dla malucha bo sama nie wiem co kopić tyle tego jest. Wybrałam się w sobotę na zakupy i tak źle się poczułam ze odpuściłam sobie wszelkie chodzenie w dużych sklepach. Głowa mnie boli i jakoś tak nie czuje się najlepiej jak bym za chwile miała zemdleć. Nie wiem czy to ta pogoda czy też może ciśnienie. Mam teraz trochę na głowie innych spraw. M pojechał do pracy ale załatwił mi tatę w postaci opiekunki. Pomału malujemy i szykujemy się z remontem bo trochę mamy do zrobienia jeszcze. A do maja już tak mało czasu zostało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kangoor napisał(a):

A co do butelek- juz kiedys chyba troszke poruszalysmy ten temat 🙂
Ja mialam z Aventa i bardzo sobie chwale. Tym razem kupie rowniez z tej firmy. Ja natomiast zasygnalizowalambym inna sprawe- zebyscie caly sprzet butelkowy (smoczki, butelki, podgrzewacz, sterylizator i ten laktator w razie potrzeby) mialy tej samej firmy. Pozniej jest o wiele latwiej, butelke z laktatora mozna spokojnie podkrecic pod smoczek z regularnej butelki, czy tez jak bedziesz miala zajeta butelke z laktatora to mozesz pod maszyne podkrecic normalna butelke. To samo w sterylizatorze- wykorzystasz maxymalnie przestrzen bo bedzie uklad zaprojektowany specjalnie pod rozmiar Twoich butelek i smoczkow.


Ula juz kiedys pisalysmy o butelkach, wiec zalaczam post- moze sie przyda. Wiem ze Mamy chwala sobie rowniez Tommee Tippee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...