Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja też w loveli piorę i płukam i ten zapach mi się bardzo kojarzy dzidziusiowo a pewnie przez to że Młodego też w tym opierałam i mi pachniał glucik malutki :P

dziwna sprawa z tą glukozą, wychodzi, że w normie tak? ale w sumie to tylko się cieszyć, pewnie po weekendzie wyjdziesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hey

Ola mój remont staną w martwym punkcie a moje skurcze też są cały czas na tym samym poziomie.
Mała narobiła mi dzisiaj stracha bo mało się ruszała i pojechałam na pogotowie dokładniej dopiero mnie puścili leżałam pod KTG 4 godziny bo mała zrobiła se strajk i poszła spać ale potem jak się rozbrykała to końca nie widać ale od razu ją zważyli ma już 2,675 kg 😆
Ide spać chciałam wam tylko napisać co nas dzisiaj spotkało a pojechaliśmy do szpitala o 15 a wróciliśmy teraz 😞

Pozdrawiam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fałszywy alarm. dzisiaj też mnie jakieś skurcze łapią,ale jak już będą mocniejsze..dużo mocniejsze to wezmę no spę. póki co nieregularne są.. także myślę,że to nadal przepowiadające,z tym że stały sięmocniejsze niż były.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niby w normie ta glukoza, pytalam lekarza kiedy wyjde to powiedzial ze zalezy jakie dalsze wyniki cukru beda.

Pod ktg codziennie leze i mala tak.sie przy tym wierci ze czasem ponad 20 ruchow wykonuje.

Tuska to w sumie dobrze ze falszywy alarm niech mala.siedzi w brzucholu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to może tuska jeszcze z tydzień wytrzymasz 😉

ja byłam wczoraj na babskim wieczorze tak zgodnie z naszym świętem 🙂 znów posłuchałam komplementów i czasem się zastanawiam czy są prawdziwe czy z grzeczności heheh. Mała tak mi się wyginała że aż laski widziały jakie buły mi robi z brzucha 🙂 no i przy okazji kumplea oświadczyła że też jest w ciąży 🙂 w domu zamiast o 23 tak jak myślałam wylądowałam o 2.30. Ale fajnie bo pewnie teraz i po porodzie będę ze 3 miechy niezbyt tykalna 😉

teraz przy garach bo 17 rodzinka się zlatuje 🙂

zdrówka dla dziewczyn które w szpitalach lub muszą odpoczywać w domku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska czop może odpaść nawę 2 tyg przed porodem i jest taki galaretkowaty, czasem zabarwiony krwią, mój był bezbarwny na poczatku a po 2 dniach brunatny, odpadł mi na 5 dni przed porodem.
Leniuch tak mi Ciebie szkoda, ale podoba mi sie ze tak malo narzekasz, widać ze dzielna jesteś. :-)
Ja jestem w szpitalu bo we środę cos minogach pocieklo i myslalam ze wody, zrobili mi wykaz jeszcze raz i w razie zlegowyniku to juz teraz dadzą antybiotyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh Ania a ja wlasnie chcialam sie pozalic 🙂 ze yroche sie podlamuje bo przy wizycie w wc krew leci mi ciurkiem i wtedy mam strach do tego mocno boli wiec za kazdym razem mam stresa 😞


Kamila a to wsystkiego najlepszego bo urodzinki masz tak ?

Kinga pewnie niezlego wnerwa masz ze Cie trzymaja w tym szpitalu. Z tym cukrem to na prawde jakies spore rozbierznosci.

Partyzantka niezle sie stresu najedliscie az 4h bez ruchu ale dzieciak uspal co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie na serio wydawalo mi sie ze druga ciąża to pójdzie jak z płatka a tu takie kwiatki 🙂

a tutaj przesyłam linka dla naszych pierworódek zeby zobaczyly sobie te koło poporodowe moze którejś się przyda 🙂
http://akpolbaby.pl/pl/85-poduszki-kojce-kola-poporodowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ajj sil nie mam do tych szpitali naszych, chyba ze ja czegos nie rozumiem. Leze tu zeby mi zdiagmozowali niedocukrzenie tak? A lekarz na obchodzie do mnie ze cukrzycy raczej nie bedzie bo cukry sa dobre to heeelo??? Oni wiedza wogole co sie dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania to Ty też w szpitalu siedzisz? to ładne kwiatki...
Partyzantka jak Twój brzuszek i skurcze? Tuska jak u Ciebie?
Mi się tydzień temu brzuch obniżył i miałam skurcze... a teraz mam wrażenie że znowu brzuch mam wyżej i małą wyżej czuję, częściej u góry mnie gniecie ie na dole, a wcześniej to była tak nisko że siedzieć nie dawałam rady.. Ciekawe... Słyszałyście o takim zjawisku?

Miłego, beztresowego tygodnia dla wszytskich !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinga no to super, że wychodzisz, masz jakąś ogólną diagnozę? wszystko ok jest?

Leniuch może sudocremem spróbuj troszkę to podsuszy te krostki, chyba, że tam takiego raczej liszaja ma to lepiej nie. Mój syn też na orzechy uczulony jest...

Ola ja czasem czuję Małą właśnie prawie, że pod wzgórkiem łonowym a czasem pod piersiami i też nie wiem czy ona tam tam się przemieszcza czy może raz na jakiś czas prostuje ręce/nogi... trudno mi sobie ją w tym brzuchu wyobrazić :P

pogoda u nas cudowna, słońce od samego rana...no wiosna 🙂
tylko mnie coś rozkłada, gardło boli, gorączka, kuruje się paracetamolem i herbatą, oby nic z tego nie wyszło bo ten tydzień mam masę spraw do załatwienia...

miłego dnia dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki..
Leniuch a ta wysypka Olka swedzi? bo jesli nie to wapno i zyrtec powinno pomoc..a jesli swedzi to mozesz sprobowac posmarrowac fenistilem..albo pudrem w plynie. Zalagodza swedzenie.
Kinga..to super ze wychodzisz..rozumiem ze wszystko w normie?
Ola moze mala poprostu ma duzo miejsca i przybiera rozne pozycjw a Tobie sie wydaje ze brzuch soe obnizyl..jak dziecko zejdzie juz do kanalu i szykuje sie do porodu to napewno nie wraca ponownie...moja mala sie tak czasami ustawi dupka ze moge sobie na brzuchu stolik zrobic:-)
Powiem Wam ze zlapalam wirusa od mlodego..z tym ze on juz od soboty oki...zero wymiotow o goraczki,wiec poszedl do przedszkola a ja dzisiaj cala noc nie przespalam ...typowa jelitowka:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U MNIE TEŻ SŁONECZNIE, WIOSNA! i już 12 st w cieniu 🙂 chyba założę dziś ocieplaną skórę tylko odpiętą i półbuty 🙃
ja przez to że termin mi się zbliża to już mam takie sny porodowe że masakra....
leniuch no jutro mam a w week wyprawiałam 🙂 i dziękuję 😘
a co do wysypki to jak mnie niedawno wysypało to radzili wapno więc chyba na tego typu uczulenia też się nadaje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje dziecko już ma wysypke na ustach, nosie i czole nic nie przeszlo wiec nie wiem czy to orzechy bo w sumie dosyc czesto ostatnio jedlismy i żadnych takich objawów nie było. On od zawsze ma tez naderwane ucho gdzie skora jest sucha i czasem leci mu krew. Wrocilismy wlasnie z Biedronki wiec tak jakby po pobycie na dworzu mu sie pogorszylo, ,moze to drzewa? teraz czytalam ze olcha pylenie ma bardzo wysokie. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diagnoza nie jest postawiona bynajmniej nikt mi nie powiedzial, na wypis czekam moze tam cos konkretniej bedzie napisane. Dietetyk u mnie byla i zalecila posilki co 1.5 -2 godz. Cukry rzeczwiscie mam niskie,.ciekawe jakie zalecenia jeszcze beda na wypisie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam wizyte szyjka jeszcze trzyma,na usg za duzo nie zobaczylismy..o zobaczeniu buziaka mowy nie bylo! Nawet stwierdzil,ze zobaczyc plec by bylo ciezko..ale za to pokazywal mi kregoslup,berki,serducho. Moja mala juz nie taka mala..3234g!!! Od ostatniej wizyty,tj 3tygodnie przybrala 1.2kg ..oczywiscie +/- 0.5kg tj.ale jednak duza jest.. mam taki nacisk na krocze,ze ledwo laze!!
Ale nie wyglada na to,zebym miala w najblizszych dniach urodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska no to ładna waga 🙂 szkoda ze mi na kazdej wizycie nie sprawdzaja ile mały wazy bo bardzo mnie to ciekawi

ale tu dzisiaj cichosza 😉

moj M juz złożył łóżeczko więc jutro pewnie zabiore się za pranie materaca pogoda sprzyja wiec warto to wykorzystac. bylam dzis z rana w Biedronce no i oczywiscie nabralam jak głupia do koszyka zakupy a potem to myslalam ze sie złamie idac do domu bo strasznie ciezkie było (normalnie debli jestem)
moje dziecko dalej wysypane bylismy w aptece i kupilam masc hydrocortysonum 0,5%i posmarowalam mu buzie dalam tez wapno ale nie widze zeby schodzilo. Wieczorem buzxie przemyje mu nanmanganianem potasu moze to cos da i podam z kilka kropel Zyrtecu jak nie przejdzie to chyba trzeba sie bedzie wybrac do lekarza po cos mocniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie zanim wypisali zrobili jeszcze szczegolowe usg, chociaz tyle dobrego, moja mala ma ok 2200 🙂 takze wielka nie jest:P ale w normie.

Tuska.to dobrze ze jeszcze nie rodzisz 🙂

Padam z emocji przez ten szpital, trzymajcie sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan też miał taki skok o ponad 1kg 3tyg.przed terminem..w 34t mial 2100 okolo,a w 38t 3400,a urodzil sie w rownym 41t z waga 3770g!
Lilka w 33t 2040g,a dzis w 36t 3234g!
Zaparzylam herbate z lisci malin i bede pila codziennie sobie i oszczedzac sie nie mam zamiaru,bo nie chce myslec ile bedzie wazyc jakbym miala jeszcze te 4tyg.lazic albo wiecej w ciazy :O

Mialam miec wizyte 31.03,ale stwierdzil,ze to moze za pozno byc i na 24.03 mam wizyte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...