Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja juz nie krwawie tylko na brazowo sie czyszcze. Polozna mi miowila ze poki krew jest to zeby czesto sie podmywac, zmieniac podpaski i nie chodzic w spodniach bo.mozna.sie bakteria z pologu zarazic i moze nawet caly organizm zainfekowac.

Ja Nadie kapie w emolium tylko, myje pupke woda i smaruje bepanthenem 🙂

Justynka juz niedlugo 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania no to nieciekawa sprawa oby tylko jednorazowo.

Mnie niestety bola brodawki jak to dziewczyny pisaly az gwiazdy widze.
No i zrobil mi sie na ranie po szyciu bliznowiec niestety sporawy... ktos wie cos na ten temat? Czytalam ze sa jakies masci ale nie wiem ktore mozna stosowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski
Padam z nog...Zuzka dzisiaj caly dzien maruda, i miala wzdecia..ciagle placz i wlasciwie od 15 zero snu..caly czas na rekach..kupilam krople.inlacol ale jakos nie odwazylam sie ich zapodac bo sa.dopiero od miesiaca:-( wypilam jedynie 2 herbatki rumiankowo koperkowe, mam nadzieje ze chociaz tym jej pomoge:-( boje sie tych kolek..z Jankiem tego nie mialam. No i wogole nerwowka.bo starszy juz sie zloscil ze ona tak placze i ze ja caly czas sie nia zajmuje..ech ciezko jest
Jutro goscie a ja w proszku, przez dzisiejszy dzien prawie noc nie zrobolam...
Leniuch mnie tak do polowy tego tygodnia bolaly..wiec od urodzenia 1,5 tyg. Ale to pewniezalezy jak bardzo wrazliwe masz piersi..
Ze mnie jeszcze leci i bywa roznie..raz slabiej raz.mocniej..raz na brazowo a czasami swieza krew :-( juz mi zbrzydly te podpaski...i mimo ze zmieniam isie podmywam to ciagle mam uczucie ze jestem brudna:-(
A wogole to chce mi sie seksu....
Mala.kapie w oilatum i dupke smaruje bepantenem. Nic wiecej nie stosuje..pepek nam odpadl po 5 dniach i wszystko ladnie wyglada. Nawet ta skorka juz soe nie luszczy.
Ktos pytal o ubezpieczenie... to kaska jest za pobyt w szpitalu jedynie po 3 dobie licza. Lecz to wszystko zalezy od firmy ubezp. I pakietu jaki sie ma wykupiony. Okresy karencji tez bywaja roznie liczone w zaleznosci od zdarzenia.
No i juz nie wiem co mialam pisac..bo ciagle nie mialam czasu cos kliknac
Acha
Justynka caly czas trzymam kciuki i jestem myslami z Toba:-)
Wczorajszy dzionek bylam sama z dwojka... powiem Wam ze mialam total kryzys.. ze nie daje rady i jestem zla.mama:-(
A teraz mykam spac bo nie wiem o ktorej gwiazda wstanie..a rano musze cos uszykowac..bo inaczej goaciom zapodam paluszki i krakersy:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 😉

leniuch mnie bolało tak przez niecałe 4 tygodnie ze zaciskalam zeby a teraz tylko czuje to jak sie zassa i koniec ale szczerze juz tak nie boli

Summer na wzdęcia polecam podciaganie nóżek do brzuszka takie baki od tego idą i nie trzeba żadnych kropli dawać. My tez kupiliśmy te kropelki i daliśmy Filipowi ale chyba mu nie smakowały bo sie krzywił 😉 a nóżki bardzo lubi podciągnąć 😉

Ja przedwczoraj miałam kryzys ledwo stałam na nogach oczy mi sie zamykały a mały co chwila by tylko na cycku siedzial bo inaczej płakał ;( moja mama wzięła go do siebie i przyniosła pozniej nam (nawet nie wiem kiedy) i pospalam sobie od ok 23 do 5 rano 😉 biedak meczy mi sie przez tego zęba na dole ;( a ja nie wiem jak mu pomoc bo żel działa tylko na chwile ;(

U nas zapowiada sie ładny weekend i jutro chcemy juz rozpalić grilla 😉 zobaczymy co z tego bedzie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem ze mamy mega szczescie ze mojemu M sie nic nie stalo po tym zderzeniu...ale nerwow duzo... nie wspominajac ze juz w domu mi opowiedzial ze w tym miejscu gdzie ta sarne walnal byl akurat czyjs nagrobek na ktorym bylo bapisane ze ktos zginal wlasnie po zderzeniu ze zwierzeciem... takze masakra ;( odszkodowania zadnego oczywiscie nie dostaniemy

Ania ja tez nie mam tak dobrze zeby moj byl caly czas w domu i to byl nasz pierwszy dzien samotny dzieciakami...byl troche wiecej w domu jak walczylam z tym zapaleniem cycka, a tak to nie ma zmiluj 😉

Kinga my tez juz mate rozlozylismy....Malemu najbardziej podoba sie lusterko 😜

Ola ja jem cytrusy i Mlodemu nic nie jest

Justyna trzymam kciuki za Ciebie...no i nie zazdroszcze sasiadki z pokoju...masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzwonilam donpediatry i położnej, obydwie to samo mówiły, ze naczynko pękło. Później kupka juz była normalna.
Ja juz nie nosze podpasek, tylko wkładki, inplamie na brązowo, wystarczyłaby jedna dziennie ale wiadomo higiena.
Moja malabje w nocy 2 x, o 24/1 i 4/5. Ale my butelkowi jesteśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Summer moja tez czasem marudy zalapie,wczoraj wlasnie tak miala, az ja do.wozka wlozylam i udawalam spacer bo pogoda nie dopisywala na wyjscie, wcisnelam.smoka.na sile i jakos poszlo. Wczoraj wypilam.herbatke na laktacje bo jest tam ten koperek ale to najgorsze co moglam zrobic, dla siebie oczywiscie bo pokarmu mam bardzo duzo i wypilan ja ze wzgledu na Nadie. Rany co ja przezywam cycki ciagle pelne, nabrzmiale az malej ciezko zlapac, odciagac nie chce bo bola mnie sutki pozniej, wiec zbawieniem jest jak na karmienie idziemy, a czy cos jej pomogl ten koperek? Chyba niekoniecznie, zobaczyny dzis jak.bedzie sie zachowywac.

Ja tez mam takie parcie na seks.. a nie wiem po jakim.czasie po cc mozna? Wiemze tak czy inaczej 6
tyg musi trwac polog. Chyba skonczylam sie czyscic wiec zapisze sie do gina niech mi.powie w jakim stanie mam podwozie 🙂

Mate wlasnie musimy rozlozyc bo wczoraj wlozylam jej slonia za lozeczko takiego kolorowego to pol dnia na niego przepatrzyla, a w macie wiecej takich elementow 🙂 niech cwiczy wzrok i ruchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jej a moja to by tylko na cycu wisiała, jakaś masakra....jak jej daję na leżąco i wydaje mi śię ze już śpi a tylko wstanę to oczy jak 5 zł i ryk....teraz jest mój w domu ale jak pójdzie w pon do pracy to nic nie zrobię, a żal mi Mai bo też trzeba się nią zająć 🤨 a tak od 5 dni jest, wcześniej spała po karmieniu 2/3h i git....teraz nie wiem co się stało...
ja też plamię na brązowo, a na noc zakładam tylko wkładkę...więc może niedługo się skończy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,
dawno mnie nie było .. moja Mała też miewa problemy z brzuszkiem,bo się pręży,płacze i idzie pierd..dałam jej espumisan,bo ponoć tylko to wolno(tak powiedziala pani w aptece), no i my mamy kolki,bo od 17;30 przez godzine-poltorej mamy koncert..
nie wiem od czego te kolki .. dzisiaj ładnie mi śpi,a ostatnio myslalam,ze to od kielbasy z grilla ostatnio koncert był.. jadlam wczoraj 3raz kielbase i spoko jest,wiec wtedy co mialam jazde pokusilam sie na ketchup i chyba to byl sprawca bolu...

hmm.. nie wiem co jeszcze mialam pisac..ach co do kapieli to my raczej kapiemy codziennie,bo mala ma strasznie duzo potowek..a uzywamy do mycia mydelka bambino i oliwkę.

justynka juz niedlugo mala bedzie z Tobą! i wrócisz do swojego synka.

ja sie boje powrotu A.do pracy a to juz w poniedzialek,bo jeszcze ten tydzien na 14;00 ma!! i ciekawe co to bedzie jak mala kolki zlapia ,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey

Wikusia też ma trądzik noworodkowy i pediatra zaleciła żeby tylko buźkę wodą przegotowaną przemywać a jak by się nasiliło to nasypać sobie pudru na rękę a potem buzię przetrzeć w miejscach krostek a co do pogody i cycka mała przechodzi okres resocjalizacyjny bo dziadek ją rozpsuł bo na rączkach nosił a ja teraz muszę się użerać i jak widzę że mała się najadła i nie gaworzy tylko oczka jej lecą to odkładam ją do łóżeczka i tak chwile po płaczę i zaraz śpi

Pozdrawiam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój maz narzekał dziś jak mała nie chciała lezec chwile sama, a ja po prostu bolal brzuszek. Maz dal jej wodę i nie odbiło jej się dobrze, i gniotlo w bvrzuchu. Jak ja podnioslam to odbiła i zaraz zasnęła. A zostal z nią na godzinę. Co ci faceci by zrobili bez nas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola a z jakiego na kalie zmieniasz?

No dzis o wiele ładniejsza pogoda. Słoneczko świeci aż miło. Nam pieluchy idą jak szalone bo maly czest pusza bączki z kleksem wiec zeby mu sie dupka nie odparzyła to od razu zmieniam. Najgorzej w nocy bo jak mi juz zasypia a tu nagle trach to przewijanie go rozbudza i na nowo trzeba wszystko robic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola a jakiego mleka uzywacie? My mamy Hipp.
A ja pochwalilam Zosie ze budzinsie tylko 2 x w nocy i od dwóch dni budzi się co 3 h. Ale chyba dlatego ze ucze ja spać w swoim lozeczkju, dotąd spala z nami w łóżku, ale nie chce ja przywyczajac. Starszy tez szybko zasypial u siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! My juz w domku od piatku, Maluszek je i spi w nocy mjusze go sama budzic do jedzenia. Oby tak dalej. Karmie go piersia, za kazdym przewinieiem kupka (ktoras z Was wlasnie pisala ze ma tak samo). Na razie nie dajemy mu smoka ale mysle o tym zeby zaczal sam usypiac bo albo przy cycu albo na raczkach usypia, moze ze smoczkiem sam da rade. Ale jest przeslodki.
Podrawiam i zycze spokojnych i zadowolonych dzieciaczkow 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam bebiko bo u Laury mi się super sprawdziło ale teraz zmieniamy stopniowo od dzisiaj na NAN, jak nie pomoże to na HiPP. U Laury przez kolki i ulewanie mleko zmienialiśmy 4 razy aż w końcu bebiko siadło. Teraz widać Nataszy nie podchodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...