Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi też gin powiedział, że wszystko ok i że takie plamienia mogą się występować
ćwiczyć też spokojnie mogę więc kontynuuję swoje 🙂 chociaż nie powiem po całym dniu rajdu z dwoma dzieciaczkami wieczorne ćwiczenia to już dla mnie wyzwanie ale nie mogę się poddać 🙃
też dostałam tabletki i tak jak piszesz summer zbyt wielkiego wyboru dla karmiących nie było 😉
daliśmy ginowi antyramę ze zdj Leny i podziękowaniem, ucieszył się aż mnie cmoknął w rękę 😉

kinga no własnie my też mamy wesele na koniec sierpnia i uż się stresuję co z tą moją pierdułką zrobimy...albo jak też rodzice sobie z nią poradzą 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem Wam ze fajny pomysl macie z tym zapisywaniwlem dnia szkoda ze wczesniej na to nie wpadlam. bo z moja dezorganizacja to latwo nie bedzie.
wlasnie bujam malego ale jakos kiepsko mi idzie
goraczka znowu wrocila i gardlo niezle boli
mialam cos jeszcze napisac a juz wiem zrobilam sobie problem bo w jednej piersi mam mase pokarmu a w drugiej tyle co kpt naplakal. dodam ze z tej pierwszej lepiej mu sie je bo brodawka ladna natomiast ta druga to raczej wklesla i musi sie przy niej sporo napracowac, a teraz mo nie chce spac lobuz jeden.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jakie postki tutaj
moje dziecko nie spi od 7 wiec wkoncu sie poddalam i uzylam suszarki...
goraczka dalej rosnie i wydaje mi sie ze jutro przeloza te szczepienia Sylwkpwi ze wzgledu na moj stan. i zastanawiam sie czy samej nie zadzwonic i odwolac bo skoro jestem chora to istnieje ryzyko zarazenia innych dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska trzymaj sie kochana 😉 oby zabieg był jak najmniej bolesny 😉
Jak siedze z małym w salonie to chce być tylko na raczkach i ładnie zaśnie orzytulinsie i wogole, a jak go tylko kładę na sofe zeby sobie pospal to od razu oczka otwarte :/
Kręgosłup mnie strasznie boli od ciągłego wyciągania, podnoszenia czy przeglądania małego czuje sie jak jakaś babuszka 🙂
Dzis nawet słonko swieci bo wczoraj cały dzien padało ale i tak zebralam sie na spacer dzis czekamy na pana zeby zobaczył co sie dzieje z nasza lodówka i juz tak ponad dwie godzinę do nas jedzie :/
Filip ma swoją jedna pobudkę ok 3.30 i następna dokładnie jak mój K wychodzi do pracy czyli ok 6.15 i tak mnie trzyma do ok godziny 8 😉 staram sie go nie brać do łóżka zeby sie nie przyzwyczaił bo pozniej bedzie cieżko go odzwyczaic chociaż rano samej czasem mi wygodniej 😉
Pozdrawiamy wszystkie mamusie i życzymy miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Zabieg bolesny nie byl,ale zaczyna mnie szczypac..kurde cieplo sie robi,a ja na nowo musze sie goic 😞 za tydzien do kontroli..poki co mam plaster z opatrunkiem,wiec przy zalatwianiu nie jest zle,ale pozniej nie wiem co to bedzie... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska szybko Ci poszło. Jakie zalecenia do pielęgnowania rany?
Ja jeszcze ani razu nie uzylam lezaczka bujaczka, bo jeszcze go nie mam. Czekam na przesyłkę o ile mnie nie wyroluja, bo wylicytowalam za bezcen.
Moja Zosia obudziła się tylko raz na mlerko o 5.30 i to sama ja obudzilam, bo się wystraszylamze przespała cala noc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nie kapac sie w wannie,tylko i wylacznie prysznic..
Na wypisie mam napisane,ze mam ograniczyc prace fizyczne,brak cwiczen,przy kapielu nie zamoczyc opatrunku..z tym,ze ja sciaglam ten plaster z gaza,bo przesiaknal..i nie zalozylam nic nowego,bo nie mam..mam jedynie podpaske zalozona. Zaczyna mnie szczypac bardzoej i denerwuje mnie too bardzo..oby szybko sie zagoilo,bo jakas masakra :/ i oby tym razem bylo ok 😞 Ania a tobie jak mialas robione to jak kazali sbac o to? Myslicie,ze moge podmywac siw tantum rosa,jak po porodzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na zabiegu byłam z powodu złego założonego ostatniego szwu, Zaraz przy wejściu do piczki, i to mi zacisnal tylko nicią lekarska, samo miało odpasc, zelexono mi malo chodzic zęby tam nie pocierac bo szew miał sam odpaść a od chodzenia mogłam go zerwać. A jeśli Ci chodzi o ten szew który mi wrosl to ja go sobie sama wyciagnelam. I normalnie się podmywalam, ale Ty chyba możesz sobie to odkazac actaniseptem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie polozna jak byla na patronazowej,mowila ze octanisepyem,a jak powiedzialam,ze nie mam to powiedziala,zebym podmywala tantum rosa,to teraz tez chyba tak bede robic.
Ja mialam 10mm guzek krocza,inaczej nazwali to torbielą sromu...zle sie zagoilo i podkrwawialo..mam nadzieje,ze yeraz ok bedzie. Ja mam chyba rozpuszczalne w ciagu 14dni..bo powiedzial,ze na kontrole za 7dni,a nie sciagniecie szwow..a slyszalam jak rozmawiali z polozna miedzy soba. No i ja mialam zaraz pod ten guzek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka ja dalej walcze z choroba nie moge zbic tej goraczki z 39.1 obniztlyla mi sie tylkp do 38.7 biore paracetamol i przez dwa dni mam brac ibuprom jak nie pomoze to z powrotem do lekarza po antybiotyk. mam nadzieje ze to taka jednodniowka. padam na morde bo a to leca ze mnie siodme poty a to mam dreszcze bo zimno mi w glowie sie kreci i lamie mnie w kosciach :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta wzruszające 😉
Leniuch wracaj do zdrowia 🙂
My jeszcze lezakujemy 😉 Filipowi bardzo podoba sie nasze łóżko 😉
Jakie plany obiadowe bo u mnie wszystko daleko w polu 😉
Za to wczoraj miałam okazje nałożyć sobie maseczkę na włosy 😉 nie pamietam kiedy to robiłam ostatni raz 😉
Wczoraj skończyliśmy 10 tygodni 🙂
Miłego dzwonka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

leniuch trzymaj się kochana ! a męża masz w domu żeby Ci pomógł?

uhh byłam z dzieciakami w warzywniaku, niezły upał się zapowiada na dziś... wróciliśmy to moja mała była spocona jak szczurek bo ją za ciepło ubrałam, nie wiem kiedy dojdę w tym do wprawy , boję się ją zaziębić. teraz poszli spać a tu kurde kosiara pod oknami wrrrr...!!!

idę robić ogórki małosolne. a na obiad makaron ze świeżym szpinakiem i łososiem... jak pojawiają się na wiosnę te wszystkie warzywa i owoce to my jemy właściwie tylko to co z warzywniaka da się przetworzyć... swoją drogą śmiesznie musiałam wyglądać z wielkim worem szpinaku, 5 kg ogórków, koprem do kiszenia , kilogramem truskawek i połową arbuza... załadowałam to do koszyka do wózka, resztę obwiązałam na rączce i szliśmy z takim cygańskim wozem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uh ale pogody sie zapowiadaja,.burze beda nieziemskie 🙂

Ja wczoraj bylam u fryzjera w marcu bylam.ostatni raz! Az lepiej siw czuje, trzeba tylko teraz rzucic kolorek na chrzciny 🙂 a maz na ten czas zostal z mala po raz pierwszy sam, ale dala mu w.kosc 😁 w miedzh czasie glodna sie zrobila:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej moj malzon w pracy i wraca dopiero o 16

dzwonilam do poloznej i powiedziala ze mam karmic i przez dwa dni mam brac ibuprom

i od wczoraj malemu w kupce pojawil sie sluz moze od lekow?

a od tego pocenia sie to spadlam na wadze 1,5kg no ipewnie od tego ze malo je przez bol gardla

justyna i co jesz arbuza? i z mala ok? bo pisalas ze truskawki probowalas. u mnie niestety niejadki sa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leniuch jem arbuza i nic się nie działo.
a co do śluzu to myśle, że może być przez te leki ale jest jakiś mały "plus" tej Twojej choroby bo przez pokarm dajesz Małemu przeciwciała.
oby szybko Ci przeszło bo wierze,że Ci ciężko samej z dziećmi i gorączką. po 16 wskakuj do łóżka !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuch
mi pomogła chyba witamina c - mam tabsy po 1 gram i zazywalam po 1 tabletce co 1-2 goidziny na poczatrek. to znacznie powyzej norm ale daje swietne efekty
http://www.akademiawitalnosci.pl/raport-klennera-czyli-czego-prawie-nikt-nie-wie-o-witaminie-c/

sporbuj moze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...