Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja już po dentyście dziś nie bolało bo ząb już zatruty nastepna wizyta dopiero we wrześniu bo musi zdjęcie zrobić czy kanał dobrze wyczyszczony... chyba że zacznie boleć to wtedy dzwonie od razu...

i na obiad fasolka po bretońsku marudziłam mamie tydzień żeby mi zrobiła... 😁 mniami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Essence napisał(a):
Cobi a czemu spokoju nie będę miała? 😆 Wiesz,że niektóre dziewczynki są gorsze od chłopaków 😁 Mój Aleksander jest bardzo żywy,ciągle biega,piszczy z radości i skacze jak piłka. Tarza się po podłodze,na parkiecie robi istnego breakdance 😁


właśnie dlatego 😉 z moich obserwacji wynika że mimo wszystko dziewczynki łatwiej ułożyć kiedy wchodzą w wiek przedszkolny a niektórzy chłopcy to dopiero wtedy sie rozkręcają 🙃

katia najlepiej umówcie sie tak że dla syna wybiera imie mąż a dla córeczki Ty - nie znacie płci więc to będzie sprawiedliwe 🙂

zuziek ja nie wiem co to znaczy "nie bolało" po wizycie u dentysty ale widocznie mam pecha;p fajnie że już jesteś po wszystkim póki co

Dla rozrywki opowiem Wam znowu coś o mojej teściowej. Kupiliśmy kilka dni temu nową pralke, dziś teściowa przychodzi do góry ze swoim praniem i wrzuca. Na moją mine 😮 stwierdziła tylko: bo ty masz na gwarancji więc teraz będe prać u ciebie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cobi napisał(a):
Essence napisał(a):
Cobi a czemu spokoju nie będę miała? 😆 Wiesz,że niektóre dziewczynki są gorsze od chłopaków 😁 Mój Aleksander jest bardzo żywy,ciągle biega,piszczy z radości i skacze jak piłka. Tarza się po podłodze,na parkiecie robi istnego breakdance 😁


właśnie dlatego 😉 z moich obserwacji wynika że mimo wszystko dziewczynki łatwiej ułożyć kiedy wchodzą w wiek przedszkolny a niektórzy chłopcy to dopiero wtedy sie rozkręcają 🙃

katia najlepiej umówcie sie tak że dla syna wybiera imie mąż a dla córeczki Ty - nie znacie płci więc to będzie sprawiedliwe 🙂

zuziek ja nie wiem co to znaczy \"nie bolało\" po wizycie u dentysty ale widocznie mam pecha;p fajnie że już jesteś po wszystkim póki co

Dla rozrywki opowiem Wam znowu coś o mojej teściowej. Kupiliśmy kilka dni temu nową pralke, dziś teściowa przychodzi do góry ze swoim praniem i wrzuca. Na moją mine 😮 stwierdziła tylko: bo ty masz na gwarancji więc teraz będe prać u ciebie....


dobra teściowa... hahaha chyba bym padła trupem 😁
ja zazwyczaj wychodzę obolała od dentysty :P bo nie biore znieczulenia chyba że kanałowe ale jeszcze nigdy nie trafiłam na kanałowe nie będąc w ciąży... ja to mam dopiero pecha 😁 ogólnie rzadko muszę tam bywać bo mam mocne zęby... słabną w ciąży 😁 hehe więc nie często wyleczyłam wszystkie w zeszłej ciąży i po prawie 4 latach miałam tylko jeden ubytek który bolał i skończył się kanałowym 😜 znów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do imienia to powiem Wam,że ja wcale nie byłam za imieniem Aleksander. Dopiero jak zobaczyłam dziecko i pielęgniarki się zachwycały na oddziale,że aż za ładny jak na niemowlę to podpasowało mi taki \\\\\\\\\"Aluś-laluś\\\\\\\\\" 😁 Dla dziewczynki miałam wybrane Olga,ale jak zobaczyłam w 25 tyg na usg 3d siusiaka i jeszcze mi zmierzyli studenci to myśleliśmy tylko nad męskim. Jeszcze Kasiu twój brzdąc może sobie sam wybierze imię w danym dniu 😉 Ja na obiad dzisiaj skromnie,bo makaron z białym serem- poszczę 🙂 Od dzisiaj na cały Wielki Post mam postanowienie- zero słodyczy,bo mnie coś zaczyna ciągnąc za mocno 🥴 Idę zrobię sobie herbaty z cytrynką i siadam daje do pracy mgr. Dzisiaj się wczułam i napisalam 3 strony ! Cobi Ty tez sie bronisz w tym roku? Co do teściowej- zaproponuj jej żeby oddała wam połowę kasy (argument-zbierasz na wózek :P ) i postawcie w piwnicy do wspólnego użytku. My mamy wspólną,teraz wymienialismy bo poprzednia miała z 20 lat i nawalila,ale kasy teściowie nie chcieli od nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
dziewczyny a ile jestescie na plusie od poczatku ciazy? u mnie +4 😞 mimo ze dalej dziennie wymiotuje ale nardabiam jedzenim paczkow....


ja na ostatniej wizycie też +4kg w piątek idę na wizyte więc już pewnie więcej... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):
Idę zrobię sobie herbaty z cytrynką i siadam daje do pracy mgr. Dzisiaj się wczułam i napisalam 3 strony ! Cobi Ty tez sie bronisz w tym roku? Co do teściowej- zaproponuj jej żeby oddała wam połowę kasy (argument-zbierasz na wózek :P ) i postawcie w piwnicy do wspólnego użytku. My mamy wspólną,teraz wymienialismy bo poprzednia miała z 20 lat i nawalila,ale kasy teściowie nie chcieli od nas.


też sie bronie (mam nadzieje) choć ostatnio mam kryzys w pisaniu pracy bo moja promotorka sama nie wie czego chce... najpierw mówi że coś jest ok, potem każe mi to usuwać i poprawiać... nie ma lekko, chciałabym już być po

co do pralki to u nas sie nie sprawdzi bo my piwnice mamy na zewnątrz a zresztą ich pralka ma najwyżej 5 lat. No ale cóż, nasza ma gwarancje... 😉

U mnie -2kg ale szczerze to chciałabym już coś przytyć, wcale nie widać po mnie jeszcze ciąży...

A jak jest z ruchami dziewczyny? ja pewnie poczekam jeszcze pare tygodni ale zastanawiam sie skąd sie wie że to jest "to" a nie np. jelita 😉 przecież na początku chyba nie czuć typowych kopniaków? tylko sie nie śmiejcie ale po prostu nie moge sobie tego wyobrazić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie to + 2,5. Waga strasznie mi skacze raz kg mniej,raz 500 gram wiecej. Powiem ze ważę sie na razie na swojej wadze domowej. Wizytę mam dopiero na 17 marca. Wiec zobaczymy. :P ostatnio było 47,5 (2,5 tygodnia temu) ile będzie teraz to się okaże :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do ruchów to sama zastanawiam się czesto czy to co czuje to poruszanie się dzidziusia. Niby u szczupłych osób szybciej wyczuwalne są ruchy,wiec może :P Ostatnio siedząc sobie na kanapie z wyciagnietymi nogami,dostałam nagle tak jakby kopniaka od środka ;o Aż gorąco mi się sie zrobiło. Bo nie wiedziałam co sie dzieje. 😲 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikusss__ napisał(a):
U mnie to + 2,5. Waga strasznie mi skacze raz kg mniej,raz 500 gram wiecej. Powiem ze ważę sie na razie na swojej wadze domowej. Wizytę mam dopiero na 17 marca. Wiec zobaczymy. :P ostatnio było 47,5 (2,5 tygodnia temu) ile będzie teraz to się okaże :P

chcialabym tyle wazyc 🙂 ja mam jakies 20 kilo wiecej waze 66,5 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przed ciążą niedowage miałam w sumie mam do teraz. Przy wzroście 170 ważyłam 47 kg lub mniej.
Badania wszystkie w porządku więc każdego dziwiło że pomimo że wcinam za osmiu ważę tak mało.
Zobaczymy jak będzie dalej,na razie nie widać tych dodatkowych kg. Pomimo że brzuszek już odstaje. 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie mam 2 kg na plusie. Kasiu może jeszcze Ci sie przydadzą większe spodnie? 😉 Ja mam 3 pary+ leginsy styknie 😉 Bardziej pójdę w bluzki i sukienki,bo w końcu będzie cieplo 🙂
Cobi ja byłam u lekarza i mówiłam,ze czuje a on,że to niemożliwe. To na bank jelita. No,ale sama nie wiem. Kopniaków jeszcze raczej nie czuć to bardziej takie przesunięcie delikatne. pamiętam,że z Alkiem siedziałam na zajęciach w 25 tyg to już czułąm mocno kopniaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia- trzymaj sie bedzie dobrze 🙂 wierze w to 🙂
Moja kolezanka jest w 12 tyg i twierdzi ze czuje ruchy 😮 pytalam mojej lekarki z ciekawiosci czy to mozliwe to ja wysmiala.
Moja córa to też straszny szkodnik, licze ze siostra bedzie spokojniejsza 🙂 ja po wizycie, wszystko jest ok i co najlepsze nadal cora 🙂
Ja jestem juz 6,5 kg na plusie ale w spodnie zwykle biodrowki z przed ciazy ciagle sie mieszcze, za to brzuch mam wielki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katiaaa pokaż jakie i za ile ja bym musiała jeszcze jedne kupić choć chciałam kupić jasne :P ale zobacze.

ja prawie miesiąc temu miałam +4kg czyli ważyłam 61kg a pamiętam że wzeszłym roku w lutym miałam ładne 50kg... :P ale już kiedyś pisałam dlaczego stres fajki itp. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Katiaaa pokaż jakie i za ile ja bym musiała jeszcze jedne kupić choć chciałam kupić jasne :P ale zobacze.

ja prawie miesiąc temu miałam +4kg czyli ważyłam 61kg a pamiętam że wzeszłym roku w lutym miałam ładne 50kg... :P ale już kiedyś pisałam dlaczego stres fajki itp. :P


wysle ci na fb zdjecia bo nie moge tu dodac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
Super ze malusio tyjecie. Jzazdroszcze.ja brzuch mam jyz wielki. Jak wsadza sie tu zdjecie? Ale w poprzedniej ciazy taki brzuch mialam w 6-7msc. Ruchow nie czuje za to jelita tak.


ja dodaje przez tą strone http://s145.photobucket.com/ a i brzuch też mam już duży zaczyna przeszkadzać zwłaszcza jak pomagam sprzątać córce w pokoju...

Katiaa fajne te spodnie ile razem z przesyłką? bo ja bym je odkupiła od ciebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
mph napisał(a):
Super ze malusio tyjecie. Jzazdroszcze.ja brzuch mam jyz wielki. Jak wsadza sie tu zdjecie? Ale w poprzedniej ciazy taki brzuch mialam w 6-7msc. Ruchow nie czuje za to jelita tak.


ja dodaje przez tą strone http://s145.photobucket.com/ a i brzuch też mam już duży zaczyna przeszkadzać zwłaszcza jak pomagam sprzątać córce w pokoju...

Katiaa fajne te spodnie ile razem z przesyłką? bo ja bym je odkupiła od ciebie 😉


lacznie z koperta wyjdzie 10,20 przesylka plus koperta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba poczulam dzis ruchy takie delikatne jak przylozylam dlonie do miejsca tuz powyzej wzgorka lonowego tam gdzie jest powiekszona macica i jestem pewna ze to byly ruchy a nie jelita bo jelita mam wyzej. Ale na wyrazne ruchy jeszcze czas to bylo takie delikatne pukanie i smyrniecie pod skora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry dziewczyny 😉
co ja wczoraj miałam za wieczór... zamówiliśmy kebaba i strasznie miałam smaka na sałatke z kebabem i zamówiłam \"kubek średni\" (sałatka,kebab, frytki i sos) i mi przywieźli kebaba tylko z frytkami... ( już drugi raz) wkurwiłam się rzucilam tym kubkiem i zaczęłam ryczeć... o.O momentalnie odechciało mi się jeść Wojtek nie wiedział o co kaman a ja byłam zdolna jechać i zje*ać tych z kebaba... kebaba zjadł Wojtek a ja poszłam zaparzyć se melise... :/

Basieńko 3mamy kciuki :*** jesteśmy z tobą 😉
mph brzusio zacny 😉
katiaa gratuluje 😉

ja wczoraj musiałam zestresować tego mojego dziubka najpierw rano u dentysty potem wieczorem dziwnym zachowaniem że skakał cały dzień już mocno je czuje i nawet Wojtek dostał z kopa od syna w końcu udało mu się wyczuć... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Dobry dziewczyny 😉
co ja wczoraj miałam za wieczór... zamówiliśmy kebaba i strasznie miałam smaka na sałatke z kebabem i zamówiłam \\\\\\\\\"kubek średni\\\\\\\\\" (sałatka,kebab, frytki i sos) i mi przywieźli kebaba tylko z frytkami... ( już drugi raz) wkurwiłam się rzucilam tym kubkiem i zaczęłam ryczeć... o.O momentalnie odechciało mi się jeść Wojtek nie wiedział o co kaman a ja byłam zdolna jechać i zje*ać tych z kebaba... kebaba zjadł Wojtek a ja poszłam zaparzyć se melise... :/

Basieńko 3mamy kciuki :*** jesteśmy z tobą 😉
mph brzusio zacny 😉
katiaa gratuluje 😉

ja wczoraj musiałam zestresować tego mojego dziubka najpierw rano u dentysty potem wieczorem dziwnym zachowaniem że skakał cały dzień już mocno je czuje i nawet Wojtek dostał z kopa od syna w końcu udało mu się wyczuć... 😉


Ja bym ich zawiadomila ze to juz nie pierwszy raz i ze co to ma znaczyc zamawiasz jedno przynosza inne. Trzeba to zglaszac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...