Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kacha - polecam się na przyszłość 😉

Rozmawiałam z koleżanką, ktorej własnie zdjęli w moim szpitalu szew i... nie chcą jej puścić do domu, chociaż nic się nie dzieje. A ja myślałam, ze jak mi ściągną to wstanę popiorę, poprasuję, spakuję torby i przygotuję wszystko dla malucha, a tu czeka mnie jeszcze pobyt na moim jakże dobrze znanym oddziale 😮 yyy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kacha_84 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
zuziek napisał(a):
Kacha szukamy czegoś do wynajęcia ale nic nie znajdujemy na naszą kieszeń... 😞 a u mamy za mało miejsca fakt nie wygoni nas pod most więc będziemy tu dalej jeśli nic nie znajdziemy ale chce już wyprowadzić się z domu od cycusia mamusi... i zacząć żyć na własne konto... po za tym mojej mamie przyda się święty spokój w końcu bez 4 latki z pomysłami i noworodkiem... jest osobą schorowaną cisza i spokój to to czego potrzebuje...

Ty szukasz konkretnie w Zabrzu?
Wiem ze w Gliwicach jest dosc duzo do wynajecia.
Pewnie tu juz szukalas, ale moze ktores z tych ogloszen Ci podejda:
http://dom.gratka.pl/mieszkania-do-wynajecia/lista/,zabrze,20,c_1,2,li,sr,lpo.html

widac ze wynajem nie jest tani....


No właśnie Zuziek tylko Zabrze? Może warto rozejrzeć się w innych miejscowościach, chociaż już pewnie to zrobiliście? Najważniejsze, że macie jednak ten dach nad głową to można na spokojnie szukać czegoś.

Teraz doczytałam. To trzymam kciuki by się udało no i powtórzę, że całe szczęście że macie teraz gdzie mieszkać.

raczej Zabrze Zuzia tu chodzi do przedszkola...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
zuziek napisał(a):
Basieńka nas nie bedzie na razie stać na wynajmem nawet do 1000zł na razie szukamy po znajomości... coś w stylu opłacasz mieszkanie i opłaty byle by mieszkanie nie stało puste... czekamy na odpowiedź od ciotki mojej przyjaciółki ale ona się nie potrafi zdecydować czy w ogóle chce go komuś podnajmować... dlatego też nie szukam z ogłoszeń bo wiem jakie tam są ceny plus kaucja a to już dla nas kosmos... jednorazowo

A szukaliscie moze czegos moze w TBS\\\'ach?
wiem ze sa dwa rodzaje mieszkan w TBS jedne kupujesz a drugie mozesz wynajac i wlasnie wtedy placisz tylko oplaty. To gdzies zaslyszalam. Zaraz poszukam jeszcze na internecie o tym info.


tego nie słyszałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja przyjaciolka mieszka w TBSie i co prawda mieszkanie super i z ogrodkiem i kupione za 35 tys 60m ale czynsz placi kosmiczny-800 zl 😮 dla mnie to szok bo ja place tylko fundusz remontowy 60 zl plus oplaty za zuzycie, wiem tez ze nie latwo dostac takie mieszkanie, trzeba spelniac rozne kryteria dochodowe i czekac pare lat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie wszystkie śpią.... 😆
U mnie pogoda do du..
Nic mi się nie chce. Tak sie zastanawiam czy całgo dnia nie przeleżeć w łożku. tyle,że pojawiają się wyrzuty sumienia- egzamin w niedzielę- chociaz sciagi by sie przeczytac przydało 🙂 a to,że dziecko w żłobku z obcymi osobami a ja się lenię... Cholera,ale tak mi się nic nie chce 😮 🤢
Renata już wiesz co i jak z tym facebookiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
moja przyjaciolka mieszka w TBSie i co prawda mieszkanie super i z ogrodkiem i kupione za 35 tys 60m ale czynsz placi kosmiczny-800 zl 😮 dla mnie to szok bo ja place tylko fundusz remontowy 60 zl plus oplaty za zuzycie, wiem tez ze nie latwo dostac takie mieszkanie, trzeba spelniac rozne kryteria dochodowe i czekac pare lat...

nawet nie wiedziala ze jest tak ciezko z TBS\'ami.
W gliwicach ich pobudowano mnostwo i widac ze sa rozchwytywane. Czynsz pewnie zalezy od miejsca gdzie mieszkasz. Jakie wogole u Was sa ceny mieszkan?
Z tego co patrzylam na stronce to w Zabrzu sa ceny takie same jak w Katowicach co mnie bardzo zdziwilo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
w blokach są od 500zł ja mieszkam w pokopalnianych domach i tu mamy tanioche 250zł za czynsz plus woda i prąd wynosi nas miesięcznie pi razy drzwi ponad 500zł ale w tbsach takie czynszeto standard...
dziś się poleniłam w łóżku do 10stej a moja psotnica już opanowała swój pokój (o zgrozo) i mój lekko... dzisiaj wyjdę z nią na pół godzinki na ogród niech się dotleni bo ciepło ale jeszcze ma antybiotyk więc szaleć nie będzie... ma obiecane sadzenie kwiatków z babcią wczoraj płakała w oknie bo babcia z ciocią sadziły... mój mały ogrodnik... 🙂 jutro idzie do kontroli mam nadzieje że wyleczyliśmy paskude bo odzwyczaiłam się od mojej 4 latki 24h/7 a jak jest w przedszkolu zawsze idzie odetchnąć... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika uu ale masz ten brzucholec 😜 mój to do Twojego pryszcz 😜 Nie jest Ci już cieżko z brzuchem przy dziecku 🙂?

Basiu ja za 2 pokojowe mieszkanie w bloku płacę za czynsz 350zł . Oczywiście + gaz,prąd,śmieci(11zł).
I tak w ogóle to pokaż nam swój brzuszek 🙂 😜


U mnie pogoda jakaś taka nijaka od wczoraj. Jakby zaraz miało padać i to tak porządnie...Rano wysprzatałam dom,zmyłam podłogi,potem zakupy i wyprowadzenie psa (oo jak mi się nie chce już z nią latać 😜) no i teraz zasiadłam tu 😜 Dziś coś mam ochote na frytki z majonezem i ketchupem więc chyba sobie strzele niezdrowy obiad ☺️ ostatnio coś mnie w ogóle wzieło na sok z czarnej porzeczki(nektar z tymbarka)..mogę pić go litrami 🤔 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie już też porządnie wysadziło - jakoś tak ostatnio; najpierw tradycyjnie poszerzyły mi się boczki - takie jakby rusztowanie pod bebzon, a potem poszło w brzuch, chociaż pępek mam jeszcze minimalnie wklęsły 🙂

Dziś na 15 jadę na badania prenatalne - trzymajcie kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie już też porządnie wysadziło - jakoś tak ostatnio; najpierw tradycyjnie poszerzyły mi się boczki - takie jakby rusztowanie pod bebzon, a potem poszło w brzuch, chociaż pępek mam jeszcze minimalnie wklęsły 🙂

Dziś na 15 jadę na badania prenatalne - trzymajcie kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie dziś pogoda piękna, od rana latam z praniem na podwórko i wszystko pięknie schnie 🙂 i zdążyłam już zaliczyć spacer, a zaraz zabieram się za końcówkę pracy mgr. A za tydzień ostatni egzamin. Niech już będzie lipiec 🙂

zuziek jak Ty sobie radzisz z takim dużym brzucholem, pewnie Ci ciężko... ja mam jeszcze dość mały a już nieraz mnie denerwuje 🤔

xandi kciuki zaciśnięte 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xandi napisał(a):
najpierw tradycyjnie poszerzyły mi się boczki - takie jakby rusztowanie pod bebzon


HAHAHA 🙂 dobre 😉

Cobi kupiłaś już wózek? Mówisz końcówka pracy mgr... U mnie w wynikach nic nie powychodziło i w sobotę jadę na konsultacje do promotorki. 11 lipca mam obronę,więc do końca czerwca MUSZĘ oddać to dziadostwo... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):
xandi napisał(a):
najpierw tradycyjnie poszerzyły mi się boczki - takie jakby rusztowanie pod bebzon


HAHAHA 🙂 dobre 😉

Cobi kupiłaś już wózek? Mówisz końcówka pracy mgr... U mnie w wynikach nic nie powychodziło i w sobotę jadę na konsultacje do promotorki. 11 lipca mam obronę,więc do końca czerwca MUSZĘ oddać to dziadostwo... 🥴

To u Was najpierw sie wyznacza date obrony a potem oddaje prace? Czy to taki inny tryb z racji tego ze jestes w ciazy?

Pamietam ze jak ja bylam na studiach to najpierw musialam oddac prace tylko po to zeby mi termin wyznaczyli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia - pytasz o ceny w senisie jak chcesz kupic? my za 70 m w stanie deweloperskim zaplacilismy 250 tysiecy, no ale trzeba bylo je wykonczyc. U nas cena za metr ksztaltuje sie w granicach3-4 tys/m2.U Was napewno drozej bo to aglomeracja nie male miasto, plus nowych mieszkan jest taki ze nie ma czynszu, tylko fundusz remontowy i oplaty za zuzycie, my placimy wode ciepla i zimna( z elektrocieplowni)200, prad- 100, internet i tv 120, gazu nie mamy. No i kredyt 1500 miesiecznie jeszcze 19 lat 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Basia - pytasz o ceny w senisie jak chcesz kupic? my za 70 m w stanie deweloperskim zaplacilismy 2500 tysiecy, no ale trzeba bylo je wykonczyc. U nas cena za metr ksztaltuje sie w granicach3-4 tys/m2.U Was napewno drozej bo to aglomeracja nie male miasto, plus nowych mieszkan jest taki ze nie ma czynszu, tylko fundusz remontowy i oplaty za zuzycie, my placimy wode ciepla i zimna( z elektrocieplowni)200, prad- 100, internet i tv 120, gazu nie mamy. No i kredyt 1500 miesiecznie jeszcze 19 lat 🤨

Ostatnio patrzylam w Gliwicach to za m2 za kupno chcieli 3500. Widac ze podobnie jak piszesz 3tys/4tys. Czasem sie tak rozgladam zobaczyc jakie wogole sa ceny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basienka84 napisał(a):
Essence napisał(a):
xandi napisał(a):
najpierw tradycyjnie poszerzyły mi się boczki - takie jakby rusztowanie pod bebzon


HAHAHA 🙂 dobre 😉

Cobi kupiłaś już wózek? Mówisz końcówka pracy mgr... U mnie w wynikach nic nie powychodziło i w sobotę jadę na konsultacje do promotorki. 11 lipca mam obronę,więc do końca czerwca MUSZĘ oddać to dziadostwo... 🥴

To u Was najpierw sie wyznacza date obrony a potem oddaje prace? Czy to taki inny tryb z racji tego ze jestes w ciazy?

Pamietam ze jak ja bylam na studiach to najpierw musialam oddac prace tylko po to zeby mi termin wyznaczyli.


Żaden tam inny tryb. Po prostu promotorka się wkurzyła na brak zdecydowania kto chce kiedy i sama ustaliła dwa terminy- lipcowy i tzw. poprawkowy wrześniowy. Ja z powodu ciąży nawet nie biorę pod uwagę tego wrześniowego, więc nie mam wyjścia i trzeba się zmobilizować 🙂 Ale ja tak wolę mieć "narzucone" bo gdyby to ode mnie zależało i z moimi ruchami to obroniłabym się pewnie w 2015 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane dzieki za troskę
Dzisiaj przespalismy cała noc od soboty.zaczeło sie od wymiotów pozniej goroczka i teraz biegunka ..dzisiaj mowi ze ją brzuszke boli ale pewnie od tych leków wszystkich i ciagle siedzi na nocniku nawet w nocy sie budzi i woła ze chce siku ....biedna tak mi jej szkoda ochydna ta grypa żołądkowa , zeby mnie tylko nie dopadła
nie wiem czy na bol tego brzuszka nie podac jej czopka , chociaz masujemy i sie nie skarzy ....
Nikomu tego nie zycze widok cierpiacego dziecka jak miała gorączke to płakała a ja razem z nią ....
Zuziek dasz rade kto jak nie ty dobrze dziewczyny radza przejdz sie na ciuchy tam sa fajne i nie drogie rzeczy dla małego na pewno cos znajdziesz
ja juz mam podpski kupione , wkładki laktacyjne i herbatke laktacyjna bo chce teraz karmić chodziaz 3 m-ce nie wiem jak to bedzie ale nastawienie mam jak narazie ok ...
xandi trzymam kciuki kochana daj znac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...