Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
JAKOS ZYJE KOCHNE ...OD 3 NAD RANEM WALCZE Z WYMIOTMI AZ MI GAŁY OCZNE BOLA BO NIE MAM CZYM A CIAGA JAK CHOLERA ....POZNIEJ BIEGUNKA OSTRA DOBRZE ZE MOGŁAM WZIAC SMEcTE TROCHE ZATRZYMAŁO ....OD 16 Z GORCZKA WALCZYŁAM I TERAZ JAKOS ODPUSCIŁO WYPIŁAM CHYBA Z 10 HERBAT BLEEEE....DOBRZE ZE SIE MAŁY RUSZA BO CHYBA ZESCHIZOWAŁABYM
to było wczoraj ....dzisiaj juz jest lepiej zjadłam coś wiec mam siłę , mam straszne zakwasy wszędzie najgorzej kark ....nie wiem czy mnie przewiało czy co ...
Xandi ..kiedy ci zdejmuj ten szew???
w srode mam do lekarza całe szczescie zobczy czy wszystko jest ok bo wczoraj z tego wysiłku miałam wrazenie ze cos mi się soczy ale dzisiaj juz wszystko jest ok
mała juz szaleje wiec wszystko jest ok ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
CZARNA fajnie że jakoś się unormowało ;* :*
a ja dziś cały dzień na dworze 😉 przed obiadem plac zabaw osiedlowy po obiedzie rowerem Zuzia zajechała na fajniejszy plac zabaw dorwała tam sąsiada starszy o rok a ja jak kwoka siedziałam i się nudziłam wróciłam z nią godzine temu a Zuza już śpi 😁 a ja nogami ruszać nie mogę a muszę ruszyć do wanny bo wczoraj mi się nie chciało nic a dziś wykąpać się i głowe muszę umyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna oby szybko przeszło! To są męki eh. Ciekawe czy twojego męża też dorwie czy on już ma to za sobą?

Zuziek ja też wczoraj prawie cały dzień na świeżym powietrzu. Ale nocka średnia. Jak już znalazłam odpowiednią pozycję do snu to musiałam iść do wc. I tak w kółko. A rano po 5 rykowisko. Natalce się pielucha przesunęła i nasiusiała do łóżka. Ona strasznie przeżywa jak się posiusia bo nie zdąży zawołać. Na noc jeszcze jej dajemy pieluchę. Teraz ogląda bajki. A ja chyba jeszcze sobie przysnę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 😉
dzisiaj pada :/ a szkoda bo jedziemy po córe Wojtka mieliśmy wziąść rowery dziewczyną i jechać gdzieś żeby pojeździły... no trudno w domu coś wykombinujemy...

Kacha no też mam takie nocki jak nie bezsenność to siku jak na złość :P
miłego dnia ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dajcie spokoj z tym ciśnieniem .....dobrze ze u mnie jak na razie jest ok
strasznie mnie dzisiaj głowa boli , kark już przestał tylko ten bol głowy mi został i myślę ze już będzie po wszystkim
Dziewczyny czy przed sn miałyście robioną lewatywę ???? Jak w ogole do tego podchodzicie ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Ja miałam robioną lewatywę w szpitalu, u nas to standard. Nie mam z tym problemu,sama robiłam przed ciążą takie specjalne napary- uważam to za dobre uzupełnienie np. diety albo po prostu walkę ze złogami. Nie powiem przed porodem trochę mnie oczyściło,dzięki lewatywie co na pewno uspokoiło mnie na tyle,że nie krępowałam się,że "narobię" przy wszystkich. A z tym oczyszczaniem przed porodem hmmmm wydaje mi się,że to zależy od organizmu,ja tak czy siak się zdecyduję. Ja jak już główka schodziła bardzo nisko i naciskało całe dziecko na pęcherz - sikałam po stole i nie dało się tego opanować, więc ze stolcem to już całkiem pewnie ciężko się na tym skupić.
Czarna bólu się nie bój- chyba przezyłaś te wszystkie skurcze wcześniej, dla mnie bóle krzyżowe to jest odjazd- momentami traciłam kontakt z rzeczywistością, straszny ból. Samo wyjście dziecka meega silne rozciąganie "tam na dole" ,ale ja miałam nacięcie krocza,więc mały szybko wyskoczył. Krocze nacięli mi podczas skurczu,więc poczułam tylko,że coś tam robią,ale skurcz okazał się bardziej bolesny. A ty nie decydujesz się na drugą cesarkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwsza cesarka była tylko dlatego ze skoczyło mi ciśnienie ....teraz chce sama urodzić ale jak to będzie zobaczymy
Co do bólu skurczy nie miałam , zero rozwarcia , ciśnienie skoczyło i na stół
Jedyne jak mi wywoływali tym żelem i balonem to bolało cały czas ale dało się przeżyć mój Kuba był bardziej przerażony bo ja z tego bólu kiwałam się na łóżku i wszystkie kolory tęczy na twarzy miałam , położne mówiły ze tak samo bolą skurcze tylko mamy chwile wytchnienia między jednym a drugim skurczem , a to mnie bolało cały czas przez 5-6 h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam lewatywę by nie popuścić przy porodzie ale także ja dziękuję jakbym miała zaraz po porodzie (lub nawet dzień później) iść do wc i cisnąć... Lewatywa nic strasznego.

Danusia albo nawet nie wiesz czy wyleciało czy nie bo o tym nikt Ci nie mówił 😁 Mnie się wydaje, że jak jest parcie to nie ma szans by nic nie wyleciało.
Czarna jeśli o mnie chodzi to ból przy sn nie jest jakiś tragiczny. Da się wytrzymać. Ja rodziłam sn i nie wiem jak Ci to powiedzieć, ale hmm bolało ale nie tak by przy tym umierać. Dla mnie gorsza była kolonoskopia... Miałam więc mam porównanie porodu z kolonoskopią hehe nieźle ale serio jakbym miała porównywać to kolonoskopia gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Pierwsza cesarka była tylko dlatego ze skoczyło mi ciśnienie ....teraz chce sama urodzić ale jak to będzie zobaczymy
Co do bólu skurczy nie miałam , zero rozwarcia , ciśnienie skoczyło i na stół
Jedyne jak mi wywoływali tym żelem i balonem to bolało cały czas ale dało się przeżyć mój Kuba był bardziej przerażony bo ja z tego bólu kiwałam się na łóżku i wszystkie kolory tęczy na twarzy miałam , położne mówiły ze tak samo bolą skurcze tylko mamy chwile wytchnienia między jednym a drugim skurczem , a to mnie bolało cały czas przez 5-6 h


Balonem w sensie że czym??? Chodzi o taki cewnik popularnie zwany \"balonikiem\" żeby rozwarcie zrobić?
Ja miałam to cholerstwo..............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak to ten sam balon Kasia ....zero rozwarcia po nim a \"wyplułam \" go po 5 h ....miałam zero rozwarcia wiec napompowali mi go 2 razy wiecej niz innym dziewczyną i po tym też była jedna wielka dupa ....
chociaż bolało mnie troszku ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna ja całą ciąże bałam się lewatywy jak ognia ale jak poszłam na porodówkę to za nią dziękowałam wypróżniłam całe jelita i miałam całkowity komfort psychiczny i fizyczny że tam jest pusto... przy przebijaniu pęcherza nawet o tym nie wiedząc się posikałam położna mi powiedziała a chodząc przy skurczach się po rzygałam o.O ja tam lajtowo wspominam poród ból był ciut większy niż bóle okresowe które miewałam przed ciążą... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek dobry dobór słów bo ja w sumie też za nią dziękowałam w duszy 🙃 😁 a wydawało mi się czymś strasznym. Ale mnie odpowiednio nastawiła moja położna. Nie mówiła, że muszę tylko dlaczego warto to zrobić - 100% racji miała.

Czarna to możemy sobie podać rękę... u mnie też nic po tym sprzęcie nie drgnęło 😉 a posiadałam to cholerstwo w sobie pół dnia i noc 😎 jakieś tam skurcze były a raczej \"skurczątka\" 🙃 😁 a rozwarcie na zero 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha_84 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Kasia ja po tym skurczątek nawet nie miałam tylko ból podbrzusza .....

A no widzisz. Tak czy inaczej sprzęt do dupy 😜 😁 Miejmy nadzieję, że teraz bardziej \"lajtowo\" przejdziemy porody 😆

ciekawa jestem czy będą nas znowu męczyli ????ja chce jechac urodzic a nie leżeć i czekać na zbawienia a moze dzisiaj cos sie wydarzy a może jutro ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To oczekiwanie i do tego w szpitalu jest bardzo męczące i można załapać mega doła. Zwłaszcza, gdy wszystkie towarzyszki rodzą a wciąż się czeka na swoją akcję. U mnie jak już się zaczęło (oksytocyna spora dawka + rozwarcie robione przez położną...) to szybko poszło. Ból parte wspominam jako ulgę i radość, że to już! I wyszła dzidzia 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...