Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
moja tez u babci, w poludnie przyjedzie i pojdzie spac 🙂
Monika- a czemu nie placisz przez internet? za darmo przelewy i nie trzeba nigdzie chodzic.


jak mam gotówke w domu to wole na koncie zostawić bo wtedy mniej wydaje 😜 taki mój sposób na oszczędność 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja też taką koszule polecam na guziki z boku tragedia... zanim rozpiełam dziecko już wyło w niebogłosy a potem zamiast odkładać dziecko zapinałam kolejne pół godziny albo latałam z cyckiem na wierzchu 😜
jak już na guziki to taka http://allegro.pl/xl-xxl-koszula-nocna-do-karmienia-szpitala-porodu-i4184439659.html

a taką z dziurami to taką podobną do twojej Essece http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-rozmiary-s-m-i4204409743.html ja taką miałam przy Zuzi 🙂 i u mnie się sprawdzała dziury są zakamuflowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w ogóle to chciałam sie Was pytać już kilka dni temu a zawsze zapomnę.

Od kilku dni co rano zauważam w około brodawek sutkowych coś białego zaschnietego. Tak samo często mam takie coś na staniku. Nigdy nie widzialam by coś mi wypływało a jednak na stanikach mam brudne białe ślady. Nie jest tego dużo ale jednak. Czy to może byc ta siara?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikusss__ napisał(a):
No to Basiu gratuluję wytrwałości mi by się naprawdę nie chciało ; o Ale z jednej strony trochę odpoczynku by Ci się przydało przed porodem 🙂 😜

Nie mam meczacej pracy.... i mam wiele mozliwosci chocby nawet praca z domu, wiec pewnie od przyszlego miesiaca raz w tygodniu bede z domu pracowac 🙂 no ale zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie zamierzam tego wyciskać he. :P Nie bede gniotła cycuchów 😜

Basiu może i praca nie ciężka ale ja bym chyba nie dała rady już skupiać sie na pracy 🙂 Od kilku miesiecy jestem strasznie rozkojarzona i zapominalska. Więc naprawdę gratuluje wytrwałości w tym co robisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikusss__ napisał(a):
Nie zamierzam tego wyciskać he. :P Nie bede gniotła cycuchów 😜

Basiu może i praca nie ciężka ale ja bym chyba nie dała rady już skupiać sie na pracy 🙂 Od kilku miesiecy jestem strasznie rozkojarzona i zapominalska. Więc naprawdę gratuluje wytrwałości w tym co robisz 🙂

Ja wklepuje wszystko do kalendarza i wychodza mi przypominajki, inaczej tez bym o niczym nie pamietala.
A praca mnie relaksuje, choc czasem bywaja trudne momenty w szczegolnosci z klientami 😞 ale moge sie oderwac o myslanie non stop czy z malym wszystko ok itp. pomogla mi tez przetrwac czekanie na wyniki. Musialam myslec o czyms innym. Bardzo mi to pomaga 😉 pozatym lubie towarzystwo ludzi wiec w domu bym nie wysiedziala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No skoro praca jest dla Ciebie jakimś oderwaniem od ciągłych natrętnych myśli to jeszcze Ci ona na dobre wychodzi 😉
Ja też nie mogłabym siedzieć całymi dniami sama bo by mnie te myśli czy dam rade itp dosłownie zjadły. Dlatego latam od siebie do mamy,do bratowej itp. Byle by mieć do kogo gębę otworzyć. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikusss__ napisał(a):
No skoro praca jest dla Ciebie jakimś oderwaniem od ciągłych natrętnych myśli to jeszcze Ci ona na dobre wychodzi 😉
Ja też nie mogłabym siedzieć całymi dniami sama bo by mnie te myśli czy dam rade itp dosłownie zjadły. Dlatego latam od siebie do mamy,do bratowej itp. Byle by mieć do kogo gębę otworzyć. 🙂

U mnie wszyscy pracuja.... wiec nawet nie mialabym do kogo isc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikusss__ napisał(a):
Dziewczyny ja żałuję trochę że wszystkie mieszkamy daleko od siebie. Fajnie by było czasem spotkać sie pogadać no ale co zrobić. 🙂

Mozna zrobic jakis zjazd 😉 poki jeszcze jako tako sie trzymamy i samochodami mozna jezdzic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu ja też Cię podziwiam że chce ci się jeszcze pracować, ja od 8 tyg jestem na L4, ale jestem sama cały dzień więc koszmar, niby tata jest za ścianą ale to staruszek 84l więc nawet jakby mi się coś działo to i tak by nie słyszał bo słabiutko słyszy,
czasem pojadę do bratowej 2km dalej do dzieciaków -ma 3 szkrabów małych- 2 chłopaków 4 i 7 lat oraz moja chrześnica 2latka, do siostry nie jeżdże bo mnie irytuje tą swoją troskliwością nadmierną a nie nawidzę takiego zachwycania sie ponad plan 🤢
dziś była w pracy zawieźć L4, troszke posiedziałam, pośmiałam,potem odwiedziłam ciucholand i znalazłam sukienkę na wesele czarną ale nie wiem czy kupić,musi mnie mąż ocenić wieczorem
Essence nie zapisałam się do żadnej szkoły rodzenia bo by to nie wypalio, ja mieszkam pod Radomiem, ok.30km,mąż pracuje więc nie ma opcji żeby chodzić w ciągu tygodnia,
mam nadzieję że jakoś się nauczę tego wszystkiego 🙃
a co pracy to moja szefowa podrzuca mi czasem księgowanie i jestem zadowolona bo bardzo to lubię, teraz przez ostatni tydzień ona pojechała do sanatorium więc laptopa i dokumenty dostałam iksięgowałam kiedy mi się zachciało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia- fajnie ze mozesz nas czytac z pracy, ja w pracy mam poblokowane wszyatkie spolecznosciowki i fora 🥴 ja bym tez jeszcze chetnie popracowala ale u mnie oprocz papierkow jest jeszcze praca z osobami chorymi psychicznie, oni bywaja agresywni wiec zrezygnowalam bo sie balam.
Dominika- tak to siara, mi tez leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeżeli nie pracowałabym fizycznie to na pewno do dzisiaj bym spokojnie chodziła do pracy a nie siedziała na l4, także Basieńko pracuj sobie jak najdłużej zebyś Ty się dobrze czuła i dzidzia
Co do seksu ja w tej ciązy jak najbardziej na tak , ale nie przez te ostatnie 1.5 tyg jak przechodzimy tą dziadowska grypę ....od wczoraj znowu mnie niezle czyści dobrze ze jutro mam wizytę
Zuziek i Kasia piszcie jak po wizytach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze nie wiedziałam że w 6 miesiącu już może siara lecieć, dobrze wiedzieć ☺️

Dzięki za linki do koszul, myślę że jak kupię takie po 30 zł to nawet jak będzie trzeba wyrzucić nie będzie mi szkoda.

Basia podziwiam Cię że potrafisz łączyć pracę, opiekę nad małym dzieckiem i ciążę. zazdroszczę trochę 🙂

Ja miałam dziś wizytę u mojego lekarza prowadzącego i niestety nie do końca jest dobrze, mam bardzo złe wyniki moczu - bakterie bardzo liczne w polu widzenia, leukocyty 75 a norma poniżej 10 i inne. Do tego gin zrobił mi usg nerek i jest zastój w prawej. Także od jutra czekają mnie białe mury 🤨 Ale nie przejmuję się bo z dzieckiem wszystko w porządku a ja sobie poradzę. W ogóle wg jego usg wyszło że mała ma ponad 800 g i teraz pytanie które pokazuje prawdę 😉 Mam nadzieję że mają wi-fi w szpitalu bo umrę z nudów, dobrze że dotarła do mnie książka \"Język niemowląt\" to będę miała lekturę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola dasz rade 🙂 obys szybko z tamtad wyszla, ja na zastoje pilam zawsze wode jan wg instrukcji na opakowaniu i znikaly dziadostwa.
Zapomnialam Wam napisac, moj maly jest ulozony posladkowo i moja dr powiedziala ze ulozenie posladkowe nie jest w DRUGIEJ ciazy wskazaniem do cc 😮 ja powiedzialam ze tak sie tam bede drzec ze mi zrobia, mowila ze dalo by sie wpisac wskazanie do cc ale zalezy na kogo trafie w szpitalu bo to do nich nalezy decyzja. Ale jest jeszcze czas na obrocenie sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danusia1985 napisał(a):

Zapomnialam Wam napisac, moj maly jest ulozony posladkowo i moja dr powiedziala ze ulozenie posladkowe nie jest w DRUGIEJ ciazy wskazaniem do cc 😮 ja powiedzialam ze tak sie tam bede drzec ze mi zrobia, mowila ze dalo by sie wpisac wskazanie do cc ale zalezy na kogo trafie w szpitalu bo to do nich nalezy decyzja. Ale jest jeszcze czas na obrocenie sie 🙂


Skąd to znam ! Mój też dupką do wyjścia i lekarz stwierdził \"Jakoś pani urodzi,spokojnie\". To sie tak zbulwersowałam na niego..Powiedziałam,że nie po to chodzę do wg mnie najlepszego ginekologa w mieście i to prywatnie,chociaż płacę składki i jak psu buda nalezy mi sie na fundusz wizyta żeby ryzykować zdrowiem i życiem dziecka. Nie urodzę naturalnie jeśli się nie odwróci,jak on mi wyraźnego wskazania na cc nie wypisze to pójdę prywatnie do ordynatora.
Wkurwił mnie tak,że glowa mała. Na studiach miałam o niedotlenieniach i nie dam skrzywdzić dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...