Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mikusss wkońcu ktoś ma tak jsk ja... (sex)

Zabierałam się do tego trochę...poplakalam się po wizycie u lekarza a wszystko przez położona umawialam się ns dziś na wizytę specjalnie po to żeby zrobił usg i jej to gadalam jak mnie zapisywali... a on robi je tylko w poniedziałki (i ona to doskonale wie) ja już teraz też! 🤢 no a dziś co jest czwartek... !!! W sumie to był pikus mam przyjść do szpitala we wtorek do niego... Przyplatala się infekcja więc tabletki dopochwowe (nie wiem jsk wytrzymam bez seksu) 🤔 jak wyszło u niego że nie było usg i że mi nie zrobi to zaczęła się gadka o prenatalnych... Powiedziałam ze nie robie i przy Zuzi też nie robiłam... I on zaczął mi historię opowiadać o chorych dzieciach że potem matki mają pretensje do lekarzy itp. NIE LUBIĘ TYCH TEMATÓW I ZAWSZE WZBUDZAJĄ WE MNIE PŁACZ a na koniec powiedział ale pani młoda to nie ma co się przejmować na pewno będzie ok... (mógł se darować ten wstęp i tylko to mi powiedzieć) i nie było by problemu wyszłam od niego i całą drogę do domu szlochalam... A w domu wybuchłam płaczem... :/ już mi przeszło ale Wwojtka tylko zdenerwowałam że coś się stało... W Zuze przywiózł z przedszkola i ona jak mnie zobaczyła to też zaczęła płakać... Masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witamy nowa forumowiczke 🙂 ja pierwsza ciaze tez mialam bezobjawowa a teraz jest gorzej- jestem zmeczona, spiaca i przy myciu zebow rano i wieczorem walcze zeby nie zwymiotowac. Dzis przegralam walkea niby juz drugi trymestr 🤢
Ja chodzilam w pierwszej ciazy na szkoloe rodzenia i to byl super czas- poznalismy fajnych ludzi i do dzis spotykamy sie regularnie z dzieciakami, nawet chlopaki pomagaly nam wykanczac mieszkanie, pozatym maz twierdzi ze szkola rodzenia duzo mu dala- pocwiczyl jak kapac, przewijac, ubierac dziecko, nauczyl sie masazu i masowal mnie przy bolach krzyzowych jak znieczulenie popuszczalo takze ja jestem zadwolona a i jeszcze byla za darmo na nfz 🙂 teraz juz nie pojdziemy bo w sumie chodziloismy poltorej roku temu wiec bez sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek ale Cie urządzili 🥴 może ta położna nie zrozumiała Cie wtedy że chcesz na usg też iść? ale nie martw sie, do wtorku niedaleko choć pewnie będziesz teraz cały czas w nerwach...

katiaa nie stresuj sie, wszystko będzie w porządku 🙂

mikus moje dolegliwości powoli ustępują. Najgorsze jak dla mnie było nieustanne zmęczenie, na drugim miejscu nudności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem po wizycie termin porodu przesunal sie z 24 na 29 sierpnia wiec jestem w 11tc a nie 11i 5 dni. Z dzieciem ok ale za dobrze to nie widzialam jakis kiepski sprzet czy cos kiedys bylo lepiej widac. Wazne serce bije maluch ma niecale 5cm. Troszke sie ruszal ale on mi tak jezdzil tym sprzetem po brzuchu ze malo co widzialam. 🤢 🤢 ale sie uspokoilam jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Katiaa że jest ok 😉

ja mam dziś dzień lenia ogarnęłam mieszkanie szybko i leże w łóżku wcinam danonki (kończy się data ważności) :P i chichotam sama do siebie bo oglądam "Teoria Wielkiego Podrywu" na Comedy Central :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cobi napisał(a):
zuziek ale Cie urządzili 🥴 może ta położna nie zrozumiała Cie wtedy że chcesz na usg też iść? ale nie martw sie, do wtorku niedaleko choć pewnie będziesz teraz cały czas w nerwach...


nie jedyne co jej powiedziałam to lekarz kazał jak najszybciej zapisać się na USG!!!
ale już mi przeszło wczoraj popłakałam se na kilka miesięcy nie pisałam wam wczoraj jeszcze się poryczalam wychodząc z apteki musiałam wykupić tabletki dopochwowe myślałam że będą tańsze a zostawiłam 84zł plus suplementy diety bo się kończą... Miałam tylko stowe wyszłam prawie poplakana weszłam do auta i wybuchłam płaczem... Wojtek nie wiedział o co kaman biedny poleciał kupić te suplementy... I powiedział se jak tak ma wyglądać dzień po wizycie u lekarza to albo go zjebie albo mam go zmienić... 🤔 🤔 🤔 mialam ochotę wczorajszy dzień wyciąć z życiorysu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc wam, no to idę do szpitala 13 czyli w najbliższy czwartek 😞
U mnie jest coraz gorzej psychicznie,nie mam sił wstać z łóżka,
Ciągle płacze a dlatego ze nie mogę sama sobie pomoc,i nie wiem czy mi ktoś pomoże,boje się czasem ze zwariuje,stracę prace,męża i cale swoje życie,
Dlatego chciałabym żeby jak najszybciej był ten czwartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Kasia super ze z maleństwem wszystko dobrze , ale ty chyba zbytnio nie jesteś zadowolona ...


Z samej wizyty to srednio bo szczerze to gowno widzialam 🤢 🤢 male urywki bo jezdzil tym sprzetem tak szybko ze nacieszyc sie nie moglam ale wybaczam mu to dzisiaj bo faktycznie mial pracowity dzien i za mna pelna poczekalnia byla. Jednak za 2-3 tyg planuje wybrac sie do ginekologa prywatnie na badanie prenatalne. Wogole taka jakas jestem do kitu spac mi sie caly dzien chce, plakac i sama nie wiem co jeszcze.
Maz na kolacje pizze robi i mala tez zaraz pojdzie spac wiec wieczorek bedzie dla nas gdzie czuje ze po kolacji odplyne spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Kasia super ze z maleństwem wszystko dobrze , ale ty chyba zbytnio nie jesteś zadowolona ...


Z samej wizyty to srednio bo szczerze to gowno widzialam 🤢 🤢 male urywki bo jezdzil tym sprzetem tak szybko ze nacieszyc sie nie moglam ale wybaczam mu to dzisiaj bo faktycznie mial pracowity dzien i za mna pelna poczekalnia byla. Jednak za 2-3 tyg planuje wybrac sie do ginekologa prywatnie na badanie prenatalne. Wogole taka jakas jestem do kitu spac mi sie caly dzien chce, plakac i sama nie wiem co jeszcze.
Maz na kolacje pizze robi i mala tez zaraz pojdzie spac wiec wieczorek bedzie dla nas gdzie czuje ze po kolacji odplyne spac 🙂

czasami mnie to tak wkurw....jak chodziłam do pierwszego lekarza z Jula później go zmieniłam ....ful ludzi w poczekalnie nie miał czasu na zrobienie usg ....szybko szybko bo czasu brak ...a w dupę z takim ginekologiem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny !
Kasia dobrze,że wszystko tam na usg ok.
zuziek chyba zbyt emocjonalnie podeszłaś do wszystkiego... nerwy,nieprzyjemna sytuacja+ nasze hormony w ciąży = wycie. Skąd to znam? 🙂
Ja dzisiaj z Alkiem cały dzień (juz zapomniałam jak to jest) sama. W soboty/niedziele ktoś jest w domu a dziś wszyscy w pracy. Wiec krotko po 9 zabrałam dziecko i pojechalam do moich dziadków. Uwielbiają prawnuka,mieszka tam tez moje rodzenstwo cioteczne (mają 5,9 i 13 lat) akurat byli w domu (jakies wolne) i zajeli mi sie dzieckiem 😆 Niani dalam wolne dzisiaj bo jutro wyszly mi niespodziewane zajecia na uczelni,cos tam odrabiamy i nie chciałam rujnować planów tesciowej i mężowi. Więc Niania przyjdzie do Alka jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence tak bardzo emocjonalny wczoraj miałam dzień... Dobrze ze już się skończył 🙂

Czarna właśnie nie wiem co takie drogie... 6 dni biorę jedne potem drugie tabletki... 🤨 ale faktem jest że ta infekcja może być duża bo takie oplawy miałam białe ze coś tam się mnożyło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Katia za 3 tyg na prenatalne juZ bedzie za pozno...
Zuziek- te 84 zl to nie tak duzo- uwiez, ja jak bylam w trakcie in vitro to dzienny kozt lekow podczas stymulacji to prawie piecset zlotych.


no wlasnie tak sie zastanawialam do ktorego tyg sie robi ale pytalam lekarza o prenatalne i zmierzyl i mowil ze wszystko teraz jest w normie i faud karkowy i kosc nosowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia dla mnie to jest dużo... Fakt moja sytuacja finansowa już powoli się poprawia ale jeszcze nie dawno ze swojej wypłaty 900zl musiałam wyżywić 3 osoby... W tym małe dziecko i chorą mamę... Teraz jest wojtek mam alimenty a mama rentę ale i tak ledwo udaje mi się coś zaoszczędzić... Jestem optymistka i wiem że wychodzimy na prostą... Ale 84zł i tak dla mnie to dużo... Nie mówiąc już o wydatkach związanych z pojawieniem się dziecka...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Doberek :*
Dziś mam LB lezenie bykiem 😉 Zuza weekend u taty, Wojtek w pracy, zupę mam z wczoraj... Leze i się bycze... 🙂


dobry 🙂 ja tez jeszcze w pizamie 🙂 zaraz sie ubiore i popoludniu wyjde z mala na spacer bo wczoraj nie byla i dzis marudzi trzeba ja zabawiac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale Wam fajnie 🙂 ja dziś od rana zabiegana, dopiero teraz sie położyłam, ledwo żyje. Jednak maluch nie pozwala mi zapomnieć że jest, już było dobrze a dziś znowu wymioty i niefajne ciągnięcie w brzuchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ale sie wylatalam za mala poszlismy z mezem i mala do takiej kafejki dla dzieci gdzie mozna kawe wypic a dzieciaki moga szalec na "malpim gaju" i innych atrakcjach. Mojej oczywiscie spodobaly sie zjezdzalnie wiec latalam z nia po tym placyku zabaw. 2 godz szalenstw i jak wrocilismy do domu mala obiadek zjadla i padla na 1,5 godz 🙂 w miedzy czasie my obiad zjedlismy i odpoczywalismy teraz mala z tata bajki oglada a ja chyba sie zdrzemne. A wam jak mija dzien?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co tu taka cisza... 🤨

Tata Zuzi już wie i nie obyło się od głupiego tekstu " widzę że się nie oszczędzasz" 😎 Zuzia mnie wydała przy byłej teściowej przyjechała po nią zaczęłam ją ubierać a ta na cały głos " a moja mamusia nosi dzidziusia w brzuszku 😎 " i się przytuliła do brzucha hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Co tu taka cisza... 🤨

Tata Zuzi już wie i nie obyło się od głupiego tekstu \" widzę że się nie oszczędzasz\" 😎 Zuzia mnie wydała przy byłej teściowej przyjechała po nią zaczęłam ją ubierać a ta na cały głos \" a moja mamusia nosi dzidziusia w brzuszku 😎 \" i się przytuliła do brzucha hehe.


Hehe to masz z glowy i tak predzej czy pozniej by sie dowiedzieli. Ja dzis bez zycia caly dzien bym przespala wlasnie pije capucino i pojde z mala na spacer kolo fontanny niech sobie tam pobiega. Maz nas wygania z domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek- szacun, ja bym sobie nie poradzila zeby przezyc za taka kwote, ostatnio jak policzylam ile idzie na core- mleko, jedzenie, srodki czystosci, kosmetyki, pieluchy, ubrania i czasem jakas zabawka to miesiecznie wychodzi ponad 700 zl, a gdzie reszta? jedzenie dla nas, rachunki, paliwo, kredyt itp.
Katia- prenatalne robi sie do 14tyg.A jestes pewna ze to prwenatalne a nie zwykle usg? bo prenatalne polegaja na tym ze najpierw okresla sie ryzyko wyjsciowe dla roznych chorob genetycznych na poodstawie wieku matki, nastepnie nowe ryzyko tych zespolow na podstawie pomiarow naszego dzidziusia, ocenia budowe ciala, narzady, no i test z krwi.
Ja wlasnie wrocilam ze studiow i padam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...