Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Mamusie! do mnie jutro ma dotrzeć pierwsza paczka z akcesoriami 🙂 dzięki Karola za linki, pościel jest cudna zakochałam się w niej i też chyba ją kupię 🙂 dzięki za linki do łóżeczek i na 99% też kupię takie większe- bo tak jak mówisz na dłużej będzie. obwód mojego brzucha zmierzę jutro rano i też podam ciekawe ile mam cm? 🙂 Poli gratuluję udanej wizyty i reszcie za udane badania glukozy, no i Lagunka czekamy na wieści co u Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wróciłam. Udało mi się dostać skierowanie od lekarza rodzinnego. Pani doktor nie była tym zachwycona ale na szczęście nie komentowała. Tak więc jutro jadę do poradni diabetologicznej.
Mam nadzieję że na diecie się skończy. Mój Gin był zaniepokojony tym wynikiem, w 7 tygodniu ciązy na czczo cukier miałam na poziomie 71 a w 26 tygodniu 94 stwierdził że to za duży skok.
Poli super że z maluszkiem wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polie napisał(a):
Primadonna- nie nie, bo mojego przyszłego teścia kolega ma firmę, która produkuje wózki i właśnie główny sklep jest w Częstochowie a ta firma nazywa się DORJAN

Częstochowa to jest zagłębie wózkowe, masa producentów 🙂 Najbliżej mam właśnie Tako, dlatego tak wypaliłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lagunka trzymam kciuki za Ciebie - i oby tak jak piszesz skonczylo sie na odpowiedniej diecie.
Diestel ciesze sie ze przypadla Ci tak do gustu wubrana przeze mnie pościel 🙂 szaro biała dla chłopczyka pasuje extra.
Jeszcze ta żółta z tego wzoru z zeberką jest tez piekna ale chyba bardziej dla dziewczynki by pasowala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lagunka moja przyjaciolka miala X landera i byla bardzo zadowolona.
Ja w razie co odradzam maxi cosi bo dla Sandi mialam i zalowalam zakupu - na szczescie udalo mi sie go pozniej sprzedać 🙂
Gondola w maxi cos jjest malutka a wlasnie w x landerze chyba sporo wieksza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejuniu ale sie dzis naczekam.....dzis miala do mnie dotrzec paczka z artykulami dla Antka i od rana kurier cos nie moze dojechac...chyba przez Pana Obame problemy na drogach i wszystko 3 razy wolniej funkcjonuje bo zazwyczaj kurierzy docierali do mnie najpozniej kolo poludnia.. ehhhhhh mam nadzieje ze dotrze jeszcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczęta!

Nie odzywam się ostatnio regularnie bo mam za dużo na głowie i zero czasu na odpoczynek 😞
Na wstępie gratuluję udanych wizyt! Dzieciaki rosną jak na drożdżach 🤪 Cały czas nie mogę uwierzyć, że już tak niedługo spotkamy się ze swoimi brzuchowymi maluchami. Ten czas zbyt szybko leci.
Ja kilka dni temu miałam przykrą sytuację ale to sama jestem sobie winna bo się nie oszczędzam ostatnio. Złapały mnie okropne skurcze, wyłam z bólu 😞 Nie wyobrażam sobie blu przy porodzie skoro ja teraz się zwijałam i łzy same mi ciekły 🥴 Ale nospa pomaga. Brzuch się stawia, pobolewa...W poniedziałek mam wizytę więc się dowiem czy wszystko ok tam w środku. Maluch aktywny jak zawsze, więc jestem spokojniejsza.
Mierzyłam dzisiaj brzuszek...No ja mam 96 ☺️
Na glukozie nie byłam, nie mam czasu...Może w przyszłym tygodniu się wybiorę.
Aha a co do położenia dzidziusia to ja cały czas słyszę "główkowe". Ale teraz coś czuję majstrowanie na dole i myślę, że mógł się obrócić 😉
Karlosita śliczna pościel, bardzo mi się podoba. I ta w sówki też rewelacja!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki wczoraj rozm.z wlascicielka naszej kawalerki i wypowiedzielismy z msc wyprzedzeniem.Teraz skupiamy sie na zakupach do domu lampy szafki etc...nawet znalazlam na allegro niezla toaletke 🙂Wlascicielka sie domyslila co ma na celu nasze spotkanie z nia...Mega sie cieszymy w polowie czerwca przenosimy graty....Co do poscieli Karolka tez mi sie podoba lecz ja juz mam zakaz kupowania poza tym mala posciel juz ma.Dzis na tej glukozie byly 3nowordki na szczepienia takie malutkie a jakie grzeczne...slodziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meg gratuluje dobrych wynikow zwlaszcza glukozy 🙂
Co do wozkow to ja nie pomoge bo z zadnym nie mialam do czynienia na zywo ale o mutsi ( czy jak sie to pisze) slyszalam same dobre opinie.
Tak mowicie o tych brzuszkach ze i ja zmierzylam 😁 dziewczyny ja przy was to chyba jak slonica wygladam bo mam 107 🤪 🤪 🤪z tym ze ja nigdy taka szczypka jak wy nie bylam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meg, ja od poludnia z chlopakami wiec nie bylo czasu na przejmowanie sie samopoczuciem;-) Kaweę wypilam i jazda;-)
Ja mam X- landera a wybieralam miedzy Mutsy a X-landerem wlasnie i decyzja zapadla w sklepie bo w promocji x-lander byl o polowę tańszy i to przesądzilo:-) Jestem zadowolona choc kazdy musi dobrac wozek do swoich potrzeb. Nie ma wg mnie wizkow idealnych. Zawsze cos za cos. Jak duze pompowane kola to znowu ciężki. X-lander dla naszych potrzeb okazal sie naprawdę dobry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Noo, są wyniki:-) Glukoza 75 a po 2h 90 :-)
Ciekawa jestem dlaczego czasem bada sie po godzinie i dwoch a czasem tylko po 2. Wiecie od czego to zalezy?


to ekstra wyniki 🙂 a co do pytania to są dwie szkoły: stara i nowa- stara szkoła 50 gram glukoza i 3 kłucia, na początku, po godzinie i po dwóch a nowa szkoła 75 gram i kłucie na początku i po dwóch 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczyny ciesze sie z Wami ze wyniki po glukozie macie dobre 🙂 gratki

A ja sie nie doczekalam dzis kuriera i nawet nie dzwonil..dziwne :/
jak jutro nie dotrze w ciagu dnia to bede tarabanic do sklepu w ktorym zamowilam to wszystko.

milego wieczoru mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki w koncu za oknem ładna pogoda..zamowilam dzis zegar scienny i lapke nocna u tego Pana co literki jeszcze dostalam rabacik 🙂http://www.abcliterki.pl/?id=pokaz_produkt&id_prod=103214
http://www.abcliterki.pl/?id=pokaz_produkt&id_prod=106338&title=Zegarek%20motylek%20dla%20dzieci...I jeszce poprosilam o kolorystke taka jak motylki z imieniem byly zeby wspołgrały kolory 🙂Jutro w koncu dostane ta przesyłke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już po glukozie - miałam 75g, nie mogłam rozcieńczyć ani dodać cytryny. A w te 2 godziny nie mogłam nigdzie wychodzić. Na szczęście pozwoliły już wodę pić, ale zgagę miałam taką po tym, że walczyłam cały czas z chęcią wymiotów. Na szczęście Pola była grzeczniutka cały czas, nic brzuszek nie dokazywał 🙂. Wyniki mam w poniedziałek odebrać. Zadzwoniłam do starszej siostry i ona przy obu córkach miała cukrzycę w ciąży, więc zaczęłam się martwić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
U nas dzis w koncu lepsza pogoda wiec juz przed poludniem poszlam z moja na rowerek a teraz z tatusiem na plac zabaw wiec mam chwile dla siebie 🙂
ja tam nie wiem jak jest z ta glukoza ale ja tez mialam 75 i 2 klucia po godz i po 2 godz.
Primadonna nie ma sie co przejmowac na zapas...to ze siostra miala cukrzyce nie znaczy ze ty tez ja bedziesz miec...trzeba byc dobrej mysli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo pogoda coraz lepsza 🙂 ja dziś byłam u fryzjera i sobie wycieniowałam włoski tak żebym już na po prodzie miała w miare ładne !

Meg, nie szkoda Ci kasy wydawać na takie rzeczy? 😁 Mogłam wcześniej sprawdzić ten link bo moi rodzice mają agencje reklamową i robią takie rzeczy milion razy taniej !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...