Skocz do zawartości

Styczniowe mamusie :D | Forum dla mam


szysza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u nas w gdańsku jest lekki przyjemny wiaterek wiec jakos mozna wytrzymać. My dzis z Igusią byłyśmy na 2 godzinnym spacerku i padam z nóg.
Ostatnio znowy poszalałam i zamówiłam dla naszego maleństwu ubranka w smyku i endo internetowych. Teraz czekam na przesykę.
Wczoraj mąż w końcu zgodził sie na imię dla naszego synka i będziemy mieli Ignasia. Wciąż miał opory bo uważał, że za bardzo do Igi imie podobne ale mi to nie przeszkadza. W końcu to rodzeństwo wiec moga podobnie się nazywać.
Teraz czeka nasz jeszcze remont pokoju dziecięcego bo obecnie jest zrobiony w różach i fioletach wiec chłopczyk mógłby sie w nim nie czuc za komfortowo :P. Jakoś brak mi weny jak go urządzić i wciąż sie wacham czy zmienić całe ściany czy tylko dodać granat i jakieś dodatki w tym kolorze. We wrześniu już trzeba sie bedzie za to zabrać bo potem nie zamierzam myć okien i sprzatać z wielkim brzucholem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Matko co za upał!!!! 🤢 Ledwo żyję! A Wy jak wytrzymujecie taką pogodę?

Projusta brawo dla dzielnej Dobrusi 🙂

Aldona mi się też podoba Ignaś ale Ignacy już nie 😁 Z resztąmam tak z większością imion męskich 😁 Ja dla chłopca chciałam Szymek ale Mąż kategorycznie nie zgadza się, fajne też jest Julek ale Julian jest nie do przyjęcia! 😜 Także jeśli okaże się że faktycznie będzie chłopczyk to z imieniem jesteśmy w czarnej d... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
Mam dobrą informacje dla bezrobotnych lub uczacych się mamusiek. Prezdent wczoraj podpisał ustawę o rocznym rodzicielskim 1000 zł. zatsanawiam się tylko czy trzeba być zarejestrowana jako bezrobotna bo jesli tak to czas udać sie do urzedu pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
ja sie rozplywaaaaaam
Ja na dziewczynke mam imię Lidia albo Livia by mi pasowalo do Kevina hehe ale dla chlopca nie wiem, ja to bym dała Alexander juz przy Kevinie chciałam ale m sie uparł ze Olek to nie no i nie wiem. Alan ładne ale pełno ich dookoła, Julek tez mysłalam-Julian tez mi sie podoba 🙂 Nie wiem będę myśleć jak urodzę.Kevin tez dostał imię dopiero w dzzień wypisu ze szpitala bo miał byc Dawid hihi a na drugie ma Kamil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja właśnie nabyłam wentylator. A w zasadzie dwa. Jeden do siebie i drugi dla rodziców. DObrusia od dziś u nich na wakacje przyjechała... więc lepiej żebym nie odebrala jej ugotowanej 😉
wentylator wydaje się być solidny, właśnie mój tato się z nim mocuje.

Wyobraźcie sobie, że wzięłam ostatnie dwa.. tzn były jeszcze gdzie niegdzie ale takie małe. Ten niestety ponad 200zł ale skoro te upały mają poki co się utrzymywać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas spoko,wczoraj przyjechał do mnie brat na urlop na tydzień wiec mam towarzystwo. Coś vczuje, że troche sie zmęcze jego wizyta bo niestety sam nigdzie nie pojedzie pozwiedzać tylko wszędzie trezba go zabrać ale cóż tydzień można się przemęczyć. U nas pogoda ładna wiec po południu obowiązkowy spacerek. Jutro idę z moją Igusia na szczepienie a w środę dofryzjera. Mam w planach jakoś drastcznie zmienić fryzurę tylko nie wiem jak. Obecnie mam długie włosy za łopatki, falowane wiec generalnie są doś problematyczne i w k,ółko chodzę w kucyku bo prz dziecku tak mi najwygodniej. Chyba zdam się na fryzjerke i powiem jej nich se poszaleje 🙂 aż się boje co z tego wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak wam w te upały? Ja się rozpływa dziś. Wentylator nie wiele pomaga. Dobrusia u dziadków na wakacjach więc ograniczam swoje ruchy do minimum... W przyszłą sobotę mamy przyjęcie weselne mojej koleżanki... A ja póki co nie mam co na siebie wlozyc 😞 . Jestem....duża Plus brzuszek.... ograniczają mój wybór do minimum. Do tego mam ogromniasty cellulit który przebija się nawet przez spodnie...
Ech...

Jak urodzie biorę się za siebie bo w lusterko powoli boję się patrzec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak wam w te upały? Ja się rozpływa dziś. Wentylator nie wiele pomaga. Dobrusia u dziadków na wakacjach więc ograniczam swoje ruchy do minimum... W przyszłą sobotę mamy przyjęcie weselne mojej koleżanki... A ja póki co nie mam co na siebie wlozyc 😞 . Jestem....duża Plus brzuszek.... ograniczają mój wybór do minimum. Do tego mam ogromniasty cellulit który przebija się nawet przez spodnie...
Ech...

Jak urodzie biorę się za siebie bo w lusterko powoli boję się patrzec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak wam w te upały? Ja się rozpływa dziś. Wentylator nie wiele pomaga. Dobrusia u dziadków na wakacjach więc ograniczam swoje ruchy do minimum... W przyszłą sobotę mamy przyjęcie weselne mojej koleżanki... A ja póki co nie mam co na siebie wlozyc 😞 . Jestem....duża Plus brzuszek.... ograniczają mój wybór do minimum. Do tego mam ogromniasty cellulit który przebija się nawet przez spodnie...
Ech...

Jak urodzie biorę się za siebie bo w lusterko powoli boję się patrzec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Projusta ja też się rozpływam, w domu mam 29 stopni 😮 Chłopcy oczywiście pełni energii, a ja ledwo chodzę 😜 Do tego dwa dni tak mnie głowa bolała że niw mogłam normalnie funkcjonować, na szczęście dzisiaj ODPUKAĆ! już lepiej 🙂
Powodzenia jutro na połówkowym i czekamy na wieści 😘 Ja za tyfzień 🙂

A powiem Wam że już prawie połowa a ja całkiem nieźle wyglądam, spodziewałam się że na tym etapie będzie już duuużo gorzej 😜 Oczywiście jestem większa ale bardziej poszło w brzuszek i w tyłek (z tego to akurat Małżonek się cieszy 😁) Także lato jakoś przetrwałam a jak w zimie się roztyje to i tak mniej wyjść na pole i mniej "obnażania się" więc jest ok 😉 Jedynie co to mam straaaaaaszną cerę, to kolejna nowość bo z Chłopakami tak nie miałam.. A teraz wyglądam jakbym dojrzewała 😁 😁

O Matko chyba zdarzy się cud bo idą chmury i grzmi.. Niech chociaż troszkę popada!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia nawet nie wiesz jak się cieszę ze w końcu czuję. Teraz maz nie może się doczekać aż on będzie czuł kiedy dołoży dłoń. Ale to jeszcze troszkę.

Zapomniałam czy pisałaś...znasz już płeć?

Bo ja I za pierwszym razem miałam problem z cerą... I była dziewczynka 😉
Teraz od początku wydawało mi się ze będzie chłopak ale jak zaczęła pogarsza mi się znów cera... I znów jest dziewczynka 🙂...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie wszyscy mówią że pewnie dziewczynka będzie bo ciąża zupełnie inna od poprzednich, ale ja tym się za bardzo nie sugeruję 😜 Przeczucie od początku mam że teraz chłopak a czwarta dziewczynka 🙂 Na USG w 14tc lekarz zasugerował że możliwe że chłopczyk ale też między nóżkami idzie pępowina więc nie wiadomo, na razie jakąś sugestię tylko mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...