Skocz do zawartości

Styczniowe mamusie :D | Forum dla mam


szysza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj Dziewczyny przyłączam się do dzisiejszych leniuchów 😉 Chodzę taka nieprzytomna, niby przespałam się z godzinę ale jest chyba jeszcze gorzej 🤢 Na obiad wymyśliłam ziemniaki z jajkiem sadzonym i sosem pieczarkowym 😁 Tak żeby się nie narobić 😜 No ale pościerałam kurze i zrobiłam pranie więc nie jest źle 😉 😁

Dziewczy z racji tego już daaawno nie miałam do czynienia z pampersami proszę Was o pomoc 🙂 Na długo wystarczy rozmiar 2? Moja Babcia wyhaczyła gdzieś promocję na mega paki i chciała kupić tylko zastanawia się czy 2 czy lepiej 3. Tych 2 jest 144 sztuk. Ja myślę że śmiało można kupoć 2 ale pewności nie mam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurde, ja chyba złą żoną jestem jednak, bo u mnie pomysł na obiad powstał dopiero chwilę temu... jak sobie przypomniałam, że mąż z pracy wróci 😉
plan jest jednak taki, że zrobię to dopiero po wizycie u lekarza, więc pewnie koło 17 😉

na cały dzień.. zrobiłam AŻ jedno pranie... i wyjęłam naczynia ze zmywarki... WOW.

co do pampersów, mnie też się wydaje, że dwójek dość długo się używa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
projusta ja dzis tylko obrałam ziemniaki, i jemy resztki z obiadów z dwóch dnia. Ziemniak też tylko dla jednej osoby obrałam bo nie chciało mi sie do piwnicy po nie iść. Poz tym nic nie zrobiłam, no może 2 garnki ze zlewu umyłam :P a tak to leń, szperam w internecie i wózków podwójnych szukam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, żenada ! nie... ŻENADA!!!!
pojechałam na tą kontrolę do poradni K przy naszym szpitalu... Wizyta wyglądała tak: zastępca ordynatora szpitala spojrzał na wypis, zrobił badanie ginekologiczne i wielce się zdziwił, że nie jestem pierworódką... że jestem po cc. Nie wyjaśnił jednak o co mu chodziło dokładnie... na moje pytanie w jaki sposób powinnam kontrolować glikemię, oświadczył, że :"nooo powinna pani sobie kupić glukometr i badać", super, tylko kurde może o tym powinnam wiedzieć wychodząc ze szpitala? poza tym internista nic takiego mi nie zalecił....a jak pokazałam błąd w wypisie to go wymazał długopisem....Pani starsza położona chciała sprawdzić tętno dzidzi... no ale baterie były w sprzecie słabe i w końcu nie sprawdziła...

masakra jakaś, jak za czasów PRLu..myślę, że niepotrzebnie czas straciłam idąc tam. Na szczęście już 6 listopada mam wizytę u swojego gina i mam nadzieję, że on mi powie, czy ostatecznie powinnam badać ten cukier czy nie...

a co do lenistwa jeszcze, to po powrocie zrobiłam obiad z takim rozpędem, że jeszcze sos skliciłam na jutro, duma mnie rozpiera 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Projusta paranoja normalnie!!!!!! I jak tu nie narzekać na służbę zdrowia!!! Co lepszy lekarz zabrał dupę w troki i wyjechał a u nas zostało co zostało 😠 Oczywiście nie chvę generalizować ale jednak więcej jest tych złych przykładów...

Aldona nawet nie wiem gdzie ta promocja ale jak nie zapomnę to zapytam Babci 😜

Ściągnęłam sobie wczoraj aplikację lista zakupów 😜 A bo wiecznie zapominam zapisać bo do kartki za daleko 😁 No i całkiem to fajne, wyszukuje promocje, można dzielić na kategorie, mogę wpisać produkty z cenami i od razu całą listę mi podsumowuje. Wyszło mi dla Lilki 640zł a dla mnie do szpitala 100zł, niestety to jest taki najbiedniejszy kosztorys bo np. policzona jedna paczka pampersów, jedne wkadki laktacyjne itp. No i nie policzyłam jeszcze kołyski..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia, a jak się ta aplikacja nazywa?
ja właśnie zagryzam śniadanko 🙂. Odstawiłam wcześniej DObrusię do przedszkola, już myślałam, że obędzie się bez łez, ale nieee.. zakoncertowała przy pożegnaniu, chociaż od samego rana sama mówiła, że już płakać nie zamierza... widać silniejsze to od niej;/.

Zaraz zabieram się za porządki i ciasto, chyba codziennie powinnam mieć gości, bo wtedy nawet jak nie mam chęci, to i tak zakasać rękawy muszę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to trzeba było juz bez orzechów zostawiać, ciasto jakie by nie było nie bardzo lubi być wyciagane czy otwierane w czasie pieczenia:P My byłyśmy dziś na kawce u koleżanki a jutro juz wyjeżdzamy nawszytkich świetych,. w planach mamy odwiedzić teściów, urodziny siostrzeńca i wizyta u mojego taty. Dobrze, że wszyscy w miare blisko od siebie mieszkaja to zrobimy ostatni objazd bo póżniej juz nigdzie sie nie wybieram z wielkiem brzuchem.
Mnie ostatni jakies bóle pleców meczą. Maż juz od tygodnia obiecuje mi masaż ale jakos jeszcze nie udało mu się go zrobić. Ciekawe co by zrobił jakbym tak obiad gotowała przez tydzień jak on z tym masażem. Faceci 🙂
Projusta a masakra u ciebie z tymi lekarzami, ale wiem, że na NFZ tak niestety to wygląda. Jak człowiek zapłaci to lekarze mili, troskliwi i wszytko opowiedzą a tak to tylko, żeby pacjęta odchaczyć i następny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciasto się chyba nie zorientowało, bo wyszło bez zakalca 😉 dziś jestem przejedzona;/
dziś była u mnie koleżanka w ciąży. Opowiadała wrażenia z ostatniej wizyty u jej lekarza... powiedział jej, że strasznie jest spięta i że jak ona w ogóle zamierza urodzić.. i teraz uwaga! zasugerował jej że powinna iść do psychiatry po zaświadczenie, że panicznie boi się porodu, dzięki czemu mogłaby rodzić przez cc. Wariat jakiś normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja dużo słyszałam ze można dostać od psychiatry skierowanie na cc ale ja bym nie chciała nigdy w życiu. Wolę rodzic normalnie.
Ja wczoraj obskoczyłam hm i Smyka czyli ubranek to mam już full. Ale jakie cudne mam zestaw na wigilię i na święta, kupiłam śpiwórek do wózka tzn taki kombinezon i dresy i inne pierdolki. Kevinowi rajstopy w minionki i spodnie i buty w zara. Kasy wydałam ze hej ale ubranka są cudowne. Już bym kupiła więcej do rozmiaru 80 hehehe
Wózek i fotelik zamówię z allegro ale znów oglądałam na żywo ten xpulse w tym Smyku to coś mi w nim brak. Ten amelis mnie kusi znów.ehhh oszaleje
Kinia śnilas mi się dziś całą noc haha nie wiem skąd mi się to wzięło ale wiem ze snila mi się Kinia-nh i ubranka Ci pokazałam
Kevin był w warmiolandii pani mu namalowała tygrysa na twarzy na Halloween i tak zasnął w aucie i śpi do teraz 😮
Dziś tez ciasto zrobię i na cmentarz spadam a na obiad fasolowa będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dora to dobrze Ci się śniło, pokazuj te ubranka! 🙂 🙂

Projusta śmiech na sali!! Nie wpadłabym na to żrby robić z siebie wariata dla cesarki.. Co za lekarz :/

U mnie dzisiaj ogórkowa, chodziła za mną cały tydzień 😜 Za raz się biorę za nią bo odką zawiozłam Chłopców tylko leżę i leżę.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dora, problem w tym, że ta moja koleżanka panicznie porodu się nie boi 😉 lekarz tak stwierdził na podstawie jej wieku (32l) i tego, że byłam spięta podczas badania... no dziwne żeby była wyluzowana jak ze swoim partnerem w łóżku 😉

u nas z ciasta zostały okruszki... takie z nas łakomczuchy 😉 dobrusia jak tylko weszła wczoraj do domu to od progu wyczuła zapach i jeszcze dobrze się nie przebrała a już kawałek ciasta na talerzyku wylądował 😉.

ja jeszcze w piżamie chadzam, łóżko nie zaścielone... i tak próbuje się pozytywnie nastawić do jakiegokolwiek działania, ale póki co mi to nie wychodzi;/.
Co chwilę coś mi się przypomina, więc już od x czasu siedzę przed kompem;/.

jeśli chodzi o sny... mnie się dziś śnił mój poród;/ chyba dlatego, że wczoraj poleżałam może z 15 min na wznak i po tym nie mogłam się nawet na bok obrócić, bo tak mnie lędźwie bolały. Mąż musiał mi pomóc wstać, nie wyobrażam sobie więc cc, bo po tym w ogóle nie wstanę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Projusta u mnie ogórkowa gotowa i nawet muszę przyznać że wyszła niezła 😉 Dlatego przesyłam Ci słoiczek 😉 😁

Ja też mam ostatnio strasznego lenia.. Ale to chyba dlatego że jak już się wezmę za coś to okazuje się że brzuszek i ciągle boląca pachwina, mocno mnie ograniczają i aż się odechciewa :/ Myślałam dzisiaj że zrobię Wam fotki ciuszków jakie mam dla Lilki, tych moich ulubionych, ale jak przypomniałam sobie że są na dolnej półce i to dość głęboko.. zrezygnowałam 😜 A tak lubię oglądać te małe cudności 🙃 Dziewczyny jak macie coś fajnego i to nie problem, chwalcie się! Cieszę się na takie rzeczy jak małe dziecko 😁 Mam to chyba po Babci 😜 Jak dzwoniła o te pampersy to taka szczęśliwa opowiadała że kupiła 2 pieluszki flanelowe i body 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia, następnym razem zamawiam dwa słoiki, bo mój mąż się nie najadł 😉 i musiałam zrobić drugie danie: ziemniaczki z rybką i surówką 🙂 zjadał aż się uszy trzęsły 😉

a teraz w ramach wdzięczności zasuwa do MC'Donalda po wypasiony zestaw dla mnie 😉 no dobra.... tylko po sałatkę bo ją uwielbiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja tam ciągle biegiem hehe
Fasolowa dopiero wstawiam :-o ogórkówa tez chciałam robić ale w tygodniu będzie. Do tego sobie robie sałatkę gyros.
Jeszcze kupiłam 2 paki pampersow 1ek w Tesco płyn do prania i płukania lovela i chusteczki nawilżające sol fizjologiczna i linomag i maltan. A i wkładki laktacyjne.
Także jeszcze trochę i kończę te zakupy.
Łóżeczka nie kupuje nawet turystycznego. Kupie jak się mały urodzi i jak będzie nam za ciasno .
W nocy mnie skurcze łydek łapią aż się boje przeciągac nienawidzę tego bólu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...