Skocz do zawartości

Styczniowe mamusie :D | Forum dla mam


szysza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No Aldona wózek fajny i ile kasy zaoszczędzone. Super :-)
U nas też jest tak ze i ja i m mamy własną działalność wiec jak sobie zrobi wolne to sami sobie odbieramy pieniądze. Więc bez sensu.
Ja dziś z Kevinem byłam w przychodni i uwaga od 12 do 15 a były tylko 4 osoby przede mną ale pani doktor sobie zrobiła 1,5godz przerwy w przyjmowaniu i gadała sobie w gabinecie z dyrektor przychodni w końcu nie wytrzymałam poszłam zapytać ile jeszcze to mówi 3minutki a zeszło jej jeszcze 15minut A później jak weszłam z Kevinem to mówi mogła ta przerwa i 3 godz trwać bo to ważna rozmowa w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Że to ważna rozmowa z panią dyrektor a ja jej mowie dla mnie to mogła trwać i 5 godz ale trzeba wyjść poinformować a nie wszyscy jak te durnie z małymi dziećmi czekali pod drzwiami. Ale mnie zdenerwowała franca jedna.
Ale Kevin płuca czyste i inhalacje bo on syropu nie ma opcji żeby wypił.
Brawo dla Dobrusi może akurat zrozumiała juz ze płacz nie ma sensu :-)
Ja kupiłam Rożek i czapkę zimowa. I szukam na allegro kocyka tego La millou. Mogłam kupić w Olsztynie ale się zdecydować nie mogłam :-/
Pranie robie ale zaległe nasze a ubranka czekają. :')
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aldona zakup super! To będą miały Dzieciaki niezłą furę 😉

Dora jaką prowadzisz działalność? 🙂
Lekarka bezczelna!!! 😠 Nie wierzę w ogóle w to że taka pilna sprawa która nie mogła poczekać aż przyjmie MAŁYCH pacjentów! 😠 W dupie się przewraca tym lekarzom, uważają się za bogów a pacjentów traktują jak ostatnie zera 😠 Wkurzyłam się! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie mnie tez wczoraj tak zdenerwowała ze szok.
My mamy działalności rozrywkowe :-). Ja mam a'la bar.
Ja robie Żurek rano byłam na manicure :-)
Kevin niestety w nocy gorączka 38 i 7 dałam mu nurofen w herbacie to trochę zbiło ale dalej jest ponad 37 i teraz śpi czyli chory bo nigdy w dzień Mu się nie zdarza spać. Do inicjacji dostał mucosolvan berodual i pulmicort. I jakiś syrop do przemycenia tez w herbatę polfergan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dwupaczki 🙂
my dziś też odebraliśmy nasz zakup. Stan wózka faktycznie dobry. Niestety fotelik nie ma daszka (budki), dopiero zauważyliśmy w domu Napisałam już do tej babki ale obawiam się, że ona go nie znajdzie... Bez daszka kiepsko bo to jednak ochrona od wiatru i deszczu/śniegu. Pewnie więc będziemy używać fotelika po Dobrulci.

No i niestety niepokoję się swoim cukrem. Dziś rano miałam 107, w ciągu dnia 112. Jutro mam kontrolę. Fakt, że dawałam sobie ostatnio dyspensę w jedzeniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dora dużo zdrówka dla Kevina.
Projusta a czemu nie można prasowac białych rzeczy? Ja poprzednio prasowałam i nic mi nie zażółkło w szafkach. Ja dzis wziełam sie za pranie i pewnie z 2 tygodni mi sie z tym zejdzie bo u mnie w mieszkaniu pranie schnie jakieś 3 dni i nie chce mieć wszędzie suszarek porozstawianych wiec po mału piore i na bierząco będę prasować. Te malutkie rezczy są takie słodkie, mogłabym je w kółko ogladać i przekładać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mama twierdzi, że białe rzeczy poprasowane nie mogą za długo leżeć bo właśnie robią się na niż żółte plamy. Nie ryzykuje więc 😉 poskładałam i poprasuje w grudniu 😉.

jutro mam lekarza. Ciekawe co tam u mojej córeczki słychać. I boję się co powie na to moje swędzenie 😞
jak nie urok to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aldon u mnie też średnio z suszeniem prania ale ostatnio Mąż włączył podłogówki i chyba jest lepiej. Swoją drogą Dziewczyny zima idzie bo jak mój Mąż włącza podłogówki to musi być zimno 😁

Projusta powodzenia na wizycie i czekamy na relację 🙂

Ja jutro mam Męża w domu, idzie do lekarza a że Nikuś ma basen więc już do pracy nie wraca tylko całą Rodzinką pooglądamy Pierworodnego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,
jestem po wizycie. No cóż, wg moich zapisków które pokazałam lekarzowi cukier mam nie najgorszy. Z dzidzią wszystko ok 🙂 ładnie się rozwija 🙂 waży 1820g. Kawał kobitki 😉.

Natomiast poskarżyłam się na swędzenie i mam podejrzenie tej cholernej cholestazy. Muszę zrobić badanie krwi na bilirubinę ALT i ASP (jeśli dobrze zapamiętałam te skróty), postaram się to zrobić jutro. NIe ma co czekać.
Mam dać lekarzowi znak smsem jakie mi wyszły wyniki.
Jeśli diagnoza się potwierdzi, czeka mnie kolejne polegiwanie w szpitalu, być może wcześniejsze rozwiązanie ciąży, bo to dziadostwo może być niebezpieczne dla dziecka. Tylko wtedy będę musiała już rodzić w Matce Polce w Łodzi 😞

Trzymajcie kciuki, bo zaczynają się schody;/. Mam już jakieś pierwsze zwapnienia łożyska i skróconą szyjkę na 2cm.

Chyba jednak termin styczniowy będzie nierealny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj projusta mam nadzieje ze wyniki wyjdą dobre żeby nam już się nic pod górkę nie robiło :-( daj znać koniecznie jak wyszły te wyniki. Ja mam gina za tydzień w czwartek. Ja juz będę 9 msc zaczynać szok.
Kevin w nocy znów 37i 6 A ja mam dziś trochę latanią nawet nie mam go z kim zostawić ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dam znak, dam.

Dziś odebrałam Dobrusię wcześniej. Pojechałyśmy sobie na zakupy. Ewidentnie nie nadaje się już na tego typu wypady... przynajmniej bez męża.. musiałam nosić kurteczkę Dobrusi, zakupy i myślałam, że się ugotuje. Kupiłam kilka rzeczy dla malutkiej: kosmetyki, smoczki, w zasadzie nic wielkiego, przy okazji dla Dobrusi drobiażdżek za dobre zachowanie w przedszkolu.

Zapomniałam napisać, że okazało się, że przez ten miesiąc nic nie przytyłam, a wręcz 1,5 kg schudłam 😉, tak mi wyszło uważanie na to co jem 😉 to bardzo dobry skutek uboczny pilnowania cukru 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Projusta cieszę się że Malutka ładnie rośnie a za wyniki trzymam mocno kciuki 😘
No i faktycznie już tak niewiele nam zostało.. Mi jak na razie, te tygodnie lecą najszybciej z całej ciąży. Pod koniec grudnia pewnie znów będzie się ciągnęło w nieskończoność 😉

Dora biedny Kevinek, mam nadzieję że bardzo Go nie męczy ta gorączka 😘

Byłam dzisiaj z Mężem u lekarza.. Wysiedzieliśmy 2,5h!!!! 😠 Jeszcze tylko zaliczyliśmy zakupy i od razy po Jasia do przedszkola i na Nikusiowy basen.
A w Auchan jest 6-pak chusteczek Pampers za 23,99zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Projusta mam nadzieję, że wyniki wyjdą dobrze. Mnie w poprzedniej ciązy strasznie swędział brzuch i tez myślałam, że to cholestaza ale to był fałszywy trop po potem wszystko mi przeszło.
Dora duzo zdrówka dla Kevinka, biedny on 🙂
Ja wczoraj czułam sie dobrze i juz myślałam, że choroba mi przeszła a dzis gardło cały dzień mnie boli, jakies mam dreszcze i śpiąca jestem.
My jutro wybieramy sie po ostatnie zakupy dla Ignasia, kupie przewijak, jeszcze z jedno prześcieradło do kołyski i chyba będzie na tyle. Pranie o dziwo szybko mi schnie bo otworzyłam wczoraj okno prawie na cały dzień w sypialni i dzis wszystko suchutkie. wstawiłam małemu kolejne dwie pralki. Jeszcze z 2 i bedzie wszytko a potem tylko prasowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś juz jest lepiej mam nadzieje ze w nocy tez będzie poprawa. Ale już szaleje wiec widoczna poprawa :-) kaszel jeszcze go meczy.
Ja pranie jutro zrobię a prasowanie w niedziele u mnie dość szybko schnie wiec wystarczy tylko się zebrać i zacząć :-)
Upiekłam dziś sernik :-)
Wigilia w tym roku chyba u mnie w domu bo z małym nie będe nigdzie jeździć wiec musze stół kupić duży jeszcze do salonu bo miałam duży ale zmieniłam na okrągły kolo kuchni. Więc jeszcze zakupy meblowe się pojawią.
Może to tylko swędzi od rozciągajacej się skóry !! Trzymam kciuki za dobry wynik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Projusta zaglądałam właśnie jak Twoje wyniki.. Strasznie się cieszę!!* 😘 Może po prostu skóra swędzie od rozciągania, może jedt za mało nawilżona..

Wczoraj nam Tata zrobił niespodziankę, wrócił wcześniej z pracy i zabrał nas do kina na "Hotel Transylvania 2" 🙂 Chłopcy przeszczęśliwi!! 🙂 A dzisiaj mam zamiar w pełnie wykorzystać to że mam urodziny, czyli..... NIE ROBIĘ NIC!!!! 😁 Swoją drogą 26lat stuknęło, ale ten czas leci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Kinia Sto lat Sto lat, Szczęśliwego rozwiązania i bezbolesnego i zdrowia bo z dziećmi to najważniejsze i cierpliwości i miłości i pieniędzy tez bo są potrzebne hihi 😘 buziaki 😘
Ja za miesiąc 27 :-(
Projusta super ze to nie ta paskudna cholestaza !!!!!!!!!!! Może właśnie za mocno i szybko rośnie brzuch :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia sto lat, duzo radości z macierzyństwa, usmiechu na codzień i wszystkiego naj 🙂
Projusta super że to nie cholestaza. MOże masz jakieś uczulenie na coś llub alergię? Jakis nowy proszek itp?
MY wczoraj ruszyliśmy na ostatnie zakupy dla małego, oczywiście Igusia jakąś zabawkę sobie znalazałą i tak 200 zł poszło praktycznie na nic. Zostało mi kupienie miekkiej gondoli do wózka, ale szukam uzywanej do końca listopada, a jak nie znajdę to zakupie nową.
Dzis popołudni jedziemy do szwagra w odwiedziny.
A u nas nad morzem jakaś mega wichura, wieje od rana, że aż głowę urywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Dziewczyny 😘

Aldona u nas w Krakowie też dzisiaj wieje ale za to piękne słoneczko świeci 🙂

Małżonek zrobił mi niespodziankę... Zamówił torta i zaprosił moich Rodziców i Teściową. Wiem że chciał dobrze ale w planach miałam przeleżeć cały dzień 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Dziewczyny 😘

Aldona u nas w Krakowie też dzisiaj wieje ale za to piękne słoneczko świeci 🙂

Małżonek zrobił mi niespodziankę... Zamówił torta i zaprosił moich Rodziców i Teściową. Wiem że chciał dobrze ale w planach miałam przeleżeć cały dzień 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...