Skocz do zawartości

..:: Listopadówki 2009 ::.. | Forum dla mam


Sathi_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Otlesiu hi, hi, widzę, że już się pojawiło kilka nowych zdjęć! 🙂


My dalej chorzy, dziś do lekarza, bo zamiast się poprawiać, to mam wrażenie, że się pogarsza. 😞 Ale tyle dobrego, że wczoraj Wić nie zwymiotował wieczorem, jak przez poprzednie dwa dni. Ale przez to też stresowałam się całą noc, żeby w nocy mu się to nie trafiło podczas snu... Ech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 730
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej mamusie
ja zowu zmagam sie z bolem ogi a wlasciwie nerwu kulszowego... :/ jestem na prochach i chodze do pracy
a poza tym to przefarbowalam wlosy juz nie mam blondu tylko burgund z brazem i jestem zadowoloa 🙂 jakas zmiana
MammaMia swiety wierszyk. Achi fajie ze masz takiego faceta, ktory lub sie powyglupiac razem z Wami 🙂
Moj Olo chory ciagle kaszle, najgorzej w nocy sie meczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolina zdjęcia na aguagu są świetne mały przystojniak z Jasia 🙂 oczy ma cudne ach nie mogłam się napatrzeć taki jest uroczy 🙂

Sandra Zdrówka dla Mii musi wyzdrowieć żeby świętować swoje urodzinki, a tak w ogóle to moja Nadia ma tez urodzinki w sobote 5 bo akurat tak fajnie wypadło że ma 5 urodziny i wypadaja w sobote :P ja zaproszeń nie robiłam tylko słownie zaprosiłam a motywu przewodniego nie mamy niestety, ale napewno będzie dużo balonów kupie w różnych kształatach i wszedzie zawiesze nadia uwielbia balony

Paulina Wituś też się pochorował bidulek-zdrówka dla niego, pewnie to jakis wstrętny wirus 😠

Podajecie dzieciom tran ja dziś własnie zaczełam Nadii podawać tran muller o smaku gumy balonowej i nawet zje bez wypluwania ale z popitką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki, Marzi, Leniuszku, nie poddawajcie się szarugom jesieni! 😜


Leniuszku o! Wstaw może zdjęcie w nowym kolorze. 🙂 No i taka pozytywna zmiana dobra na poprawę humoru. 🙂


Maiha my podajemy już od daaawna tran Mollers cytrynowy. Bez problemu pije. 🙂


Mamma-mia super zaproszonka. 🙂 Ale właśnie co teraz z urodzinkami?



ZDRÓWKAAA dla wszystkich naszych chorowitków i chorowitek! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mamy jeszcze dwa dni jak ten antybiotyk zacznie dzialac to urzadzimy urodzinki. Bo Mii nic wlasciwie niej est tlyko splywa jej flegma do gardla i czasem odkaszlnie tak tesciwie, ale jestp ogodna, nie ma katarku, goraczki tylko ta flegma jej tam splywa :/ ale jak sie nie poprawi to niestety przesuniemy - tylko na kiedy??- ja zaraz sie przeciez rozpakuje 🤢

zaraz smigamyp o prezencik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zdrówka dla chorowitków. u nas jak tylko lekki kaszel pojawia się to od razu walę w olka pulmicort. ostatnio w sobotę zaczął mi swistać więc akcja byłą szybka. wziewka i lekarz. no i tak mam robić z tym pulmicortem bo niestety z tymi alergikami to niestety tak jest że moment i zapalenie oskrzeli....

no a z dzidziolkiem ok. maluszek 7tyg.11milimetrów, serduszko pika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra u nas właśnie to samo. Żadnych więcej objawów, tylko ta flegma dokucza, ech. A humor świetny i apetyt dopisuje, gorączki zero. 🤨


Olga no właśnie nam wspominała o tym lekarka, że z u alergików łatwiej i szybciej o infekcję i gorzej im się je leczy. Ech. Dlatego mamy dawać cały czas, do wiosny Aerius.


A właśnie. Pokazałam lekarce wyniki testów z krwi. Powiedziała, najgorzej to uczulenie na pyłki u tak małego dziecka, strasznie silne. 😞 Na wiosnę zmienimy Aeriusa na coś innego, na te pyłki właśnie.

A, Witek waży 13,200. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki 🙂

Zdrówka dla wszystkich chorych dzieciaczków :* u Nas całe szczęście cisza i spokój,choroby niet...A witaminki podaje Abidec nie wiem czy są w Polsce,ale to jest podobne do Cebion 🙂

Olga gratulacje 🙂 mała fasoleczka taka :*

Sandra super te zaproszenia 🙂 Vanesska będzie miała tutaj z Nami tylko urodzinki a w Polsce z dziadkami i resztą 🙂 heheh i też uwielbia balony,no i takowe będą 🙂

Vanesska waży 13,5 kg 🙂 robi już siusiu i kupkę bez problemu,nie popuszcza 🙂 ale problem jest na noc jeszcze 😞 bo zakładam pampersa no i jest pełny rano 😞 ale mam nadzieję że ogarnę i to niedługo 🙂

Mam pytanie korzystacie jeszcze z wózka???
Mała nie chce już siedzieć w nim,i ta Nasza spacerówka jest za mała dla Niej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Gosiu moj tez w wozku nie chce siedziec. Placz jest ogromny jak go wsadzamy zeby gdzies szybciej podjechac.

My znowu chorzy i wkoncu zdecydowalismy sie na zakupic Nebulizator (czy cos takiego). Bo zowu musialby dostac antybiotyk wiec wolelismy już 3 raz mu g nie dawac w tak krotki czasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ach i pochwale sie ze udalo mi sie wygrac maskotke-piornik w konkursie Milki.

Jak juz pisalam Olo uwielbia tanczyc i pokazywac np pokazuje wszystko tak jak te dzieci
http://www.youtube.com/watch?v=sXqaZUp2N-w&list=FLfpdYS7aI_6cCkrezz1zeAg&feature=mh_lolz
uwielbia tez kaczuchy oraz "głowa, ramioa, kolana pięty"

Olga gratulacje jeszcze raz. Niech zdrowo rośnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki!!!
Ja nie moge uwierzyc,ze dzis moja Mia skonczyla 2 LATKA 🤪 🤪 🤪
masakra jak ten czas leci... Juz mamy takie duze te dzieciaczki 🙂 Jak patrze na mie to coraz bardzije widze w niej juz tkaiego rezolutnego przedszkolaka 😜

Pochwale sie tez bo zrobilam jej tort urodzinowy na jutrzejsza imprezke - mozen ie wyszedl dokladnie tkai jak chcialam ale znacie mnie - kucharko- piekarka ze mnie marna ale checi i motywacje mam 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/tort640x572.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3367/tort640x572.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

gosiu - dzieki za przypomnienie - zupelnie zpaomnialam o balonach!!!! 😮 😮 😮 A przeciez wszystkie dwulatki lubia baloooony 😉 Porobilam wlasnorecznie pare dekoracji bo o motywie baletnicy w sklepach mozna zapomniec...

Licze, ze ktos z "naszych" listopadziakow-slodziakow wpadnie na Mii urodzinki, co??? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nam Wić ładnie siedzi w wózeczku czy spacerówce, kiedy trzeba. Mieści się w niej spokojnie, he, he, niby tyle waży, a chudy, bo długi. 😉 Siedzi grzecznie, bo i tak wie, że mama go jak tylko będzie można wygoni i przeciągnie ile wlezie na nóżkach. 😜


Leniuszku napisz mi jak się u was sprawdza ten Nebulizator w użyciu. Kiedyś też już mi ktoś o nim wspominał...
Hi, hi i gratulacje milki. 😉 My mamy pluszową krówkę, bo mama-łasuch nakupiła sobie oczywiście czekolad, a krówka w Tesco byłą gratis. 😜

Wić się ostatnio roztańczył to przebojów Boney M. One się zaczynają często takim wybijanym rytmem, to tupie do taktu. 😁


Mamma-mia tort bomba! 😁


A oto i tabelka:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/810/listopadowki2009.gif/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/5544/listopadowki2009.gif[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego naj dla Szymka, Mii (zawsze nie wiem jak się odmienia 🙂 ) oraz Nadii 🙂

Torcik super 🙂

Sathi ja mam nebulizator/ inhalator; Jaś uźywa go co jakiś czas. Niestety często jest tak, że pomagają mu dopiero inhalacje na kaszel, czy katar.... Plusem dla mnie jest to, że Jaś nie płacze przy inhalacjach, a jak mam mu podać coś doustnie - TRAGEDIA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Otlesia Mii sie odmienia tak jak napisalas 😉 My rowniez slemy zyczonka dla Szymonka (choc spoznione to szczere) i dla Nadii naszej dzisiejszej solenizantki 🙂 Duzo zdrowka kochani!!!
i my dziekujemy za zyczonka 🙂
Nam imprezka sie udala 🙂
Ale ja padam z nog...
teraz juz moge rodzic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przepraszam że tak późno WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH SOLENIZANTÓW 🙂!!!
Olga dopiero doczytałam GRATULACJE!!!
Sandruś Tort super z resztą cała reszta też.
Chciała bym mieć taki talent 🙂
A ja już siedzę w pustym mieszkaniu. Do poniedziałku już nie długo 🙂
Oddałam swojego psa 😞 Moją chyba najlepszą przyjaciółkę. Która zawsze wyczuwała moje nastroje zawsze przy mnie była 😞 Czuję się z tym okropnie 😞Ale czasem życie nas zmusza do takich decyzji. Jestem chora mam tak zawalone struny głosowe że skrzypie jak stare skrzypce. Najfajniejsze jest to że jak ktoś do mnie dzwoni to nie wierzy ze to ja 😉
Marysia zdrowa . Waży 11kg. Z siusianiem to też na noc zakładam pieluchę.
Nie wiem jak to teraz bedzie na nowym miejscu czy mi się nie wybije i spowrotem do pieluch nie wróce. Pewnie bedzie to dla niej niezły szok. Bo ona jak gdzieś za długo siedzimy to mówi idziemy do dom.A tu zmieni się nasz dom. Załatwiłam busa i przewieźli większość moich rzeczy do Anglii. Więc wszystko co najważniejsze juz tam mama 🙂Jutro wielkie sprzątanie a w poniedziałek pożegnanie i odlot. Trzymajcie się dziewczynki cieplutko jak będe miała neta to się odezwę. Bo pewnie przez pierwsze 2,3 tygodnie nie bede miała. Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...