Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mojemu bratu robił ok. 1 godzinę 20 minut, mnie będzie robił trochę dłużej. Też nie wiedziałam co oznacza ten znak, ale wujek google mi podpowiedział hehhe 😜 I mnie też się bardziej podoba to co ja będę miała hehehhehehehe 😁 😁 😁 Ale tamten też jest spoko 😉

A ty kiedy sobie kochana robisz swój tatuaż??? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edyta maly tetn tatuaz, pewnie z pol godziny go robil wiec co mu zalezalo zrobic jeszcze tobie? tez bym byla wkurzona. Ale z drugiej strony co za koles, ze mu nie jest glupio ciagle tak przekladac.

Iza ja tak jak edyta, bede cie traktowac jak powietrze, mozesz byc na forum ale tak jak od poczatku nie odpisywalam na twoje posty tak i teraz nie bede tego robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edyta Ponad godzine?? Nie wierze. Chyba naprawde musial byc zmeczony. Jak ja robilam swoj to pol godziny a jest podobnych rozmiaroe, moj brat robil duzy napis na cala reke i zajelo godzine.
A ten kolega robi tylko proste tatuaze czy cos bardziej zaawansowanego tez? Moze on widzial twoj tatuaz i sie boi, ze zle zrobi i dlatego tak odklada?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
swoja droga ciekawe jak Emilka zareaguje na twoj tatuaz heeh :P
bo Wojtus pewnoie by mi przez pol dnia nie dal spokoju wciaz poakzujac co to ??

Ja poki co nie robie tatuazyku choc nei powiem ma go na tapecie u mnie w pracy
tylko,ze Ja to jestem typowa panna , ktora wszytsko analizuje na prawo i lewo
i mysle sobie co Ja zrobie jak bede w ciazy jak bedzie wygladalo moje cialo i wiele mam pytan bez odpowiedzi 😜
a taka jestem dziwna 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justi dlatego ja robię sobie tatoo na plecach, bo nawet jak zajdę w ciążę, to chyba aż tak się nie roztyję na plecach hehhehehh 😁 Na brzuchu bym sobie nie zrobiła...

OLusiu bo nie dodałam najważniejszego, że ten kolega robił mojemu bratu tatuaż u mnie w mieszkaniu więc cały sprzęt musiał zabrać ze sobą i zanim się rozłożył z tym wszystkim wśród biegającej po domu Emilki to trochę mu zeszło hehhehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie 🙂

Trochę was podczytałam, ale nie do końca 🙂 Zaraz dokońćzę.

Izunia - jak dla mnie, to fajnie, jeśli zostaniesz z nami, im nas więcej, tym lepiej 🙂

Edytka - kurcze, przykro mi, że tatuaż nie zrobiony, ale to może lepiej, jakby miał ci spierdzielić ze zmęczenia. A widze, że u barat oko horusa, też taki chciałam, kiedy planowałam tatuaż. Twój brat ma tatuaż w miejscu, w którym sama chcę mieć tatuaż.

Wczoraj moje dziecko tak szalało, jakby miał chorobę wściekłych krów 😉 😁 😁 Biegał jak oszalały, krzyczał, wariował, no a my musieliśmy razem z nim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...