Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Monia - no nie twierdzę, że u ciebie podpatrzyła 😜 😁
Nie mogłaś do mnie wpaść, jak miałaś szał sprzątania? 😉

Aniu - powodzenia na tych walizkach 🙂

Olusiu - super fotki, a adorator to jeszcze małolat jakich haha 😁 Podczas malowania zabezpieczyłaś jakoś podłogę i wogóle okolice ławy? 🙂 Może też kupię Frankowi farby 🙂


Umówiłam się na dzisiaj z rodzicami, teraz jest prawie -5* i tak mi się nie chce jechać, że szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusia ja nic juz nie zabezpieczam czy podczas jedzenia czy malowania bo to nie ma sensu, bym musiala caly pokoj zakleic. A stol szklany wiec mozna latwo zmyc albo zeskrobac cos skrobakiem do kuchenki 😉 Dywan tez sciagniety przez czeste osikiwanie wiec teren przyjazny czyszczeniu 😉 A mala nawet nie nabadziala, raz chciala tylko polizac pedzelek a poza tym o dziwo mazala glownie woda po kartce bo akwarelki trzeba troche wetrzec w pedzel a tego jeszcze nie umie.
Wczesniej to troche gorzej wygladalo bo nie dosc, ze chciala ciagle lizac pedzelek to mazala po calym stole ale juz dorosla 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olusia - no ja mam dywan, ale pomyślałam o kuchni, bo tam pcv no i dużo miejsca. Póki co u nas do akcji wszedł długopis, którym pomazał fotel, marker, dzięki tatusiowi i ołówek. Chętnie nimi maluje, więc dałaś mi pomysł 🙂 Tylko czy nie lepsze będa plakatówki? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusia, no plakatowki sa dobre bo mniej brudza niz zwykle i tak sie nie babra no ale ciezko je nabrac na pedzel dziecku. Jeszcze jak dziecko daje mamie to pol biedy ale moja juz wszystko sama chce robic wiec ciezko bylo z tym malowaniem, ale woda tez jej sie podobala.

Koralik masakra z tymi terminami, a nie mozesz isc prywatnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hey ANIU powodzenia na tych walizkach....kubus wlasnie spi a.zrobilam sobie badanie moczu i nie wyszlo najlepiej..musze z tym do lekarza jechac...czesto stany zapalne mi sie robia...juz od paru lat mam problemy...ehhh...moze jutro uda mi sie dostac do swojego lekarza...bo dzisiaj nie dalo rady..lece posprzatac troszke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kkkoraliku, no niestety te terminy sa dobijajace, wiem cos z własnego doswiadczenia...a prywatnie duzo kasy idzie bo czasami to co 3 tyg. trzeba chodzic.

U nas na poczatku było zainteresowanie farbami ale jak pomalowalam malej rece by jej dłonie odbic to zaczeła płakac wiec narazie mamy przerwe w farbach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamuski

juuuuuuuuuuuuupi tak sie ciesze, ze dzis PIATEK 🙂

na dworze zimno - 10 stopni 🙂 i podobo ma byc tak kilka tygodni brrrrrrrrrrrr

powiedzcie mi dziewczyny czy wasze dzieci choda w butach, kapciach po domku ??
u nas wlasciwie od poczatku zarowno w domu jak i u niani Wojtus chodzi w rajstopkach, sparpetkach i tyle
bo niby tak lepiej jak stopka pracuje
u was jest podobnie 🙂 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam w zimowe popołudnie 😁
Justi no u nas to rożnie, rajstopki, skarpetki i kierpce kupiliśmy, bo w nich się stopa nie poci i maja giętka podeszwe....ona ma manie na punkcie butów i często je zdejmuje i ponownie chce je założyć.Ogólnie mówi sie ze ma cacy buciki wiec duma ja rozpiera i zawsze dłużej w nich pochodzi 😁
U nas picno, ze tak sie wyrażę 😁 mała dalej kaszel i katar ma i jestem ciekawa czy pójdzie terminowo do żłobka.Dzisiaj idziemy podpisac umowe 😁

Dzisiaj m mnie zaskoczył...zrobił śniadanie mnie i Gabrysi i przyniósł nam do łózka 🤪...wstawił pranie, przyniósł z suszarni juz suche....pojechał po chlep do piekarni a teraz prasuje 🙃 🤪 normalnie połowe obowiazków mi zabrał....chyba cos chce heheheheh 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justi - u nas do nie dawna były tylko rajstopy plus skarpety, ale takie obszyte u dołu, ala kapcie, ale od ok. 2 tyg. mały biega w kapciach. Ja natomiast słyszałam, że zdrowiej w pewnym momencie jest w kapciach....tylko że jest mały minus, bo noga się poci jednak....mamy kapcie Befado, poszukam, to pokaże jakie.

Monia - no zimno, ale byłam z małym na spacerze i nie czuć niskiej temp. na zewnątrz 🙂 Ciekawe co m chce od ciebie, albo co nabroił 😜 😁 I szkoda, że to przejściowe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Ja na chwilę w domu, przelotem 🙂 Noc spokojna na walizkach, ale wieczór był dramatyczny, takiego płaczu i awantur o byle co to nie pamiętam. Na szczęście rano Stasiek już nie pamiętał wieczornych żali i ucieszył się strasznie na widok szczeniaka który wskoczył na łóżko żeby nas obudzić 🙂 Tam jest szczeniak i dwa koty więc atrakcji pełno, Staś goni się z nimi cały czas i generalnie zadyma na cztery fajerki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia zazdroszcze! Jakby moj cos chcial tak jak twoj to bez namyslu bym sie zgodzila na wszystko jakby tak prosil:p

Co do kapci to mala chodzi po domu w bodach i skarpetach albo rajtopach jak jest zimniej.temp w domu jest optymalna wiec jej nie ubieram w kilak warstw. Czasem tez biega do drzwi jak tata przychodzi z pracy i nie zawsze uda mi sie ja zabrac szybko i czasem na nia powieje z dworu ale o dziwo jeszcze nie byla chora, moze sie hartuje czy jak?
Ostatnio tez mam problem bo sciaga te rajstopy i nawet skarpety, nie wiem czy jej szelki zakladac czy jak, bo calkiem na boso to troche bylaby przesada, sama chodze na boso ale dziecko to co innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehehhe oj to Monika 😉 nei pozostaje ci nic inengojak ladnie wieczorem podziekowac mezusiowi gdy inni domownicy beda juz spac 🙂 hehe
moze jak baardzo ladnie podziekujesz to nei bedzie to jednorazowy wybryk twojego m. kto wie 😉
nie pozostaje mi nic innego jak troszke pozazdroscic 🙂

choc Ja w sumie na swojego tfu tfu nei moge narzekac 🙂
choc swoje wiaodmo za uszami tez ma 😜

Aniu no to Stas ma atrakcji co nei miara 🙂
oby szybko zrobili wam ten remont budynku 🙂 bo wszedzie dobrze,ale w domu najlepiej 🙂

zdrowka dla Gabi 🙂


i uwaga uciekam do domku 🙂 juuuuuuuuuuupi ehh mimo,ze taki straszny mroz to bardzo sie ciesze,ze w koncu weekend )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki wracam po dłuższej przerwie nawet nie jestem wstanie po doczytywać tego co mi zostało w zaległościach ale może na bieżąco teraz co nieco na drobie ja na swoje usprawiedliwienie mam już zaliczoną sesje jeszcze aby jutro pozbierać brakujące podpisy do indeksu i do 12 lutego mam wolne 😉 Ale przystojny chłopak z Wojtusia dawno go nie widziałam jak urósł ale dzieciaki już po wyrastały.
Co do chodzenia po domu mamy ciapy ale Kinga niestety lubi je sobie zdejmować i to nawet ze skarpetami także różnie to bywa podczas dnia. Jak dobrze napalone to i bez ale jak jeszcze chłodno to zakładam.
Monia fakt podejrzane zachowanie a często tak miewa 🤪
Postaram się wam dać parę fotek zaległych co już dawniej obiecywałam ale uprzedzam część jest z telefonu i różnie z jakością już bywa a nowego aparatu jeszcze nie mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...