Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a teraz kilka slow o nas 😜 🙂

mecz z m. ogladam ale nie wszystkie bez przesady 😉
czesc nagrywamy pozniej ogladamy jak Wojtus zasnie ,a czesc odpuszczamy 🙂

mialam 4 dni wolnego i jutro znow szara rzeczyswistosc praca ehhh co tu duzo pisac niechcem,ale muszem 😜

Lusiu to rzeczywiscie musi miec ta twoja znajoma przerabane w domu
Ja sobie nie wyobrazam miec takiej sytuajci jaka Ty masz, a co dopiero gorsza 😮 😮

wiecie co moj m. ma w tym roku 29 lat i Ja nei wiem , ale on chyba kryzys przechodzi, a jak to nie kryzys to Ja nei wiem co ....
niby jest wszystko ok,ale jakos mnie wkurza swoim zachowaniem...
a moze to przez moj okres mam jakies dziwne odczucie, ze mi maz wariuje na stare lata 😁 😁 już sama nie wiem 😮 😮
na przyklad bylismy w weekend na basenie, a ten zauwazył swoja droga fajna mamuśkę i Ja cos do niego mowie, a ten w innym swiecie w ogole , wiec odpuscilam dyskusje z nim ... po kilku minutach znow cos mowie ,a ten znow w innym swiecie oczywiscie zapatrzony w ta mamuskę........ niby z malym sie bawil, ale wciaz krecil sie tam gdzie dziwnym trafem była ta dziewczyna ze swoim dzieckiem (oczywiscie byla ze swoja mama ojca dziecka brak) a pozniej zeby bylo ciekawiej to miala z nami szatnie i wychodzila rowno z nami , wiec moj m. caly zadowolony 🙃 🙃 🙃 wiec sie go w aucie pytam czy mu sie podobalo oczywiscie o ta "dziewczyne" tez zapytalam to mnie z dziwnym usmiechem zbył ....oj mowie wam jak ja przezyje kryzys wieku sredniego tzn 40 kę jego to Ja nie wiem .............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusiu obiad u tesciów to Ja widze,ze juz sie ociepliły miedzy wami stosunki SUPER 🙂
EHHH rzeczywiscie ma ta twoja kolezanka na ciekawa sytuacje, a juz na pewno nie do pozazdroszczenia ...........
jednak Ja w takich sytuacjach jestem tylko i wylacznie za dobrem dziecka, rodzice sobie poradza, a dzieci .... ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justi - na kryzys to chyba za wcześnie u twojego m 😁 Ale na pewno nie było miłe, jak gapił się na inna mamuśkę 😠 Eh, ci faceci. Może od tych upałów coś w głowie mu się chwilowo poprzekręcało? 🙂

Czy u mnie ocieplenie stosunków, to nie wiem, ale jest może lepiej jak było. Zobaczymy....

Ja również w takiej sytuacji jak jest moja przyjaciółka myślałabym o dziecku, ale ona widocznie jest innego zdania. Powinna być wdzięczna teściowej (bez względu na to, jaka by była) że pozwoliła jej nadal mieszkać u niej i spróbować się jakos dogadać z nią....eh....boję się, że dobrze to się niestety nie skończy 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć kochane 🙂
U nas kolejna próba odpieluchowania i kolejna masakra 😞 Ja już nie mam siły, ale przez kika dni muszę spróbować ją nauczyć sikania do nocnika a nie w gacie. Dziś już brakło mi majtek, więc będę jej zakładać spodenki. Zazdroszczę tym mamuśko, którym ten etap przeszedł gładko.

No i pytanie do AMELKI
Czy ty kochana używałaś tych majtek nieprzemakalnych, które kiedyś wkleiłam?? Jeśli tak, to czy zdały egzamin?? Naprawdę nie przepuszczały wilgoci czy to lipa??
Dla przypomnienia wklejam jeszcze raz link
http://allegro.pl/majtki-majteczki-treningowe-myszka-miki-minnie-13-i2382770739.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justi nie wiem, czy to kryzys przeżywa twój M. ale ja bym na twoim miejscu zdrowo się wkurzyła 😠 Ehhhh faceci to świnie 😠 😠 😠 No przy tobie mógł się już opanować!!!

Lusiu niestety ale nie współczuję twojej koleżance, natomast bardzo współczuję temu dziecku. Ta dziewczyna jest totalnie nieodpowiedzialna!!! Skoro ważniejsze jest dla niej chlanie niż dziecko to dobrze, że teściowa zabrała jej dziecko!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I właśnie datego ja nie przekłułam do tej pory i nie mam zamiaru przekłuwać uszu Emilce dopóki sama mnie o to nie poprosi!!! A może ona będzie chłopczycą i wcale nie będzie chciała mieć przekłutych uszu. Matki się nad tym nie zastanawiają, tylko robią to, bo właśnie "dziewczynka tak śicznie wygląda w kolczykach". To od razu malujmy nasze dzieci, tak pięknie będą wygladały w pomalowanych oczkach czy ustach 😮 😮 😮 Paranoja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W pełni popieram artykuł o przekłuwaniu uszu! Nie zamierzam przekłuwać Hani uszu jeszcze baaaardzo długo!
Edytka- miałam zamiar kupić te majteczki,ale w końcu tego nie zrobiłam.
Musisz mieć duuużo cierpliwości by przetrwać ten okres.
Hania jest bez pieluchy od miesiąca a i tak dzisiaj np. zsiusiała się na środku sklepu.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusia wcale nie trzeba miec dziewczynki zeby sie tak zachowywac wzgledem dzieci. Mam tutaj takich znajomych, maja rocznego synka, a tak go stroja na pokaz, ze masakra. maly ledwo chodzi bo ma na sobie tyle warstw ciuchow, sztywne jeansy, koszula(oczywiscie postawiony kolniez), kamizelka i jeszcze kupa dodatkow. to ja mala ubieram jak chlopca prawie bo glownie legginsy i koszulka zeby jej ruchow nie krepowac, wystarczylo ja ubrac raz w jakies jeansy i mi sie odechcialo po samym ubieraniu a co dopiero jeszcze zeby mala miala tak chodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojjj tak lans przede wszystkim 😠 Ja też rzadko zakładam Emi jakieś sukienki, choć mam ich parę, ale na codzień lata głównie w leginsach i bluzeczkach, jedynie na większe święta zakładam jej sukienki, bo np. nie wyobrażam sobie, aby mała biegała w sukni po piaskownicy 😮

A cierpliwości potrzebuję całą masę 🤢 Najgorsze jest to, że mała woła na siku, ale jak już zsika się w majtki 😠 I sama mówi, że nie wolno sikać po nogach tylko do nocnika...zasada wpojona, gorzej z praktyką...jeszcze jak na złośc pogoda nie dopisuje więc ciuchy wolno schną, no i trzeba zakładać po domu rajtki, bo mam ciągle okna otwarte, a tak to maa latalaby w samych majtkach i bluzeczce, byłoby znacznie mniej prania...
Mam tylko nadzieję, że Emi szybko zaczai o co chodzi z wołaniem przed sikaniem...chciałabym mieć to już z głowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jak wiem, że ma w planie piaskownicy, tylko zwykły spacer, to zakładam małemu nieraz takie bojówki, ale one nie krępują tak ruchów. Praktycznie wszystkie ubranka są swobodne dla młodego. Poza tym jak dziecko jest spętane ubraniami i potknie się, to tak ładnie może orła wywinąć, że głowa mała, bo nie będzie mu wygodnie nawet rączek wyciągnąć w razie upadku, tylko prosto na twarz. Wiem, jak zimą Franek przewracał się w kombinezonie (ładnie upadał), a jak w kurtce (chyba 2 razy zdarł sobie nos i był wieeelki płacz).

Edytko - może pytaj się Emi czy nie chce siusiu. Może takie ciągłe gadanie jakoś na nią wpłynie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusiu u nas pytanie nic nie daje, bo wtedy Emi stanowczo odpowiada, że nie chce siku 🤢 Także muszę ją poprostu co jakiś czas sadzać, wtedy albo się wysika, jak utrafię, albo nie (niestety cześciej nie). Także muszę cierpliwie czekać, aż sama nauczy się na tyle kontrolować, aby najpierw zawołać, a dopiero potem się wysikać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko nie tylko Emilka ma taki problem bo i moja Lenka też jeszcze sika w majtki albo nie zdąży usiąść na nocniku, widocznie to jeszcze nie ich moment aby już chodzić bez pieluchy. Chociaż u nas jest tak że mała chodzi po domu bez pieluchy i nie raz jej się uda na nocnik usiąść i zrobić siku a nieraz po prostu się zapomni i nawet wcześniejsze pytania nic nie dają. Dzisiaj też biegała bez majtek dłuższą chwile przed kąpaniem bez majtek bo nie zakładałam jej na pół godziny bo to bez sensu by było a ona sobie zrobiła kupke taki mały bobik i mi przynosi w rączce i podaje ze kupe zrobiła a ja szukam reszty kupy a ona że nie ma kupy w taki sposób że mnie to od razu rozbroiło taki kochany łobuziaczek z niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heheheheheh dobra Lenka 😁 Ależ się uśmiałam 😁 😁 😁
Ciężki ten moment odpieluchowania, kiedyś jak dzieci nosiły tetrę to same szybciutko rezygnowały z pieluch bo bardziej komfortowo było nosić majtki, a teraz w dobie pampersów ciężko dzieci oduczyć od pieluch.
Nic lecę spać, bo już późno, a jutro kolejny dzień zmagań z nocnikiem. Dobrej nocy mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko - to tylko cierpliwość Ci pozostaje 🙂
Franek tez, o co się nie zapytam, to kręci głową na "NIE" 😁

Elunia - ale z Lenki agentka 😁 😁 Uśmiałam się. Franek raz na spacerze wziął w rękę psią kupę, ale na szczęście była już wysuszona, więc nie ubrudził się 😁 😁 Ale zdecydowanie wolałabym, żeby swoją wziął 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Właśnie oglądam mecz z mężem-czyli piję piwko (będąc na diecie:blush 🙂, siedzę na necie a mąż krzyczy do telewizora! 😮

Edytko- jeśli Emi mówi po zrobieniu siusiu,że zrobiła siusiu to już naprawdę dużo.Jeszcze trochę pracy przed Wami, ale zobaczysz,że w wakacje Emi będzie śmigać bez pieluchy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny dziś był super dzień!Emi chyba powoli rozumie o co mi chodzi 🤪 Dziś 5 par majtek zasikanych,w tym 3 pary tylko lekko popuszczone i od razu mała wołała i dokańczała w nocniku 🤪 Napewno jeszcze dużo pracy przed nami ale jesteśmy na dobrej drodze 🙂 Narazie pieluchę mamy tylko na spacer i do spania.

Mnie się udzieliła atmosfera dzisiejszego meczu i przeżywałam jak prawdziwy kibic 😉 Nawet miałam koszulkę Polski od męża hehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hey dziewczyny ostatnio nie mam czasu dop was zagladac bo dorabiam sobie troche..moi rodzice maja pare hektarow truskawek i ja zbieram i sprzedaje.....zawsze jakis grosz wpadnie....fabian zabral malego do siebie a ja spokojnie nazbieralam truskawki i czekam az przyjada i pojade sprzedac...moj chrzesniak 21 czerwca ma 5 lat i musze mu cos kupic......JUSTI dziwny ten twoj facet....w innym swiecie.....moze rzeczywiscie jakis kryzysik przezywa....eee zreszta nie wiem..faceci czasami sie zachowuja jak idioci....widocznie tak maja..uciekam bo moje kochane anioleczki niedlugo przyjada...postaram sie byc czesciej....od jutra ma sie zaczac sezon truskawkowy i nikogo nie bedzie w domu i o 3 rano bede musiala wstawac i pilnowac domu....bo straszna patologie mamy u siebie i kradna jak rodzice wyjezdzaja na pole.....ehhh teraz wszystko bedzie na mojej glowie....trzymajcie sie cieplutko i ucalujcie swoje szkraby..PS JUSTI PRZYSTOJNIACHA TWOJ MALY...I ŁADNIE WYGLADA W TYCH WLOSKACH 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...