Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
co do butów to na razie śmigamy w adaśkach z ccc
http://www.we-dwoje.pl/rozowe;adidasy;ccc,1,foto,1674.html takie tylko fioletowe
i drugie też mamy z ccc takie do spódniczki
o takie właśnie http://allegro.pl/rozowe-polbuty-balerinki-nelli-blu-rozm-23-ccc-i1816094065.html

my też dostaliśmy jakieś buty ale wywaliłam czytałam kiedyś że but dostosowuje się do nogi dziecka i że nie powinno się po kimś nosić butów że się stopka zniekształca dlatego wole kupić tańsze np w cc a nie w bartku ale żeby miała nowe
a o butach na zimę jeszcze nie myśleliśmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂

Bylam dzisiaj na dwoch konsultacjach i powiem, nie jest zle 🙂

Mezasty zalatwil mi konsultacje urologiczna i lekarz faktcyznie stwierdzil, ze jest torbiel na nerce, tzw. torbiel prosta malo grozna, ktora pojawia sie i znika i kamyk, ktorego powinnam wysikac.Kontrola za pol roku.

A torbiel na jajniku to nie torbiel tylko jajko bylo, ktorego juz nie ma.Tak podejrzewalam, ze to moze byc jajko, ale nie mialam zewnetrzynch objawow owulacji, wiec to wykluczylam.Wiec oba jajniki okej.
Jutro smigam do pracy na 7., ciekawe co tam zastane, bo podobno duzo nowych dzieci.

Dobra uciekam spac 🙂Dobranoc Wam Kobitki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Waja, super wieści 🙂 Na szczęście z dużej chmury mały deszcz 🙂

Ja mam już wyniki rezonansu ale niczego nowego nie powiedziały. Od rana Stasiek szaleje z nianią (po przespanej CAŁEJ nocy 🙂 ) a ja ogarniam mieszkanie. Mają przyjść dopiero na spanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela pamiętaj o fotkach! 🙂

hej babeczki :*

U nas nocka ok, Aga poszła spać o 22:30 i wstała o 9:30, ale kilka razy się w nocy budziła i strasznie się wierciła. Teraz o dziwo ślicznie się sama bawi, siedzi parę kroków za mną i grzebie w pudłach z zabawkami 🙂

Kupiłam jej na Allegro wczoraj 2 pary bucików 🙂 dziś muszę zapłacić. I muszę jej jeszcze jakieś ciuszki kupić. Przyjaciółka też chce synkowi kupić jakieś ubranka na zimę. Sylwia, jakbyśmy składały zbiorcze zamówienie u Ciebie, to mogłybyśmy liczyć na jakiś upuścik? 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

u nas nocka taka sobie mąż mi zasnoł o 9 z Igusią a miałam chęć na małe co nieco he he no cóż trudno się mówi
dziś idziemy na kabaret moralnego niepokoju bo teściowa bilety załatwiła za free he he a tak kosztuje 45 zł jeden a ona pracuje w sądzie i dostają tzn ona jeden ale jak ktoś nie chce iść to daje komuś i mamy 3 bilety i teściu zostaje z igusia a my z mężem i teściową idziemy

Kwasiek mogę Ci dać 10% upustu tylko sprawdzaj wymiary bo tak jak body to w porównaniu do np disney mają zaniżoną rozmiarówkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, wrzucam linka z moim blogiem. Jeżeli znacie kogoś, kto byłby zainteresowany jakąś biżuterią, to podajcie proszę dalej ten adres. Będę bardzo wdzięczna.

biżuteria kwaśki

Sylwia, dzięki, będę sprawdzać - już kiedyś u Ciebie kupowałam bodziaki i kilka z nich było dosłownie na 3 razy, bo okazały się jakieś ciut przymałe, więc teraz zawsze zanim coś kupuję, to mierzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tralalalala, z tydzien w sobote egzmin z cierpliwosci, pomyslowosci i silnej woli i usmiechu, jedziemy z maxymkiem do polandii 😉))) w sensie ciopagiem, z przesiadka jedna w berlinie 😉 6.53 z düsseldorfu ok.14 w szczecinie 😉

Taki spontan, kindzo po nas przyjedzie za tydzien w piatek pocisniemy odrazu na bytow i w niedziele do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek ;*

melduje się że żyje 😉
Zuzia ostatnio maruda może wkońcu te trójki jej wyjdą!! 4 ma a trójek nie 😜 hehe
na 19 salka ale się wyżyje 😁 hihi i Zuzia się zmęczy 😉

weekend w pracy ale jutro na rano więc pod wieczór w planie chyba ostatni grill w tym sezonie 😉
;* buziaki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NO Komsi a Wrocka to Ty kobito nie chcesz zaliczyc? 😉

Sylwia my uwielbiamy kabarety a obudwa o ktorych pislas sa zajebisici 🙂

Kwasku moje oczy nie moga sie nadziwic ta bizuteria ale zdolna bestyjka jestes 😉

Zuziaku a co Zuzka robi na sali jak Ty cwiczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
laaf, dzięki 😉 do wymarzonego poziomu duuuużo mi brakuje - przede wszystkim pieniędzy, bo chciałabym się trochę pobawić z lutowaniem srebra 😁 😉
my dziś ma 14 jesteśmy umówieni z gościem, który chce kupić wózek. I będziemy dziś od razu kupować Młodej fotelik samochodowy 🙂 moja mama dziś do nas przyjedzie, bo się za Agą stęskniła (2 tygodnie jej nie widziała) i planuję jeszcze raz ciacho z gruszkami zrobić, bo poprzednim się jakoś nie najadłam, mimo, że zżarłam 3/4 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela, teraz nie mam nic na Allegro. Kiedyś sprzedawałam, ale nie bardzo mi się to opłacało - konkurencja jest straszna, ludzie licytowali kolczyki za 3 zł, podczas gdy same koraliki kosztowały czasami dużo więcej. Więc na Allegro póki co nie wystawiam, chociaż myślę o tym, bo teraz wszystko wyprzedaję (zależy mi na kasie, więc nawet i 5 zł to dla mnie już coś).

Mąż pojechał sprzedać wózek - mam nadzieję, że gość się pojawi i nie wystawi nas do wiatru. Moja mama za jakąś godzinkę u nas będzie 🙂 pójdziemy z Młodą na spacer, a mąż będzie pracował, bo ma do nadrobienia sporo rzeczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kwasiek własnie co tak wózek sprzedajecie? Ja zostawiam dla drugiego dziecko.

Posprzątałam dom , zrobiłam pranie wiec teraz można trochę odetchnąć 😉 😉
Piotrus jest dzisiaj mega niegrzeczny. Jak na niego podniosę głos to ma to gdzies powie mi tylko ochoooooooo i ucieka dalej rozrabiac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kubus to wogole nie słucha mnie, nie wiem czy nie rozumie, czy nie chce rozumiec a jak jest u was? Tylko mój tak broi czy wasze tez? Chodzi mi bardziej czy słuchaja sie was czy olewaja to co mówicie do nich, ja nawet krzykne i to nic nie da, smieje sie i idzie dalej broić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...