Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nina, oni wyglądają jak rownolatkowie 😁 proszę jakiego masz dorosłego syna 🙂 Sylwia, ja wczoraj tez mylam lodówkę i nawet poprzekladalam polki i poprzestawialam inaczej . Potem zagladalam do niej z wielka przyjemnością , nawet odswiezyla
I uzupełnilam zbiornik na zimna wodę 🙃 Mini, swoją droga tak sobie pomyślałam ze teraz to musi być dość dziwna sytuacja w waszym domu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe nie Nina zacmienia ciazwowego nie mam tylko zle napisalam chodziło mi że nie widać,zeby Łukasz był młodszy od kolegi hehe 😉 Minie biedna Maja się nacierpi 😞 ja w lodówce też ostatnio półki przestawiałm i dziś muszę chyba jeszcze inaczej zrobić hmmm... a musiałm już ją dziś rozmrozić, bo na jutro mam ćwiartkę świniaka zamówioną i muszę ją poporcjować i zamrozic 🙂 no już małowiele ogarnęłam, ale już mnie dopada lenistwo hehe chyba trochę sobie odpuszczę i dokończę poźniej, a teraz wezmę się za obiad 🙂 zrobie na szybko spaghetti moze Domi coś zje, bo wstał przed 6 i nic nie chciał jeść pochrupał kilka paluszków tylko i wypił sporo wody z sokiem, zęby oba górne widać, ale nie przebiły się nadal 😞 marudzi najgorzej w nocy i to mnie trochę męczy bo nawet po przeciwbólowym nie śpi lepiej więc mu już nie daję, dziś o 2 wzięłam go do nas do łóżka bo co chwila mnie wołał do swojego pokoju 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=MQL02ayjJkc


Sent from my iPhone
śliczny ma odkurzacz i jak ładnie uczesana 🙂

sytuacja faktycznie trochę dziwna ,ale P chciał poznać K,a co najlepsza sam mówi że go polubił mimo że ten ktoś odbiera mu rodzinę więc to zakręcone...
Paweł pojechał zawieść Oliwkę do babci bo teraz Majka wymusza itp to Oliwka by musiała jej dużo ustępować...

a ja się dowiedziałam że mój jeszcze mąż wczoraj powiedział szefowi że się rozwodzimy... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam problem z Łukaszem, przeszukałam internet i żadnej zlotej rady 🤢 🤢 chodzi o to, że nie chce mi chodzić w butach. Chciałam iść z nim na dwór, żeby pochodził sam, czy za ręce i dupa, siada, rozkracza się i nie chce chodzić. Zresztą buty i tak co chwilę ściąga nawet w wózku. Pewnie jeszcze za wcześnie u niego na buty, ale martwi mnie to 🤢 przecież nie będę go puszczała boso czy w skarpetkach. To się wyżaliłam. Idę konsumować spaghetti 😉 Trochę się namęczę, ale co tam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Mam problem z Łukaszem, przeszukałam internet i żadnej zlotej rady 🤢 🤢 chodzi o to, że nie chce mi chodzić w butach. Chciałam iść z nim na dwór, żeby pochodził sam, czy za ręce i dupa, siada, rozkracza się i nie chce chodzić. Zresztą buty i tak co chwilę ściąga nawet w wózku. Pewnie jeszcze za wcześnie u niego na buty, ale martwi mnie to 🤢 przecież nie będę go puszczała boso czy w skarpetkach. To się wyżaliłam. Idę konsumować spaghetti 😉 Trochę się namęczę, ale co tam 😁
Nina minie mu Maja też na początku nie chciała,może pokazuj mu że i ty masz butki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Kaya jak ładnie odkurza 😁 jeszcze trochę i za Ciebie będzie sprzątać hahahah 🙂
Krowa, to jest brazylijska telenowela 😁 ciekawe po co szefowi się "chwalił" na ten temat 🤢
nie wiem moze by już mnie potępił ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja dziś znacznie lepiej 🙂 już broi zaczęła też jeść,z oporami ale je 🙂
wczorajszą wieczorną dawkę antybiotyku 2 razy zwymiotowała 🤨 ale dziś udało jej się podać,w sumie nie dziwie się że jej nie smakuje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
cieszę się, że z moją synową lepiej 😁 jak już broi, to musi być dobrze 😁
my dziś raczej w domu, bo leje, ale od poniedziałku ma być znowu ciepło 😁
Marta już chyba niedługo wraca z urlopu? 🙂
Kaffi, jakie masz piękne zdjęcie 😁
Ja nad morze dopiero w sierpniu się udam i potem z Mirkiem we wrześniu.
A w tej Szkocji nie wiadomo czy to niewypał. Już ponad tydzień chodzi do pracy i .....nic nie robią hmmm 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...