Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej Hej 🙂
Moja Ala ma nocnik w .... no wiecie 😉 W ogóle Jej nie interesuje a ja Jej nie zmuszam bo nie chce żeby się zraziła 🙂
Kafi jaka Laska z Ciebie !! 🙃 🤪 Maja się zmienia na twarzy i wygląda na duuużo starszą na tych zdjęciach jakby miała z 3 latka 🙂 Ma taki ponton jak moja Ala z Majorki hihihi z dziurkami na nóżki 😁
Ja po pracy jutro off i później znów dwa dni na popołudnie. Jutro ostateczne pakowanie.
Krowa na skype pogadamy jak już się przeniesiemy i podłączą nam tam neta bo to trwa tydzień takie przeniesienie internetu 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko 🙂

Kaffi zdjęcie gdzie Maja śmieje się pełną buzią te w 3 cudowne 🙂 a ty jaka laska 🙂
a pontonik majka też taki ma 😁 😁

Swinia ok 😁

ja też n8ie zmuszam ją do nocnika by później jak Oliwka urazu nie miała do niego,jak nocnik stoi sam to Maja na niego usiądzie jak nie ma pampersa,ale wszystko tylko z własnej woli bo jak ją ja posadzić chce to krzyczy ☺️

Sylwia twój tryb nie długo przestanie być taki szybki 😁

my wczoraj mieliśmy przemeblowanie... w sumie mamy nawet pokoje podzielone... mój mąz śpi w zielonym a ja z dziećmi,lub w 3 pokoju....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czeeeść 🙂
Kaffi jaka Ty opalona! 🙂 Masz śliczne dzieciaczki 🙂 Oli to przystojniak, a Maja jest jak laleczka 🙂 rzeczywiście wygląda na dużo starszą! A Ty zawsze piszesz, że jest drobna, to się wierzyć nie chce 🙂 świetne wakacje mieliście 😁
Ja też się boję zrazić do nocnika, ale mój wariat ma do wszystkiego uraz hahah 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo 🙂 Kafinka fotki świetne i zgadzam się z Kasią Maja na tychfotkach wygląda na starszą z twarzyczki 😉 u mojego najmniejszego maleństwa wszystko ok 🙂 na usg byłam mały ma 1660 gram więc dosyć duży jak na 32 tydzień . Z Dominikiem mam walkę w nocy bo chce spać albo u nas w łóżku, albo u siebie w pokoju ale żebym siedziała u niego coś mu ostatnio na moim punkcie odbiło aż strach się bać 😮 lece ogarniac się z prasowaniem powoli i układaniem żeby bo dziś pogoda ku temu sprzyja hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello 😁
Byłam na nowym domu pilnować gazowników ale już zrobili co mieli zrobić musimy tylko kogoś zamówić jeszcze do podłączenia kuchenki.
Podłogi wyglądają bosko ! Baaardzo są w moim guście 😁
Sylwia cieszę się, że Dzidziuś zdrowy i duży 😘 A Ty się tak nie przemęczaj 😉 ADHD Ci się włączyło 😜 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia, ja mam tak od urodzenia 🙂 do kibla nie mogę wyjść, bo już mi łapie za klamkę i ogólnie chodzi za mną jak cień. Śniadanie w spokoju? Nie pamiętam :P jęczy, ze chce na kolana, albo pić, albo coś mu nie pasuje... w każdym razie nie zjem śniadania spokojnie. Tylko mama i mama. I tylko by się wieszał na mnie i mieszał i szczypał mi cycki ☺️ ☺️ 😠 😠 a to mnie do szału doprowadza. A jak się uwiesi z tyłu, to całe plecy mi ślini 😉 pewnie też tak macie oczywiście 😁 tylko czy w takiej wersji non stop jak moja? 🙂
Super, że mały się dobrze chowa w brzuszku 😁
Pigi, ale jestem ciekawa co to za podłoga 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aż z ciekawości spojrzałam w wypis ze szpitala, w 33 tygodniu Łukasz miał 2084g i nie myślałam, żeby był duży wtedy. A urodził się przeciętny, bo 3480g. Tak tylko dla porównania piszę 🙂
A Dominiś duży, bo prawie 4kg, także brat go dogoni 😁 świetnie, że się macie dobrze. Ty promieniejesz, maluch rośnie, aż zaraz będzie październik....i będziemy przeżywać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no Nina ja tak non stop nie mam z Dominikiem wiec współczuje 😜 ale z drugiej strony jak się słucha to miłe to takie i słodkie hehe 😉 a nie wiem czy pisałam w nocy przebiła się małemu pierwsza trójka u góry więc nareszcie jest szkoda tylko, że jeszcze trzy widać a nie mogą się przebić, a mały marudzi tuli się i ślini niesamowicie 🤢 do tego ma już od czterech dni katar ale taki znikający raz ma a za godzine nie i nie wiem, ale może to też od zębów ? Co do malucha Domi rósł niesamowicie przez ostatnie trzy miesiace ciazy ciekawe jak ten będzie może nie będzie taki duży (mam nadzieję 😉) Dominik już śpi, a my jakiś film właczamy bo olimipiada nam bokiem wychodzi 😁 Kasiu kiedy dasz nam pierwsze fotki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina Maja tez mi mientoli cycki a jak kiedyś jej pokazałam to się zawstydziła i mówiła be 😮 😮 🤪
a tak wogóle mam jeszcze mleko...chyba to mleko,bądź co bądź ostatnio nadusiłam i leciało.... 😮

Sylwia jak ja bym chciała trzymać takiego maluszka zaraz po porodzie 🙂 ale u mnie na tej dwójce koniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia ja już nie wiem co to zęby u Ali ma wszystkie 🙂 Ale ogólnie dobrze przechodziła ząbkowanie 🙂
Zdjęcia hmmm nie wiem kiedy dam bo mamy jeszcze sporo do zrobienia 🤨
Mamy jeszcze malowanie na głowie i wszystkie podłogi na dole do zrobienia plus wykładzina na schody. Czekamy też na listwy na górę żeby wykończyć podłogi u góry 🙂 Poza tym jakieś poprawki farbą olejną bo futryny były tak żółte że są gdzie nie gdzie przebicia po pierwszym malowaniu no i duuużo sprzątania przede mną 🙃 😮 😲 🤢 🥴 🙂
A ja jestem właśnie w trakcie pakowania bo jutro i pojutrze do pracy idę a w piatek na swoje już 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dzięki mamuśki 🙂 Sylwia, ale pięknie synuś rośnie 🙂 Kasia teraz jesteś w swoim żywiole pamiętam jak pisałaś, że uwielbiasz urządzać teraz masz całyyyy dom 🙂 a co do ząbków Maja też ma wszystkie 🙃 Maja waży 9700 i jest drobniutka do waszych pociech to jej daleko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje Kasiu !!! Ach nie mogę się zdjęć doczekać 🙂 Musisz być podekscytowana więc zazdroszczę ale bardzo pozytywnie 🙂

Sylwia, wyglądasz pięknie! Brzuszek duży 🤪 Cieszę się, że z maleństwem wszystko ok 🙂 Teraz to już 7 tygodni i będziemy niecierpliwie czekać 😉

Mini, wytrwałości życzę bo na pewno jest zdecydowanie ciężej jeśli są dzieci bo myśli się o ich "tej lepszej" drodze życiowej... podejrzewam, że jest Ci bardzo ciężko... jestem z Tobą 🙂

Kaffi, Majeczka wygląda ślicznie i wcale nie widać, że jest drobna 🤪 Fajnie, że wakacje się udały 🙂

Ninka, przepraszam, że nie pisałam... Jakoś ciężko mi się ostatnio zabrać do czegokolwiek a urlop mnie rozleniwił totalnie hehe. Obiecuję się odzywać 😉

Kasiak, Kaya pięknie mówi! I jak szaleje w basenie 🤪 Z moją Gabryśką by się z pewnością nadała bo mojej żywioł to zdecydowanie woda 😁

C.D.N... Idę na małego dymka 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tego co zapamiętałam to była mowa o rozmawianiu z dzieckiem i myślę, że każdy robi jak uważa ale ja zwaracam się zawsze poprawną polszczyzną jeśli można to tak nazwać i też nie lubię jak się do dziecka mówi dada, am i takie tam ... Gabi nie potrafi jeszcze mówić poprawnie ale rozumie mnie jak mówię "normalnie". Myślę, że to zaprocentuje na przyszłość.

Z nocnikowaniem jest tak że nie zmuszam ale jak tylko jest okazja chodzi bez pieluchy i bywa różnie ale zdaję sobie sprawę że dziecko ma jeszcze czas na naukę bo nie da się tego zrobić w miesiąc. Woła ale nie zawsze, jeśli chodzi o kupkę to mówi "e-e" ale w momencie kiedy zrobi już. Wiem tylko, że żłobek dużo pomaga w odstawieniu pieluchy bo u nas dzieci szybko się oduczają. Z Gabi jak będzie- zobaczymy. Czas mamy 🙂 Bywało lepiej ale do życia bez pampersa trochę brakuje. Jesteśmy na dobrej drodze.

My po wakacjach jak pisałam. Moi rodzice wzięli nad morze Gabi i Nikolę. Tęskniłam ale moje dziecko spędziło piękne chwile i użyło bardzo dużo. Przyjechała szczęśliwa i to najważniejsze 🙂

Planujemy jechać w góry na weekend długi ale nie wiem czy wolne dostanę...

Gabi ma jakiś wirus, byłam u lekarza, antybiotyku nie bierze ale syropki bo osłuchowo jest ok 🙂

Nie wiem co mam jeszcze napisać a poza tym nie zanudzam. Dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 no Marta jak się rozpisałaś 🙂 Też bym wyjechała gdzieś, hmmm może jak na długi weekend będzie pogoda to gdzieś się ruszymy. JA dziś Wam dam filmik jak Dominik mówi parę nowych słówek hehe mam juz nagrane dziś rano z nim siedziałam tylko musi iść spać bo teraz muszę ogarnąć i odkurzyć, wieczorem mają zajrzeć moi rodzice więc pewnie nie zajrze. A co do ząbków zazdroszcze tym które mają to za sobą, u nas jest dopiero 13 na wierzchu no i te trzy trójki już widoczne piątek narazie nie widać 🤢 LEce zobaczyć co mały robi bo przed chwilą szedł do siebie chyba się położyć a trochę wcześnie na drzemkę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry 😁

No więc :

Kafi ja ci już nie raz pisałam że Maja nie wyglad na drobną,i jest w sam raz 🙂 i śliczna 🙂

Marta współczuje małej wirusa 🤨

Kasia jak się urządzisz to wiadomo czego oczekuje 😁 ha ha

Sylwia a ty masz już AHD potwierdzone?? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Ho 😁
Ja dzisiaj do pracy od 14 do 22 🙃
Sylwia ciągle sprząta a ja ostatnio w domu nie robię WIELKIE NIC !! 🤪 😮 😲 Tutaj na starym domu już nie sprzątam a mama gotuje haha także tylko pracuje 🙂
Marta buziaki dla Gabi niech dochodzi do zdrówka 😘
Lecę i nie wiem kiedy się teraz odezwę bo chyba od dziś nie będę mieć neta ponieważ trwa tydzień przeniesienie na nowy adres 🤔
😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...