Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
jeny to wasze chłopaki ważą kilo więcej od mojej 😎
Kurcze Kasiu 100 lat dla Patryczka 😘 Ty zawsze o wszystkich pamiętasz a my takie cioty 🤢
byłam znów na spacerku, wykąpalam małą i mam nadzieje że zasypia bo coś cicho 😉


Osz cholera! To ja też życzę Patryczkowi dużo zdrówka i niech rośnie chłop jak na drożdżach 🤪 😘
on i tak rośnie jak na drożdżach 🙂
dzięki Blue 😘 😘


To niech rośnie jeszcze bardziej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Patryczku sto latek 🙂

moja przez 1,5 msc przytyla 620 g

wpadlam na chwilke bo musze sie jeszcze spakowac, poprasowac, wykapac, pomalowac paznokcie i poprasowac ufffffff
pewnie dlugo mnie tu u was nie bedzie, chyba ze bede miala chwilke to zajrze, ale przewaznie jak jestem u rodzicow to nie zagladam do komp.
takze dziewczynki milego weekendu buzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
a co do pieluszek huugies to ja mam jeszcze prawie całąpake tych najmniejszych bo był nie dobre 😞Sonia ciągle je przesikiwała 😠i zostawiłam je w cholere 😠ale znowu moja szwagierka tylko huugies używa i mówi że są najlepsze 🙂to zależy jak co komu... 🙂

mam nadzieje, że nie będą najgorsze bo jest ich 87sztuk 😉
mam ostatnio paczkę 3 pampków i wskakujemy na 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
wow dzisiaj nasz Patrysio konczy 5 m-cy 🙂za każdym razem wspominam to tak z sentymentem bo pisałam z Kasienką wieczorkiem sms-y w w nocy Patryczek sie urodził 😘buziaki dla naszego przystojniaczka 😘 😘 😘

Ja też pisałam z Kasią, jak byłam w szpitalu i jeszcze mi pisała, że Nusia urodziła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny kładziecie swoje maluchy na podłoge?i jak kladziecie je na kocyku takim grubym czy jak ?bo kurcze Sonia mi ciagle skacze na brzuszek i nie moge nawet na sekunde sie odwrócić bo fika jak koziolek 🤪a na podłoge nawet na kocyk(gruby) to boje sie że moze sie uderzyc w głowke 😞i nie wiem na co ją położyć? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
joannawisn napisał(a):
wow dzisiaj nasz Patrysio konczy 5 m-cy 🙂za każdym razem wspominam to tak z sentymentem bo pisałam z Kasienką wieczorkiem sms-y w w nocy Patryczek sie urodził 😘buziaki dla naszego przystojniaczka 😘 😘 😘

Ja też pisałam z Kasią, jak byłam w szpitalu i jzcze mi pisała, że Nusia urodziła 🙂
🙂jeszcze tylko Sonia i Anastazja w piątek skonczą 5 m-cy 🙂jejku jak ten czas leci... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
dziewczyny kładziecie swoje maluchy na podłoge?i jak kladziecie je na kocyku takim grubym czy jak ?bo kurcze Sonia mi ciagle skacze na brzuszek i nie moge nawet na sekunde sie odwrócić bo fika jak koziolek 🤪a na podłoge nawet na kocyk(gruby) to boje sie że moze sie uderzyc w głowke 😞i nie wiem na co ją położyć? 🤨

Ja na podłogę jeszcze nie kładła, ale leży na macie edukacyjnej w kojcu i tez się obraca. A kojec nie jest za miękki a mata nie za gruba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
joannawisn napisał(a):
dziewczyny kładziecie swoje maluchy na podłoge?i jak kladziecie je na kocyku takim grubym czy jak ?bo kurcze Sonia mi ciagle skacze na brzuszek i nie moge nawet na sekunde sie odwrócić bo fika jak koziolek 🤪a na podłoge nawet na kocyk(gruby) to boje sie że moze sie uderzyc w głowke 😞i nie wiem na co ją położyć? 🤨

Ja na podłogę jeszcze nie kładła, ale leży na macie edukacyjnej w kojcu i tez się obraca. A kojec nie jest za miękki a mata nie za gruba.
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
dziewczyny kładziecie swoje maluchy na podłoge?i jak kladziecie je na kocyku takim grubym czy jak ?bo kurcze Sonia mi ciagle skacze na brzuszek i nie moge nawet na sekunde sie odwrócić bo fika jak koziolek 🤪a na podłoge nawet na kocyk(gruby) to boje sie że moze sie uderzyc w głowke 😞i nie wiem na co ją położyć? 🤨
mój tez tak fika, połóz go na kołdre, ja tak robie, nawet składam na pół zeby było grubiej a jak całkiem rozkładam to kłade na taki gruby włochaty dywan. a jak na koc to na dywan własnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z prababcią...

Młodość dodaje sobie lat, wiek średni odejmuje, zaś starość z dumą światu głosi...
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/dscf3672x.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8377/dscf3672x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...