Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
oooo ewcia! Gdzies Ty się podziewała kochana??!! Pisz co u Ciebie?? Jak Dominiś?Tak Ci daje w kość, że nie masz czasu z nami popisać? :> A tak na poważnie, to mam nadzieję, że wszystko w porządku, że nie miałaś żadnych problemów? jakoś kilka dni temu właśnie wspominałam, ze dawno Cię nie było!
malamyszko ja wprowadziłam gluten nietypowo, bo w deserku: banan, jabłko i biszkopt dla dzieci, w którym jest wlaśnie gluten, najpierw dałam kilka łyżek a na nastepny dzień już więcej. Nie wiem czy dobrze, ale wszystko jest ok, było ok, i ten deserek Blanka je czasami, bo mam sporo takich słoiczków 🙂
gabb ja też zauważyłam u Blanki takie prześwity białe na dole, po jednej stronie nawet takie ostre, poza tym strasznie marudzi od 3 dni i mało śpi, a jak dorwie moją rękę to mało jej nie zje tak gryzie! Nawet jeśli się zaczeło to trochę to potrwa, więc zaczyna się jazda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cześć mamusie 🙂
Muszę się Wam pochwalić ,jak już wczoraj pisałam Zuzia zasnęła w łóżeczku bez płaczu ,ale z asystą tatusia, a dzisiaj nas zaskoczyła jeszcze bardziej bo pogadała sobie i zasnęła sama ,tylko się zastanawiamy z mężem ,że cała ta nasza 2 tygodniowa nauka pójdzie w las ,bo jutro wyjeżdżamy ,a tam gdzie jedziemy nie ma lóżeczka,tylko będzie ze mną spała na tapczanie.
No i wkońcu nas spakowałam ,ale ciężko było ,chyba nic nie zapomniałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje dla Zuzi, że tak pięknie sama zasypia 🙂 A tam gdzie jedziecie nie można wypożyczyć łóżeczka turystycznego, bo rozumiem, że nie macie takiego.
My kupiliśmy Ani i super się sprawdza jak jedziemy na weekend do teściów. Raz spałam z nią na wersalce i nigdy więcej. Była wtedy mała i zjeżdżała do środka a ja miałam po spaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
cześć mamusie 🙂
Muszę się Wam pochwalić ,jak już wczoraj pisałam Zuzia zasnęła w łóżeczku bez płaczu ,ale z asystą tatusia, a dzisiaj nas zaskoczyła jeszcze bardziej bo pogadała sobie i zasnęła sama ,tylko się zastanawiamy z mężem ,że cała ta nasza 2 tygodniowa nauka pójdzie w las ,bo jutro wyjeżdżamy ,a tam gdzie jedziemy nie ma lóżeczka,tylko będzie ze mną spała na tapczanie.
No i wkońcu nas spakowałam ,ale ciężko było ,chyba nic nie zapomniałam


GRATULACJE DLA ZUZI!!!! 🙂
Zuzka my jak wyjeżdzamy tam gdzie nie ma łóżeczka to Blanka śpi w gondoli od wózka, akurat mamy odczepianą (ale jeśli Wy nie macie odczepianej, to Zuza może też spać w wózku). Zawsze to lepiej niż z Wami, bo to moze faktycznie nauka pójść w las :/ Po takim spaniu Blanka nigdy nie miała potem problemu z zaśnięciem w łózeczku. Już nawet nei pamiętam kiedy ją ostatnio musiałam usypiać czy broń boże nosić!Mój kręgosłup by tego nie wytrzymał!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my jedziemy do babci mojego męża ,ale właśnie też pomyślałam o tym łóżeczku turystycznym,bo to przyda się na parę lat,a jak będę chciała robić coś u siebie w ogrodzie to też mogę je wynieść i tam włożyć małą, jutro idę kupić,chyba się zmieści do bagażnika,jeśli wogóle się jakoś 😁spakujemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry dzień!
A ja dzisiaj miałam nocną jazdę, Blanusia od 2 do 4h nie spała!!!!!! 😞;( nawet cyc nie pomógł! Nie chciała spać za nic w świecie! Myślałam, ze wyjdę z siebie, nerwy mi puściły! Co jej dałam smoka to ona wypluwała bo nocne pogawędki sobie urządziła! I tak 2 godziny non stop gadała, nei to że płakała, czy marudziła tylko sama sobie leżała, bo ja do niej nic nie mówiłam tylko podchodziłam żeby dać smoka! Nawet bujanie łóżeczkiem nic nie dawało (mamy na kołkach łóżeczko i czasem jej tak pomagam zasnąć, chwilę ją bujając).
Nanusia wiem, ze tak Twoja Ala miała przez jakiś czas, że sie budziła w nocy, samo jej przeszło czy jakąś metodę stosowałaś???
gabb gratulacje dla Boryska! Zazdroszcze!!!!!
Monic masz rację, tyle a fryzjera wydawać, to bez sensu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia widzialam to juz na FB to straszne !! Ja nie wiem co bym zrobila, zeby mi sie cos takiego przytrafilo. Teraz sobie pomyslalam, ze nazekam czasami, ze Ala pospac nie daje itp a teraz sobie mysle, ze to takie blache i ze cale szczescie, ze jest zdrowa !!!
Joanna paczuszka z prezencikiem dla Blanusi juz w drodze do was- daj znac jak juz dojdzie 🙂 Wogle gdzie wyjechalyscie ? No i co do budzenia sie w nocy to u nas bez zmian to akurat, czasem uda sie przespac jedna nocke okej, ale Ala sie obudzi zawsze 2 razy, zawsze i czasami nie chce zasnac przed 2h. Co zawsze robie? Biore ja do siebie bo to jedyna obcja zeby sie przespac 😉Chyba taka jej natura juz, a moze z czasem to minie. Nie pisalam bo nie mialam sily- Ala mi tak od kilku dni daje popalic- nie tylko w nocy, ale i w dzien. Ciagle marudzi, nigdzie sama nie polezy, nic nie moge zrobic. Nawet jak zmieniam jej pieluche i odchodze na chwile, zeby wyzucic ja do kosza to odrazy jesy "yyyyyy" Powiem wam, ze juz pod koniec dnia padam, chce juz nic nie slyszec tylko cisza heheh tak mam tego dosc. Nie wiem czy to ten skok rozwojowy teraz na koniec ja dopadl czy co? A jak jest u was ?? Do tego te przewracanie sie na brzuszek, caly czas klade ja na pozycjoner to chociaz troche w tym pospi- puzniej jednak albo z niego wylezie, albo placze bo jej przeszkadza. Ale nic jakos to wytrzymam, wszystko dla mojej kruszynki 😜
Monic patrzylam zdj na agu hehe Filipek juz tak dorosle wyglada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nanusiu - ja zawsze biore malego do lozka rano...z przyzwyczajenia - kolo 6 rano po karmieniu wiem ze przespi tylko okolo 2h wiec spi ze mna i tomkiem....
a co do popalenia to ja mam malego mamisynka - ale mi to nie przeszkadza...jak mnie nie ma obok to juz maruda...moze sie bawic z kims innym ale ja musze byc niedaleko 😜 te nasze malenstwa to sa male cwaniaczki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monic to prawda male cwaniaczki. Wogle co do blnd wlosow to masz racje. Jak jak bylam blondynka to dokladnie tak sie czolam- deilkatniejsza i drobniejsz. Duzo mnie kosztowalo to zeby miec blond wlosy. Bo moj naturalny kolor to prawie, ze czarny i jeszcze do tego malowalam na czarno duzo razy i mi sie nie chcialy rozjasnic. Raz od rozjasniacza powypadaly mi wlosy, wyciagalam je garsciami i z wloswo do pasa, zrobily mi sie do ramion. Byly jak piorka, ale za wszelka cene chcialam byc blond. Potem zajelo mi rok, zeby te blond zrobily sie normalne no, a potem zaszlam w ciaze i chcac nie chcac zmienilam na ciemne bo z ciemnym odrostem na pol glowy czolam sie okrpnie, a rozjasniac nie mozna bylo. Teraz planuje schodzic spowrotem do blondu pasemkami 🙂 ale jeszcze chwile poczekam. Pokaz koniecznie zdjecie bardzo chce cie zobaczyc 🙂 napewno jest fajnie, ale i tak sie pochwal. Czekamy 😁
My dzis tez na basenie bylysmy i w parku na dlugim spacerze. Alusia tak bardzo lubi byc na zewnatrz jak idziemy do domu to zawsze marudzi, ze chce jeszcze zostac 😜 heheh
Nic uciekam cos zjesc bo glodna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 🙂
Ale spędziliśmy przyjemny weekend u dziadków Anulki 🙂 Pogoda dopisała, Ania uwielbia być w ogrodzie i tam ślicznie zasypia w wózeczku. Teściowie zachwyceni pogodną Anią i jej wielkim apetytem. Podobno mój mąż cały czas płakał i był niejadkiem. Teraz przy Ani na nowo odkrywają uroki bycia z takim maluszkiem 🙂 Kurczę, jestem z niej taka dumna 🙂 Taki mały szkrab a ile szczęścia daje.

Mam jeszcze pytanie czy Wasze pociechy odbijają się nóżkami jak piłeczka gdy próbujecie je stawiać? Moja Ania jeszcze tego nie robi, a wg mamy już powinna i trochę mnie to martwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...