Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cześć kochane 🙂

No zaglądam do was dużo rzadziej ale to z braku wolnej chwilki. Cały czas jesteśmy gdzieś zaganiani to sacery to jakieś wyady bo nudno tak w domku siedzieć 😉 ale dziś robimy małą przerwe heheh. ostatnio byliśmy na festynie i mały zachowywał sie rewelacyjnie az niemogłam uwieżyć że on taki grzeczny:0 nie płakał nie marudził rozglądał sie dookoła a najbardziej na swojego balonika hihihi. potem pospał przy głośnej muzyce no rewelacja 😉

Nanusiu ja ostatnio jakieś 2 tyg temu miałam z Dominikiem to samo to znaczy on na brzuszek mi sie w nocy nie przekręca tylko podczas zabawy ale wstawałam do niego z 15 razy w nocy spał po 15 albo 20 minut potem pół godzinki usypiania i tak w kółko byłam padnięta wymęczona i miałam wszystkiego dość teraz już od jakiegoś czasu mu to przeszło i budzi sie trak 2 razy tylko na chwilke i spi dalej. Więc tak sobie myśle że to przejściowe i napewno u Aluni też minie tylko musisz przetrzymać.

Byliśmy ostatnio na szczepieniu i wszystko jest ok 🙂 tylko lekarka kazała mi już koniecznie podawać mięso małemu i od tygodnia sie mordujemy z jedzonkiem bo Dominikowi nie bardzo smakuje ale mama robi samolota hehe i jakoś dajemy rade te pare łyżeczek papki mięsnej zjeść 🙂

dziś kończymy 5 miesięcy 🙂 🙂 🙂 jejku jak ten czas szybko leci ...

Ściskam Was wszystkie baaaardzo mocno i teraz postaram sie zaglądać częściej obiecuje hihi buziaki dla Was i kochanych maluszków od "cioci" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A jeszcze musze Wam napisać co ostatnio przeżyłam. Z brzuszka koleżanki znają mniej więcej historie moją i mojej teściowej:/ a więc wielka pani przyjechała na urlop z włoch. wiedziała że jej nie zaprosze więc przyszła na bezczelnego bez zapowiedzi. wlazła dupna pani wrrrr i kuźwa wielka babcia sie znalazła normalnie wyrwała mi dziecko z rąk mimo że jej powiedziałam że nie ma go brac na ręce bo sobie tego n ie życze zaczeła całować go po policzku z wymalowanymi warami czerwoną szminą. Przyniosła jakieś tam zabawki i jeszcze rachunek dała gdyby sie popsuły żeby dać do gwarancji bezczelna chciała żebyśmy koniecznie cene widzieli ale ja nawet nie zerkłam tylko podarłam i powiedziałam że prezentów sie z ceną nie daje i jak tak bardzo chce to schowam je do piwnicy i napewno wtedy dominik ich nie popsuje haha no prosze kurcze to normalne że dziecko zabawki rozbroi jak tylko dorośnie ona jest pi pi pi ... tak sie spałakłam z tych nerwów po jej wizycie i całą noc nie mogłam spać jeszcze jak wziełam go bo miał szminke na buźce i zaczełam go wycierać i powiedziałam że ma tak nie robić to stwierdziła ja jestem jego babciuniom i moge no kurcze myslałam że mnie szlak trafi:/:/:/ przy wyjściu mąż jej powiedział że ma sobie tak bez zapowiedzi nie przychodzić i teraz narazie jest spokój chyba już nie przyjdzie mam nadzieje bo widziałą że miłym gościem dla nas to ona nie jest!!!!!!! tylko że ta kobieta nie ma wstydu więc kto wie . Sorki za za tego posta ale musiałam to z siebie wyrzucić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to miałaś Ewcia gościa, nie ma co 😜 Ale dobrze, ze jesteś twarda i powiedziałaś jej co o tym wszystkim sądzisz. Ale faktycznie niepoważna z niej kobieta do dziecka się wymalowała i pewnie jeszcze wyperfumowana była. Wiadomo przecież, że dziecko można uczulić i w ogóle. Bardzo dobrze, że w tym wszystkim mąż stoi za tobą murem.
Ewcia a jesteś na fb albo nk? Daj namiar na siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewciu kochana, gratulacje dla Dominisia 🙂 duży chłopak już z niego i imprezowy! 🙂 Cieszymy się, że wszystko ok i na pewno Dominiś polubi mięsko! Musi poznać smak!
Co do teściowej to wiesz, że zawsze możesz się Nam wygadać! Z tymi paragonami to przegięła, no i szminka do dziecka :/ ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nan, ja też ciągle mam problem z tym jego przewracaniem sie, ale staram sie nie panikować... eh eh

Ewciu, dobrze, że nie dusisz w sobie złości i mówisz jej wprost co Ci nie pasuje! Brawo, ja tak nie umiem..Twarda babka z Ciebie, to jakoś dasz rade, a może tesciowa juz sie nie pojawi tak jak mowisz ;-) 3maj sie 🙂

Wszystkiego dobrego dla Dominisia z okazji 5 m-ca ;-)


Dziekuje za mile slowa nt zdjecia hehe 🙂)))


Monic- zagłosowane ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiaw napisał(a):
Pawełek od wczoraj jest dość marudny, popłakuje byle kiedy 😞 Patrze teraz mu do buźki a tu przez dziąsełka widać dwie jedyneczki na dole jak się przebijają 😁


Kasiu, gratulacje dla Was ! 😁 Oby etap wyrzynania się ząbków Pawełek przeszedł bezproblemowo ;-) 3mam kciuki hehe niech szybko wychodzą 😁 Oczywiscie, jak wyskocza, to wrzuc fotke 🙂)))))
My ciągle czekamy na ząbale..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki Monic ;-)

Hehehe, niezle, spioszek z niego ;-) Mój w dzien nie zbyt duzo spi...rano, 1,5h od pobudki zasypia, a pozniej juz nie bardzo... robi takie dwie 20-30 min drzemki i dalej rozrabia ;d

Kurcze ja tak patrze na zdjecie Filipka i wciąż nie moge ogarnac jak on tak sobie spokojnie nurkuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gabb Monika ma rację, Borysek ma twoje oczka i śliczny z niego chłopczyk. Co do zasypiania to Pawełek w nocy śpi bardzo ładnie bo od 21-21.30 do 7 czasami 8 rano. w dzień gorzej ma jedno dłuższe spanie ok 1-2 godzin i dwie drzemki ok pół godzinki.
Na basenie Pawełkowi tez się bardzo podobało ale nie mam jeszcze na tyle odwagi, żeby spróbować nurkowania. Najpierw musi się naprawdę dobrze oswoić z wodą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki Kasiu :-)))
oo to super Pawełek spi, zazdroszcze, chociaz u mnie nie jest tak zle chyba ;-) a spanie w dzien mamy tak samo:-)
Wieczorem Borys zasypia zwykle o 20, czasami kolo 21 i spi (bez budzenia o 12-1 na karmienie, bo czasami nie wysiedze tak dlugo ;-)) do 4 -5 mniej wiecej, a pozniej spi jeszcze do 7.30, a jak go budze na karmienie przed pojsciem spac moim, to spi do 6-7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gabb ja się nauczyłam pływać dopiero 5 lat temu. A dokładniej to mąż mnie nauczył. Ale chyba przez to, że nie nauczyłam się jak byłam dzieckiem to boję się wody a głębokiej w szczególności. Najfajniej pływa mi się na basenach bo zawsze mam dno pod nogami i blisko brzegi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiele razy próbowałam i nic jak kłoda pod wodę. Pierwszy raz udało mi się na wakacjach w morzu egejskim. Pomogło chyba silne zasolenie wody. No i potem ćwiczyłam pod okiem męża na basenie. Nauczył mnie oddychać bo to bardzo ważne. Jak umiesz oddychać to nie panikujesz i spokojnie kładziesz się na wodę 🙂 I tak potem krok po kroczku, metr po metrze. Najważniejsze żeby być w wodzie spokojnym bo im bardziej człowiek z nią walczy tym szybciej idziesz pod wodę. I nie bać się jak zaleje wodą uszy czy buzię. Nie jestem dobrym pływakiem ale jakoś sobie radzę żabką tylko ale w końcu nie zostaje na plaży jak jesteśmy nad wodą 🙂 Też korzystam z uroków chłodzenia 🙂 ale byłam niewątpliwie ciekawym zjawiskiem na basenie. 25 letnia baba ucząca się pływać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Spróbuje, moze mi sie uda 🙂 Poczytam odnosnie oddychania :-)
Własnie najbardziej wkurzajace jest to, ze jedziesz nad wodę i jedyna opcja to lezenie na plazy i pilnowanie grilla/ogniska hehehe, bo w kole to juz wstyd sie moczyc 😁DDDDDDDD

Tak patrzę, ze ja tu najmlodsza jestem 😁 89 rocznik :P Bylam przekonana, Kasiu, ze miedzy nami jest moze ze 2 lata roznicy :-) Tak samo z Nan mialam, myslalam, ze tez jest 89 😁 Nie wiem skad mi sie tak utłukło w głowie 😁D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...