Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej dziewczynki
Jestem nareszcie. Troszkę musiałam ogarnąć spraw.
alwo witaj w kraju 🙂 Dużo zdrówka dla Was!!! Jeśli chodzi o picie to Ania pije tylko wodę lub wodę z cytryną (wykrzywi jej twarz, ale pije dalej). Od jakiegoś tyg Ania ma kubek lovi 360' i jest świetny. Problematyczna jest tylko ilość jaką Ania pije. Bo pije bardzo mało. Czasami jak ma ochotę to ładnie ciągnie, ale szybko przestaje. Wydaje mi się, że to jest trochę związane z tym, że Ania nie jest przyzwyczajona do picia z butelki. Jej picie kojarzy się z piersiami i to jej idzie bardzo ładnie. Ale do butelek jej nie mogłam przekonać. Dlatego jak już chciała się napić to piła ze szklanki. Ale przy tym było wszystko mokre i kupiłam jej ten kubek z którego nic nie leci.
evek ja Ani nie zostawiam teściom. Byliśmy tam w trójkę, a jadła to przy nas niestety. Mówiłam teściowi, żeby nie dawał takich rzeczy ale jemu się tak podobało, jak Ania ochoczo jadła, że i tak postawił na swoim. Później się oboje obwiniali - i dobrze. Trzeba było mnie słuchać.
gabb super, że jesteś, dawno Cię nie było. Nawet ostatnio myślałam co u Ciebie i Boryska 🙂
Jeśli mogę się wypowiedzieć na temat niani, to ja podobnie jak Joanna stawiałabym na młodą osobę. Sama byłam nianią w czasie studiów i to co mówiła mi mama dziecka było dla mnie rzeczą świętą. Nie miałam tych różnych naleciałości, które mają osoby starsze. One nazywają to doświadczeniem, a często to są swoje jakieś utarte przyzwyczajenia i nawyki. Oczywiście nie można też generalizować, ale ja mimo wszystko stawiałabym na świeżą krew 🙂
malamyszko nie zazdroszczę Ci tej sytuacji z chorującym Michasiem i pracą pod znakiem zapytania. Nie znam tych dylematów osobiście, ale na pewno wybieranie między pracą a dzieckiem nie jest czymś komfortowym. Życzę Michałkowi duuuuuuuuużo zdrówka a Tobie podartego wypowiedzenia 😉
nanusia daj znać co powiedział lekarz na te Alusiowe kropki. Super, że autko już macie w garażu. Szybciutko! Jeśli chodzi o zachowanie Ani to na razie odpukać nie narzekam. Czasami jest marudna, ale to jak jest śpiąca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
zuzka ale miałaś "relaks" z tą ciotką. Nie zazdroszczę. A nawet trochę się dziwię, bo ja po pierwszej kłótni bym jej pokazała drzwi. Jak się nie podoba do do widzenia. No ale ja czasami stosuję drastyczne metody. Wcale się nie dziwię, że jest sama, któż by z nią wytrzymał. Jeśli chodzi o reakcję A to on chyba czuje żal, że tak potraktowałaś JEGO ciocię. Podejrzewam, że gdyby chodziło o kogoś z Twojej rodziny to nie byłoby sprawy. Przejdzie mu, ale przykro, że nie trzyma Twojej strony.
Napisz co udało Ci się załatwić z tymi felernymi butami. Tak swoją drogą to strasznie Wam dziewczyny zazdroszczę tego kupowania butów. No i oczywiście noszenia ... Ja przez tą nogę najlepiej się czuję w adidasach i to są dla mnie wygodne buty. A kiedyś mogłam i lubiłam buty na obcasie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka mam pytanko odnośnie Romera King Plusa którym się wozi Zuzia. Jaki typ materiału masz? Trend line, Classic line czy jeszcze coś innego? My dziś wieczorkiem poszliśmy z Anką do smyka przymierzyć ją do niego i jak przypadkiem 😉 obniżyłam jej zagłówek to wszystko grało. Nie wiemy jak się popuszcza pasy, ale to się dowiemy później. Nam się podobał materiał King Plus Billy (cały czarny) za 899 zł. Teraz posprawdzam ceny na necie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,ja tak na momencik w przerwie między jednym a drugim odcinkiem "rodzinka pl"uwielbiam ten serial,przekonuje mnie że mnie ze moja rodzina nie jest jakaś inna,bo ta z TV jest bardzo podobna do mojej 😁
Nanusia ja to ciekawa baba jestem ,kupiliście outlandera? 😉napisz co u Ali ,co to za wysypka,moze to uczulenie na coś co zjadła?Dobrze że obiadek z teściową się udał
Małamyszko nie wiem co Ci poradzić ,szkoda że Michaś nie może pozbyć się tego kaszelku, sytuacja z pracą też niewesoła,kurcze czasami niektóre momenty w życiu sąbeznadziejne,ale zawsze po deszczu przychodzi słońce ,wiec u Was niedługo też zaświeci 😎
Sobolinek,Ania widzę poznaje coraz to nowsze smaki,szkoda tylko że tak źle zareagowała na nie,Wiesz ta sytuacja z ciotką A niewesoła była,i miałam ochotę pokazać jej drzwi,ale na szczęście,przyjeżdża tylko raz w roku na grób swojej siostry,więc ze względu na pamięć teściowej nie chciałam wszczynać awantury,ale mam już uknuty plan "zemsty"za to jej zachowanie,bo ja ogólnie wybaczam ale nie zapominam,
Buty zawiozłam ,ale do 2 tyg,będę znowu musiała odwiedzićTwoje strony,ja nie chodze na obcasach,chyba że na jakieś wyjście,lubię je i bardzo mi sie podobają ,ale jak dla mnie niewygodne,tym razem tez kupiłam oficerki na płaskim obcasie,kusiły mnie szpilki,ale jak sobie wyobraziłam siebie pchającą wózek w szpilkach to zwątpiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka mam pytanko odnośnie Romera King Plusa którym się wozi Zuzia. Jaki typ materiału masz? Trend line, Classic line czy jeszcze coś innego? My dziś wieczorkiem poszliśmy z Anką do smyka przymierzyć ją do niego i jak przypadkiem 😉 obniżyłam jej zagłówek to wszystko grało. Nie wiemy jak się popuszcza pasy, ale to się dowiemy później. Nam się podobał materiał King Plus Billy (cały czarny) za 899 zł. Teraz posprawdzam ceny na necie.


to mnie "zastrzeliłaś"tym pytaniem,nie mam pojęcia,zobaczę jutro jak A wróci z pracy,a czym one się różnią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
sobolinek napisał(a):
zuzka mam pytanko odnośnie Romera King Plusa którym się wozi Zuzia. Jaki typ materiału masz? Trend line, Classic line czy jeszcze coś innego? My dziś wieczorkiem poszliśmy z Anką do smyka przymierzyć ją do niego i jak przypadkiem 😉 obniżyłam jej zagłówek to wszystko grało. Nie wiemy jak się popuszcza pasy, ale to się dowiemy później. Nam się podobał materiał King Plus Billy (cały czarny) za 899 zł. Teraz posprawdzam ceny na necie.


to mnie "zastrzeliłaś"tym pytaniem,nie mam pojęcia,zobaczę jutro jak A wróci z pracy,a czym one się różnią?

Różnią się tylko materiałem, ten co mi się podoba to taki misiek przyjemny w dotyku, są jeszcze takie jakby syntetyczne kwadraciki ale chyba się musi dziecko w tym nieźle pocić i widziałam dziś też takie bawełniane obicie, ale to zimne i nieprzyjemne w dotyku, a słyszałam opinie że i tak się dziecko będzie pocić bo to wszystko pod spodem to plastik i styropian które nie przepuszczają powietrza. Z boku po lewej stronie siedziska są naszyte takie metki z napisem lini.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam takiego misia,tez mi sie wydaje ze dziecko bedzie sie pocic,ale czytałam ze te foteliki maja jakis syystem wentylacji ,wlasnie po to zeby zapobiec poceniu sie ,tylko nie mam pojecia na czym polega,bo jak zdjelam material do prania ,to nic szczegolnego nie zauwazylam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny,czy Wasze maluchy przyzwyczaiły sie juz do zmiany czasu?Sobolinek jak Ania wstawała o 5 ,to teraz wstaje o 4?,bo Zuza ma wszystko po staremu,a no i przestałam kłasc ja wczesniej spac ,bo to nic nie dalo jak juz wczesniej pisalam,klade ja o 19.30,przed zmiana czasu o 20.30 i wiecie ostatnio spi coraz lepiej,tzn,budzi sie ok 23 na cycusia.i spi do 3,,a potem do 6-znowu jedzonko na spaniu i spimy dalej do 8,tylko co dziwne tak narzekalam ze jestem wiecznie niewyspana ,a teraz budze sie o 5 i nie moge zasnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja miałam z Anią przed 1 listopada nocne przeboje. Budziła mi się co 2 godziny. Jakaś masakra była. Z 31 na 1 to już apogeum osiągnęła: Pobudki o: 00, 2, 4,5 i już później nie spała. Ale ostatniej nocy tfu tfu spała tak jak kiedyś do 5,30. Czyli zmiana czasu ją musiała nieźle rozregulować, ale już jest tfu tfu ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmykam do wyrka,zmeczyla mnie ta dzisiejsza wizyta w Katowicach,musze Wam jeszcze napisac ,ze bylismy w Ikei i byly tam przecenione takie duze donice ,idealne na mój taras no i ze 100 na 20 zl przecenione ,wiec stwierdzilam ze musze je kupic,az 2 😁,jechałam taka dumna z nimi do autka,no i ...tu zacząłsie kłopot,bo w yarisie nie ma bagaznika,a na przednie siedzenie nie chciały sie zmiescic,myslałam ze bede je musiala oddac 😞ale wkoncu jakos je upchnelismy,tylko ze A nic nie widzial w lusterku na autostradzie,
Sobolinku,dam Ci wczesniej znac ,przed kolejna wizyta w Silesi ,to sie umówimy na Anatola 😉
Spokojnej nocki mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Ja zmykam do wyrka,zmeczyla mnie ta dzisiejsza wizyta w Katowicach,musze Wam jeszcze napisac ,ze bylismy w Ikei i byly tam przecenione takie duze donice ,idealne na mój taras no i ze 100 na 20 zl przecenione ,wiec stwierdzilam ze musze je kupic,az 2 😁,jechałam taka dumna z nimi do autka,no i ...tu zacząłsie kłopot,bo w yarisie nie ma bagaznika,a na przednie siedzenie nie chciały sie zmiescic,myslałam ze bede je musiala oddac 😞ale wkoncu jakos je upchnelismy,tylko ze A nic nie widzial w lusterku na autostradzie,
Sobolinku,dam Ci wczesniej znac ,przed kolejna wizyta w Silesi ,to sie umówimy na Anatola 😉
Spokojnej nocki mamusie

hehe już widzę oczyma wyobraźni te donice w yarisie 🙂 Zawsze można było A wsadzić do donicy i byłaby 2 część filmu "Nic nie widzę, nic nie słyszę " 😁 😁 😁 😁
A jeśli chodzi o fotelik to mi się podoba ten z motywem krowy 🙂 Chyba ma najlepszy materiał. No i te rogi ... hehe super
http://allegro.pl/romer-roemer-king-plus-cowmooflage-high-line-gls-0-i1894594756.html

Ja też zmykam, dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milo mi Sobolinku :-)
Ja za to ostatnio ogladalam fotki Wasze i Joanny z Blanką ze spacerów jesiennych ;d I tak mi sie spodobaly, ze wybrałam się dzisiaj z małym do parku i pstryknełam mu parę fotek :-) W najblizszym czasie postaram sie wrzucic. Żałuję tylko ze nadgorliwcy tak szybko sprzątają liście 😜 I nie mogłam zrobić zdjecia jak Borys siedzi w lisciach ;p Po za tym u mnie teraz juz same brzydkie zostały... przegapiłam jak były takie piekne, świeże i żółciutkie ;-)

Eh, z tą opiekunką to może i macie racje hmm... Nie chcialabym starszej babki, bo mam wrazenie ze nie traktowalaby mnie powaznie ;D Jakos tak mi sie wydaje ;p I faktycznie robilaby wszystko po swojemu. Póki co zgłosiły się 2 dziewczyny, jedna ma chyba około 19-20 lat, a druga 20. Jednak do tej drugiej nie jestem przekonana, musiałam sie na prawde mocno skupić na tym co napisała w mailu, zeby zrozumieć jej myśli :P

Mam też taki problem hmm. Borys do tej pory byl na bebilonie pepti, jednak objawów uczulenia nie ma, kupki w miare normalne, raczej nie zielone. Stwierdzilam wiec, ze przejdziemy na zwykle mleko. Powoli wprowadzam mu Gerber 2 i póki co jest okej. Spróbowałam też z danonkiem i też jest okej. I mam teraz taki dylemat. Mleko ZAWSZe zagęszczam Borysowi kaszką bezmleczną. Czy gdybym podała mu tą gotową kaszkę na mleku modyfikowanym to bylo by to samo co mleko modyfikowane z kaszką bezmleczną ? Może to głupie ale jakoś nie ogarniam, tego, że logicznie myśląc, moglabym zrezygnować z kupowania mleka mod na rzecz kaszek na mleku...
Zgłupiałam kompletnie 😁 Powiedzcie mi co o tym myslicie :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wy już spać poszłyście a ja dopiero doczytałam 😜
Nie było mnie trochę, bo wróciliśmy do domu (w końcu) i choć mąż się dużo napracował, żeby doprowadzić mieszkanko do stanu w jakim je zastałam to i tak jest jeszcze dużo do sprzątania, no i tak po trochu codziennie sukcesywnie sprzątam. Ulcia na szczęście ładnie śpi w dzień i wtedy staram się ten czas maksymalnie wykorzystać, a jak nie śpi to potrafi pobawić się troszkę sama na kocyku, więc powoli wychodzimy z bałaganu jaki został po remoncie.

Niestety Ula działa według zegara biologicznego a nie tego ze wskazówkami, czyli po staremu, czyli wcześniej. Jak wstawała rano po siódmej, tak teraz po szóstej. No i w dzień też według "starych" godzin śpi. Może stopniowo, stopniowo uda mi się ją przestawić. A ja jakaś masakrycznie śpiąca jestem, już o 20 najchętniej bym spała 😜 To te długie wieczory tak na mnie chyba wpływają.

Aha, randka się udała 🤪 Najpierw byliśmy na koncercie jazzowym (zespół grał utwory Milesa Davisa), naprawdę przyjemny koncert, nie wiedziałam, że tak lubię jazz 😜 A potem poszliśmy jeszcze na herbatkę. Świadomie starałam się nie poruszać tematu Uleczki i dosłownie kilka razy o niej wspomnieliśmy. A ona spała sobie smacznie po czujnym uchem wujka 🙂

Chciałabym każdej z Was odpisać, ale już późno strasznie (i tak wyjątkowo długo wytrzymałam dzisiaj)... Także może teraz uda mi się na bieżąco odpisywać, a tymczasem dobrej nocy i miłego czwartku (jeju, to już czwartek jutro 😮 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gabb, kiedyś chyba Sobolinek pisała o tym, że jak dawała Ani mleko modyfikowane to było OK, a po kaszce mlecznej miała wysypkę i doszła do wniosku, że w tych kaszkach mleko jest słabszej jakości... Chyba po prostu będziesz musiała wypróbować jak Borys zareaguje na kaszkę mleczną, żeby się przekonać, bo tak na logikę to niby to samo czy mleko z kaszką czy kaszka z mlekiem (o tej samej konsystencji), ale jak to naprawdę to niewiadomo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka mamusie 🙂
My po wizycie i moja lekarka stwierdzila, ze te stany podgoraczkowe, zielone kupki to zabkowanie, a czerwone krostki, ze moze cos ja uczulilo, albo zle wyplukalam ciuszki z plynu 🤔 dzis jest juz ich mniej niz wczoraj, schodza powoli. Mam nic z nimi nie robic. Powiedziala, ze jak nie swedza i skora nie peka to sie nie martwic. No i 3 tyg temu bylam na wizycie i Ala od wtedy nic nie przytyla...
No i dzis przebila sie juz na dobre lewa dolna jedynka 😁 😁 😁 😁 Ciekawa jestem czy kazdy zabek bedzie niosl za soba te wszystkie objawy co pierwszy ?? hmmm
Asiula super ze wrociliscie do domu 🙂 napewno sprzatanie troche zajmie czasu, ale powoli i wszystko dojdzie do ladu- powodzenia 🙂
Zuza wiesz jednak nie kupilismy autlandera- tam nas chcieli wykiwac na % i ogolnie sie nam odwidzialo. Kupilismy 2012 KIA sportage SUV- powiem ci, ze zakochalam sie w tym aucie heheh. Najleprze co jest to ma kamere z tylu na zderzaku i jak cofasz to ci pokazuje ile mozesz i jak jestes za blisko to pipczy. Jak dla mnie swierzego kierowcy to bedzie jak znalazl 😁
Evek kochana te przygotowania do slubu 🙂 fajnie ci. Szkoda, ze nie ma T to napewno bylo by ci lrzej odciazyl by cie z Szymciem. Ale juz niedlugo kochana zobacz juz Listopad 😁 jeszcze miesiac 😉
Sobolinku ciekawy ten kubek 🙂 musze tu poszukac bo i ja chetnie bym jego wyprobowala. Szybsza droga do nauczenia picia z normalnej szklanki bez zadnych dziobkow 🙂
Gabb bierz mloda nianke. Te starsze kobiety to nie maja tyle cierpliwosci do dzieci. Jak widzialam na youtube te nanki co nakryli co zle traktowaly dzieci to wszystkie kolo 50-tki. Powodzenia kochana w szukaniu- mam nadzieje, ze trafisz tak fajnie jak Joanna 🙂
Joasiu jak tam wolne ??? Cos ciekawego robicie?? Odpoczywacie heheh pewnie nie mozecie sie soba nacieszyc z Blanuszka 😁
ehhh uciekam bo cos ostatnio mnie boli szyja jak za dlugo siedze przy kompie 😜
O i zapomnialam dodac, ze Luska dzis pobila rekord w marudzeniu, w samochodzie podczas jazdy ciagle chce zeby uwaga byla skupiona na niej. Puzniej w pracy ehhhh szkoda gadac nosze ja lewa reka smieje sie ze juz mam takie muly !!! hahaha 😁 Tak czy siak rozwazam obcje TEsciowa---- niestety, ale Ala ewidentnie potrzebuje duzo uwagi, a w pracy nie ma co sie oszukiwac musze pracowac. Oj bedzie ciezko bo jak sobie dzis uswiadomilam, ze od kiedy Ala sie urodzila to najwiecej bez niej bylam moze godzinke.... nie wyobrazam sobie, ze nie bedzie jej obok mnie 🤨
no nic koncze buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek
Asiula ,cieszę się ze randka się udała,fajna odskocznia co?zycze zebyscie na tej jednej niepoprzestali 🙂,eh ja codziennie nie moge dojsc do ladu z bałaganem w domku,a TY sobie radzisz po remoncie,wielkie oklaski dla Ciebie
Nanusia,fajne autko,ja lubie auta tego typu,nawet lepiej jezdzi mi sie wiekszymi niz malymi,a kamera super sprawa,ja w swoim poprzednim miałam tylko czujnik cofania ,pokazywał ile zostało jeszcze miejsca i oznaczał to dzwiekiem,teraz jezdze toyota yaris,strasznie maly samochod ,nawet bagaznika nie ma,widocznosc zerowa(strasznie mala szyba z tyłu)ale to auto z naszej L-ki,współczuje kursantom,ze musza sie tym uczyc jezdzic,no a Laguna stoi nadal w garazu,bo A sie ludzi ze znajdzie klucz do niej,szkoda mu 600 zl na nowy.Nie martw sie ze Ala nie przybiera,mja Zuza w ciagu 2 miesiecy tez przytyła tylko 500 gr.ale one teraz maja duzo ruchu i spalaja wszystko bardzo szybko,tak myslałam ze te krostki u Alusi to jakies uczulenie,a ząbki moja droga to u nas dolne wyszly w sierpniu i było marudzenie,a od 2 miesiecy ida górne,dziasła sa mega opuchniete ,marudzenie jeszcze wieksze niz przy dolnych,a zębolki nie mogą sie jakos przebic,słyszałam ze najkorzej jest z tylnymi zebami,
Gabb,jesli chodzi o mleko (ja karmie piersia tylko)to wydaje mi sie ze nie ma sensu laczyc mm z kaszka bezmleczna,tylko podawac kaszka zawierajaca mm.chyba taniej wyjdzie ,a wychodzi na to samo ,ale moze sie myle,my jemy Danonki ,ale tak 2 na tydzien,w przeciwnym razie Zuza po nich strasznie ulewa i dostaje wysypki,co do niani to ja nie wiem,dziewczyny chyba mają rację ze młodsza lepsza,bo zrobi co jej powiesz ,a starsza bedzie miała swoje nawyki,ale z drugiej strony nie mozna wten sposób wkładać wszystkich do jednego"worka",bo tak sie zastanawiam czy mnie by ktos zatrudnił jako nianie skoro mam 2 dzieci i jakies doswiadczenie,czy stwierdziliby odrazu ze ta sie napewno nie nadaje,chyba do kazdego człowieka trzeba podejsc indywidualnie
A dziewczyny,wczoraj mi przyszły te rajstopki z ABS na kolanach i stopach,rewelacyjne są Zuza śmiga po całym domu i zero "rozjazdów" i poślizgów,polecam,szkoda tylko ze tyle kosztują, a u nas w sklepach nigdzie nie znalazłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziendobry 🙂

Juz kolejny dzien,za oknem piekna zlota jesien i na dodatek bardzo cieplo.Po obiadku zmykam na ogrod,mamy tam dwie brzozy ktre zrzucily piekne liscie(moze porobie jeszcze kilka zdjec),ostanio w parku nie bylo az tak zloto... a wrecz dzrzewa zielone 😮

Szymonek nie mial problemu ze zmiana czasu.Od dwuch dni,zmienilam jego wieczorne rytualy,kapie go o 19 i przed 20 dostaje mleczko,tym sposobem budzi sie okolo 7-i nie chce juz spac.Kiedys jak kladlam go okolo 21 budzil sie o 6-7 ale spal jeszcze do 10.
W tym momencie spioszy sobie,tak ze mam chwile dla was.

Sobolinku
Swietny ten fotelik,niespotkalam sie jeszcze z takim wzornictwem-ciekawe czy sa inne zwierzaki 😜

Gabb
Jesli zrobisz mu kaszke z mlekiem modyfikowanym to bedzie dokladnie to samo.Kaszka z mlekiem to nic innego jak zwykla bezmleczna z proszkiem.
Powodzenia w poszukiwaniu niani 🙂 Wiesz jesli chodzi o wiek,tu chyba nie ma regoly,zalezy tez czego wymagasz od niani i jakie beda jej obowiazki poza opieka nad Boryskiem.

Nanusiu
Tak wiec jestes spokojniejsza.I gratulujemy zabalka 🙂 Moze ten pierwsze wystrzal zabkowy tak przeszla,miejmy nadzieje ze kolejne beda lagodniejsze.
Samochodzik-super,ja zaluje ze nie kupilismy tam SUV,niby nie mamy malego samochodyu ale jednak wysokie,wydaja sie byc bezpieczniejsze.
Jesli chodzi o prace bez "nadzoru"Alusi hehe ,wiesz to moze i nie glupi pomysl.bedzie ciezko,napewno ale dasz rade,zawsze szybciej sie wyrobicie-bo przeciez na godziny niepracujecie ?? bedzie dobrze,grunt zeby przyzwyczaila sie do babci.

zuzka
Ja mam te rajstopki z ABS ale hmm te anty poslizgi sa pod kolankami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny juz mam tak dosyc tego remontu sypialni. Gosciu ma placone na godziny i juz sie tak ociaga, ze az smiech mnie bierze i zlosc!!!
Sobolinku jak sie nie myle u ciebie panowie poswiecili na malowanie ile 2 dni ?? U nas juz dzis jest 3 i tylko jeden pokoj !!
No i u nas bardzo zimno dzis - nawet nie ma jak sie wyrwac z domu ehhhh naszczescie Luska juz spi kolo 1h w tym halasie bo gosciu sciera wlasnie pec 🤔
Kurcze wykrakalam musze leciec bo mala sie budzi wlasnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nanusia ,to strasznie duuuuuuzy ten pokój masz,skoro im to juz 3 dzień zajmuje 😁u nas dziś iękna pogoda,wiosna normalnie ,15 stopni i bardzo cieplutko,a pytałas o to czy dzieci sa grzeczne,moja Zuza to diablica mała,taka mała chłopczyca,jak mówie jej NIE NIE ,to ona patrzy na mnie ,smieje sie ,a potem wyciaga jezyk i pluje,potrafi zacisnąć pięści i pokazywać jaka jest zła,wykrzywia wtedy buzię,a jak coś robię w kuchni to przychodzi do mnie i ciągnie za nogawkę od spodni i wstaje,jak porównuje ją z Michałem jak był w jej wieku ,to on był aniołkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć kochane !

Przede wszystkim bardzo przepraszam, że taaaaaaaaaaaakkkk dłuuuuuuuuuuuuugo mnie nie było. Raczej nie dam rady nadrobić tylu stron ale obiecuję, że od dziś będę na bieżąco.
A tak w skrócie co u nas 🙂

Pawełek ma już 6 ząbków: dwie dolne jedynki, górne dwójki i jedynki. No i idą kolejne dwa na dole. Zaczął raczkować ale też i stoi już trzymając się łóżeczka. Siedzi samodzielnie już super. Mówi mama, tata, i baba. A baba zaczął mówić jako pierwsze 🙂
Wpadliśmy ogólnie w wir codzienności. Ja wstaję o 5 rano, Pawełek o 5.30. O 7 jest już w żłobku. Odbieram go po 4 i potem mamy już czas dla siebie (bezcenny czas, oczywiście z tatą włącznie). I tak codziennie. Zaliczyliśmy po drodze przeziębienie i kolejne L4, moje zapalenie ucha i ząbkowania z garczką.
A tak ogólnie to wierzyć mi się nie chce, że to już 9 miesięcy minęło.
Powrzucam dzis zdjęcia na fb.
Całujemy was bardzo gorąco z Pawełkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki
Dziś miałyśmy z Anią dzień wizyt. Najpierw przyjechała do nas moja mama (od narodzin Ani była u nas 2 raz, a ma 15 min tramwajem - fakt widzimy się co tydzień u niej) a wieczorem zapukała do nas nasza sąsiadka, która ma 7 tygodniową Alusię. Przyjechała do nas z córcią. Ale to maleństwo w porównaniu z rozbrykaną i głośną Anią 😉 Już zapomniałam jak Ania była taka maleńka, ale ten czas leci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...