Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

witaj Mania,oj z tego co czytam to tez sporo przeszłaś na poczatku,znam te wizyty po lekarzach,i ciągły niepokój,ale najwazniesze ze wszystko ok. i wykryte wczesnie bo mozna zareagowac,co do masci na dziaselka ja stosowalam i bobotik czy jakos tak i dentinox ale nie wiem czy to pomaga,a musze cos wykombinowac znowu bo Zuzi ida zeby z gory i mam juz dosc dzisiaj kolejna noc z placzem przez sen byla ,a gryzakow nie chce gryzc tylko nimi trzaska o wszystko co ma akurat pod reka,ona zreszta jak tylko cos dorwie do raczki nawet ciasteczko to zaraz tym uderza w co sie da zamiast np jesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mania161287 napisał(a):
Witam!
Mam nadzieje ze pare dziewczyn jeszcze mnie pamieta ☺️
Zalogowalam sie tu dopiero ale odpuszcze sobie pisanie juz dzis i wpadne w dzien i skrobne co i jak
Pozdrawiam Mamuski z Brzuszka i reszte dziewczyn z tego fora 😘

Cześć Mania 😉
Fajnie, że do nas dołączyłaś 😉 Widzę, że Twój Michać podobnie jak moja Ania i Michałek malejmyszki jest z 18 lutego 😉 Super 😉
Z opisu Waszych wspólnych początków wynika, że doświadczyliście już niemal wszystkiego ;( Najważniejsze, że jest coraz lepiej a będzie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Zuzka
miałaś racje,dzisiaj pogoda paskudna !! Szaro,deszczowo i ciemno 😞 Nie lubie takiej pogody,odrazu dopada mnie straszna tęsknota i smutek .Szymonek właśnie zasnął,tak że jest czas na wspomnienia ech...
Ta wczorajsza sytuacja zuzka,to ewidentnie wystraszył sie chyba mojego śmiechu,skoro patrzył na mnie 😞 fakt może zbyt głośny był ten śmiech.

Nanusia
Również zakupiłam śpiworek i moge śmiało stwierdzić ze jest to rewelacyjny pomysł,kiedyś byłam sceptycznie nastawiona, teraz nie żałuje.
Kurcze ten naderwany mięsień,poboli troche 😞 Ja też tak miałam w pierwszy tydzień po porodzie od noszenia i robienia wszystkiego do okoła na raz !! Ciesze się że M Ci pomógł w pracy,przy Alusi.Rozumiem Cię że masz dylemat co dalej z opieką Ali.Fakt gdyby była z nią teściowa wy szybciej bylibyście w domu,może dajcie sobie jeszcze tydzien próby i wtedy zdecydujecie??
Zdjecia ze chrztu -śliczne,przepiękna sukienusia.A ty kochana jakie masz juz długie włoski,a pamiętam jak pracowałyśmy razem,zawsze pokazaywałas mi jakie ty już byś chciała miec-do łopatek a teraz podejrzewam sa jeszcze dłuższe 😉 ech ten czas...

WITAJ mania - super że wróciłaś.
Bidulko to musiałaś przeżyć swoje na początku 😞 Ja wiem co to za terapie są.Dzieciaczek,którym się opiekowałam też miał silne napiecie mięśniowe i nadal ma krzywą przegrode nosową,urodził się jako wcześniak i poprostu coś nierozwinęło swoim rytmem.Ale tak jak u Michałka,wszytsko jest w jak najlepszym porządku 🙂
Fajnie ze przesypia Ci nocki a jesli chodzi o alergie to jakie mu podajesz mleczko ?? I czego nie może jeść i jak przyswaja gluten ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
witaj Mania,oj z tego co czytam to tez sporo przeszłaś na poczatku,znam te wizyty po lekarzach,i ciągły niepokój,ale najwazniesze ze wszystko ok. i wykryte wczesnie bo mozna zareagowac,co do masci na dziaselka ja stosowalam i bobotik czy jakos tak i dentinox ale nie wiem czy to pomaga,a musze cos wykombinowac znowu bo Zuzi ida zeby z gory i mam juz dosc dzisiaj kolejna noc z placzem przez sen byla ,a gryzakow nie chce gryzc tylko nimi trzaska o wszystko co ma akurat pod reka,ona zreszta jak tylko cos dorwie do raczki nawet ciasteczko to zaraz tym uderza w co sie da zamiast np jesc


heheh Szymcio też tak samo robi z wszystkim co wpadnie w jego ręce,albo uderza o stół albo w powietrzu machnie trzy razy i bam na ziemie 😁 - jakie małe urwiski 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evek napisał(a):
Hej
Zuzka
miałaś racje,dzisiaj pogoda paskudna !! Szaro,deszczowo i ciemno 😞 Nie lubie takiej pogody,odrazu dopada mnie straszna tęsknota i smutek .Szymonek właśnie zasnął,tak że jest czas na wspomnienia ech...

u mnie tez to samo,chcielismy dzisiaj jechac do tego konsulatu,ale odlozylismy na czwartek bo ma byc lepsza pogoda ,bo szkoda jechac tyle km. tylko do konsulatu,trzeba zaliczyc rynek i sukiennice,podobno po remoncie,i slyszalam ze jakies muzeum tam zrobili ,dawno nie byłam a bardzo lubie Krakow juz nie moge sie doczekac tej wycieczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki za mile slowa 😘
Co do gryzakow i calych masci to nie sprawdza sie u Michasia.
Jesli chodzi o jedzenie to maly pije mi tylko 3 razy mleko tak 180 ml jak wypije to jest dobrze. Mleczko musze zageszczac kaszka ryzowa, kukurydziana lub zageszczaczem bo jak nie to ulewa okropnie. Je wszystko gotowane z dodatkiem Sinlaca- takiej kaszki. Nie moge mu nic dawac z mlekiem innym niz jego a jesli chodzi o gluten to powiem ze dopiero od 2 tyg moge mu podawac i narazie nic sie nie dzieje na szczescie. Jest uczulony na cytrusy i pestkowce i tu jest problem jesli chodzi o soczki i herbatke. Karmienie go jest ogolnie pracochlone, drogie ale ten jego usmiech jak je wynagradza wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc kochane!
Evek to coś nowego dla Szymcia, pewnie dlatego się przestraszył...nie martw sie na pewno już nie pamięta 😉
Jeju tak piszecie o tych migrenach i aurach i jestem w szoku!!! Nie wiedziałam, że aż tak to może uprzykrzać życie! Trzymajcie się dziewczyny! Z tego co wiem to moje teściowa takie ma migreny, wtedy przez 3 dni nic nie je, wymiotuje i ciągle śpi, jest nie do życia wtedy:/ Najgrosze jest to, że zauważyłam, że mój mąż ma częste bóle głowy, zwłaszcza po alkoholu...tyle, że on nie zrezygnuje z alkoholu na pewno:/
Mania fajnie, ze jesteś 🙂 Jak mogłybyśmy Cię zapomnieć!!! Michałek jaki już duży! Jest cudowny! Może z wiekiem wszystko się unormuje (szmery i chrząkanie) trzymam kciuki i życzę Wam dużo dużo zdrówka!!!! I oczywiście zazdroszczę tych nocek!!! A na ząbki to u Nas też żadne maści nie wchodzą w grę, płacze i się broni jak chce jej smarować, gryzaki wyrzuca, a najlepsze dla niej są ośmiorniczki gumowe do kąpieli, gryzie je z wielką chęcią, jak się przyssie to koniec, noi broda mamy też najlepszym gryzakiem jest 🙂 śmiejemy się z mężem że to taki mały glonojad jest...niestety odkad wyszły jej dwa zęby na dole, już mama brody nie daje bo gryzie! 🙂
Nanusiu wczorajszej nocy właśnie wypróbowałam śpiworek Blanki i zasnęła fajnie, ale od 2h w nocy zaczęła płakać i się wiercić :/ za pół godziny zwnou się obudziła i płakała, więc śćiągnęłam jej śpiworek i już nie płakała, sama nie wiem czy to zbieg okoliczności czy ją wkurzał śpiworek... a co do pracy to gratulacje!!! Jestes bardzo dzielna 🙂 wiedziałam, ze dasz radę!!! I bardzo bardzo się cieszę, że mąż był pomocny!!!! Może w końcu zaczyna rozumieć, że potrzebujesz pomocy! Albo wychodzi z założenia jak to zwykle facet, że jak nie pracujesz to zajmujesz się Alą, on pracuje, a jak Ty teraz zaczęłaś też pracować, to switerdził, że trzeba sie podzielić obowiązkami po równo..tak często myślą faceci, nie rozumieją, że opieka nad małym dzieckiem to nie są wakacje, tylko bardzo ciężka wykańczająca jak żadna inna praca! Mój to zrozumiał jak zaczął zostawać sam na weekendy, nie potrafi nic zrobić w domu przy niej, kompletnie nic!!!! No i powiem Ci kochana, ze się zdziwiłam, ze musiałabyś zapłacić za opiekę nad wnuczką teściowej!!!!!!!! Szok!!! Ona to wymyśliła, czy Wy sami chcecie???
Fotki są cudowne, pięknie wyglądałyście, Ty I Ala!!! Sukieneczka Ali śliczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny
Ja mam stresa przed następnymi 3 dniami. Jutro rano wchodzi nam ekipa i będą malować całe mieszkanie (z wyjątkiem pokoju Ani, gdzie jest teraz graciarnia)Zostanę z Anią sama no i z tymi facetami. Już mam dość na samą myśl. Nie wiem czym dam radę ich kontrolować, sprawdzać i jeszcze zajmować się Anią w wywróconym do góry nogami mieszkaniu. I jeszcze ten zapach farby... ale nie mamy innego wyjścia. Mąż nie może wziąć urlopu, teściowa pracuje a moja mama na urlopie ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
Ja tylko na chwilę ,Zuza dopiero teraz mi zasnęła,ni echciała spać po kąpaniu tylko sie bawić usypianie przez tatusia nic nie dało w końcu musiał iśc do pracy,ja ją włożyłam do kojca i się bawiła bo nawet nie myślała o spaniu ,tylko się śmiała i gadała cały czas,wogóle miała dzisiaj jakiś nadzwyczaj dobry humorek.ale w koncu zasnęła i pewnie za pół godz. się obudzi.
Sobolinku szkoda że taka brzydka pogoda jest bo nawet za bardzo nie będziesz mogła wietrzyć mieszkania z farby,a to mimo tych ekologicznych teraz farb jakiś zapach jest ni i jeszcze małe dziecko w domu do tego wszystkiego,współczuję no i pilnowanie robotników,przyznaję nigdy tego nie robiłam,bo mimo ze dom budowała nam firma to robotników nie trzeba było pilnować ,a wręcz zaskakiwali mnie codziennie postępem robót,a jeśli chodzi o malowanie ścian to ja takie rzeczy robię sama..może to dziwne ale poprostu to lubię i szczerze powiem ze barzdo mnie to odpręża,tylko się nie śmiejcie ze mnie,nie raz już mówiłam że coś mi się w głowie poprzestawiało zanim przyszłam na świat bo typowo kobiecych zajęć nie cierpię ,typu gotowanie i sprzątanie,no to fajnie juz sie wyspała,chyba czeka mnie ciezka noc ,dobranoc spokojnej nocki zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
Sobolinku wspolczuje remontu mnie tez to czeka, ale naszczescie jeden pokuj no i M z kolega bedzie robic takze to rybka w porownaniu co ty bedziesz przechodzic. Powodzenia. Co do puzzli na podloge- zapomnialam z tego wszytskiego napisac. Tak jak Asiul napisala to moge tak zrobic. Zamowic ci i wyslac, ale tak jak napisalas napewno przekroczy to wartosc puzzli bo zaluzmy ze ja zaplacilam za nie z przesylka 22$ wiec dolar 3.20 zl to bedzie kolo 70 zl i teraz wysylka do plski tez bedzie kosztowac kolo 20 $ na moje oko bo to nie jest ciezkie to bedzie kolo 140 zl wiec przemysl.
Zuza jak tam siostra i Lenka ?? Juz lepiej ??
No i dziewczyny wspolczuje tych migren!
Joasiu u mnie Ala tez jak glonojad zassiewa mi cala twarz, a szczegolnie lapie sie za nos heheh i strasznie mnie szczypie !!! Fajnie, ze twoj maz mial okazje zobaczyc jak to jest z dzieckiem bo to fakt z facetami jest dokladnie tak jak piszesz. Wszystko im sie wydaje. Zuzka a co do mego meza to masz racje on nie chcial widziec sie juz ze swoja matka wykanczala go psychicznie i puzniej juz nie mial sily dla nas, ale i tak mnie to wkurzalo. Zobaczymy jak to bedzie dzis tez byl bardzo mily i pomocny- moze w koncu cos do niego dotarlo 🤔
Mania to zeczywiscie kobieto przeslas troche tego od samego poczatku!! DObrze, ze michas chociaz nocki ci przesypial tyle z tego mialas. No i tak jak Joanna pisze z wiekiem mu sie wszystko unormuje zobaczysz 🙂
Dzis Alunia caly dzien byla taka powazna !!! Wogle zabawki ja malo interesowaly i wogle lapie sie za wszystko tylko nie za zabawki !!!! heheh a jak jej zabieram to jest placz. Szczegolnie ciaga za kable !!!No i ciagle chce sie podciagac do stania, a jeszcze nie ustoi dluzej niz pare sekund !! Maly cwaniaczek. No i jutro znowu do pracy- dzis bylysmy w domku. Narazie 3 razy w tyg bedziemy jezdzic. A i co do placenia tesciowej za pilnowanie to ona powiedziala, ze chce 400$ bo musi zaplacic za szkole za jej syna ma 7 lat mego meza brat i poprostu musi miec z kads kase bo inaczej jak nie bedzie pilnowac to musi znalezc prace. Wogle z nia to dluga historia i jej pracami i utrzymyywaniem sie jest nieodpowiedzialna bo zawsze miala latwe pieniadze. Cale zycie ojciec ja utrzymywal i jak pracowala to tylko w swoich biznesa ktore po miesiacu konczyly sie niepowodzeniem! Dziadek jest juz kolo 80 i dalej pracuje na 2 zmiany. ma tylko 4 h snu a puzniej caly czas w pracy. W nocy sprzata ofisy a rano odrazu do fabryki i tak do 17 😞, i tak cale zycie dla niej ehhh duzo pisania temat rzeka !!! 😲
Nic kobitki uciekam sie polozyc bo jutro ciezki dzien !!!
Milego dzionka jutro !! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
no to już wiadomo który szkrab będzie pierwszy chodził na tym forum 😉
Alunia idzie jak burza, gratulacje 🙂
Nanusiu jeśli masz płacić teściowej (nie wiem czy to są małe czy duże pieniążki w stosunku do tego co zarabiasz) to zastanów się czy nie będzie lepiej jak weźmiesz do opieki obcą osobę, dla zdrowia psychicznego twojego i twojego męża, myślę ze młoda dziewczyna będzie z większym zaangażowaniem zajmować się dzieckiem niż wszystko wiedząca teściowa która będzie wychowywać ci dziecko na swój sposób. Co innego jakby to była kochająca i troskliwa babcia to taka opieka jest warta kazdych pieniędzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
Caly dzien nie mialam internetu i dopiero dzisiaj udalo mi sie wejsc na mamusie.
Mania, oczywiscie, ze pamietamy...Co jak co, ale z Toba jako pierwsza pisalam jeszcze na brzuszku i tygodniach ciazy 😉 A swoja droga zastanawialam sie ostatnio co tam u Ciebie i u Diuny. Ona nigdy nie napisala chyba juz po porodzie.. WIdze, ze maly ma napiecie miesniowe i chodzisz na rehabilitacje..My tez chodzimy, ale Maja ma asymetrie i na poczatku tez cos bylo z napieciem, ale juz jest ok.
Evek to super, ze maz wraca! Faktycznie z nie wazne sa pewne sparwy, wazniejsze jest bycie razem..A budowa domu zawsze moze poczekac jeszcze troszke. Napewno wykorzystacie ten czas jak najlepiej 🙂
Przeczytalam tez o tych waszych migrenach i nie spodziewalam sie, ze to jest az tak nie przyjemne..Wspolczuje i mam nadzieje, ze nie bedziecie musialy juz tak cierpiec.
Nanusia, niedlugo Ala bedzie biegac 🙂 Widzialam zdjecia na agu, slicznie wygladalyscie 🙂 A Alunia jaka swietna kreacje miala! A co do tesciowej to faktycznie troche dziwne, ze musielibyscie jej placic, no ale rozumiem ze ma na utrzymaniu syna. Chociaz mi sei wydaje, ze lepiej jej placic niz komus obcemu..Przynajmniej wiadomo, ze krzywdy dziecku nie zrobi i bedzie dbala o swoja wnuczke. No i super, ze pierwszy dzien w pracy sie udal! Wiedzialam, ze tak bedzie.

A my dalej mamy kolejny dzien marudzenia.. Maja juz nawet nie zasypia przy piersi i nie chce spac w ciagu dnia..A do tej pory zawsze spala po 3-4 godziny zaraz po przebudzeniu.Nawet po kapieli jak idzie spac to jeszcze sie kilka razy budzi, ale tylko chce sie przytulic i zasypia od razu..Chyba niedlugo bedzie zabek, bo juz czuc go pod palcem i slychac jak sie lyzeczka stuka, ale jeszcze sie nie przebil..Mam nadzieje, ze to kwestia kilku dni.
No i Maja nauczyla sie "gadac" :P Wczoraj powiedziala tata i dada....Smiesznie, bo akurat tak bylo, ze maz dluzej w pracy byl i ona tak siedzi i sie patrzy na mnie i mowi "tata"...Smialam sie, ze wola go do domu 🙂 Potem jak przyszedl to caly czas tylko tata i tata bylo 🙂

I jeszcze mam pytanie do tych co karmia MM, ile wasze maluszki jedza na noc mleka? Bo moja po oproznieniu 2 piersi jeszcze je 180 ml. I jaka kaszke dajecie do butli na noc i ile?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki jestem na moment 😉
Remont pełna parą a panowie mnie miło zaskoczyli. Cichutcy, robotni i nie na podwójnym gazie bo bym przegoniła. Ania zaczęła ich czarować swoim uśmiechem i musiałam z nią uciekać, bo nic tylko by na nią patrzyli 😁 😁 Sypialnię mam już raz pomalowaną i do 13 powinna być gotowa. Jutro i pojutrze reszta, ale panowie wszystko sami robią, dokładnie zabezpieczają więc się nie martwię 😉
Nanusiu z tego wszystkiego zapomniałam Ci napisać jak bardzo się cieszę, że w pracy tworzycie z mężem udany tandem. Może w końcu zrozumiał, że partnerstwo w związku jest potrzebne. Szkoda, że dopiero wtedy jak wróciłaś do pracy. Ale lepiej późno niż wcale. Oby taki stan się utrzymał jak najdłużej!!! Trzyma kciuki za Waszą cudną trójeczkę 🙂 No i super, że Alusia jest taka grzeczna wtedy jak mamusia pracuje 😉 Uściski dla małej królewny 😉
Aha , ja jestem podobnego zdania co Julik jeśli chodzi o opiekę na Alusią. Jeśli już masz płacić to chyba lepiej osobie, która nie będzie z góry narzucała swojego zdania i wychowania. No i która nie będzie u Ciebie powodowała depresji przy każdym kontakcie. A wtedy kontakt byłby codzienny. I jeszcze jedna rzecz, od rodziny ciężej jest cokolwiek wyegzekwować. Sama byłam nianią dziecka kuzyna i jak przychodziło do trudnych rozmów (bo i takie się zdarzały) to emocje czasami brały górę i pokrewieństwo wcale nie pomagało a wręcz przeciwnie. Ale decyzja należy do Was.
Marta super, że Majeczka Wam się już rozgadała 😉 To super uczucie jak się słyszy tata 😉 nawet te nieświadome. Ania ma dni kiedy mówi tata a teraz jakby przestała. Pewnie niedługo zacznie jechać z innym repertuarem (byle nie łaciną hehe)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mania161287 napisał(a):
Dobry 😆
Ja jestem w szoku poszlam z malym spac o 21 i dopiero wstalismy 😮
Taki glodny byl ze 210ml mleka wchlonal
Zabieramy sie za sprzatanie bo ostatnio czasu bylo malo i musze ogarnac wiec odezwe sie wieczorkiem.
Milego dnia 🙂

Hej
To się wyspaliście za wszystkie czasy 😉 I bardzo dobrze 😉
Miłego sprzątania i pomocnego Michasia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny, później postaram się nadrobić zaległe strony. Teraz tylko chcę napisać, że wyszliśmy ze szpitala. Wyobraźcie sobie, że jak tylko weszlismy do szpitala, to biegunka od razu ustała. Wszyscy się zastanawiali co my tam robimy.
Okazało się, że to na szczęście nie rotawirus zapalenie żołądkowo - jelitowe o zakaźnym pochodzeniu (tak zaznaczyli na wypisie). No i L4 do piątku. A w przyszłym tygodniu babcie się podzieliły, żeby nie musiał jeszcze iść do żłobka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzienodobry 🙂
Przyznam ze my tez dzisiaj pospaliśmy sobie do 11 😮,jakoś patrząc przez okno,odechciało mi sie wstawać-u nas nadal paskudna pogoda.Nie lubie jak pada deszcz,człowiek ma związane nogi,o spacerze nie ma mowy boo co chwile mrzawi.Wiem że to co napisze jest iracjonalne ale chyba juz chce zimy heheh,no bo tak,jak jesień ma być tak paskudna,wole śnieg-wtedy śmiało można na spacero i saneczki 🙂

Nanusiu
Alusia była mało pogodna, pewnie miała zły dzień heh 🙂 tak jak i my miewamy,gorsze dni.
Szymcio też ma takie "ciche dni" i jakiś taki obrażony 😆
Ah ta Twoja córunia,śmiga do przodu jak szalona 🤪 numer jeden na forum i wcale się nie dziwie że noc stop chce do góry -spodobało jej sie.
Kochana nie zamartwiaj się na zapas,tak jak już wcześniej pisałam,dajcie sobie jeszcze czas,zanim podejmiecie ostateczną decyzje.Wiem ze babcia to babcia-opieka bezcenna, ale w tym wypadku,nie ma się co oszukiwać,wiemy jak jest i jak to czasem z nią bywa.Nanusiu a czy ona te 400$ to za miesiąc chce??

Marta
Ja myśle że to marudzenie to nic innego jak ząbki ! Opisując zachowanie Mjeczki,jej przebudzanie sie tuż po zaśnieciu,tak samo ma Szymonek.Coprawda dwa ząbki już sa i to w co raz to wiekszej okazałosci,dalej jest marudka a ostatnio nawet ma mniejsza chęć do jedzenie 😮.Cieszmy się że nie gorączkują.
Brawa dla niej za pierwsze słowa 🙂 ,ja już nie moge się doczekać kiedy je usłysze.Mama,baba juz było,ale wiem że przez przypadek.

malamyszko
Dobrze że Wasze podejrzenia co do rota,okazały się mylne,całe szczęście.A w jaki sposób lekarze to wykluczyli ?? I na jakiej podstawie zdjagnozowali jako wirus jelitowy ?? Na pdst objawów ?? Bo w sumie Michałek juz jakis czas miał te biegunki i źle sie czuł hmmm

Asiul
Tak węc czekam na pierwsze słowo mama 😜,przesąd,przesądem a dla chcącego nic trudnego 😁
Są ponoć metody na upragnioną płeć


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula gdyby nam się to sprawdziło to byłby braciszek 😉 SUPER 😉 Ania cały czas tylko tata i tata 😁 😁 😁:
Malamyszka jak dobrze, że z Michałkiem już lepiej i że to nie rotawirus. Już zaczęłam się martwić o skuteczność tej szczepionki, bo też szczepiłam Ankę.
Evek dałaś mi do myślenia z tymi saneczkami 😁 😁 😁 trzeba będzie się rozglądnąć hehe. Co prawda zima to mój wróg (ze względu na nogę) ale teraz może ujrzę ją w innym świetle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...