Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

No to fajnie trafiłaś ,mnie się podobaja już od zeszłego roku w QUAZI(chyba tak się pisze) ale kosztują 400 zł. w zeszłym roku ich nie przecenili i teraz chyba też nie mają zamiaru 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
zuzka ja myję Ani już ząbki pastą Elmex od 1 roku. Też ją połyka, ale nic jej nie jest.
A co do mamy, to nie zazdroszczę takiej hrabiny. Też bym jej tak powiedziała, albo i gorzej 🙂 Twoja ciotka mi się kojarzy z pewną postacią z M jak miłość. Pamiętasz ciotkę Hanki, która mieszkała kiedyś u starych mostowiaków i chowała pieniądze gdzie popadnie? Taka zimna i nieprzystępna, brrr.W.....jąca (irytująca) wszystkich. Jak z Twojej mamy jest jeszcze gorsze ziółko to bardzo Ci współczuję, bo mama to osoba, do której zwracamy się ze smutkami i radościami. Ktoś na kim możemy zawsze polegać. Nie będę Cię już bardziej kopała. Wiesz co mam na myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
My używamy pasty aquafresh od 0 - 6 lat, wystarczy dosłownie musnąć szczoteczkę ta pastą i fajnie się pieni, ładnie myje ząbki i wszystko gra 🙂
Zuzka tez 400 zł t bym nie dała za buty :/

Gdybym wtedy zauważyła aquafresh to też bym ją kupiła, bo jest połowę tańsza od elmexa, ale wtedy jej nie było i nawet nie wiedziałam o jej istnieniu. A teraz to najpierw wykończymy naszą (kiedy to będzie 🙂 ) i wtedy może coś zmienimy.
Asiu a ta Blanusiowa pasta ma jakiś dziecięcy smak? Bo ten elmex to normalny miętowy jak dla dorosłych i się nie pieni jakoś nadzwyczajnie. No ale Ania lubi jak myjemy ząbki, sama otwiera buźkę. I niestety przełyka tą pastę, ale to nieuniknione.
A jak często myjecie ząbki swoim maluszkom? Bo my póki mam swoje mleczko a nie mm to raz dziennie wieczorem pastą i rano wodą Ania myje sama 🙂 naśladując mamusię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie 🙂
Gratulacje Ani i Zuzi i Blanusi za piekne usypianie 😁 😁 😁 u nas z zasypianiem nie ma problemu, ale puznie budzi sie w nocy i ciezko jej zasnac-mocuje sie z nia nad lurzeczkiem, a puzniej i tak konczymy razem na materacu 🤔
Zuza co do mamy i takich pretensji o zapraszanie to umego M rodziny jest tak samo. JAk byl nasz slub ( robilismy w domu poczestunek dla mamy i dziadka M) to oddzielnie trzeba bylo kazdego zapraszac, bo kazdy byl urazony ehhh grunt to sie kochana nie denerwowac tym bo to i tak nie ma znaczenia 😉 staraj sie olac to 🙂
Joasiu jak tam inchalacje?? pomoglo cos Blanusi ?? mam nadzieje, ze juz lepiej 🙂
Zuza u mnie od poczatku w prawej piersi bylo o polowe mniej mleka i jest tak do teraz i sciagam rownomiernie i sie nic nie zmienia.
Sobolinku to rzeczywiscie w tej restauracji to niedrogo 🙂 same slodkosci, ale i ja planuje na slodko i na spokojnie. U mnie tak jak u Julik tylko rodzina mego M w sumie 6 osob.
A ja dzis zdalam test na prawojazdy dostalam taki papier ze moge jezdzic i sue uczyc i za jakis tydzien lub 2 bede zdawac jazde 😁 Sniegu nasypalo u nas, ze szok !!! i ma padac cala noc uuuu ciekawe jak jutro dojedziemy do pracy a mamy 40 min drogi...
Malamyszko mam do ciebie pytanie bo wczoraj obejzalam "pamietnik" no a ty czytalas ksiazke i wiem, ze w ksiazce wszystko lepiej i dokladniej wiec na koniec ci staruszkowie umieraja razem w szpitalnym lurzku. Ale jak to sie stalo, czy oni wzieli jakies tabletki i popelnili razem samobojstwo, czy poprostu to byl taki cod i umarli razem. Bo jakos nie dotarla do mnie ta koncowka filmu. Daj znac jak mozesz 😉 i wogle te aktroc co tam zagral Wow swietnie mu to wyszlo tak fajnie zagral zakochanego po uszy i wogle takie ciacho z niego z uuuu 😉 😜 hehehe co ja bym dala, zeby we mnie sie ktos tak zakochal ehhhh zamarzylam sie tylko przez ten film 😉 😉 😉
ok uciekam jakas kolacje zrobic i lece odpoczywac...
3majcie sie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nanusia - poprostu umierają. Taka miłość, że nawet razem umierają. Ja też jak oglądam takie filmy to wszystko biorę do siebie. Że np nie mam takiej miłości, że Paweł nie jest romantyczny itp. Albo, jak oglądam sama w domu, to potem dzwonię do Pawła i mówię, jak bardzo go kocham, tęsknię itp.
A aktor rzeczywiście niezłe ciacho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Nanusia - poprostu umierają. Taka miłość, że nawet razem umierają. Ja też jak oglądam takie filmy to wszystko biorę do siebie. Że np nie mam takiej miłości, że Paweł nie jest romantyczny itp. Albo, jak oglądam sama w domu, to potem dzwonię do Pawła i mówię, jak bardzo go kocham, tęsknię itp.
A aktor rzeczywiście niezłe ciacho.

nanusia i malamyszko oni wcale nie umierają. Przynajmniej mnie się tak wydaje.
tu jest link do niektórych książek Sparksa. Można pobrać w pdfie i sobie poczytać.
http://chomikuj.pl/monika.mon/Ebook/Nicholas+Sparks/NICHOLAS+SPARKS+-+Pami*c4*99tnik+_The+notebook_+-+ebook.rtf,145047046.pdf
Pierwsze pobranie jest za free a za kolejne trzeba płacić. Ale codziennie można chyba raz pobrać.
nanusiu brawo za zdany egzamin na prawko!!!!!! 🙂 U was jest trochę inaczej niż u nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane :*
Widze ze juz u was pasta do zebow poszla w ruch i u nas najwyzsza pora zaczac uzywac 🙂
A propo filmu "pamietnik" ogladalam go chyba z 4-5 razy i moglabym non stop.Piekny film i zapewne ksiazka rowniez zapierajaca dech w piersiach,Niestety nie mam teraz czasu na czytanie 😞
Nanusia,ja zawsze po takich filmach zyje jakby w innym swiecie i to sie wlasnie nazwywa sukcesywnosc ,rezyserow,tworcow,pisarzy 😉

Joanna
Ja tez kupilam tydzien temu buty z 380 na 200 przecenione 🙂 Polowalam na nie od jakiegos czasu,myslalm moze na Swiateczne Promocje ,beda ciut tansze-zawiodlam sie i wiesz co ?? zaraz po switach patrze jest !!! i to jaka znaczna 😉Warto,naprawde warto poczekac.
Wogole to czasami nie wiem skad oni biora takie ceny.A wiecie ze w Douglas maja prawie 300 % zarobku na produktach.Moja kolezanka pracuje wlasnie w tej drogerii i nawet w produkt sa wpisane straty.Zreszta wystarczy poszukac na allegro i widac roznice.

Nanusia
Gratulacje zdanego testu i powodzonka,tzn ja wiem ze masz zdane na 100 % 🙂 wiem mialam okazje to sprawdzic :* hehe pamietasz??
Ja na moim laptopie wciaz mam pogode z Chicago na gadzetach,tak wiec codziennie sobie widze jaka u was pogoda 🙂

Byla u ginekologa wczoraj na kontroli jajnika, tak wiec wszystko w jak najlepszym porzadku 🙂
Jajniczek sobie jest,ma sie dobrze hehe a raczej jego pozostala czesc.I okazalo sie ze mam mala nadrzerke 😞 Lekarz mnie uspokoil ze co druga kobieta ja ma.Powod ?? przeszle stany zapalne badz porod.Musze ja kotrolowac przy kazdym badaniu gin. moze byc tak ze sama sie zablizni tak jak bylo np u mojej mamy.

Kurcze Szymcio chyba przeszedl lekkiego rota wirusa 😞
Dwa dni temu,rano zrobil kupke bardzo zadka i za jakis czas kolejna i kolejna do tego brak apetytu.Wczoraj to samo ale juz tylko dwie zadkie kupki.A i jeszcze dwa razy zwymiotowal 😞
Naszczescie dzisiaj rano byla juz "ladna" zwarta i ladnie zjedzone drugie sniadanko

Ok zmykam ,jade za godzine do Krakowa na kolejny laser,powiem wam jeszcze ze jesli ja po tym zabiegu nie zobacze znacznej roznicy to chyba zwatpie 😞 to juz 4 raz !! Ja wiem ze nawet do 6 musze miec,ale chce juz zobaczyc efekt.I bpoje sie jeszcze jednego,ze ten oszust z Tarnowa,tym drastycznym laserem a raczej sila uszkodzil mi warstwe skroy odpowiedzialna za odbudowe kolagenu,jesli tak to posprzatane 😞 Dzisiaj sie wszytskiego dopytam,skad bede wiedziec czy zaszkodzil czy nie ech ...

Buziaczki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki
Na początek powiem Wam, że ta metoda zasypiania u nas działa 😁 😁 😁 😁 Zarówno wieczorkiem jaki po południu Ania po kilku chwilkach zasypia. Dziś w dzień była już pod koniec płaczliwa i już miałam wizję długiego i głośnego zasypiania a tu miła niespodzianka. Fakt, jak ją położyłam to się rozpłakała, ale po minucie już cichutko leżała przytulona do łóżeczka 🙂 Cud jakiś 🙂 Mamusie , które stosują tą metodę bądźcie wytrwałe a zostanie Wam to wynagrodzone 🙂
zuzka pewnie nie wiesz w co ręce włożyć, pomogłabym Ci, ale mam ciut za daleko. Zajęłabym się prostowaniem ciotki 😁 Widziałam dziś w ccc te butki, pierwszy raz widzę taką markę, ale to pewnie dlatego, że ja już nie kupuję takich butów jak kiedyś 😞 😞 I nie sprawia mi to przyjemności 😞 Wracając do butów Quazi czy cuś takiego to super są i u nas chyba wszystkie są przecenione na 259 albo 269 już nie pamiętam. Jak chcesz to podaj mi nr modelu i rozmiar to Ci sprawdzę czy są też przecenione.
Mam jeszcze pytanie odnośnie tych zabezpieczeń, kupiliście już coś dla Zuzi? Bo my (ja) się skłaniamy ku rzepom samoprzylepnym i wyniuchałam, że zamiast płacić 8 zł za 2 sztuki z Canpola można by kupić na spółę opakowanie 50 szt za 85 zł. w sklepie internetowym. Oczywiście nie z canpola i nie dedykowane do tych celów. Przynajmniej się nie płaci za samo to że to dla dzieci. Daj znać co o tym myślicie i czy pasuje Wam takie rozwiązanie. Ja mam takie rzepy na starych meblach u Ani w pokoju (moja przyjaciółka to zastosowała przy swoim Szymku i sprawdziło się idealnie)

Mam do Was pytanie, gdzie wywołujecie zdjęcia? Bo ja chciałabym wywołać kilkaset Ani zdjęć tak na pamiątkę i myślałam o rossmanie, fotojokerze, empiku (tylko drogi jak cholera). A propos wczoraj w Tesco kupiłam cudny album na 200 zdjęć na kilogramy 🙂 Zamiast 26,99 za sztukę, zapłaciłam 9 zł, bo kilogram kosztował 9,99 zł. Dziś wróciłam po kolejny i mam już 2 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sobolinku, myśmy zamówili zdjęcia Michasia od moich Rodziców pod choinkę. Wywoływali nam w fotojokerze. Jednak nie jestem tak na 100% zadowolona. Niby ładne kolory itp tylko zdjęcia jakieś takie niektóre mniejsze. Tak ok 5 mm podcięte z boku. Na szczęście w albumie tego zbytnio nie widać. Nie wiem od czego to zależy. Czy to wina aparatu, że zmniejszył jakoś zdjęcia czy wina tych co wywoływali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Sobolinku, myśmy zamówili zdjęcia Michasia od moich Rodziców pod choinkę. Wywoływali nam w fotojokerze. Jednak nie jestem tak na 100% zadowolona. Niby ładne kolory itp tylko zdjęcia jakieś takie niektóre mniejsze. Tak ok 5 mm podcięte z boku. Na szczęście w albumie tego zbytnio nie widać. Nie wiem od czego to zależy. Czy to wina aparatu, że zmniejszył jakoś zdjęcia czy wina tych co wywoływali.
Dziękuję malamyszko 🙂 Szkoda, że tak Ci te zdjęcia dziwnie obcięli, ja bym poszła reklamować, ale pewnie u Ciebie już za późno.
Ja teraz sprawdzam i porównuję ceny o fotojoker jest znacznie droższy od rossmanna. Ale jakoś do rossmana nie mam zaufania. Nasz ślub (200 zdjęć) wywoływałam w fotolandzie w Chorzowie, tam jest super jakość ale ceny jeszcze raz jak w rossmanie i trochę mi szkoda. Z drugiej strony to musi być ładne a nie tanie. Też myślę, czy nie zrobić tego w ramach prezentu pod choinkę od mojej mamy bo umówiłyśmy się na coś konkretnego a nie setną zabawkę czy ciuch z którego wyrośnie za miesiąc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No dokładnie. 200 zdjęć lub więcej to już spory wydatek. Dlatego myśmy poprosili o to a nie o jakieś głupoty. A na chrzest pomyśleliśmy, żeby każdy (dziadkowie i chrzestni) dał pieniądze, bo musimy kupić fotelik samochodowy a to niezły wydatek. Wiem, wiem, już dawno powinniśmy to zrobić ale nigdy nie ma czasu pochodzić po necie i poczytać co jest bezpieczne a co nie, który kupić. No ale teraz Paweł obiecał, że w tym tygodniu popatrzymy i coś kupimy.

Muszę się pochwalić, że w końcu zainstalowałam skype'a na naszym komputerze. To duży wyczyn. Męczyłam się z tym prawie tydzień, ale okazało się, że mamy coś z komputerem. teraz już jest ok - komputer sformatowany i skype działa jak trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
No dokładnie. 200 zdjęć lub więcej to już spory wydatek. Dlatego myśmy poprosili o to a nie o jakieś głupoty. A na chrzest pomyśleliśmy, żeby każdy (dziadkowie i chrzestni) dał pieniądze, bo musimy kupić fotelik samochodowy a to niezły wydatek. Wiem, wiem, już dawno powinniśmy to zrobić ale nigdy nie ma czasu pochodzić po necie i poczytać co jest bezpieczne a co nie, który kupić. No ale teraz Paweł obiecał, że w tym tygodniu popatrzymy i coś kupimy.

Muszę się pochwalić, że w końcu zainstalowałam skype'a na naszym komputerze. To duży wyczyn. Męczyłam się z tym prawie tydzień, ale okazało się, że mamy coś z komputerem. teraz już jest ok - komputer sformatowany i skype działa jak trzeba.

Malamyszko jeśli mogę ciut doradzić to pamiętam, że któraś z dziewczyn kupiła fotelik, który się obraca do zakładania dzieciaczka. BEBE CONFORT model AXISS.
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=942
Super sprawa, wygląda jak moja krowa i ma jeszcze tą przydatną funkcję. Gdybym miała jeszcze raz kupować to bym się nad nim zastanowiła.Tylko nie wiem jak on jest zaczepiany, bo krowa Anki nie wymaga długich pasów i pasuje nam idealnie. Także przymierzcie fotel do swojego auta i zapnijcie bo to ważne.

A jeśli chodzi o skypa to co byś powiedziała, gdybyśmy zapoznały kiedyś naszą "MŁODĄ PARĘ" 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
wysłałam do Ciebie zaproszenie ze skype.
U nas zawierucha śnieżna. Michaś nie chce spać. Teraz siedzi w pokoju i przez drzwi balkonowe ogląda śnieg.

Dziękuję 🙂 Już odebrałam i zapisałam Was do znajomych 🙂 Dziś chyba nie damy rady, bo zaraz jedziemy odebrać moją nową suszarkę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek,
Nanusia ,to niesamowite ja u was latwo mozna zdac prawko,czy ja dobrz zrozumialam?zdajesz testy i mozesz jezdzic autem? swoim?a potem zdajesz jazdy?a na kurs nie musisz chodzic i zaliczac tak jak u nas 30 godzin z instruktorem?
Sobolinku,ale mnie oswieciłas,faktycznie u nas jest sklep quazi i w nim sa taz buty z ccc,wiec moze w ccc sa buty z quazi,musze to sprawdzic 😉jaką suszarke musisz odebrac?ciekawa jestem co?
Evek ,dopytaj sie najlepiej czy ten poprzedni lekarz zniszczyl Ci twarz jeszcze bardziej,rany on to nie lakarz tylko jakis konował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małamyszko,ja mam taki fotelik jak Sobolinek ,ale jakbym miala kupowac jeszcze raz to tez kupilabym ten z Bebe Confort,rewelacyjna jest ta mozliwosc obracania fotelika, ja strasznie sie mecze jak wkladam Zuze ,szczegolnie teraz jak obie jestesmy naubierane,a auto mam 4 drzwiowe,bo w 3 drzwiowym aucie to ten fotlik nie spelnia swojej funkcji
Dziewczyny ,ale sie usmialam jak czytalam rano ze Małamyszka i Nanusia stwierdzily ze w tym filmie staruszkowie umarli ,a Sobolinek napisała ze jednak nie 🙃
A dzisiaj mialam okropna noc, 🙃Zuzi wychodzi kolekna 2 na dole i budzila sie co poł godz. 😞ciekawe czy przy 3 tez tak bedzie,bo mam wrazenie ze czym dalsze to gorzej to przechodzi,
A jesli chodzi o paste to my uzywamy aqafreshu,ale niie mam pojecia jak smakuje,musze dzisiaj skosztowac 🤔
Sobolinku ja wywolywalam zdjecia Zuzy w Rossmanie ale tam wywoluja to co im przeslesz ,nie poprawiaja jakosci,ja robilam kalendarz i jestem zadowolona,ze zdjec niebardzo ,ale to moja wina ,bo chcialam zaoszczedzic i nie dalam do normalnego zakladu gdzie by je wyretuszowali,no i wtedy placilabym raz tyle za zdjecie,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie, sama nie wiem co zrobić, bo czytałam że ten fotelik w testach bezpieczeństwa dostał tylko 3 punkty. Chyba jeszcze poszukam i poczytam o innych fotelikach. Ale dzięki za podpowiedź.

A co do filmu/książki, to trzeba obejrzeć/przeczytać i wtedy się dziewczyny dowiecie jak było naprawdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamuśki
zuzka sprawdź u siebie ten ccc, bo u nas stoję te buty obok Lasockiego i są śliczne i mega wysokie (jak dla Julii Roberts hehe). Suszarkę sobie kupiłam nową bo suszę włosy lokówko suszarką z Rowenty, ale tam jest tylko gorące powietrze a już niedługo dojdą mi do suszenia włoski Ani i muszę mieć z chłodnym powietrzem i z jonizacją, a co 😁 😁
http://www.euro.com.pl/suszarki-do-wlosow/opinie-philips-salondry-control-hp8182-00.bhtml#opinie. Ja kupiłam w Mixelectronics za 103 zł jeszcze i z odbiorem w wybranym sklepie. Jest super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czy Wasze Dzieci też dziś nie spały prawie wogóle? Bo Michaś oprócz południowej drzemki nie spał. Teraz po kąpieli i kolacji padł. Ciekawe jaka mnie czeka noc. Ostatnio zaczął się budzić na mleczko, a jestem sama, bo Paweł z kumplami się spotyka w swoim rodzinnym mieście. Mam nadzieję, że się mały nie obudzi i da pospać mamusi. A teraz zmykam czytać książkę.
Miłej nocki !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję dziewczynki za opinie o rossmanie i fotojokerze. Nie będę ryzykować takiej ilości zdjęć i wywołam w laboratorium Vertis. http://www.vertis.pl/ Ma świetne opinie i przystępne ceny. I najważniejsze, sami dostosowują zdjęcia, (jeśli trzeba) do wywołania a nie robią wszystkiego z kopyta jak leci.
zuzka nasze dziewczyny chyba się zmówiły, bo Ani też idzie dolna 2. Szok 11 ząb w drodze. Szkoda tylko, że Zuzia tak reaguje na wyrzynanie ząbków. Oby ta noc była przespana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Czy Wasze Dzieci też dziś nie spały prawie wogóle? Bo Michaś oprócz południowej drzemki nie spał. Teraz po kąpieli i kolacji padł. Ciekawe jaka mnie czeka noc. Ostatnio zaczął się budzić na mleczko, a jestem sama, bo Paweł z kumplami się spotyka w swoim rodzinnym mieście. Mam nadzieję, że się mały nie obudzi i da pospać mamusi. A teraz zmykam czytać książkę.
Miłej nocki !!!

Ania dziś spała, ale wczoraj w nocy budziła się 3 razy na cycusia.
Kurczę coraz bardziej stresuję się co ja zrobię jak mi mleczko zniknie. Ania w nocy uwielbia wtulić się w cycusia i go objeść. Już kupiłam sobie herbatkę na laktację z Hippa bo mi się skończyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...