Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chce Mai kupic te buty na zime, zeby miala takie same jak mama ale nie wiem jaki rozmiar..Od 6-12 miesiecy czy od 12-18...w sumie 12 to bedzie miala w lutym, a juz we wrzesniu butki trzeba bedzie zakladac.
http://cgi.ebay.com/baby-boots-stone-beige-ugg-size-6-12-months-new-erin-/250846730915?pt=UK_Baby_BabyShoes_BabyShoes_GL&hash=item3a67a15aa3#ht_755wt_907
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Niusia wrzuce jak juz skoncze.Ale to dopiero jutro,bo ide sie szykowac na dzisiejsze wyjscie i picie 😁 😁 A w ogole wrzucam wam linka do najlepszego gryzaka na swiecie 🙂Naprawde pomaga na swedzace dziaselka,do tego jest lekki i poreczny
http://www.amazon.co.uk/MAM-TR0701-Bite-Brush-Teether/dp/B001AS17O4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! U nas usg ok wyszło, nie ma żadnego niedotlenienia. W ogóle babka powiedziała, że miała przyjemność pracować z tą neurolog i już nigdy mamy do niej nie iść, bo to głupia baba jest i tyle. No mówi, że takie bzdury opowiada, że aż szkoda tych wszystkich biednych rodziców. Musimy iść za miesiąc jeszcze na kontrolne usg zbadać ziarnice na mózgu czy coś takiego czy się nie powiększa, Edytka pewnie będzie wiedziała o co chodzi.

Edytko prześliczne zdjęcia i Ty i Korni wyglądacie rewelacyjnie!!!

Napiszę na koniec dla mam które wprowadziły dodatkowe, stałe posiłki i maluchy nie śpią po nocy. Mam książkę w której babeczka piszę, że jak maluch spał dobrze w miarę przy mleku, zaczęto mu dawać inne posiłki i budzi się w nocy to znak, że jeszcze nie jest gotowy na dodatkowe posiłki i że brakuje mu mleka i trzeba wrócić do mleka. U mnie tak było i wróciłam do mleka i zaczęła soać tak jak wcześniej, także ja jeszcze odpuszczam na parę dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko super zdjęcia!Sama żałuję że nie mogę iść do profesjonalisty, bo nasz rodzinny fotograf zapaleniec amator by się obraził. Nie chce robić mu przykrości. Nam wujek zrobił nawet taką foto-książkę.Może zdjęcia nie są idealne ale bardzo dużo pracy to włożył i wyszło nawet fajnie. No ale 400zł poszło też.
Moniś wstaw linka pooglądamy sobie chociaż te 3miesiące!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzisiaj byłam na spotkaniu z szefem troszkę się stresowałam dlaczego koniecznie chce mnie widzieć,ale okazało się, że chce bym przyszła na jeden dzień coś mu zrobić.Najważniejsze że zgodził się bym w pracy pojawiła się 1września no i pozostały urlop będę mogła brać kiedy chcę nawet pojedyńcze dni. Na tym mi zależało.W ten sposób opieką nad Agatką będziemy się wymieniać z mamą i moim mężem,a od listopada do końca lutego dyżur ma moja teściowa,potem od marca żłobek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla bardzo się cieszę że Usg główki wyszło prawidłowe.Sama z Agatką chciałam prywatnie iść do neurologa,ale polecana specjalistka nie ma terminów na ten rok 😞. A nie chce trafić do "takiego specjalisty"co mi tylko nawymyśla głupot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, bo później to matka może w głowę dostać! To może przejażdżka do Bydgoszczy? Z Poznania nie jest tak źle, a ja dzisiaj dostałam numer do fajnej pani neurolog 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć, ja tylko na chwilę, bo mam ciężki dzień.
Edytko fotki są boskie 🙂)) aż mojemu Misiowi pokazywałam 🙂 pięknie wyglądacie wszyscy, Ty, Korni i Twój mąż.
Szarla cieszę się, że u małej wszystko w porządku. Wiem co przeżywałaś, bo mieliśmy to samo z Antkiem. Czeka nas jeszcze okulista tylko. W końcu muszę się zebrać i iść.
Antoś dziś był mega grzeczny i bardzo ładnie spał, aż sama jestem w szoku. Teraz tatuś go kąpie, mama da cycusia i idziemy spać... znaczy synuś 🙂
Muszę spojrzeć i ja na te siatki, ale z tego co wiem to wzrostem Antek jest powyżej 50 centyla, a wagą poniżej, ale tak było od początku.
Edytko mam do Ciebie pytanie, czy powinni gdzieś odnotować, że dziecko było owinięte pępowiną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny!!! Ojj nie ma szans żebym nadrobila tyle stron... brakuje mi Was, ale nie mam w ogóle czasu na mamusie 😞 😞 Trochę mnie wkańcza te krwawienie... Chyba mam anemię, bo dzisiaj rano zemdlałam... Nie wiedziałam co się dzieje i w ogóle senna jestem.. 😞
A idę posprzątać trochę, bo chrzest jutro więc nie ma szans żebym odpoczęła... Ahh 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I tak mi dużo A. mama pomaga i Artur.. on robi wszstkie sałatki. Jego mama wszstko ugotuje i przyszykuje.. to ja chociaż kurze pościeram i ogarnę z grubsza... mialam myc podlogi ale doszlam do wniosku, ze to bez sensu, bo jutro duzo ludzi bedzie... no ale cos zrobic musze... bylam dzisiaj tez na zakupach, po marnarke i but i tez w 4 sklepach spozywczych.... ojj ciezko jak cholera... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia dzięki! To przy kolejnym usg też tak musisz mówić! A my żłobka nie dostaliśmy, mimo że od 3 miesiąca ciąży jestem zapisana 😞. Jest tylko 6 czynnych żłobków w Bydgoszczy! Paranoja. Ja wracam 19 września i nie wiem co dalej 😞. Szkoda gadać....
Samantka nie przemęczaj się tylko do łóżka! I dużo wody pij żeby się też nie odwodnić.

Ja też uciekam do garów bo jutro cały dzień teście są u nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
Szarla mówiłam, że będzie dobrze ;-) Dorotko Ja też do roboty idę, ale od 12 września,a Pawełek od 1 do żłobka ;-( To będzie masakra. Emcia, Ty idziesz sama z siebie do okulisty z Antkiem, czy lekarz Ci kazał?

Neurolog kazała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla, w Sopocie jest tylko jeden żłobek Państwowy gdzie przyjmują tylko 10 dzieci od września i sama nie dowierzam, że My się już dostaliśmy. A zapisałam Pawła jak jeszcze nie wiedziałam, że będzie Pawłem, też w 3 miesiącu ciąży. Prywatne u nas kosztują 1100, a tu za miesiąc niecałe 200zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja do Państwowego nawet nie startowałam.W pierwszej kolejności samotne matki tzn.żyjące bez ślubu.
Ja będę płacić 1200 ale w tym są pieluchy i jedzenie i tylko 10 dzieci i 4 opiekunki +dyrektorka która widzę że ma wszystko na oku. Fajna babka więc już się nie martwię. Już nawet zarezerwowałam miejsce wpisowe musiałam zapłacić 600zł!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia jeśli nie ma potrzeby wizyty u neurologa to nie ma sensu doszukiwać się u dzieciątka chorób jakiś i nieprawidłowości. Ty się kobieto ciesz, że nie musisz z Pawełkiem po lekarzach chodzić. Ja to tego okulistę to bym odpuściła, ale wolę sprawdzić. No bo to chodzi o ten objaw zachodzącego słońca, bo dalej jest i nie wiadomo skąd. Więc jak z oczkami będzie okay, to znaczy, że taki Tosiowy urok.
A to nasza siatka centylowa 🙂 Wagowo idzie idealnie, a wzrostem to w sumie też 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emka raczej nigdzie sie tego nie odnotowuje, chyba zeby doszlo do niedplenienia a dziecko nie oddychalo po porodzie. Moja Korni była obwinieta dwa razy pepowiną i z tego powodu nic jej nie bylo! poczatkowo myslalam ze to niedotlenienie ktore ma wynika wlasnie z pepowiny ale dr mi powiedziala ze nie bo zeby tak bylo to musiala by dlugo nie oddychac po porodzie i nie byc rozowa tylko szara, a nie byla!!!

Szarla ciesze sie ze u Was oki!!!

Ja wracam od 1 pazdziernika a mala zostanie troche z moja mama troche z tesciowa, mezem i ze mna bo pracuje na zmiany!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Neurologa bym odpuscila jesli nic sie nie dzieje ale do okulisty warto pojsc. Moja przyjaciolka ta co rodzila 10 dni po mnie, mama Tomusia do ktorego idziemy jutro na chrzest, poszla do okulisty prywanie i sie okazalo ze maly na duza nadzwrocznosc. Ponoc maluszki maja nadzwrocznosc ale on ma troszke za duza i jak skonczy 3 latka to musza isc na kontrol i jak dalej bedzie mial to bedzie nosil okulary. Na razie nie musza nic z tym robic aledobrze ze wiedza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...