Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A jeśli chodzi o rozumienie płaczu dzieci to my z mężem śmiejemy się, że niemowlęta powinny mieć wyświetlacz na czole 🙂 🙂 np.jestem głodny albo przytul mnie mamo. O ile by było łatwiej 🙂 🙂 Mysle, ze jeszcze troche i będziemy lepiej rozumieć nasze maluszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hawajka napisał(a):
A jeśli chodzi o rozumienie płaczu dzieci to my z mężem śmiejemy się, że niemowlęta powinny mieć wyświetlacz na czole 🙂 🙂 np.jestem głodny albo przytul mnie mamo. O ile by było łatwiej 🙂 🙂 Mysle, ze jeszcze troche i będziemy lepiej rozumieć nasze maluszki.


Już wymyślili takie coś co rozróżnia płavcz dziecka... widziałam to w jakimś poradniku dla mam... Ale wątpię w jego działanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiula napisał(a):
samantka napisał(a):
Ja juz potrafie odróznić jej płacze, wiem kiedy chce jesc kiedy spac kiedy na rece, albo sie pobawic... ale ten placz jest jak ja cos boli... tlyko ja nie wiem co!!! 😞 😞


a pediatra??


Byłam jakieś 2 tyg temu to powiedziała, że dzieci tak mają... :/ chyba każdy pediatra tak powie 😠 a matka musi cierpieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:

- Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?

- Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie.
On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą.

- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym?

- Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia.
I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy.

- A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?

- Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.

- A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą?

- Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić.

- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?

- Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem.

- Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział.

- Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie.

W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:

- O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.

- Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał:
"MAMUSIU".

ciarki mnie przeszły .. piękne to!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ściągałam mleko i stwierdzam, że piszecie szybciej niż ja czytam :P. Uciekam dzisiaj wcześniej do wyrka, może się wyśpię! Kolorowych snów i przespanych nocek! buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jasny gwinto co za urządzenie to Why Cry. Myślę że mimo momentów trudjejszych nasza intuicja jest 100 razy lepsza niż takie urządzenie. bo nawet jelsi zapaliłąby się lampka BOLI to i tak nie powie co. a to czy dziecko jest spiące, głodne, boli itp to myślę ze matka wwyczuje albo odgadnie metodą prób i błędów...ale swoją drogą czego to ludzie nie wymyślą żeby kase zarobić... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko a jak małą karmisz? pierś czy butelka? bo jak moja mała nie chciała zasnąć to się okazało że nie dojadałą i jak ją dokarmiałam butelką to o wiele łątwiej i szybciej zasypiała! a teraz zależy jeden dzień
jej pierś wystarczy, najada się i zasypia, drugi dzień ją dokarmiam.
ja też idę się położyć bo nie wiem czy mała się dziś obudzi po 23 czy się zlituje i pokima do 1 w nocy.
Dobranoc mamuśki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...