Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Capslocc zdrowka dla Martynki.Bidulka sie meczy 😞 Edytko skads to znam.Jak ide do siostry to ona ma 3-letnia corke..Mega rozpieszczona,zazdrosna o Julke i tez niepatrzy pod nogi...chyba ze kombinuje,co znowu Julce zrobic 😞 😞Ehhh nie moge o nich pisac,bo mnie krew zalew.Powiem tylko,ze ostatnio tak uderzyla Julke w glowe,ze nie moglam jej uspokoic.I zeby nie bylo watpliwosci-zrobila to celowo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to Ci Monia współczuje bo mały nie zrobiłby Kornelce celowo krzywdy!!
No a ma stwiedzone ADHD przez trzech niezaleznych lekarzy!! Szwagierka nie nalezy do tych co łatwo przyjmuja diagnozy!! Bardzo długo z nim jedzila na rozne testy itp no i tylko uzyskiwała potwiedzenie ze to własnie to!! Maly chodzi na terapie i powiem Wam ze widac po mału efekty bo przynajmniej zaczyna radzic sobie z niepohamowana złościa i agresja!! Jest strasznie ruchliwy i nie usiedzi pięć minut! Nawet jak je (a uwielbia jesc, co zreszta widac po masie ciała) to ciagle sie rusza, a to wstaje i siada a to nogami wymachuje! To jest straszne bo na niczym nie potrafi sie skupic!! Biedne są takie dzieci!!
Życzymy Martnce duzo zdrówka!!
Ja sie probuje dodzwonic do przychodni ale nikt nie odbiera! Mała mi wstała z takim katarem ze oddychac nie może!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marysia to chyba tez ma ADHD tylko Kaska nie chce sie do tego przyznac...duza ruchliwosc dziecka to jedno,ale to co ona odwala to drugie.Nawet jesc musi podskakujac.Ona nie chodzi tylko skacze,biega,wszystkim rzuca no i o Julke jest zazdrosna.Bo zawsze byla nr jeden a teraz konkurencja sie pojawila.A najgorsze,ze siostra nic jej nie tlumaczy,zawsze ustepuje i maly potworek rosnie...A jak ja cos Marysi powiem,to slysze,ze sie jej czepiam i ze Julke powinnam w krysztalowej kuli zamknac.Ehh szkoda gadac.Skoro ona nic nie rozumie,to ograniczylam po prostu spotkania do minium.A ja mam wizyte na 10:40.I nawet do przychodni nie musze dzwonic,bo wszystko przez strone mozna robic 😜 😜 Nawet recepte na oilatum zamowilam,to od razu odbiore 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, ile ludzi tutaj 🙂)

Edytko jakoś dacie radę ten jeden dzień. trzymam kciuki! A co do Dada to normalnie biedronka rządzi. Najbardziej bałam się wydatku na pieluchy jak młodą urodziłam, a tutaj taka niespodzianka! Za nic w świecie nie zamieniłabym tych pieluch na inne!!!!

Monisia Julcia jest boska, nie dość że sama chce już jedzenie robić to twardo trzyma rękę na chusteczkach, jakby chciała sobie dupcie podetrzeć :PPP. Śliczna jest 🙂. A moja tez nie może spokojnie zjeść, jak tylko zaspokoi pierwszy głód to się wierzga na każdą stronę, to za nogi łapie, ot chce już na brzuch, dosłownie wszystko, byle tylko jeszcze z butli leciało 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdytaS napisał(a):
Haaa to jak Kornelia!! a na karmienie jej kaszka albo obiadkiem (druga połową) graniczy z cudem!! 🤪


Tak, tak!!! Znamy to. Ach te nasze siostrzyczki 🙂

Chciałam jeszcze napisać, że lekarz opiekę wystawił mi do końca miesiąca 🙂. Także przesunął mi się powrót do pracy o 2 tygodnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny czy Wy dajecie maluchom banany surowe?? Takie zmiksowane lub rozdziabane widelcem?? Jesli tak to mam pytanie czy w kupkach dzieciaczkow pojawiaja sie po bananie takie ciemne niteczki? Ja sie przestraszyłam ze to robaki ale poczytałam troche o tym i wynika z tego ze to właśnie po bananie! Jutro jeszcze zapytam doktor ale chciałabym wiedziec czy u Was sie cos takiego pojawiło???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
Tak, ja też 🙂. Będziemy się wspierały 🙂. Chociaż Ty to dyżury masz dłuższe :/

Nic nie mow juz mi sie plakac chce!! Bo jak wyjde z domu o 5 to dopiero o 21 wroce!! Koszmar!! No ale nastepny dzien dopiero o 17 wyjde z domu a o 9 rano wroce i dwa dni wolnego!! W najlepszym przypadku oczywiście!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczęta 🙂 Podczytuje Was cały czas, ale jak zwykle ciężko mi się zebrać, żeby coś napisać. Miałam wiele komentarzy odnośnie tego co pisałyście, ale teraz jedyne co pamiętam to filmiko tym, jak Amelka śmieje się z taty. Myślałam, że się posikam ze śmiechu, jak go oglądałam. Szarla cudowną masz córeczkę.
Monia, no a Julcia z wanienką wymiata. Jakie te dzieci nasze się już silne zrobiły 😆
Edytko, ja banana świeżego nie dawałam, tzn. próbowałam przez ten gryzak z siateczką, ale mały nie chciał jeść. Za to brzoskwinię surową w tej siateczce to aż wysysa.
Dziewczyny, czy któraś z Was daje swojemu dziecku słoiczki z Bobovity. Chodzi mi o obiadki po 6 m-cu. Mają już takie większe kawałki warzyw i mój Grzesio się tym krztusi mocno. Czy Wasze dzieci też tak mają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haliszczanka dzięki 🙂))

Moja mama teraz kupiła takie obiadki, ale młodej nie dawałam, bo w sobotę się do rodziców przeprowadzamy i wtedy dam. Ja mojej mamie przemówić nie mogę, że ja sama gotuję i nie daje słoiczków. A ona i tak robi swoje i tak kupuje. No i Gerbera a nie Bobovity :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj cały szpital się zleciał, żeby zobaczyć jak 6 miesięczne dziecko raczkuje. Rehabilitanci i lekarze. I nikt mi nie wierzy, że ona tak od 3 tygodni co najmniej. Jakby Julcie zobaczyli ot by pewnie gały na wierzch wyszły. Czasem głupio mi jest, że my w ogóle tam chodzimy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka własnie drugi raz usiadla sama w foteliku!! 🤪 🤪 🤪
Zrobiła taki zamach ze o mało nie wyleciała z fotelika, dobrze ze ja przypiełam!!!
Szarla ja jak chodze na ta rehabilitacje to widze dzieci z zepołem Downa lub porazeniem i tez mam czasami takie odczucia ze po cholire ja tam chodze!! Ale nalezy sie kazdemu dziecku bez wzgledu na to czy zewnetrznie manifestuje chorobe czy nie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny..ja was podczytuje, ale co chcę odpisać to młody się budzi i tak jest też tym razem:PP napiszę tylko, że Julcia jest superaśna! 🙂

a iii dołączamy do tych z ząbkiem lub ząbkami 🙂 ja zaglądałam codziennie i nie zauważyłam, a dzisiaj nasza pediatra przejchała patyczkiem tym co sprawdza gardło i mówi, że mamy ząbek 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...