Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
O matko jak paskudna atmosfera sie zrobila!!!
Zgadzam sie z dziewczynami bo jak pierwszy raz przeczytalam posta odnosnie Salamandry i jej planu dnia to az mnie wstrzaslo bo to pierwszy raz ktos napisal tak ostro co uwaza (do czego kazdy ma oczywiscie prawo) i od tego sie zaczelo. Moze w Misi posie o mamie nie zawieral imienia Marty ale chyba wiekszosc domyslila sie ze to do niej. I czytajac to tak poza cala to klotnia odnosze wrazenie ze zaczyna sie tu tworzenie formum "kto ma racje", a przeciez nie o to chodzi!
Ja jak Samantka nie znam zadnej z Was osobiscie i nie lubie nikogo bardziej lub mniej. W zadnym badz razie nie chce zeby ktos odebral mojego posta jako atak na niego.
Misia rozumiem Twoje zdenerwowanie bo narazie z tych odpowiedzi co przeczytalam to tylko Monisia uwaza tak jak Ty a reszta inaczej, ale nie pisz do Nas że Marta jest Nasza "krolową" To ze stajemy po jej stronie nie znaczy ze ja lubimy bardziej niz Ciebie! Po prostu w tej akurat kwestii myslimy tak jak Ona i to wszystko. A skoro kazdy ma prawo szczerze powiedziec co mysli to kazdy z tego prawa skorzysta!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

heej Dziewczyny.
u nas noc jeszcze gorsza niż przez te całe 2tyg., mały obudził się o północy, później przed 2.;/ a zasnął chyba dopiero po godzinie:/ włącznik karuzeli szturchnął kilka razy aż w końcu się zdenerwowałam i ją odkręciłam.. o tej 2. chyba dwa razy z łóżeczka go wyciągałam, żeby go nakarmić.. myślałam, że już nigdy nie zaśnie! No a później spał do 6. i do 7.30 ... niby fajnie, ale t wędrówki do łóżeczka o tej 2. mnie dobijały ;/ zawsze troszkę dałam cysia i spał, a czasem nawet tylko smoczek, pogłaskanie po buźce i odlatywał, a dziś?? masakra!

widzę, że się tutaj niesmacznie zrobiło, ale ja niestety zgadzam się z Misią.. a poza tym ja tam źle nie odczytałam jej postu, od którego zaczęła się kłótnia.. zdziwiona była odpowiedziom na niego Marty.. tzn. nie wiedziałam, ze to Marta, bo już była jako gość, ale dla mnie to jakiś szok był.. że tak zareagowała.. no i usuwanie od razu konta dla mnie jest mega śmieszne! Może zła była na Misię, ale tutaj są też inne dziewczyny! pff.. Widocznie ktoś nie znosi krytyki! Przepraszam bardzo Haliszczanka piszesz o tym, że forum jest po to aby wyrazić swoje zdanie, a później piszesz, że tu się wchodzi po wsparcie..ale jak mam np. kogoś wspierać jak się z nim nie zgadzam?? co mamy tu odwalać zbiorowe włażenie w d..ę bez wazeliny??
ja jak z czymś się nie zgadzam to albo się w ogóle na ten temat nie wypowiadam, żeby nie było takich sytuacji albo je wypowiem, ale wy nawet się czaem nie zorientowałyście, że ja napisałam negatywną opinię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to teraz z innej beczki!!
Monisiu ciesze sie noc przespalysie spokojnie mimo ze po nurofenie! Ale najwazniejsze ze Julcia przez noc nabrala sil do walki z zabkami!!!
Szarla jak tam rehabilitacja??? Dzisiaj snilo mi sie ze obie z dziewczynkami bylysmy na rehabilitacji i po wszystkim pojechalysmy do domow tylko ze ja z Amelka a Ty z Kornelka!! 😜 Pewnie dlatego ze ciagle sie pisze ze to blizniaczki!! hahaha 😜
My zostalismy brutalnie obudzone przez tescia, bo chcial zeby maz pojechal z Nim na badania bo u tescia podejrzewaja parkinsona i nie moze prowadzic auta!! Ciekawa jestem co tam sie okaze!!!
Moj upor i konsekwencja co do malej w koncu przynosza jakies efekty mala juz po malutku zaczyna rozumiec ze trzeba sie tez obracac na drugi boczek. Dzis mnie zaskoczyla jak po obudzeniu zaczela sie wyginac na drugi bok i mimo ze jej jeszcze nie do konca wyszlo to i tak uwazam to za postep!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
dobra ja też już wyraziłam zdanie na to co pisałyście i KONIEC!!!!
Albo się uspokoimy albo faktycznie nie będzie po co tu wchodzić!


Tez tak mysle! Kazdy ma swoje zdanie juz je wyrazil i trzeba zyc dalej bo szkoda by bylo tych wielu pieknych miesiecy! Razem przezywalysmy trudne i piekne chwile i chyba musimy sobie o tym wszystkim przypomniec a nie naskakiwac na siebie!!
Ale piekny mamy dzien za oknem (przynajmniej za moim, choc lekko brudnym 😉)!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):

ale jak mam np. kogos wspierać jak się z nim nie zgadzam?? co mamy tu odwalać zbiorowe włażenie w d..ę bez wazeliny??

Nie chodzi o włażenie komuś w dupę tylko doradzanie i wspieranie w trudnych chwilach,a nie czy któraś ma racje czy nie... Przeciez nie raz były kłótnie między Tobą i A. czy między mną a moim i inne żale to wtedy możemy się tu wyżalić i powinnyśmy sie choć troche wspierać... czy twoim zdaniem to jest wlazenie w dupe??? 🤨bo ja tylko o tym pisalam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusia ale właśnie o to chodzi, że się nie zorientowałyśmy. Wyrażać swoje zdanie można a nawet trzeba, ale nie bez znaczenia jest w jaki to się robi sposób. No ale dość już o tym.
U nas noc beznadziejna. Grzesio obudził się przed 4 i bawił się z mamusią w kotka i myszkę. Co ja go na plecach układałam, to za chwilę słyszę stękanie i on już na brzuchu. I tak chyba z 6 razy, aż się zmęczył i zasnął. Dziś też robiłam kolejną już próbę z podawania mu kaszki łyżeczką. Znowu pluł i się krzywił i nic nie zjadł. A zaraz potem wszamał słoiczek gruszki aż mu się uszy trzęsły. A najdziwniejsze jest to, że jak mu podałam trochę tej kaszki przez butelkę, to zjadł beż mrugnięcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
EdytaS napisał(a):
tuska8 napisał(a):
dobra ja też już wyraziłam zdanie na to co pisałyście i KONIEC!!!!
Albo się uspokoimy albo faktycznie nie będzie po co tu wchodzić!


Tez tak mysle! Kazdy ma swoje zdanie juz je wyrazil i trzeba zyc dalej bo szkoda by bylo tych wielu pieknych miesiecy! Razem przezywalysmy trudne i piekne chwile i chyba musimy sobie o tym wszystkim przypomniec a nie naskakiwac na siebie!!
Ale piekny mamy dzien za oknem (przynajmniej za moim, choc lekko brudnym 😉)!!!!!!!!!!!!!!


U mnie pogoda tez piękna 😁 😁 Dobra koniec tych kłótni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny! Melduję że dojechałam do Boszkowa mała całą drogę spała. Wzięłam swój internet choć niby w tym ośrodku jest wi-fi. I pomimo tego dupa zbita,bo internet jest tylko na zewnątrz, a mój Play w ogóle nie działa. A w sumie tylko wchodzę jak karmię małą więc nie będzie szans by być na bieżąco zwłaszcza że produktywne jesteście.
Marta mi jest obojętnie,ale w Niedzielę musimy wyjechać koło 10:00. Daj tylko znać jak będziesz wiedziała kiedy ewentualnie przyjedziecie,bo jeszcze ma nas odwiedzić kuzynka męża. Najlepiej na komórkę wyślij mi smsa bo nie będę śledzić na bieżąco forum. Tel. Dostałaś na pewno mój od Edytki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No u mnie też dziś pogoda piękna a ja jeszcze jak pomyślę o tych torbielach, a raczej ich braku to mam ochotę skakać do góry 🙃 A i zapomniałam napisać, że kupiłam tego maclarena techno xlr. Znalazłam używanego w bardzo dobrym stanie na allegro, prawie 500 zł tańszy niż nowy. Wprawdzie kolor malinowy, ale mam nadzieję, że Grzesio nie poczuje się urażony 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobra za szybko na obiad bo zapomnialam ze to dzis o cale dwie godz za szybko wstalysmy!
I sniadania tez nie jadlam! Ale ja to prawie nigdy nie jem wiec oki!!!
Haliszczanka mysle ze Grzesiowi to wszystko jedno jaki kolor ma wozek bylee tylko wozil!!! 😜
Misia to jak u Ciebie brzydka pogoda to zapraszam do mnie!!! Slonko swieci, ptaszki cwierkaja az chce sie zyc!!!!
Ja malej daje tylko smoczka kiedy sama sie o niego upomina! Np jak karie piersia badz butla (ostatnio) to jak mala sie naje to wypluwa piers i placze a jak dam jej smoka to cisza, chwile possie i sama wypluwa!!! A calkowicie bede chciala ja oduczyc juz za jakis czas ale nie wiem czy sie to uda bo jak wroce do pracy to pewnie cala reszta opiekujaca sie nia bedzie jej go dawac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas szaro,buro i ponuro! No ale wczoraj rano było tak samo, a później się ładnie zrobiło 🙂 mymusimy spacerówkę wziąć, bo Alan już w gondoli się prawie nie mieści i A. się śmieje, że ludzie to się patrzą pewnie na nas i gadają co my takie wiekie dziecko jeszcze w gondoli wozimy 😜 😜
ja smoczka daję tylko do spania, aa jak mały dobrze zaśnie to sam go wypluwa... on ma smoczek na szczęście tylko do spania.. no i nie wiem kiedy zacznę oduczać, bo jak go wypluje zanim zaśnie dobrze to palec do buzi daje i jego ssa.. a wolę później smoczka oduczać niż ssania palca, bo smoczek się schowa czy coś się z nim zrobi, a palca nie utnę dziecku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...