Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

a co ile Filipek ma zmieniana pieluszke? ta papmersowa jednorazowa? i czy ktoras stosuje bella happy? bo mialam probke ze szpitala i byla super tyle ze sa drozsze od pampersow...

i czy ktoras ktora nie miala jeszcze okresu ma taki jakby kisiel w majtkach? bo normalnie mam mega galarete! czsem przezroczysta a czasem bialawa i sie zastanawiam co to za pieronstwo i zczy to normalne...prosze pomozcie 🙂 bo na lekarza ni mom casu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
Dzieki Nika chyba dlatego taki grzeczny dzis hahaha
Nika jakimi zabawkami bawi sie Twoj synek? tymi miekimi klockami bawi sie? bo chciałam pokupowac jakies zabwaki ale kompletnie nie wiem co takie małe szkraby lubia. mam gryzaka ale za wczesnie na razie i grzechotki i tyle


moj mały wszystko co pluszowe i kolorowe i lekkie tak ze może włozyc do pysia 🙂 mata edukacyjna super potrafi tam lezec i nawet zasnac . ale dokupiłam te zaczepy i zawiesiłam mu mega wiecej zabawek . klocki pluszowe , ale i tak najlepsza zabawka to jest pielucha tetrowa boziu co on z na wyprawia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
igula napisał(a):


i czy ktoras ktora nie miala jeszcze okresu ma taki jakby kisiel w majtkach? bo normalnie mam mega galarete! czsem przezroczysta a czasem bialawa i sie zastanawiam co to za pieronstwo i zczy to normalne...prosze pomozcie 🙂 bo na lekarza ni mom casu


hej Iga ja ci nie pomoge ja juz jeden miałam mały skąpy i krotki bo tylko 3 dni oj jakby juz tak zostało cieszyla bym sie niezmiernie 🙂 ale dzien przed dziwna wydzielina biało lekko rozowa czy cos a potem oresik 2 dni o koniec 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ NIKA 🙂
ja to sie boje ze znowu nic nie bedzie przez rok 😞 a tabletkami nie chce sie faszerowac bo mi beda gestsze wasy na starosc rosly 😉

ps dopiero teraz sie skapnelam co ten ktos w twoim awatarze ma za tatuaz hehe a juz sie zastanawialam co te krechy moga oznaczac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to super 🙂 bo ja tez sie zastanawialam czy moze mnie zle wyczyscili ze tak mam mokro bo ostatnio jak nie mialam gaciorkow to mi sie po nogach kleilo...oby mi tez zniknelo choc musze wygospodarowac w koncu czas na gina bo od porodu jeszcze nie bylam ☺️ oby mnie nie opitolil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
igula napisał(a):
HEJ NIKA 🙂
ja to sie boje ze znowu nic nie bedzie przez rok 😞 a tabletkami nie chce sie faszerowac bo mi beda gestsze wasy na starosc rosly 😉

ps dopiero teraz sie skapnelam co ten ktos w twoim awatarze ma za tatuaz hehe a juz sie zastanawialam co te krechy moga oznaczac 🙂

ha ha co sie usmiałam wariatko szok !! ha 😜 😜 ja ide za dwa dni do lekarza po inplant ... zero tabletek 🙂 ale w sumie to zazdroszcze wam z tym okresem u mnie zawesz co do dnia i co do minuty !!! 😮 to niesprawiedliwe !!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po implant cipki idziesz?:P :P to tez jakis sposob 😎
ja to sie po prostu goraco modlilam i zostalam wysluchana-powaga (nie zapomne nigdy jak beczalam i jak rozpaczalam jad dostalam pierwszy okres)

uwierz ze lepiej miec co do minuty bo sobie mozesz mniej wiecej policzyc a ja tak ryzykowalam tak ryzykowalam az fik fik i mnie dopadlo-JESTEM TERAZ MEGA AGRESYWNA JAK PODCHODZA OBCY Z LAPAMI DO WOZKA TO ICH ODGANIAM jak kaszle ktos obok to sie dre NA DEKIEL MI PADLO Z TEJ MILOSCI hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nequitia napisał(a):
Iga na bank Cię opitoli !! ja jak bym była lekarzem to bym Cię nawet porządnie zje**ła a nie tylko opitoliła! czemu nie poszłaś?? ja byłam z Maryśką u gina... więc wiem, że się da... a ta kontrola jest ważna 😲


no to mnie ladnie nastraszylas-teraz to wcale nie pojde hehe nie no w przyszlym tygodniu...(tak sobie mowie juz mieciac...)a czemu wazna? kurka ja tez bee musiala isc z mloda...ekh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chociażby żeby sprawdzić czy ładnie Ci się picza zamknęła po rozwarciu... cholera urodziłaś dziecko, musi lekarz sprawdzić czy macica się obkurczyła na przykład... czy wszystko wróciło do normy... i takie tam pierdoły 😉 A Zośkę weź pod pachę i weź ze sobą, przy ginie położna przeważnie jest więc jak Ty wskoczysz na fotel to jej się krzywda nie stanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A idź z tym jęzorem... ciągle wywalony... wpycha go między palce, albo wypuszcza ślinę, wystawia język i dmucha... masakra, byliśmy na chrzcinach u znajomej i tak własnie opluła stół moja Marysia haha albo tak po prostu, wystawia język chowa... wystawi czubeczek, schowa, zaraz wywali cały... liże się po rączkach, oblizuje każdy palec osobno... oblizuje pieluszkę, smoczek (specjalnie go wypluwa żeby go polizać jak leży obok) moje palce oblizuje haha moje razmie też lubi lizać... ale chyba wszystkie dzieci tak mają z tym wystawianiem jęzorka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze ostatnie pytanie 🙂 czy wam tez sie wasze dzieci wydaja najladniejsze ze wszystkich dzieci hahaha

mysze poczytac o tych skokach rozwojowych bo cos moja od 2 dni za czesto kweczy i jest zmierzla i jesc nie chce tylko na raty co godzine po 60 mililitrow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja zalozylam raz Adriankowi wieczorem tertre, ale tak luzno, zeby pupcia odpoczela troche. Z dziewczynkami to mniej problemu bo jak sie zsiusia to pod siebie a chlopczyk to tym siurakiem leje na wszystkie strony.

Iga nie przejmuj sie, mnie nikt nie pobije, bo ja do gina pojde ponad rok po porodzie bo dopiero wtedy jade do Polski, a tu nie chca mnie skierowac, bo tutaj nie ma kontroli po porodzie. Jesli nie ma bolu ani zadnych innych powiklan to nie skieruja.
Ach... nie chce mi sie nawet na ten temat pisac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja corcia spała dziś w dzień jednym ciągiem aż 3,5h ... I już od 3 dni nie ma kolki... Mam nadzieje ze tak już będzie codziennie!!!
Wstyd ale ja tez nie byłam u gina, małą na razie mogłam z kimś zostawić tylko w nocy bo wtedy spała i byłam pewna ze nie dostanie kolki. Co z tego ze bym ja zabrała ze sobą jak by się Darla w nieboglosy? Na samolot musiałabym się z nią wdrapac... Niektóre dzieci cały dzień boli brzuszek i wtedy nie śpią i tylko na raczkach u mamy jest lepiej :-(
Nawet moja mama bała się z nią zostać bo strasznie płakała.
Ale na szczęście widać poprawę i już się nawet umowilam na wizytę ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pytanie:
Jak macie poscielone lozeczka?
Bo cholercia moj Adi w nocy tak wedruje po lozeczku ze sie boje ze kiedys przypieprzy w szczebelki i jeszcze sobie cos zrobi, juz nawet nie mowie o mysli o zlamaniu karku.
Zalozylam dzis ochraniacz, bo spac w nocy nie moge, co on sie przebudzi to ja na bacznosc i go obserwuje.
Na pewno mam zle poscielone ale nie moge dojsc co jest nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamuśki, mam pytanie do Was - jak wstajecie w nocy na karmienie i pieluchę to ile Wam po tym zajmuje usypianie maluszka ?
U mnie już było super - mała budziła się raz koło 4 i usypiała bez większych ceregieli a ostatnio się wszystko popsuło. Nie dość, że mała budzi się wcześniej bo koło 2-3 to nie MA OCZY W 5 ZŁOTY I NIE WIEM JUŻ JAK MAM JĄ USYPIAĆ : CZY NOSIĆ, CZY BUJAĆ, CZY POPROSTU ODKŁADAĆ DO SKUTKU DO ŁÓŻECZKA. Nawet wiatrak już nie pomaga. Mój m. się śmieje, że jak tak dalej pójdzie to będziemy w czapce i rękawiczkach bujać małą przy wiatraku byleby tylko usnęła 😞 Dziś zanieśliśmy radio do jej pokoiku i już przy K. Krawczyku usypiała a zmieniła się piosenka na Kozidrakową i oczy znów w 5 ZŁ... Doradźcie coś, tylko nie piszcie, że wasze pociechy usypiają bez "wspomagaczy". 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...