Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Buziaki dla Adiego od Nikolki!!!

U nas chyba skończył się skok 19 tyg dziś zaczynamy
Nikola nie wstala jeść w nocy!!!
A teraz śpi już 2 h40 min!!!

Dziś M kupił na targu(!!!!) królika
Pokroil, zamrozil i jeden kawałek hyc!! do zupki Nikolki :-)
Ale tylko wywar, mięsko za 2-3 tyg jak będzie ok

Miłego Dzionka
Adi buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za wsparcie 😉

Małgorzata a no, opisywałam go na forum w wątku cesarka... Jakie wrażenia? haha

Agata Dzień dobry 🙂

Ptysię zapakowałam w szelki z powrotem ale wrzask 😞 szybko dałam jej cyca i teraz przysypia w łóżeczku...
Kurde, wiecie co... moje dziecko dorośleje 😉 pije już w ciągu dnia 200ml herbatki z melisą, rumiankiem i lipą... oprócz tego je jabłuszko takie ze słoiczka raz dziennie... jutro dam jej zupki pierwszy raz... I z tego powodu jakoś tak mi smutno 🤢
Ogólnie cyca jej daję często bo nieraz co godzinę i chyba tym ją rozpaskudziłam bo budzi się o 3 w nocy 😮 no ale ma prawo jeszcze, szczególnie, że w dzień dostaje częściej cycka... wydaje mi się, że koło 10 razy, a wcześniej dostawała 7... nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale bardzo nie chciałam żeby mi pokarm znikał, choć wcale nie miałam problemu z mleczkiem... hmmm chyba się jakaś przewrażliwiona zrobiłam... i czasami się boję, że jak zacznie Mała jeść zupki, deserki to już wcale nie będę potrzebna 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześc Dziewczyny! U nas Pawełek dzisiaj spał do 10:00!! Ale może dlatego, że wiedział, że wczoraj przyszli do nas znajomi z nów do nocy graliśmy w planszówki 🤪 I jak sie o tej 10 obudziłam to biegiem leciałam do Małego,a on oczka już otwarte i sobiew sufit patrzy. Przywitał mnie takim szerokim uśmiechem, że aż się poryczałam ze szczęścia..nie sądziłam, ze to się jeszcze będzie zdarzało (tzn. płacz).
Po tym całym sprzątaniu i myciu okien jestem chora!! Kicham z rzędu po 6 razy, leci mi z nosa i zaraz wykituję. I jak pomyślę, że może znowu zarażę Pawełka, to mnie szlag trafia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti ja właśnie też dostałam przed wczoraj i Mała już te jabłka zajada ich 2 dzień 😉 dzisiaj był pełen sukces bo nakładam do miseczki tak 3-4 łyżki... dosyć sporo tego wychodzi, a Marysia zjadła wszystko 🤪 a tak buzie otwierała, że musiałam wyskrobywać co do ostatniej kropelki 🙂
A herbatkę jabłkową dostałyśmy... ale z tym poczekam, bo dopiero co się przekonała do tej herbatki co jej kupiłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia ja też przeczytałam opis i jestem bardzo wkurzona. tu nawet nie ma mowy o jakims ukrytym zaniedbaniu... to poprostu jest tak jasne że masakra. skoro przy skurczach pierwszych co pojechałas zanikło małej tętno to nie rozumiem czemu do diabła z góry nie miałas cesarki. bo takie są standardy. nie ma innej opcji. ja kompletnie nie rozumiem tego co lekarze postanowili.dali ci oxy kiedy wczesniej tetno dziecka spadało przy skurczach czyli przy wzmozonej naturalnie wydzielanej oxytocynie podczas porodu. nie kapuje tego błedu totalnego!!! np . u mnie ja nie miałam skurczy wiec zrobili mi test mała probe oxy jak dziecko bedzie reagowac podczas prawdziwego porodu.wyszło ok tetno miał ok. dlatego mogłam rodzic naturalnie. i takze mogli mi podac oxy.nie wolno jej podawac jesli taka sytuacja jak u ciebie miała miejsce!!nie powinni ci pozwolic na sn.wiem że nie chcesz tego wpominac. i wiem że załatwia twoja tesciowa te sprawy. ale powiedz jej to. bo to jest tak ewidentny błąd że płakac sie chce z takiej służby zdrowia... z takich lekarzy...wiecej juz nic nie powiem.
a jesli ktos kiedys bedzie rodzil jescze raz i bedzie miał beznadziejnych lekarzy na dyzurze sytuacje jakąs trudną zagrażającą dziecku a lekarz bedzie miał w d...e wszystko bo tak sie tez zdarza to jesli tylko jest drugi szpital w miesice wezwijcie karetke.. tak słyszałam że sie robi i karetka ma obowiązek przwiezc pacjentke.a dodatkowo jest afera za takie traktowanie w szpitalu.i dzieki temu przez jakis czas wszyscy lekarze sie bardziej starają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj rosną przystojniaki prawdziwe!!! Super słodkie na dodatek 🙂
Marysia już 127 głosików ma 🙂
Beti ja tak samo z czapeczką robię hehehe !!! Tak nie lubi ubierać sie że masakra! Ja już musze być ubrana zanim Wojtka zacznę, bo potem to już szybko musze byc na dworzu i to wózek nie może stać w miejscu bo płacz 🙃 Jak widzę mamy siedzące w parku na ławce to dziwne to dla mnie hehe
Buziaki dla Adrianka kolejnego 4 miesięcznego brzdąca 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...