Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Skoro juz sie rozkrecilam....
Czy wasze maluszki spia z jakims misiakiem szmacianym albo inna bestia, ewentualnie z pieluszka? I czy juz dalyscie poduszeczke do lozka?
Moj Adi spi z szmaciana kaczuszka, super sprawa jesli chodzi o zlobek, bo sie tuli do tej kaczuszki i czuje zapach domu, ktory pozwala mu spokojnie zasnac. Ja poduszki jeszcze nie polozylam, tylko 2 cienkie kocyki i na to pieluszke, bo Adi lubi miec wyzej glowke, a poza tym ta pozycja pozwala swobodniej oddychac.

beti82 (albo do Butterfly, nie pamietam ktora ma zaplecze chemiczne) pytanie do Ciebie. Czytalam ze 100% soki dla maluchow po otwarciu nalezy przechowywac w lodowce tylko 49godzin 😮, bo inaczej moze sie dostac bakteria. Ja przechowuje czasem nawet tydzien, bo mam duze butelki z np. sokiem marchewkowym. Wydaje mi sie ze te soki zawieraja jakies substancje ktore pozwalaja na dluzsze przechowywanie. Co o tym myslisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam!
u nas noc w miare spokojna,ale przed kapiela zapodalam melise z werbena.dostalismy herbatke z Sycylii.jak na tamtejsze rozrabiaki dziala,to wyprobowalam na Lence i OK 😁!nazywa sie to BUONANOTTE.

Marlena!Adrianek slodki!poki co nie podkladam nicx pod glowke,ale mala lubi sie tulic do mojej poduszki,pluszak siedzi w lozku na dzien dobry zawsze po niego siega,jak sie budzi to jest naginanie misia,spiewy i gruchanie przez dluzszy czas.nie wynosze ,tak jak Gosia z lozka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dla kazdej mamy jej dziecko jest najpiekniejsze wiadomo, ale zeby krytykowac inne dzieci to dla mnie porazka i przede wszystkim brak dojrzalosci. Takiego przykladu swoim dzieciom nie powinno sie dawac, bo pozniej beda sie nasmiewac z innych dzieci, az w koncu ktores przyfasoli w nos i bedzie placz.
Moim zdaniem kazde dziecko jest piekne na swoj sposob, jak nie z wygladu to z charakteru. Jesli chodzi o wage, to ja zaluje np. ze Adi nie ma wiecej kiloskow, tylko na buzi jest pyzaty a tak to chudziutki, a ja bym chciala zeby mial faldki ☺️.
NIe ma sie co przejmowac. Ale powiem szczerze ze jak ktos by cos powiedzial na moje dziecko, to chyba bym dala w ryj ☺️.
Moj Wojtek juz kilka osob znienawidzil przez glupie uwagi na temat Adriana..... on to jest dopiero przewrazliwiony na takie rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nooo!masz racje!
u nas jest lepszy numer!mamy znajomych,ktorym sie geny niefortunnie zbiegly i splodzili co prawda urodziwego,ale mocno zaburzonego i chorowitego cudaka.ta znajoma nic tylko u innych dzieci wyszukuje choroby,chocby alergie-juz cos czym moze sie pocieszyc na swoj dziwny sposob.no i!zerwali z nami jakikolwiek kontakt od paru miesiecy CISZA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas też już gorsza nocka od poprzedniej. Dzisiaj idziemy na szczepienie to zapytam lekarki, o co może chodzić. Ja powoli wysiadam. Jak się Paweł wczoraj w nocy wyspał to był w dzień super, a dziś już od 6:30 szaleje. Zdrzemnął się pół godzinki i dalej jazda. Ja mam wrażenie, ze on się złości, bo chce coś zrobić, a nie umie-np. sięgnąć zabawkę. Nie pełza więc nie umie sobie poradzić i jest nerw. Wczoraj zlazł mi z maty piankowej i walnął buźką o podłogę.Delikatnie, bo widziałam, ale rozwył się jak nie wiem i oczywiście cały czas krzyczał "mamamamamamama"...gdyby nie ta mata to nie wiem, co bym zrobiła. Musze więcej elementów rozłożyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Znow dostalam odpowiedz. Fajna ta strona, mowie wam.

Marlena2012

11 styczeń 2012

Od 2 dni zauwazylam u mojego polrocznego synka czarne kropki w kale, bylo tez cos w rodzaju piasku. Nie jadl ani banana ani kiwi i nie moge dojsc od czego sa takie kupki. Dodam ze taki wyglad nie jest non stop. Wyprozniajac sie 3 razy dziennie kupki sa roznego koloru i roznej konsystencji. Dzis byla nawet luzniejsza i zielona (bardzo dlugo juz nie bylo zielonych kupek). Konkretnie interesuje mnie mozliwy powod czarnych kropek w kale. Acha, to raczej nie byla krew. Dziekuje za odpowiedz.

Odpowiedź naszego lekarza:

Przyczyną mogą być podawane witaminy, zawartość żelaza w podawanych preparatach, ale i inne składniki diety. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tylko, że mnie się ten skok ni hu hu nie zgadza w tygodniach...ale w sumie nie ma się co tak do końca przejmować terminami. Najgorsze jest to, że po prostu JEST.
Co do misiów do spania to jeszcze nie dawałam, ale już się przymierzam, bo mamy takiego ładnego małego Misia-Krzysia 🙂 a poduszki też jeszcze nie dałam, ale dzisiaj mam zamiar, bo mam taką super cieniutką-może akurat będzie Pawełkowi na tyle wygodnie, że prześpi noc? Już chwytam się wszystkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas tez jak skok a tygodnie nie te :-(
Już nawet nie mam czasu zjeść śniadania buuu tylko kawa a druga ręka buja wózek
Zwialam do łazienki i teraz teściowa ja usypia hehehe ale cóż muszę zamykać bo zupka czeka na mielenie no i rehabilitacja

Zajade chyba do apteki po jakieś uspokajacze bo w sobotę pełna chata dzieciaków i to niegrzecznych tak do wtorku.. Nie chce sie na nich drzec i wsciekac bez sensu

A i umalowalam rzęsy nowa maskara;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😎

Ja tez urzęduję z Wojtkiem od 7-ej. Jakos mu przelało sie z pieluchy i zalał konkretnie łóżeczko hehe I jak wczoraj śpiący ale nie zaśnie....Teraz leży na swoim "placu zabaw" i sie złości bo nie może isć gdzie chce 😉 Zaraz chyba pójde na spacer...musze sie zrelaksowac hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivona55 musisz sie najpierw zajerejstrowac na youtube, jak sie zalogujesz pozniej to od razu wyjdzie Ci opcja "wgraj filmik". Sprobuj 🙂.

Moje dziecko jest dzis nie do wytrzymania! 120ml zostawil w butelce, pierwszy raz w zyciu az tyle 😮, prysznica nie dal mi wziac, bo marudzil. Ubrac sie nie chcial dac, afera na calego. W koncu sie wkurzylam i go ululalam, bo ile mozna. Chociaz sobie spokojnie herbatke wypije, bo nerwy mi puszczaja. Po owocach ide z nim na spacer, bo nie wytrzymam dzis 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...