Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Boże dziewczyny, masakra co piszecie z tym budzeniem, u mnie (odpukać) trochę się uspokoiło póki nie śpię to się nie budzi. Ostanio w nocy koło 3-4 pobudek, zwykle cyc i dalej spanie więc PO PRZECZYTANIU WAS stwierdzam w takim razie, że nie jest najgorzej (choć najlepiej też nie).

KOBITKI - MUSIMY BYĆ CIERPLIWE - SKORO WSZYSTKIE NASZE DZIECIACZKI BEZNADZIEJNIE ŚPIĄ TO
BIDULKI TEŻ SIĘ PEWNIE MĘCZĄ (ALE MY RACZEJ BARDZIEJ HEHE 😉 )
TEN STAN MUSI NIEDŁUGO MINAĆ !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Ja dziś na zakupach byłam. Obkupiłam Lenkę, że szok

Ej słuchajcie! Jakaś IGA napisała pod zdjęciem Lenki, na aguagu GRUBE DZIECKO! CO TO MA K**** ZNACZYĆ??????????
A co do tych nocek, to musi w końcu minąć. Ja ciągle sobie powtarzam, że jutro będzie lepiej i umawiam się z Lenką, że całą noc prześpi 🤪

Gratulację dla Lenki za ząbka. Adi przesłodki brzdąc a Borys wymiata, Ty Małgosiu masz wesoło.

Ja dziś też padnięta jestem, marudna popołudniu była i już nerwy mi puszczały..nie lubię się tak złościć na nią 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia u nas to samo i w dzien i w nocy maruda, wycie, brak snu i zabawianie...
Ja właśnie wcinam obiadokolacje : mielone dunkana-raz, ciastka czekoladowe dunkana-dwa, ogórek korniszon. Śniadanie jajeczniczka była ale dlatego ze Niki jeszcze zaspana była i dałam radę ale kromki mi zwijala z talerza i jedna dostała-dunkana ;-)
Wiec niby dieta a jedzenie przed 22 niweczy cały mój wysiłek
Ale w d to mam po prostu jestem głodna i muszę coś zjeść
Bo ile godz można latać za urwisem po 3 jajkach i pól kromki?!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no, obiad zrobiłam 🙂 Paweł przyszedł i trochę mi lżej na sercu 😉 zaraz pójdę kąpiel sobie zrobić i spać. Wojtuś śpi...oby tak do rana 😉
Edyta masz śliczną córeczkę i nie przejmuj sie gadaniem bo to bzdury!
O! Ja nie moge chwalić mojego synka:/ Własnie mój do niego poszedł...ehh ide dobranoc Wam:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...