Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ivona55 napisał(a):
Ehhh fajne macie te pieski... ja tez miałam kochanego piesiulka, kundelka ale naprawde jeszcze nie widziałam madrzejszego 🙂 Umarł rok temu...strasznie mi było ciężko bo myśmy go traktowali jak członka rodziny...wiem że może to brzmiec dziwnie dla tych którzy nie mieli nigdy psa ale te które mają to mam nadzieje ze mnie rozumieją 😉


Ivi - ja Cię rozumiem bo psiara jestem niesamowita, ale teraz moje 2 kundelki mają ciężkie życie bo były przezemnie rozpieszczane a teraz zeszły na dalszy tor i biedn chyba myślą, że już ich nie kocham a ja poprostu nie mam czasu. Wcześniej miałam jamnika i rottweilera ale niestety już ich nie ma ... a jak oglądam zdjęcia to mi czasem łezka popłynie ... także to nie jest dla mnie dziwne... wręcz przeciwnie - uważam, że dobrego człowieka można poznać po miłości do zwierząt !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hellol!!
U nas od paru dni cyrki przy zasypianiu czy w dzien czy w nocy :-( drze sie ręce i dalej płacze:-(
Najdziwniejsze jest to ze tak ok 4 rano wymiekam i biorę ja do nas do łóżka i tam zasypia miedzy nami i śpi dziś prawie do 9 jak nigdy
Coś jej sie cofnelo... Mama i mama i rączki wczoraj to już gotowalam z nią w chuscie bo nie dało rady..
Dziś szczepienie jutro neurolog pojutrze rehabilitacja a w sobotę goście bo w niedziele chrzciny
Masakrapadam na ryjek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit26 napisał(a):
ivi dobre z tymi skarpetkami 🙂

Ja uczę się na testy kat. B. 18.01 egzamin 😮


Tedit powodzenia!

co do tych fotelików jeszcze, ja też zastanawiałam sie nad maxi cosi, ten o którym mówisz to jest tobi i on rzeczywiście tyle kosztuje, ale jest jeszcze priori i on kosztuje coś ok. 600 zł. Stwierdziliśmy z Marcinem że skoro nasze dziecko w pół roku doszło do 9 kg, to przedział 9 - 18 na długo nam nie starczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia - ja miałam to samo z Julką, też "wędrowała" po pokoju jak np. szłam zalać sobie herbatę, dlatego zlikwidowałam matę.Oto zdjęcie z 07.12.Zostawiłam ją na środku maty i poszłam na sek. do kuchni. Teraz to tylko w kojcu jest bezpieczna.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/dsc9015.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/1953/dsc9015.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas po szczepieniu dostała czopek w pupek poplakala troszkę na raczkach i padła w 3 sek po odlozeniu do lozeczka
Lekarka psychiczna, mówię ze nie śpi w dzien i nocy od tyg a ona ze to normalne i może tak być do 1,5 roku a ze ona ze swoim miała rak 2 lata noc w noc!! A chociaż skier na badanie moczu czy nie ma bakterii jakiejś by dała!!! I mówię ze brzuch jej warczy ja je mleko, nawet po 2-3 lykach a ona ze pewnie jest przepełniony i sie przelewa.. Wiecej nic nie mówiłam bo szkoda moich słów, jutro neurolog to spoko babka, z powołania to z nią pogadam

Ja padam na ryjek a dopiero 20 dochodzi
Moja Niki tylko sie turla, kiedyś pelzala ale chyba jej sie odwidzialo
Byle co i płacze teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...