Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Czerwcówka u nas te czopki to nic nie pomagają. Dawałam Viburcol, Paracetamol po razie i żadnych różnic nie widziałam.
Karmienie do 8rż, przesada. Obrzydzenie mnie bierze.
Doris dzięki za radę. Jak tylko będziemy mieć z m. wolne działamy z butelką.
Ivona55 wiem jak się czujesz u nas ten mój spadek formy psych i nieznośna Oliwka to był jednorazowy epizod. A powodem był chyba jogurt z nestle dla niemowląt dostała go pierwszy raz i ją chyba brzuszek bolał. Ściskam wszystkie mamy, które nie sypiają w nocy.
Gosia Borys jest niesamowicie podobny do Ciebie. Super facet.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ty piękna Małgorzatto 😆, ja Ci powiem, że póki nie chodzisz do pracy to godz 23 może nie jest późną porą. Ale jak wrócisz to może być Wam ciężko. Tzn nie chcę się bron Boże wymądrzać bo możesz nie potrzebować dużo snu i będzie wszystko ok mimo, że Borysek chodzi późno spać.
Ja mogę tylko o sobie napisać, że pracując i walcząc z małą do tak późnej pory nie dałabym rady.
Mimo, że nie płacze itd.
swoją drogą kiedy wracasz? Coś pisałaś że do 23 stycznia masz na razie zwolnienie?
Butterfly a Ty kiedy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień doberek !
u nas szok - bo tylko jedna pobudka na cyca przed 02:00 i pospała do 07:20 a obudził mnie nie płacz a odgłosy zabawy 🤪
ALE MIŁOOO !!! Nawet się wyspałam !!!
Za to dziś nie mogłam jej uspać na 1 drzemkę, płakała, nie chciała spać, podnosiła się z podusi, płacz z rączką w buzi ... dałam jej tą camilię ... w końcu się udało i śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
No i u nas sie zaczelo, Adi mi nie dojada 😮.
Nie wiem czy zeby czy gardlo. Chyba zeby nie, juz ma dwa wiec watpie zeby dalej szly, za wczesnie chyba.
Wczoraj wieczorem za cholere nie chcial jesc, smoczka tez nie. Po chwili znow sprobowalam i zjadl.
Temperatura byla chwile podwyzszona i spadla. Ogolnie drzemki ok, czasem sie cieszy ale wiekszosc czasu marudny jest.
No i badz tu madry i wymysl o co chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaaaa ciąg dalszy marudzenia......Podałam mu już Pedicetamol 25 kropli...moze mu ulży o ile to na dziąsełka a nie jakiś skok...bądź tu mądra 🤢
Marlenka na roczek już wychodza trójki wiec to moga być ząbki. Apetyt u Wojtka też gorszy...JA piję mocna kawę i cały czas sobie mówię że musze być silna bo kto jak nie ja.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry dziewuszki! Ja jestem przeszczęśliwa, bo dziś mieliśmy tylko dwie pobudki, o 4 i o 5:30 na cyca. A potem do 7:30 spanie. To naprawdę spora zmiana w stosunku do poprzednichdni. I Paweł nie jest aż tak marudny w ciągu dnia jak bywał ostatnio- chyba też się lepiej wyspał. No i byłam na zakupach, ostatnio wyczaiłam śliczny płaszcz,ale kosztował 440zł,więc sobie odpuściłam, a dziś wchodzę do sklepu, a tam wszystko -50%!! No i stałam się szczęśliwą posiadaczką wymarzonego cudeńka! Weszłam też do Kolorino, a tam likwidacja sklepu i WSZYSTKO -50%. Fakt, ze poprzebierane juz jak nie wiem co, ja nie miałam czasu szperać, ale wzięłam z półki kubek niekapek z Drewexu. Sama nie wiem,czemu, ale mi się po prostu spodobał. Kosztował....8zł! I się okazało, że tak spasował Pawełkowi, ze jest strasznie zadowolony jak z niego pije. A szukałam dobrego niekapka od miesiąca 😮
Kasienka, gdyby nie złamanie mojej mamy to już bym była dawno w pracy. Teraz plan jest na 1 lutego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasienkaks napisał(a):
Ty piękna Małgorzatto 😆, ja Ci powiem, że póki nie chodzisz do pracy to godz 23 może nie jest późną porą. Ale jak wrócisz to może być Wam ciężko. Tzn nie chcę się bron Boże wymądrzać bo możesz nie potrzebować dużo snu i będzie wszystko ok mimo, że Borysek chodzi późno spać.
Ja mogę tylko o sobie napisać, że pracując i walcząc z małą do tak późnej pory nie dałabym rady.
Mimo, że nie płacze itd.
swoją drogą kiedy wracasz? Coś pisałaś że do 23 stycznia masz na razie zwolnienie?

Butterfly a Ty kiedy?


KAsienkas wiem że możesz mieć racje i może być ciężko... nic no zobaczymy, jakoś to będzie mam nadzieję 🙂
MY to jesteśmy nocne marki, my tak w tygodniu, jak chodziłam do pracy to kładliśmy się spać koło 1, (mimo iż ja zaczynam pracę bardzo wcześnie), w moim rodzinnym domu jest tak samo,może Borysio ma to w genach? 🙂

JA planuję jeszcze miesiąc opieki - jak sie da, mam jeszcze tydz urlopu zaległego, no i koło marca chyba powracam... Wtedy Marcin idzie na ojcowski, 2 tyg z nim posiedzi, a od kwietnia chyba będzie ten żłobek.. jak nie to wtedy wyskoczę z wychowawczym, ale to juz baaardzo ostatecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
andzia0304 napisał(a):
czerwcowka napisał(a):
Doris25 napisał(a):
Andzia - co to znaczy, że u Was leżą wszystkie 4 zęby ? sorki ale nie zrozumiałam

Chyba ze lezą czyli idą :-)



idą.naraz jedynki i dwojki dolne,jedynki i dwojki gorne!


Andzia i jedynki i dwójki naraz! współczuję Twojemu M 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też nie kojarzę firmy
moja po spacerze i jak powinna spać jeszcze 2h to po 10min już płacz z wózka... ale pobujałam i na razie pciumka.. kupiłam akcesoria do chrztu, wszystko wyprane i tylko czeka
poza mamusią która niema co na siebie włożyć.. i chyba dziś pojade do jedynej tu galerii i jedynego normalnego sklepu - reserved i może jakąś sukienusię kupię..

noc była rewelacyjna ale nie po viburcolu tylko paracetamolu czy cos takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...