Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja ululałam Miłka, a mnie jakaś trzęsawka wzięła, już mam podwójne skarpety na stopach i dalej zimno mi 😁
Co do skoków, to u nas jest kolejny objaw (nawet nie wiedziałam, że to może być również związane ze skokiem), a mianowicie płacz i krzyk w trakcie zmiany pieluchy, bo to że darł się przy ubieraniu to już od zawsze, ale z tą pieluchą zaczęło mnie zastanawiać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wypucowałam łazienkę. Ustawiłam Pawełka tak, żeby mógł patrzec jak to robię i sobie grzecznie leżał na brzuszku i obserwował. Ale generalnie to maruda straszna. Moi sąsiedzi to chyba myślą, ze ja katuję to dziecko, bo co chwile krzyk.Odejście choćby ma kilka metrów powoduje krzyk. No i to picie....dziewczyny, Pawłowi non stop chce się pić! Potrafi wychlać butlę na raz! A nie ma tu suchego powietrza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak sobie czytam, ze to nadmierne pragnienie może wynikac z cukrzycy... Albo po prostu mu smakuje. Tylko, że ja wlewam jakieś 20ml soku i 130ml wody...ledwo czuć smak...
U nas dzisiaj cała paleta pogodowa. Rano super słońce, potem śnieg, teraz grad ze śniegiem! Normalnie kosmos! I ciemno jakoś. Może zbliża się do nas to coś co wystrzelili Rosjanie w orbite i podobno leci prosto na nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak Ania, a wg kalendarza rodu Majów 21 grudnia tego roku będzie koniec świata. 😁 😉 😜
Swoją drogą u mnie będzie koniec świata jeśli się w najbliższym czasie nie wyśpie, bo już nawet w pamięci nie umiem dodawać i wszystko zapisuje na kartkach bo o niczym nie pamiętam.
Czasami to bardzo ubolewam nad tym, że człowiek jest taki twardy i trudno go zniszczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dochodze do wniosku, że staję się coraz mniej wychowawcza, byleby mieć spokój...moje dziecko zjadło co miało zjeść, porwało pustą, aczkolwiek brudną miseczkę i postanowiło się trochę potaplać...a ja na to przystałam, byleby się czymś zajął i nie krzyczał.O, a teraz widzę, że walczy z łyżeczką..oj, będzie pranie, będzie...i porządne mycie jak już uzna, że się znudził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
andzia0304 napisał(a):
ledwo zipie dzisiaj...
pobudki w nocy co 75 min z zegarkiem w reku.
a dla poprawienia humoru powiem wam co stwierdzil moj maz:wiecie co to jest zabawka interaktywna z batwria R20 w dupie?TATUS.stwierdzil po tym jak wsadzil twarz do wanienki i puszczal babelki-a on z tych ssakow nieplywajacych 😁


🙂 dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzia dobre! 😁 aż mojemu to powiem 🙂

Ania nie przejmuj się, ja też mam takie chwile, że "niech robi mały co chce, bylebym jak miała chwilkę spokoju", niestety dzieci bywają męczące, a mój w ostatnich dniach to już mega maruda... dziś na spacerze powtórka z wczoraj... aż mi głupio jak wracam (biegnę) ę do domu z wrzeszczącym dzieckiem w wózku ☺️

Gosia ile za niego zapłaciłaś w Polsce?? tu kosztuje 160euro. Dobrze w testach wypadł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemka dziewczynki!
Ja tylko sie witam, czytam Was w miare możliwości ale tyle tylko mogę....Już sił mi brakuje...znó dałam mu lek przeciwbólowy, Camila nie pomogła 😞 A juz nawet krew troche leci mu z tych dziąsełek 😞 Biedaczek mój...i jeszcze zauważyliśmy z Pawłem że górna jedynka też spulchniona sie robi...No i jescze jakieś krostki sie pojawiaja na brzuszku 🤢 Takie skazowate troche...cholera żeby to nie skaza...19 go ide na szczepienie to musze lekarzowi to pokazać...A ide do innego, ponoć też bardzo dobry...może niech inny pediatra sie wypowie na temat tych ulewan a teraz jeszcze krostek...To nie takie pojedyncze tylko jakby po pare skupione i troszke przesuszone...liszajowato tak...nie wiem jak wytłumaczyc. Trzymajcie sie kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
Andzia dobre! 😁 aż mojemu to powiem 🙂

Ania nie przejmuj się, ja też mam takie chwile, że "niech robi mały co chce, bylebym jak miała chwilkę spokoju", niestety dzieci bywają męczące, a mój w ostatnich dniach to już mega maruda... dziś na spacerze powtórka z wczoraj... aż mi głupio jak wracam (biegnę) ę do domu z wrzeszczącym dzieckiem w wózku ☺️

Gosia ile za niego zapłaciłaś w Polsce?? tu kosztuje 160euro. Dobrze w testach wypadł?


499 zeta. nie ma testów europejskich, tylko amerykańskie, i tam dobrze wypadł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...