Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny. Ja jak zwykle czas mam tylko wieczorem. Nawet w pracy wprowadzili nowa politykę, że w kazdej chwili moga mi podejrzeć co robię na kompie-hahahaha! Ubawiłam się przy tym, bo i tak nie mam czasu nawet sobie zrobić herbaty.Ale ja to lubię!
Pawełek nyna, nocy bez cyca mamy ciąg dalszy. Teraz powoli będe go oduczała picia w nocy, bo dostaje soczek rozcieńczony wodą, więc będe dawać coraz więcej wody aż w końcu będzie bez smaku. Choć może chcieć mu się pić, bo ciągle ma gile w nosie, więc pewnie buźką trochę oddycha.

Andzia, dobrze, że z Lenką wszystko w porządku już!
Gosia, bardzo się cieszę, że Borysiowi podoba sie w żłobku- mama będzie spokojniejsza 🙂
Ivona, właśnie mówiłam Marcinowi o Twojej rozłące z mężem i tak sobie rozmawialiśmy... podziwiam Cię, ale zobaczysz, ze na pewno szybko zleci. Zostaniesz sama czy pojedziesz do rodziców? Wiem, że oni teraz też mają na głowie dużo spraw, ale może razem byłoby Wam raźniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
Ja tak tylko na sekunde.
Gosia super ze zlobek fajny!
Chcialam napisac tylko ze sprawdzilo sie to czego sie obawialam. Podalam probiotyk i sa zaparcia, wiec na przyszlosc na pewno bede sluchala sie swojej intuicji, bo przeciez ja znam swojego dzidziusia najlepiej.
A tak ogolnie to wszystko u nas ok.
Zdecydowalam ze jak Adrian bedzie sie budzil w nocy bede mu podawala picie. A to z tego wzgledu ze za dnia nie mam kiedy w niego wlac, bo albo jedzenie, albo drzemka i moim zdaniem 200-250ml dziennie to za malo.
Boje sie tylko ze rano pielucha peknie w szwach 😉

Milego weekendu mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemka!!
Przykro mi Marlena że probiotyk u Ciebie nie zadziałał widocznie każde dziecko jest inne i ty najlepiej wiesz co jest dla niego dobre intuicja mówiła Ci dobrze no ale chciałaś dobrze przecież. 🙂
Ja też daje picie małemu w nocy i dużo wypija ok350ml dziś miałam tylko 6 pobudek bo zazwyczaj jest kilkanascie a za dnia wypija mi ok200ml.

Marlena śliczny Adi w tym avatarku jak fajnie siedzi 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia29 to zdjecie bylo zrobione o 6 rano 🤢, ja zaspana ledwo patrze na oczy a on sie chichocze wyspany i zadowolony 😁.
Kupka juz u nas ok, wczoraj tylko byl problem. Podam mu czasem probiotyk ale glownie jak bedzie mial biegunke.
Dalam mu dzis w ncy pic i pozniej obudzil sie na mleczko 🙂. Oczywiscie wszystko wydundal 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka, ja tylko na chwilę bo ostatnio nie mam bardzo czasu ...
Wczoraj byłam u fryza ... no i zmiana fryzury całkowita ... obcięłam włosy ... zmiana koloru ...ostatni raz takie krótkie włosy miałam w podstawówce ... Może fotkę damn potem ...
U nas nocki dobre - wczoraj podałam na noc mm z kleikiem, jedna pobudka o 03:00 na jedzenie ... mialam nie karmić ale dałam wody, wypiła i dalej się darła ... myślę, że mogła być głodna bo 7 godz. od jedzonka ...

Dziś idziemy na urodziny męża brata do knajpy, małą bierzemy na jakąś godzinkę a potem do babci i dziadka ...

Julka raczkuje !!! Długo nie daje rady ale kilka kroków tak ...

Marlena - może to zbieg okoliczności ze akurat po probiotyku zaparcia ...

Gosia - cieszę się, że złobek o.k. !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulujemy raczkowania!!! Fiu fiu!! To dopiero wyczyn!!

U nas wczoraj tez wielki dzien Niki zaczęła sama siadać i normalnie tak jej sie spodobało ze nie mogła przestać ;-)
Noc spokojna tylko wstala o 5:50 :-(

Byłam na zakupkach ;-) dwa sweterki i jedna bluzeczka i majteczki ;-)
Popijam zurawinowego reddsa, ktoś chwalił mi tez smakuje ;-)
Bujam Niki na tarasie, słoneczko, żyć nie umierać ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
dzisiaj od rana z Małą poza domem, fotelik świetny, Marysia zadowolona w nim pół-siedziała 🙂 obserwowała babcie w lusterku wstecznym no i oczywiście wszystko co za oknem 🙂 nawet razu nie kwękła a pół godziny w aucie była 🙂 później był szał po sklepach z teściową i Małą w spacerówce bo piorę gondole 🙂 podoba jej się jazda w taki sposób 🙂 w sklepie zasnęła, spała 1,5 godziny 🙂 wróciłyśmy to na chwilkę do domu na obiadek tylko i na dwór 🙂 na spacerze zasnęła też, pospała jakieś 40 minut i właśnie wróciłyśmy 🙂
Kupiłam jej taki fartuszek niby do malowania farbkami, ale ja jej jako śliniak będę zakładała już wypróbowane, fajnie się myje później 🙂
Teściówka nakupowała jej ubranek 🙂 i buciki jej kupiła takie fajne 🙂
no... aaaaa dzisiaj będę robiła na kolację zapiekane bułeczki-zapiekanki wg przepisu Gosi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny!!

DUŻO ZDRÓWKA DLA ADRIANKA, BORYSKA i MARYSI!!!!! :*

Nadrobiłam Was, jestem z siebie dumna, bo łatwo nie było 😉
Kurde, Ivona, dobrze że Twoim Rodzicom nic się nie stało! Może jak Ania radzi, pojechałabyś na jakiś czas do nich, to raźniej by Ci było ??

Gosia fajnie, że Borysek zadowolony ze żłobka. No i że Tobie się podoba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania zaaplikowałaś mu tlenoterapie hihi 🙂
oj za oknem pięknieje coraz bardziej.. mogłoby tak już zostać 😉

A właśnie, kupiłam Marysi kaszkę manną z bobovity 3 owoce i kaszkę mleczno-ryżową waniliową 🙂 ciekawe jak podpasuje Małej 🙂
no i wczoraj jej dałam manną taką zwykłą i zrobiłam tak jak Iwona pisała i sama się też domyślałam, wsypałam 2 łyżeczki do wody gotującej i nią zalałam mm z kaszką malinową, Marysia zjadła 260ml i spała do 5:30 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...