Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gosia trzymam kciuki! Koniecznie zdaj nam jutro relację jak pierwszy dzień 🙂

Aniu cieszę się, że udało Wam się znaleźć taką perełkę! i dołączam się do życzeń Gosi! Oby Wam się żyło jak w bajce! 🙂

Doris a Tobie życzę jak najwięcej przespanych godzin ciągiem 😉

ja też idę pod prysznic i spać, nie najlepiej się czuję (czytaj okres) 🙃

do jutra! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Małgorzatta, może stres przed pracą Cię tak kusi do chipsów 😉 Gratuluję wszystkim sukcesów i dołączam swój...
Zdałam egzamin na prawko, czekam na odbiór, a to oznacza... że staramy się o dzidziusia drugiego! 🙂 akurat się dobrze składa, bo rocznicę mieliśmy w pon., a jutro urodzinki Andrzeja, no i Dzień Kobiet... 🙂 aż nie wierzę, że tak ładnie się układa....
A Oskarek raczkuje świetnie, i zęby 4 ma już takie wszystkie dobrze uwidocznione, ale zaczął zgrzytać nimi... aż nie mogę przesłuchać.... ale sporadycznie zupełnie, więc owsików nie ma raczej... wcina takie porządne porcje zupki, kaszki, owsianki, biszkopty, kromki chleba całe- zwykle resztki zbieram, na co reaguje mega krzykiem... do wanny się aż zrywa, więc trzeba trzymać mocno i szybko go wkładać do kąpieli, bo najchętniej umył by się w ubraniu 😁
Ale gada najczęściej 'tata'....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witaj Aniu!

Gratuluje prawka!! Aż moje egzaminy mi sie przypominają wrrr

Moje dziecko sie cofa w rozwoju... Właśnie zasnela ale dopiero w gondoli... Masakra
Muszę jej pilnować bo ostatnio usiadła w niej sama i to przy samym koncu i cieszyła miskę a wózek ledwo co stał w pionie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka, ja też już po kawce,
masakry nocnej ciąg dalszy ... obudziła się o 23:00 i bujałam ją na podusi do 00:30, zasypiała ale popłakiwała, musiała cierpieć ... dałam 1,5 czopka ...

Moja Julcia też lubi tany tany, szcególnie z teściową, włączamy muzykę - krasnoludki i wiele innych równie dobrych kawałków 😉

Hej Mikanka - gratuluję prawka, no i życzę powodzenia w staraniach o maluszka !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mikaanka oby dalej tak szło pięknie. Bezkolizyjnych podróży i szybkiej akcji z dzidzią.
Ania, mieszkanie to jest to. Najlepszego na nowym.
Doris, fryzura super, kolor chyba też zmieniony.
U nas dzisiejsza noc straszna. Jak się zbudziła o 3 w nocy tak płakała, właściwie to się darła bo aż sie dławiła i brało ją na wymioty. Dałam jej dwa razy nurofen o 22 i 0 3 w nocy. To było straszne, bałam się, że ktoś przyjdzie i zwróci mi uwagę a w tedy to bym wyje..ała w zęby chyba. W końcu o 4 jak się mega rozdarła obwinęłam ją w kołdrę i ja z gołą dupą, stopami i w koszulce wyszłam z nią na balkon bo się nie dało. Stopy mnie szczypały godzinę o zimnych płytek, ale nie było szans sie ubrać bo tradycyjnie byłam sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A sram się najbardziej o jednych sąsiadów, bo drudzy mają dzieci więc ogarniają takie akcje.
Na moim starym osiedlu, raz jedni super-inteligentni burakowie buracy wezwali policję do kobitki, której dziecko płakało a ona przestawiała malucha z piersi na butle. Ot co... ale chyba już pisałam o tym.
Miłego dnia życzy Wam padająca na ryj Kasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry!

U nas 3 noc z rzędu rewelacja, tylko jedna pobudka na smoczka i dalej spał do 6, dostał standardowo mleko i spaliśmy do 7:30 😉
Jejku życzę Wam bidule przespanych nocy! wiem jak ja chodziłam jak wstawałam po kilkanaście razy do Miłosza...zmęczona, a do tego zła jak osa...
Kasiakas zapodaj sobie jakąś polopirynę tak w razie w, żeby Cię nie rozłożyło po tej nocnej akcji... a zasnęła na balkonie chociaż????

Mikanka gratulacje!!! 🤪 🤪 no i powodzenia w staraniu się o maluszka 🙂

Magda mój synek też już załapał "zrób brawo" tak mu to śmiesznie, koślawo wychodzi ale słodko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie czytam was na bierząco ale nie mam czasu pisac jeżdże z małym na spacerki i ostatnio nie chce spac w dzień ile muszę się już namęczyc by go uspac 😠

Na dodatek mój mąż ma coś z sercem i musimy jechac do akademii do Gdańska tam gdzie byłam z Szymkiem tylko inny budynek na konsultację musi jechac bo może czekac go operacja już się boję 😞 😞 😞 😞

Gosia daj znac jak po 1 dniu w pracy 🙂
Mikaanka gratulacje prawka i oby szybko następną dzidzie miałaś 🙂
Ania też się przyłączam do życzeń na nowe M niech ci tam się bajkowo mieszka 🙂
Doris fryzurka super 🙂
Też się skuszę i po 15 marca do fryca pójdę kolorek jakiś zrobic bo mam brąz teraz.
Gośka podaj mi linka skad ty brałaś te fryzury w necie bo postu nie mogę znalezc 😞

Uciekam bo mały się obudził aż 35min spał 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,
Jejku ile tu sie wydarzylo 🤪.
U nas naszczescie zadnej wszy nie widac 🤢.
Z Adim wszystko ok, tylko katar, ale pogoda taka.... deszcz, szaro 🤢. Wlasnie mialam wychodzic na spacer, ale poczekam chwile.
agatka super ze w koncu mozesz sie wyspac. U nas niestety coraz czesciej sa pobudki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Laski!
No to ja już po pierwszym dniu w pracy! Dzięki że trzymałyście kciuki!

Oczywiście wszystko super, w pracy nie robiłam nic totalnie, tylko kawki, plotki.... tak jakoś zleciało, nawet nie wiem kiedy, no i o 14.30 już wchodziłam do domu... A Borysio grzeczny, zbuntował się jedynie Marcinowi, nie chciał jeść! wypił tylko 2 razy po 120 ml mleka! Ucieszył się jak mnie zobaczył, przyczołgał się przytulić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...