Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ivona55 napisał(a):
Malgorzatta napisał(a):
Iwonka a może mały Ci się buntuje bo jest jakaś zmiana, bo nie ma taty? u nas tak było jak poszłam do pracy, Marcin mówił że nic nie chciał jeść. Ale mu przeszło.

No też mi to przeszło przez myśl ale wtedy by raczej nie jadł nawet zupki czy deserku?



jak zgłodniał w końcu to zjadł może.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivona mój Milo zawsze się przekręca jak go odłożę albo na bok, albo na brzuch. Kiedyś nie lubił leżeć na brzuchu tak teraz uwielbia tak spać... co go przekręcę to on z powrotem na brzuszek się przekręca 🙂
A co do mm, u nas też było kiepsko, ale wróciło do normy. Jeszcze tydzień temu była masakra, w ogóle nie chciał popołudniowej i wieczornej butli, jedynie co to nad ranem o 6 na śpiocha wypijał... ale jakoś mu się odwidziło i znowu pije 3 butle 🙂 także może to przejściowe, a może ząbki idą i smoczek go uraża... pamiętam u nas tak było, tyle że wtedy kaszki mleczno-ryżowe wcinał, tyle że ja zawsze owocka do kaszki dodaję bo tak samej nie bardzo chce, nawet smakowej, a jak dodam pół słoiczka owocowego to wcina 🙂
Będzie dobrze Ivonka! trzymaj się dzielnie i daj znać jutro czy wstrętu do mleka ciąg dalszy 🙂

a swoją drogą szkoda, że danonki mu nie służą, u nas śmierdzące ulewanie była po tych z bobovity czy z nestle, a po danonkach nic mu się nie dzieje.
Spróbuj może tak jak Monia dawać papkę biszkoptów nasączonych mlekiem modyfikowanym, u niej to chyba przechodzi, a Szymek też ma mleko-wstręt ostatnio...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień doberek 🙂
pobudka o 3, spanie do 6 🙂 nieźle...

Marysia nieraz wyczynia cuda w łóżeczku na śpiąco, aż trudno się od śmiechu powstrzymać hihi
dzisiaj jadę z Małą do lekarza rehabilitacji medycznej...

Czy Wasze dzieciaki jak dorwą się do chusteczek nawilżanych to wyciągają wszystkie i je liżą? 😮 jak Marysi zabiorę taką chusteczkę to jest płacz jak nie wiem co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

I dalej nie chce pić mleka 😞 Myślałam że jak z rana będzie taki głodny,w końcu nie jadł kolacji to wypije butle...jak ją robiłam to sie cieszył, wręcz nie mógł sie doczekać! Podaje a ten tylko poczuł mleko i płacz i odwracanie głowy 🤢 Przelałam do miseczki i łyżeczką chciałam podać ale to nie smoka chodzi bo też nie chciał 😞 I wzięłam pomysł Agatki- dodałam mały deserek jagodowy do tego mleczka, pierwsze łyżeczki nie za bardzo ale w końcu zjadł wszystko. Juz sie martwie o kolejną porę karmienia...może troche soku malinowego dodac do kaszki mleczno-ryżowej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka długo miałas ten problem z mlekiem?

Zastanawiam sie czy w ogóle nie podawać mu tej butli przez pare dni i podawać w miseczce z jakims owockiem i dopiero po paru dniach spróbowac znów butle, czy za każdym razem najpierw próbowac z butli i dopiero jak znów nie bedzie chciał to podawać łyżeczka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny.
NeQuitia biedna ta Twoja Marysia! Kurcze co chwilę coś 😞 a nie możesz po znajomości jakoś?

Czerwcówka no Niki już po oczkach widać, że konkretna babka 😉
moją bije po glowie 15miesięczny sąsiad a ona nic-nawet nie zareaguje wrr

Mamuśka u nas służba zdrowia wcale nie lepsza ja to chodzę prywatnie bo nerwów już nie mam 😞 a jeszcze ci nasi specjaliści pożal się Boże! nawet nie potrafią postawić trafnej diagnozy 😞

Czy dostajecie te paczki (z ankiety wypelnianej po porodzie? )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję Iwonko 🙂 i Wojtusiowi też dziekujemy 😘
to drugie foto the best-chyba ksiądz nie ciekawił go za bardzo 😁
no Wojtek to dopiero wygląda na urwisa

A właśnie-mam jeszcze pytanie: jęczy mi młoda w nocy tak prawie, że płacze ale to nie płacz i się zastanawiam przez co to jest 😞 naczytałam się o ''złych nianiach'' i mam stracha

I zauważyłam, że młoda lubi zasypiać nie w normalnej pozycji tylko na hołdzie z kołdry (że miekko? ) tylko nie wiem czy tak można, czy to dobre dla kręgosłupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi sie wydaje patrząc na Wojtka i po wczorajszej rozmowie z dziewczynami że poprostu te nasze szkraby "dorosleją" i śpią jak lubią 😉 Ja odwracam Wojtka na plecy a za chwile i tak śpi jak chce 😁
A z tym eczeniem, to może dziąsełka daja popalic ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Księdza to w ogóle rozśmieszał 😁 Tak mu patrzył w oczy że ten sie skupic nie mógł momentami hehe

A urwis sie robi! Wie że robi źle np pcha sie jak bumerang do miejsc zakazanych(zawory przy kaloryferze, kontakty, lampa stojąca) a wie bo jak lezie do nich to jak ja wstaje za nim on sie wręcz chichocze i jeszcze szybciej przebiera łapkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda,tak ciagle o was mysle...wpadlam na jeszcze jeden pomysl.a wlasciwie 2.
wizyta pryw.wiecej kosztuje niz badania !wiec niech pediatra okresli na jakie hormony zrobic?czy przysadka,nadnercza+plciowe?w sumie nie moja dziedzina 😞
drugi pomysl :MUSISZ sie uciec do malego szantazu emocjonalnego w stos.do p.dr!zapytaj ja czy czuje choc odrobine empatii do tego dzieciatka,ktore jest dzieckiem specjalnej troski,nie z wyboru,ale dlatego,ze jakis lekarz dopuscil do zamartwicy!!spytaj czy w tym wypadku musisz na pelne zdiagnozowanie dziecka czekac nie wiadomo ile?co bedzie jesli znowu cos wyskoczy?(TFU!!!KYSZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i jeszcze jedno!!!jak masz grupe na Mary,zbieraj wszystkie rachunki z leczenia!!zadzwon do nfz-u,do rzecznika spraw pacj.i zapytaj,kto bedzie pokrywal ew.komplikacje,bo diagnoza za pozno postawiona!!spytaj czy zeby dostac skier.na bad.musisz z dzieciatkiem czekac do grudnia!!chore!!!szkoda ze mieszkacie tak daleko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivonka ponad tydzień był wstręt do mleka, ale już jest ok. Próbuj tych kaszek mleczno-ryżowych z owockiem, albo z sokiem też nie głupi pomysł. No i spróbuj tą ciapkę mleczno 0 biszkoptową, może to przejdzie? Mam nadzieję, że u Was to chwilowe!
Pięknie wyglądasz Ivonko 🙂 a Wojtalek taki elegancik 🙂

tak w ogóle to dzień dobry 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...