Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A jak już tak pytam to zapytam jeszcze o jedno. Od jakiegoś czasu zauwazyłam u małej taki jakby liszaj na lewym udzie, tak z boku. Nie wyglląda to na uczulenie bo ma to tylko w tym miejscu i po drugiej stronie takie malutkie. dokładnie taki liszaj, pod ręką takie chropowate jak smaruję oliwką Oliwkę 😁
Coś słyszałam o jakimś rumieniu .... ale też nie chcę panikować
Na odparzenie od pampersa też mi to nie wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Szymonek w swoim foteliku 🙂Mam dziś humorek 🙂
Uwielbia miec ze sobą pieluszkę przy niej zasypia 🙂


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/img0166ko.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/1520/img0166ko.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej lachy 🙂
ale mialam dzien 😞nremont znowu idzie jak krew z nosa nawet teraz jeszcze robia 😞 nawet kran musial nawalic 😞 dobrze ze mala znosna

mamuska- alez twoj ''krolewicz'' jest do ciebie podobny-wyglada jak ''odmlodzona krotkowlosa'' ty 🙂 zazdroszcze bo moja zoska nawet do sasiada nie podobna 😉 😁

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE GORACO i cieszcie sie z nocy waszych maluszkow bo moja standard-co 2 lub 3 godziny pobudka na pampera i karmienie...

agata masz super ten kolyskowy sprzecior

nika a co z twoim fonem?zoska pisala do ciebie 😉 ale chyba es nie doszedl...

wie ktos co u kasi luny? moze do niej trza szkrobnac esa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
darka9118 ja biorę azalię takie delikate plamienia miałam tylko raz jak padłam na twarz i zapomniałam wziąć tabletki a tak to spoko, ilość pokarmu się nie zmieniła- jestem w połowie drugieo opakowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O widze, że bierzecie tę Azalie. Ja wykupiłam dwa opakowania i leżą. Jakoś mam stracha do brania hormonów. W sumie nigdy nie brałam anty...., zawsze na wyczucie 😉.
Beti ja moją małą kładę do spania w body z długim rekawkiem, spi bez skarpetek z całkowicie gołym nogami. W domu jest ciepło ale sprawdze jak dziś się obudzi czy będzie chłodna. Dzieki za rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Igula, myslisz ze do mnie podobny? hehe.... uznam za komplement, kazdy mowi co innego. Oczy ma po sasiedzie chyba, no ale dzieciom do pol roku moze sie zmienic kolor. Poliki raczej po mnie, uszy i usta tez, ale dlugie rzesy, brode i siusiaka po tacie.

Kurde dziewczyny ja dalej ani sladu okresu, troche sie juz denerwuje. Moze tam juz jakas siostrzyczka albo braciszek dla Adrianka rosnie. Ja pitole... od razu biore line i ide do piwnicy 😮

Nie wiem czy ktoras z was karmi TYLKO modyfikowanym, czy tylko ja jestem wyrodna matka. No bo chcialam zapytac kogos kto karmi tylko modyfikowanym ile daja jedzenia i co jaki czas, bo juz sama nie wiem czy dobrze robie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski!

u nas dzień zwariowany, szczepienie... Byłam w szoku jeśłi chodzi o całokształt w kwestii szczepienia... Wygląda to tak jak szczepienie psa (a może i psy są traktowane lepiej). Nie zbadali mi dziecka, nie zważyli, kazali odkryć lewe ramię, dostał szczepionkę, po czy kazali nam wyjść na korytarz ubrać małego, bo już następnych wołali 😮 😮żadnych rad co do pielęgnacji miejsca po szczepieniu, czy można moczyć czy nie... co "w razie w"na gorączkę. Dobrze, że sama się zatroszczyłam i zaopatrzyłam w syropek gdyby miał temp.... SZOK, do tej pory jestem w szoku jak przypomnę sobie to szczepienie. Dobrze, że te kolejne szczepienia mamy w polskiej klinice gdzie panują normalne, ludzkie warunki...
Mały jak na razie nie ma gorączki, zaraz mu jeszcze sprawdzę.....

Marlena fajniuchny ten Twój synuś... fafuśne ma policzki 🙂

Monia Twój Szymcio słodziutki, i te niebieskie oczęta... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
igula napisał(a):
hej lachy:
nika a co z twoim fonem?zoska pisala do ciebie 😉 ale chyba es nie doszedl...

?


hej Iga wiesz sms nie doszedł ha ha bo ja miałam Duński numer wyłączony przez cały miesiac bo byłam w Polsce na wakacjach i tam używałam polskiego nr 🙂 ale mimo wszystko podziekuj Zosi za smska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):


Nie wiem czy ktoras z was karmi TYLKO modyfikowanym, czy tylko ja jestem wyrodna matka. No bo chcialam zapytac kogos kto karmi tylko modyfikowanym ile daja jedzenia i co jaki czas, bo juz sama nie wiem czy dobrze robie.


to jak Ty jestes wyrodna Matka to ja TEŻ 😜 😎 bo Nathan je tylko modifikowane mleko i robie mu 150ml czasem zjada i jeszcze musze mu dorobic tak z 30 ml i z tego zjada moze 10ml. a w sumie to je co 4 godzinki z tym ze w nocy nie je! bo spiuchna sobie od 20 do 7 rano 🙂 ale jak wstaje to wciaga 150ml 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadrobiłam, trochę dałyście czadu 🙂 wpadłam się przywitać póki co 🙂
Wczoraj Maryś nie zrobiła kupy... zobaczymy dzisiaj... przed wczoraj zjadła aż 3 butelki, więc podejrzewam że to przez to... kurde... no ale nie było wyjście innego... ok piję sobie kawusie dalej 🙂

Dominika ucałuj Nathaniela 🙂 na te 3 miesiące 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ALE FAJNIE MI JAK PISZECIE ZE ADI DO MNIE PODOBNY... jestem w 7 niebie 😁 😁 😁 😁.

Agatka, no to ze szczepieniem bylo nawet gorzej niz u nas... a myslalam ze nic nie pobije holenderskiej sluzby zdrowia.

nika, a ile Twoj Nathanielek wazy? I jak tam kupki u was?
Moj Adi potrafi 200ml zjesc, a jak mu nie dam to sie drze 😞. No i tez co 4 godziny, a w nocy nic. No a kupki to niestety jedna dziennie, max dwie, no i wspomagaczy uzywamy, bo inaczej mu sie nie uda zalatwic.

Wiecie co, ja wczoraj zazartowalam do Adrianka zeby wolal o 5 rano jesc zamiast o 6, bo dzis wieczorem leci "przepis na zycie" i mama by chciala na spokojnie obejrzec. A tu takie jaja ze on naprawde sie obudzil o 5 rano... no i godzinke mamy przesunieta z karmieniem 😁. Zreszta, nie moge sie doczekac kiedy zamiast 5 beda 4 karmienia, bo on mi juz po 19.00 pada i musze go budzic do kapieli i na ostatnie karmienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
albo lepiej to, bo u nas zimnooooo, a w kosciele to juz calkiem

http://allegro.pl/ubranko-do-chrztu-bodzio-komplet-r-74-i1807089036.html

Wlasnie rozmawialam z kolezanka jak tu wygladaja chrzciny. Normalnie na polskiej mszy ksiadz mowi ze teraz bedzie chrzest, 5 minut i dziecko ochrzczone przy wszystkich obcych ludziach 🤢. Do spowiedzi nie musimy isc, bo przeciez rozgrzeszenia i tak nie dostaniemy bo mamy nieslubne dziecko, tak wiec do komunii tez nie musimy podchodzic.... istna formalnosc. Boze, co to sie porobilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...