Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Rany, Magda, jak Ona się ladnie podnosi!! Ja też chcę, żeby Pawełek się tak podnosił! Tym bardziej nie moge sie doczekać tej rehabilitacji- zniosę wszystkie cwiczenia, jeśli będę miała taki widok!
Beti, może masz rację- może powinnam już odpuścić to mydełko, bo Pawełek ma bardzo dużo włosków. Chyba wróce do Nivei... albo może zainwestuję na razie w Oilatum.
Tak z innej beczki: mamy dzisiaj urodziny u prababci Pawełka, więc poszliśmy po kwiaty od niego. Mam taką sprawdzoną kwiaciarnię, gdzię pięknie i tanio robi cudne bukiety, ale widziałam, że niedaleko otworzyli nową, więc postanowiliśmy dać szanse nowemu biznesowi i poszliśmy tam. K....wa mać! chciałam bukiet taki do 30zł, bo w tej sprawdzonej kwiaciarni za to jest taki bukiet, że musiałam specjalny wielki wazon kupić, żeby mi sie miesciły. A ta zrobiła mi bukiet taki, że jak mój Marcin go zobaczył to zbladł. Parę frezji i dwa zielone liście. A ja jak w jakimś amoku zapłaciłam jakby nigdy nic i wyszłam ze sklepu! Dopiero w biurze Marcina mnie otrzeźwiło jak mi powiedział, że on by zrobił ładniejszy. No więc poszłam do tej sprawdzonej kwiaciarki ze spuszczoną głową, powiedziałam co i jak, a ona się zaśmiała i z tego bukietu zrobiła mi po prostu bajkę! Dodała mnóstwo margaretek, zielonego, jaieś ozdoby... i skasowała mnie...10zł! A powiedziała mi, że frezje są bardzo neiświeże i faktycznie jak zaczęła nimi obracac, to zaczęły opadac niektóre! Zamroczyło mnie chyba. Dobrze, że są jeszcze dobrzy ludzie 🙂 🙂Miałam ochotę wrócić z tym bukietem do tej pierwszej, ale już nie będę jej robić obciachu. Po prostu więcej tam nie pójde i wszystkim odradzę!

My czasem włączamy nawilżacz. Nawet nam czasami słuzy, nie tylko Małemu. Ale tylko jak jest sucho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniu ogólnie ciemieniucha to takie cholerstwo co lubi wracać... widzisz ja też myję Małej włoski mydłem bambino i jest ok... spłukuję tylko czystą wodą a nie tą z wanienki... więc to raczej nie jest wina mydła. W kalendarzu z nivea jest napisane żeby oliwkować i myć szamponem nivea... i że "uporczywie nawracająca ciemieniucha może być objawem alergii"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti czy możesz mi powiedzieć jak wygląda to zapalenie gruczołu bartoliniego? Miesiąc temu w pachwinie zdiagnozowali u mnie czyraka. Byłam u ginekologa który go naciął i wycisnąl. Ból okropny. Dostałam antybiotyki i przeszło. Ale od paru dni znów mnie zaczęło tam polec 😞 Nie mam spuchniętej pachwiny tylko jest tam krostka, ale ona tam "zawsze" była jakby taki kaszak biały i zaraz za nim to miejsce gdzie był czyrak, zaczerwienione. Zaczęłam przykładać okłady z rivanolu i dodatkowo smarować trybiotykiem i dziś w nocy w tym miejscu pękło i zaczęła lecieć ropa z krwią. I chciałam wycisnąć ta ropę i teraz bardziej mnie tylko boli 😞 I nie wiem czy znów sie czyrak robi, czy co. W sumie pierwszy raz miałam czyraka i ponoc jak nie usunie sie rdzenia to nawraca...dlatego wyciskałam...a teraz boli i żałuje że to naruszyłam:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj nika wspolczuje 🤢.
Nequitia, jej jak ona slicznie sie podnosi, Adi nie daje tak rady. A wloski ma takie same jak Adrian, co do koloru i "gestosci" i dlugosci.
Byla dzis w H&M po bon na urodziny coreczki mojej kolezanki no i oczywiscie kuzwa nie omieszkalam wydac kasy na kilka ciuszkow. Ja powinnam miec zakaz wstepu do tego sklepu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi u Filipa też wraca ciemieniucha. Może tydzień nie miał wcale? Myje szamponem z Hipp i płucze czystą wodą - też nie z wanienki. A przed myciem mu zawsze posmaruje oliwką - nie wiem skąd się paskudztwo bierze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gangsterek przed spacerkiem:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/441/1020716.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3171/1020716.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

I po spacerku. Nadal spi 😮

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/1020717.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/6521/1020717.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas straszna burza... zdazylismy wrocic do domu na szczescie. Ale grzmi....jejku.
W ogole na spacerze szla baba z ok. polroczna dziewczynka, myslalam ze jej pizne w leb taka glupia, wiatr, zimno jak cholera a dziecko z golymi nozkami i bez czapeczki. No ja to moze przesadzam z tym ubieraniem, ale takie cos... to tylko w Holandii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nika a nasza pizamka niebieska tez byla w "przepis na zycie". Wtedy pomyslalam o Nathanielku, bo pisalas ze ma taka sama.
Ja dzis kupilam czarna pizamke z tekstem "never too small to rock" buahahha zrobie fotke to pokaze, nie moglam sie oprzec.
W ogole mozg staje jakie eleganckie ciuszki tam byly... wszystkie bym chciala 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja rzadko zakladam dziecku jeansy, bo niewiele jest dobrze w pasie uszytych i ta gumka go strasznie obciera i mi go szkoda. Spodenosy raczej luzniejsze mu zakladam, no ale wiadomo jeansy wygladaja superancko. Bardzo mi sie podoba jak chlopczyk jest ubrany w jeansy i jakas sportowa bluzke, albo elegancka koszule 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja mam ten kłopot 😞 Choć nie chcę zapeszyć od wczoraj tylko 3 razy ulał 🙂 Może faktycznie za szybko jadł, zapowietrzał sie i z gazem wracało . Poza tym jak sie za szybko je to sie nie czuje od razu że jest się full i tu też mogło tak być bo zjadał na raz 165 ml w ciągu 5-7 minut!!! A karmie Enfamilem i hippem ( jedna miarka enfamilu i reszta hippa) Tak lekarz kazał żeby troszkę cięższe to mleko zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...